Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Aniulka, nie wiesz ,że pomarańczowi zawsze mają rację i wszystko wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosik zauważyłam ;) promyczku ja też włąsnie nie wiem gdzie ten czas leci... jeszcze troche i po wakacjach i trzeba bedzie za prezentami się rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Promyczek :) a to niedługo już czerwiec ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wolę tą część roku, niż tą drugą (mimo, że prezentowa :P). Jak dla mnie, to ciepełko mogłoby trwać cały rok - jestem ciepłolubna, a słońce dodaje mi energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato jest super ,jeśli ktoś kocha morze i chodzenie boso po piasku , ale zima też ma swój urok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj plaza, morze superrrrr :) byłam niedawno na 2 dni i już chcę tam wrócić :) kocyk, herbatka w termosie i mogę lezeć na plazy cały dzień :) (w termosie może być też coś innego :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dość blisko do morza, a tak mało korzystam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolę plecak, dobre buty i wycieczki po gorach, :P Chociaż morze tez jest fajne :) Najbardziej kocham Bieszczady - mniej turystyczne, za to ogromnie klimatyczne i urokliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę, ale frekwencja :) chwilę mnie nie było, a wy tu produkujecie posty jak na taśmociągu jakim ;) cześć Promyczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w naszym na specjalnych warunkach rośnie :) bardzo o nią dbamy dlatego nie pozwalamy jej za bardzo urosnąć i z tego względu często wymieniamy :P wrzosiku ode mnie tez jesteś starsza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam ,że więcej jest tu ludzi z centralnej i południowej Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie dlatego, że inne rejony Polski mają ciekawsze rzeczy do robienia :P Mają morze, góry, albo chociażby trawę żeby wyjść i posiedzieć :P:P A centralna Polska, to no cóż - takie sierotki, które mają netowe życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wrzosik :) wszyscy tu mieszkamy :) a odpukać na razie nam trawy nie wymieniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka - wymieniają. Ostatnio znów słyszałam, że trawę trzeba wymieniać, bo ta kwietniowa juz padła, hahaha. Przepraszam, ale - hahahaha - to jest bardziej absurdalne niz monty pajton ( a oni byli góru czarnego humoru) - hahaha - ni ni ni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×