Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość Wadi
.Nam nadzieję że to burza bez piorunów . Przepraszam nelli że tak zdawkowo pisze ale nie wiem o co chodzi a i brak mi czasu aby się rozpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi to ja przepraszam, ze się rozpisuję, a już się nauczyłam, ze cafe to nie miejsce na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witajcie , dobrze ze nie utozsamiacie sie z kotami bo gdzieś słyszałem ze są bardzo fałszywe :) nelli pewnie ze to nie miejsce na odkrywanie naszych osobistych spraw a dlaczego to lepiej wiesz jak ja .... odległości do moza baaaardzo zazdroszcze gren.... łowi sie tam z brzegu ryby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi czyli też masz daleko nad morze? A z cafe to tak właśnie jest że lepiej nie pisac zbyt osobiscie. ALe z drugiej strony pisząc każdego dnia o pogodzie itp, szybko się wszystko rozleci, bo nie będzie nic ujmujacego, ciekawego w rozmowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ja nawet wieczorem niewiem ile bedzie dane mi przed kompem siedzieć :( do moza mam kawał drogi jak ty a jak chodzi o nasze osobiste sprawy to zawsze musimy pisząc tu zachować dystans bo nigdy nie wiemy na kogo tu trafimy i jak zostaniemy potraktowani za jakiś czas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
A potem zostaje złość i zawód że zaufaliśmy komuś.. I tak nabieramy dystansu do ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
[zgłoś do usunięcia] Wadi I juz reguła sie staje,zycie w pojedynkę. dobranoc ; nelli to jest podszyw , ja tego nie pisałem ....wadi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
zostało mi tylko sie zaczernić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie tylko ,że są też tacy ,którzy wam dobrze życzą..;):D Nelly i Green i Wadi...;) Trzymajcie tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi- zaskoczył mnie ton wypowiedzi, ale uznałam ją za Twoją :-) Dałam się nabrać. MAgnum, wiesz, często jest tak, ze ktoś nam dobrze zyczy, ale... po swojemu. Ja też podobno mam takie zapędy- życzę jak najlepiej komuś, ale wg moich zasad i wyobrażeń co jest najlepsze. Czasem to nie jest dobre.:-) ... ale dziś wcześnie zaczęłam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po...lone to wszystko
i tyle w temacie. KONIEC dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dziwny nastrój Nelly hihi to dobrze, że ważne że nie kiepski Morze, morze, szum fal. Wadi rybek ja nigdy nie łowiłam, ale już zdarzało mi się karmić łabędzie zimą nad morzem, łażące tymi fioletowymi łapami po zamarzniętych falach :) W nocy takie zamarznięte fale wyglądają nieziemsko. Zima nad morze - polecam! A rybki to ja zjadam w wielkich ilościach i nad morzem prosto z wędzarni kupuję całe tony, uwielbiam rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ja też uwielbiam rybki :-) A koło mnie jest staw i tam cały czas panowie z wędkami siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam słonowodne rybeczki i robię z nich różne cuda, gdyż jestem odległa od klasyki gotowania :) no ale wiadomo - blisko morza- ryba swieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka śledziowa - mniam mniam Karp - zdecydowanie nie, mogę co najwyżej powąchać, ale zjeść nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msf - to że mówisz że masz żonę oznacza tylko że zdradzasz, a nie że jesteś uczciwy. Uczciwy wobec kogo? Żona to pochwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witajcie , mam nadzieje ze dziś bez podszywów bedzie , jak chodzi o rybki to ja bardzo lubie wszystkie no moze wszystkie bo nie przepadam za śledziami są zbyt ostre a ze bardzo lubie jeść słodko to śledzie mi dlatego nie pasują ..... dp wody to ja mam 30 km ale czasem robie sobie wypad z wędką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msf ja cenię prawdę, toleruję i wódkę i zdradę w małych ilosciach ;-) ale niestety nie jest prawdą, że kłamia czy wykorzystują tylko małolaty. I nie chodzi tylko o kłamstwa, ale o niestałość, niezdecydowanie, złośliwość. wadi witaj, co porabiałeś cały dzień? Green ale właściwie msf nie napisał wprost, że mówi obcym kobietom, ze ma ochotę na seks. Moze mówi żonie- a Ty osądziłaś, że zdradza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zawiłe jest t co piszesz Nelly odnośnie życzenia komuś dobrze... według jakich zasad????.Według Twoich????/...według moich...????? O rany....myślałem ,że jak się życzy komuś dobrze...to według zasad ogólnoludzkich...dobrze to znaczy dobrze i już...gdyby każdy przyjmował swoje zasady i według nich żył i układał świat..byłby to czysty egoizm..Fakt...od takich ludzi należy stronić...mam nadzieję ,że nie jesteś egoistką Nelly lub egocentryczką....bo wtedy niewielu rzeczywiście będziesz miała gości na topiku...lub bardzo wątpiłbym w ich szczerość w stosunku do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum to bardzo proste co napisałam- Ty mi życzysz dobrze, wg tego co Ty uważasz za "dobrze". Chciałeś dobrze więc mnie podkablowałeś na swoim topiku, bo uważałeś że to bedzie dla mnie dobre, a nie wziąłeś pod uwage, ze ja uważam, że to niedobrze, nie odpowiada mi to. A co do topiku... nie musze mieć wiele osób, nie zależy mi na ilosci ale na jakości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witaj nelli może magnum na mentalność kalego (bez urazy magnum ja tylko pytam) ja znowu pisze w doskoku z telefonu . A jak chodzi o ostatnie zdanie to myśle tak jaj ty ze nie chodzi o ilość . Dobrego dnia nelli , gren i oczywiście mag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wadi. Ja już sama nie wiem o co chodzi, ale dziś chyba mam dzień, ze o cokolwiek by nie chodziło, to wszystko w czarnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi wiesz jakie można cuda robić ze śledzi. Sałatka z mandarynkami np :) Ja jak już pisałam nie gotuje klasycznie tylko robię różne miksy smakowe wg własnego uznania i mam ciągle wśród znajomych prośby o wykup abonamentu na żywienie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Przestań nelli pleść , masz chyba przeciwny nastrój do pogody , narazie jest nas troje , no i mag czasem wpadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×