Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Mnie nie tyle do Polski ciagnie, co do mamy! Z ta agrosturystyka to jest swietny pomysl ! :) Zawsze jakas odmiana. Przyznam szczerze, ze mnie to zaciekawilo i moze sama gdzies tak wybede :) Ciesze sie, ze zdrowiejesz. Mozliwe, ze to zwykla grypa. U mnie to sie ciagnelo tygodniami i niestety nieleczone, ma taki rezultat jaki ma . :/ Ja chyba bede testowac dzisiaj, nie wiem cz\y w moim wypadku zrobi to jakas roznice. A moze jednak , w przypadku ewentualnej ciazy, hormonow bedzie na tyle duzo, ze ta druga bladziutka kreseczka sie pojawi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20go maja wedlug moich obliczen i obserwacji. Zaryzykuje, jesli nie to trudno. Tak czy inaczej, ta pokusa jest zbyt duza :) I mimo tego, ze zostaly tylko 3 dni, wydaje mi sie, ze nie zrobi to wieksej roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 11 dni temu. Teoretycznie dopiero test z krwi mógłby wyjść. Ale ja i tak bym robiła ten sikany :) Nie raz robiłam nawet wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tylko beta moglaby wyjsc, masz racje. Kupie 2 zrobie jeden dzisiaj, a niezaleznie od wyniku zrobie ten drugi w piatek. Nie nastawiam sie az tak bardzo, ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja wciąż w oczekiwaniu na @. Na razie nie testuje bo objawy typowe dla @. Get-Ur... ciekawe co pokaże test :) Mam nadzieję że dwie kreski! Szarlotka dobrze że już się lepiej czujesz, ale uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga, być może zbyt wcześnie, co jest bardzo prawdopodobne, a być może przed Wami kolejny miesiąc fajnych upojnych starań :):):) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get- może rzeczywiście jest za wcześnie, może w piątek będą dwie kreski :) Ja trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze za wczesnie i ze sie za duzo opilam dzisiaj, wiec staram sie nie tracic nadzei i zrobie test w piatek z samiuskiego rana. Jak u Was dziewczeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziś przyszła @ więc nawet nie miałam okazji do testu. Ale już od niedzieli czułam bóle na @. Także czekam aż minie i staranka :) Zaczynamy remont więc przeczekam malowanie i wtedy staranka, akurat owulka będzie więc w sam raz. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick....................wiek........cykl staran.........data nast @..................miasto scooby84...............27.........nie liczę już.............1-2.06.11.................Poznań Get-Ur-Freak-On.... 25.............4.......................3.06.11. ..................Leeds szarlotka1983.........27........5(przerwa)...............23.0611 ..................Lublin bakoma.................21.......również nie liczę.........24.06.11...................Trń aniauu..................25............1........................30.06.11. ................Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuje , ze @ zaraz przyjdzie, wiec nawet chyba tego piatkowego testu zrobic nie zdaze. Ale to nic, mam mnostwo futrzanych dzieci w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. moge dolaczyc?? jestem tez na innym forum ale wy mi tez odpowiadacie widze ze od niedawna rozmawiacie to sie dolacze.. jesli moge mam 24 lata, jestesmu z mezem niecaly rok po slubie.. staralismy sie 2 cykle, bezowocnie... lykam kwas foliowy i jestem po przegladzie ginekologicznym dentystycznym i badaniach krwii. wszystko ok. teraz jestesmy na oficjalnej przerwie bo pojawily mi sie komplikacje w pracy i nie bylo by dobrze gdybym zaszla teraz w ciaze... ale wyjechalismy na weekend do znajomych i wyszedl spontaniczy mily seks.. nie mielismy prezerwatyw.. jak obliczylam, bylam dzien przed owulacja.. i teraz tak siedze i mysle ze fajnie by bylo jakby sie udalo za tym 1 razem.. poprzednie 2 miesiace bardzo sie nakrecalam.. teraz odpuscilam.. duzo czytalam i wiem ze zazwyczaj wtedy sie zachodzi.. :) nie wiem jak wy... ale ja instynkt mam ... pragne dziecka...ale mam watpliwosci.. nie dotyczace figury czy mlodosci czy jakis wyrzeczen... ale boje sie o zabezpieczenie finansowe i przyszlosc dziecka.. to moje jedyne zmartwienia.. czy sobie poradzimy z kasa gdy pojawi sie malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj swiergotek, no tak, różnych wątpliwości jest zawsze sporo, ale chyba nie doprowadzimy do takiej sytuacji, że ich nie będzie, tylko zawsze coś. Dzień przed owulacją dale ponoć największe szanse, dzień przed owu jest ważniejszy niż sama owu więc może, może :) Dziewczynki ja dziś z moim 3-miesięcznym shih tzu byłam pierwszy raz u fryzjera, przeżycie miałam spore :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja właśnie to futrzane dziecko kupiłam żeby trochę zagłuszyć mój instynkt. Tak kocham teraz tego pieska, że aż mi głupio i nic mu nie mówię :) że był zamiast dziecka, żeby było mniej przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dziś się rozkręciła. Dwa dni temu tempka poszła ostro w dół wiec nawet nie vyło sensu testować. W sobotę wizyta u gin i dalej stymulacja - tym razem jeak bedzie pecherzyk an lewym jajniku to bedzie ineseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick....................wiek........cykl staran.........data nast @..................miasto Get-Ur-Freak-On.... 25.............4.......................3.06.11. ..................Leeds szarlotka1983.........27........5(przerwa)............... 23.0611 ..................Lublin bakoma.................21.......również nie liczę.........24.06.11...................Trń aniauu..................25............1.................. ......30.06.11. ................Radom scooby84...............27.........nie liczę już.............30.06.11.................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niestety dostalam @ wczoraj :/ STARACZKI Nick....................wiek........cykl staran.........data nast @..................miasto szarlotka1983.........27........5(przerwa)............... 23.0611 ..................Lublin bakoma.................21.......również nie liczę.........24.06.11...................Trń aniauu..................25............1.................. ......30.06.11. ................Radom scooby84...............27.........nie liczę już.............30.06.11.................Poznań Get-Ur-Freak-On.... 25.............5.......................1.07.11. ..................Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dziewczyny przechodzimy do kolejnych starań, oby udanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu cisza. Chyba czas staranek nadszedł, oby jak nawięcej owocnych :))) Ja zmagałam sie w nocy z czwartu na piatek z grypą żołądkową. Cały piątek dochodziłam do siebie. Już jest ok. ALe to była masakra. Wczorajsza wizyta u gin była ok. Nie ma żadnych torbieli, wiec robimy przygotowania do insemiacji, zwiększona dawka puregonu do 8 dc. W czwartek wizyta zobaczymy co i gdzie rożnie. Oby tym razem na lewym jajniku ( botylko ten jest drożny). Także na razie M mnie dźga małymi igiełkami hihi. A co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja zaganiana przez ten remont sypialni. W czwartek będziemy malować, a potem sprzątanie-najgorsza rzecz, ale efekt będzie najbardziej zadowalający :) Co u Was? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Scooby trzymam kciuki :) Grypa zoladkowa to paskudztwo, dobrze ze wyzdrowialas. Nie myslalas o udroznaniu prawego jajowodu? Ania- ja tez musze zrobic remont. Najgorsze , ze musze wymienic wszystkie dywany i malowac sciany przy tym. Wszystkie moje koty sa chore. Jedna z nich dostala choroby dermatologicznej spowodowanej alergia na pchly. Uzywalam juz doslownie wszystkiego i te specyfiki zdawaja sie pomagac na 2 dni, a potem znowu sie zaczyna.Juz nie wiem co mam robic, weterynarze caly czas wyciagaja pieniadze i kaza kupic jakies leki, ktore dzialaja na pare dni :/ Stan tej kotki z choroba jest juz tak zly, ma ogniska zapalne i boje sie , ze bede musiala ja uspic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po wizycie są dwa na lewym hip hip hura, i ajkiś jeden malutki na prawym. Mam dalej przyjmować puregon 75 j do niedzieli w niedziele o 11 wizyta i zobaczymy, bo dziś były małe jeszcze ( ale to dopiero 8 dc). Także kamień spadł mi z serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Scooby trzymam kciuki! Daj znać jak tam po wizycie. Już cieszę się razem z Tobą :) Get-Ur... mam nadzieję że z kotkiem będzie lepiej. My nadal w trakcie remontu, jutro zaczynamy malować, musimy zdążyć do poniedziałku bo wtedy będziemy mieli tapetowaną jedną ścianę. Ciekawa już bardzo jestem efektu. I akurat zaczniemy staranka :) Mam nadzieję że będą udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×