Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość .......suza....
Magnum1 w skali od 1-10, jak wredna osoba Jesteś:D lubisz dokuczać.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
z tym pisaniem to przemyśl sprawe, zawsze warto sie zastanowić nad podjeciem życiowej decyzji ;D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię dokuczać..przecież nie po to tu przyszedłem:)...ale jesteś chyba życzliwą pomarańczą wiec z Tobą mogę pisać...na topiku oczywiście...;) bo przy swoim nicku mam napisane ,że nie polemizuję tylko z nieżyczliwymi pomarańczami...:D Sorki..ale teraz naprawdę wracam do roboty...Do zobaczenia kiedyś...))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
Wracasz do roboty, jak ciezka jest Twoja praca? Mam problem nie jestem wredna a zaluje, latwiej sie żyje;p to do milego kiedyś...)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi masz na myśli o pytanie, czy bedę pisac póki nie bedziesz zaczerniony? Cóz, narazie chyba tak, ale jak się pojawia podszywy i beda wredne to spadam. Magnum zerknełam na twój topik, wstecz i owszem, byliśmy chwilę równocześnie, ale mnie ignorowałeś na rzecz stałych koleżanek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm , dobrze ze przynajmniej narazie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
NellyBlu, wiec zostań na tym topiku, tu sa mile osobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi ale wciaż proponuję, zaczernij się, bo mam spore obawy, ze ktoś zacznie się pod Ciebie podszywać. A tak to nie bedę miała wątpliwości że rozmawiam z Tobą. suza czy Ty się nie pomyliłaś?? Nie musisz mnie zachecac abym została na swoim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Aź zacząłem się śmiać , suza masz tupet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
Magnum1 Juz wiem kim Jesteś;p i gdzie mieszkasz;p ;D masz u mnie przechlapane;p hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suza taaaa a numer buta też znasz? Czy ty coś piłaś? teraz wiem już, ze nigdzie się wczesniej nie spotkałyśmy :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
NellyBlu, teraz wiem ze to Twoj topik, przecztalam calość. wadi, jesteś bardzo uszczypliwy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm , wszak sama powiedziałaś : Teraz wiem ze jesteś skorpionem ... :-) , przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......suza....
spoko, to forum mozna sie przyzwyczaić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany suza nikt Ci się nie każe przyzwyczajać. nie chcesz, to nie. nie rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wrocilam z cwiczen i zastanawiam sie co dzis porabiacie wieczorkiem? ja leżę obecnie odłogiem z lapkiem bo muszę odparować po wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......suza......
tez wrocilam z jazdy bemka, lubie poszalec jask pusto na obwodowej. Geen z cwiczen, areobik czy inne cwiczenia artystyczne ;) NellyBlu tak dla Ciebie wszlam na topik, zycze Tobie duzo usmiechu i malo kwsnych minek ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witam , nelli narazie nikt jeszcze sie za mnie nie podszł i ja jestem najbardziej zainteresowany aby tak było dalej jeśli to się zmieni wtedy będę na czarno lub prześle ci poczte natomiast jeśli chodzi o suze to niech ona nie udaje twojej przyjaciółki bo to ona jest przyczyną całego zamieszania i w jakimś stopniu utraty zaufania domnie z twojej strony . Miłej i ciepłej soboty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego i udanego dnia) Wszystkim:D Witaj Nelly i Wadi:))))...Głowy do góry.Zawsze pozytywnie starajcie się myśleć.Nie wszyscy życzą źle temu topikowi...ja na pewno nie.Pomarańczom natomiast życzę zawsze pozytywnego spojrzenia na świat i ludzi.Zbyt wiele mamy w dzisiejszym realnym świecie złośliwości by tu sobie jeszcze dokładać...zamiast odpoczywać i traktować wszystko z humorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dopiero pod wieczór się zamleduję, poodpisuję. wczoraj maz mi zakosił laptopka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm , to masz szlaban na kompa , i mnie to czasem dopada .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......suza......
Witam Wszystkich )) ale tu o mnie skrobiecie... ech.. ; ( jak urazilam to przeprosilam . Wadi nie znam Ciebie ale popraw swoje podejscie do tego co pisze, nie mam nic do tego topiku i ludzi ktorzy tu pisza . NeelyBlu to fakt nikt mnie do niczego nie zmusza, lubie popisac z milymi osobkami w necie ; )) Nic na sile jak mnie tu nie chcecie. Udanego popoludnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Suza nic do ciebie nie miałem do chwili gdy zawyrokowałaś ze mam jeden czarny i wiele kolorowych nicków , jak mozna tak nieprawdziwie kogoś oceniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......suza......
to moze tylko tyle, to byl zart . przeprosilam . Co mam napisac ze jest mi strasznie przykro z powodu Twojego niku? Wadi, nie mozna obrazac sie za takie drobnostki, mam duze poczucie humoru i nie moja wina ze czasami ktos nie lapie poziomu mojej abstrakcji;) Nie gniewj sie daj lapke na zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Myśle ze temat mozna zamknąć ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......suza......
to mile Wadi ;) jakie Masz plany na sobote? ja za jakies pol godz zmykam w plenery, ladna pogoda zal siedziec przed kompem . To do milego na innym topiku, tu jestem nieproszonym gosciem . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm to się chyba raczej nie zobaczymy bo ja jestem praktycznie tylko na tym topiku a i ty sama powiedziałas że masz wiele nicków to i tak ciebie nie poznam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......suza......
poznasz mam swoj styl ;) ech.. glupio wyszlo, nie chcialam zle ale coz.. bywa . zmykam . ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi wczoraj miałam szlaban, ale się zlitowałam i meżowi pożyczyłam komp ;-) dziś jeszcze kończe gotowanie, sprzatanie itp, więc potem jak połozę małą to będę miała luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×