Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

mysza, teraz załapałam, ze ty piszesz o ostatnim dniu miesiączki, a ja sobie ubzdurałam, że to ostatni dzień okresu :D oczywiscie jesli sie obserwujesz, to po szczycie (plus 3 dni) nastepuje czas bezpłodoności bezwzględnej, znaczy, ze nie możesz zajść wtedy w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś, no to jest straszne, do 12 tc nie robią z ciążą nic w uk, a jeśli kobieta ma poronienie zatrzymane :( i dojdzie do zakażenia? strach myśleć. a mówią, ze polska jest ciemnogrodem. pod tym względem myślę, ze mamy naprawdę fachową opiekę. oczywiście nie ta na nfz tylko prywatnie. ale słonko, nie denerwuj się, połóż się, poleż, odpocznij. mam nadzieję, że nic się nie stało. ba, wierzę w to. na początku ciąży to chyba nie jest tak groźne, jakby cię uderzyła w 4 m-cu. tak myślę. i ty też bądź dobrej myśli. cmokam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 28
agniesiulka-ostatni dzien miesiączki a ostatni dzien okresu to to samo:)ale moze sie nie zrozumiałysmy. nie wiem co masz na mysli pisząc-"szczyt"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza widzisz, ze szczęścia piszę bzdury :) oczywiście chodziło mi o ostatni dzień krwawienia, a nie o ostatni dzień okresu/miesiączki :D szczyt jest wtedy, gdy masz: 3 dzień wyższej temperatury, statni dzień najbardziej rozpulchnionej szyjki macicy i najwyżej położonej, ostatni dzień przejrzystego, rozciągliwego śluzu. bierze sie pod uwagę ostatni z objawów (ten, który zaobserwujesz najpóźniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 28
agniesiulka tak a propo to GRATKI:) tak sobie myślę że fajnie jakbym była w ciąży:)jestem z moim narzeczonym 5 lat,mieszkamy razem,rodzinka pyta o ślub a i wiadomośc o dziecku byłaby dla wszystkich fajnym wydarzeniem:) (moi Rodzice marzą o tym by być dziadkami:)hihi No ale,zobaczymy,za parę dni kupię test i sprawdzę.Nie sądze żebym miała jakieś pierwsze objawy w ciągu np.3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza dziękuję, dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo stresujący, dobrze, że badania wyszły ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 28
agniesulka zazdroszczę Ci:) ja to juz mam takie mysli że mam 28 lat i jeszcze nie jestem Mamą,a czuję co raz częściej że..chciałabym aby ten etap w moim życiu w koncu nastąpił,myslę że to dobry czas,, :)więc gdyby okazało sie ze jestem Mamą to bylabym bardzo bardzo szczesliwa i nie tylko ja :) ale..znając życie to pewnie nic z tego tym razem,bo w sumie ten ostatni dzien okresu kiedy kochalismy sie bez "niczego"z finałem we mnie-okaże sie nieodpowiednim momentem na powstanie malucha.Jesli tak sie stanie to widcznie bede musiala jeszcze poczekac na ten moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja pierwszą córcię urodziłam mając 28 lat, drugą ciążę straciłam i teraz jestem przepełniona ogromną wiarą i nadzieją. nie chcę cię zasumcać, ale jeśli nie staraliście się w dni płodne, i jeśli masz cykle 28 dniowe to szansa na poczęcie jest nikła. gdybyś miała nieregularne cykle to byłaby szansa, że owulka wystapiłą później i jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Witam wszystkich ,chyba do was dołączę bo prawdopodobnie będę mieć też na styczeń tak wynika z kalkulatora lekarz mi jeszcze nie obliczał od razu na usg skierował właśnie dzisiaj miałam pierwsze usg. Moja fasolka ma 6,5mm i wynika to z usg że to 6tc .I mam takie pytanie jeśli z usg wynika na 6tc. to oni i tak zawsze dodają 2 tygodnie więcej???????? Bo ostatnią @ miałąm 27/03 a skończyła się 2/04 więc moim z daniem to trochę nie tak by było gdybym zaraz po @ zaszła. Według czego oni obliczają wiek na tym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D ja mam termin na koniec grudnia/ poczatek stycznia :) przyjmiecie mnie do swojego grona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniela6 ja ostatnia @ mialam 11 marca ale mam bardzo dlugie cykle... i 5 maja gin mi powiedziala ze to 4, 5 tydzien takze nie wiem jak ona to liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26_______01.01_________warszawa______? kika79_______31_______02.01________Rzeszów_______? spiderka______28______05.01_________Tarnów________? kasiek1984____27______09.01_________Wrocław______? m0nik@______28______12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______15.01 _________Białystok______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
czarna1992 to tobie jakoś to w miarę obliczył mi wychodzi że zaraz po @ więc to trochę nie tak poza tym myli mi się z moimi obliczeniami bo mniej więcej wiem kiedy mogło to bić więc mie zastanawia to czy rzeczywiście oni dodają tę 2 t więcej. Już nie pamiętam jak było przy moim pierwszym dziecku ale niby urodził sie 2 tygodnie po terminie a w dzień przed pójściem na wywołanie dostałam skurczy więc moim zdaniem urodził w terminie. Musze starych kart poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
a dodan jeszcze że cykle to ja zawsze regularna miałam 29/30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chyba liczyla od wieku ciazy a nie od dnia @ bo jakbym zaszla poczatkiem kwietnia to by sie zgadzalo te 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
czarna1992 Hej a ile masz lat z ciekawości bo ja 25 więc nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 :D ciaza zupelnie nie planowana ale coz stalo sie nie bede rozpaczac przeciez hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
czarna1992 to rzeczywiście najmłodsza :-) gratulacje . Ja też miałam jeszcze 19 jak zaszłam z moim łobuziakiem teraz skończył 5 lat. I trochę już odetchnełam od pieluszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odetchnełaś a tu za 9 miesiecy znowu trzeba bedzie zmieniac pieluszki :) a jak tam samopoczucie? u mnie to strasznie i mdlosci i wymioty ... zle to znosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Troszke mnie tu nie było. Mi objawy ustapiły prawie całkowicie. Własnie teraz wieczorem zaczyna mnie ciagnac brzuszek i odzywaja sie piersi. W ciagu dnia zupełnie nic a to dopiero poczatek 7 tygodnia:) Jutro mam pierwsze usg i strasznie sie denerwuje. Mozecie pomyslec ze zgłupiałam ale zauwazam powiekszajacy sie brzuszek:) Spodnie zrobiły sie ciasne a jak siedze musze je rozpinac:) Kolezanki w pracy smieja sie ze to pewnie blizniaki i dlatego tak mnie wywala:) Trzymajcie kciuki. Mam nadzieje ze jutro wyjdzie wszystko dobrze i ze usłysze bicie serduszka mojej fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
czarna1992 samopoczucie tez kiebsko, mdłości okropne ale na szczęście nie wymiotuję ( jeszcze) :-) Wszystko mi przeszkadza i sama nie wiem co mam jeść nic mi nie pasi i wszysko śmierdzi :-) mam nadzieję że niedługo to przejdzie z synem aż tak nie miałam jutro jadę na zakupy po jakieś suchary i po węchu zobacze co kupić abym mogła przełykać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Gosiaczek 126 ja z brzuszkiem mam to samo niektórzy tak mają że szybciej zaczyna być widać innym puzniej natura jest różna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie strasznie od słodkiego odrzuciło to chyba bedzie chłopczyk :D nawet herbate przestałam słodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D przez pare dni lezalam bo strasznie zle sie czulam. Na szczzescie problemy z zoladkiem minely i teraz meczy mnie tylko potworna sennosc Nie wiem jak ja dam rade wytrzymac jeszcze 3tyg na wizyte u gin, moze pujde sie zapisac do innego lekarza ktory przyjmie mnie wczesniej. czarna1992-ja jestem troszke ponad rok starsza od ciebie i tez jest to moje pierwsze dziecko wiec tez mam mase pytan, watpliwosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia900 a w którym tygodniu jesteś? :)moze idz na pierwszą wizyte prywatnie , przyjmie cie w tym samym dniu i bedziesz od razu wiedziec czy wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki:) super ze forum nam sie powiększa:) to i ja wreszcie sie dopisze do tej tabeleczki hehe:) u mnie nadal mdlosci mnie strasznie meczą, wizyta juz niedługo bo w piatek juz nogami przebieram:D:D:D:D:D _NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzia :) mnie tez strasznie meczą mdłości czasem wymioty i takie dziwne uczucie w brzuchu ... znacie jakies domowe sposoby jak sobie z tym radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×