Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Natel111 kochana widzę ,że mamay to samo na obiad :) hehe a co do tego dajesz jakąś suróweczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, a zrobię warzywka mrożone z patelni. :) U nas wybór surówek jest ograniczony ze względu na dziecko -nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel111 aaa rozumiem :) ja właśnie myślałam nad kapusta pekińską z papryczka kukurydza i groszkiem :) niami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia i zobacz na allegro na pewno też są. Nie wiem czy widzialas, te z baby ono, o których pisałam. Są o wiele.ciensze, a też duże. No nie wiem, mi sie bardziej podobają, z belli mam tylko jedno opakowanie. I zgodnie z rada kolezanki polecam też do szpitala takie podklady na łóżko, ja mam 2 szt. z happy po 2,60 placilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Madzia mi- masz cięcie? Mój maluszek raczej należy do małych więc jest szansa, że się odwróci jeszcze...To już jego wybór :) chyba, że mycie podłogi na kolanach pomoże żeby dzidzi dobrze się ułożyło główką w dół. Dziś miałam paskudny sen- narodziny dziecka, w miarę szybko to przeszło, byłam niezbyt świadoma, ale nikt się mną nie interesował w szpitalu i urodziłam dzidzi do ubikacji.... potem położna przyszła i wyjęła dziecko i zaczęło płakać..hehhe widać, że zaczynam się powoli stresować i stąd ten głupi sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - dokładnie jak pisze Natel w aptekach je można kupić, ja się zaopatrywałam w sklepie Myszka w KRK, przez net też sprzedają, w ogóle zapomniałam wcześniej dać wam linka bo mają tanio i kurier też tani, luknijcie te, które jeszcze są na etapie kupowania: http://www.myszka-sklep.pl/ Lisabell - no właśnie brakuje mi tych podkładów, a naczytałam się, że może być rzeź :D więc muszę skoczyć po nie do apteki, no i majtki sobie głupia kupiłam jednorazowe bo nie zauważyłam więc do dokupienia mam siatkowe majtasy :) a co do grubości to co kto woli, ja całe życie jechałam na tamponach więc jak 3 dni pomęczę się z książką telefoniczną między nogami to nic mi się nie stanie i było mi wsio jedno jak te podkłady będą wyglądać :D kierowałam się chyba ceną a oto ja przed chwilą: http://www.garnek.pl/eluniaw patrzcie i podziwiajcie me blade nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell nie pracujemy w tej samej firmie bo moja tez w tym roku zamiast bonow robi przelew ale mi to wszyskto jedno czy bony czy pieniądze :) to i to sie przyda Gapp wyrazy współczucia :( ja bym poszła na pogrzeb tylko uwazaj na siebie i nie wierz w zabobony... ja kupiłam wózek juz teraz i mam zabobony w nosie hihi ja mam obiad made by moja mama :) wpadam do niej na obiad bo moj luby wypatrzył jakieś autko i jedziemy zobaczyć z moim tatą, ale i tak male szanse ze kupimy bo tak atrakcyjna cena za swietny samochod ze az podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goha cudny brzuszek taki malusi. A ja dziewczyny szok - zmierzyłam się w pasie i jest 108 cm jak tak dalej będzie rósł to będę mieć więcej w pasie niż wzrostu :-) Lisabell do takiego większego łóżeczka też bym się zdecydowała na droższy materac, ale ostatecznie kupujemy małe łóżeczko a potem większy tapczanik i szkoda mi dawać tyle kasy, znalazłam właśnie te lateksowe za 150 zł ale nie wiem jak z ich jakością. Madzia_mi widziałam wczoraj te Bella Mama w tesco na dziale dziecięcym, nie pamiętam jak cena, ale ogólnie one są dość tanie. Położna nam mówiła wczoraj żeby bardzo często zmieniać te podkłady, i lepiej nie kupować takich bardzo chłonnych żebyśmy za długo w jednym nie przybywały, a tak w ogóle to wietrzyć, wietrzyć i jeszcze raz wietrzyć, no i w razie komplikacji robić sobie okłady z alg morskich do kupienia w sklepach zielarskich. A te podkłady na łóżko to w niektórych szpitalach są, także się dopytajcie, u nas nawet daję te małe do majtek, ale jakoś wolę mieć swoje żeby po nie nie latać. A później te duże podkłady przydają się do przewijania malucha np. w gościach. Patka ja też miałam dziś okropny sen i mam cały ranek taki smutny :-( Elzuniaw pięknie wyglądasz i wcale nie widzę żeby brzuszek był nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko do doswiadczonych mam :) jak dziecko teraz w 36 tyg ciazy ma 3 kg to kupowac opakowanie pieluszek newborn 2-5 kg (tam sa 43 szt.) czy od razu kupic tych wiekszych chyba od 3 do 6 one są chyba jedno opakowanie tych newborn wystarczy a potem te wieksze? jak co mozna zawsze meza do rossmana poslać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze piszecie o podkładach ogladałam na necie i zwariowałam ktore sa jednorazowe a ktore wielorazowe.... bo sa takie podkłado ceratki ktore mozna prac a sa takie tez jednorazowe - dobre wlasnie chyba do szpitala i w gosci? a w domu mimo przewijaka moze sie tez przydaja dwa tkaie wielorazowe by tego ubrania na przewijak tak czesto nie prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - ojej jest buziunia :) jeju ja też mam tam taką kruszynę :) cud :) jagódka_1984 - do szpitala to z pewnością wezmę takie jednorazowe bo szkoda mi to tachać potem i prać :/ ale kupię sobie też takie wielorazowe właśnie w gości :) jagódka_1984 - wiesz jak to jest z tą wagą dziecka na usg, różnie może być, poza tym dziecko może być np. długie a chude, mi położna polecała te najmniejsze z własnego doświadczenia, ja mam i takie i takie, jeśli okaże się, że - tak jak myślę - urodzę kruszynkę to sobie dokupię te najmniejsze pieluszki, zresztą i tak pewnie dokupię bo one są przecież do 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1- oj tak to prawdziwy cud miec cos takiego pod sercem:) Mufi- dzieki za info z tesco:) mzoe sie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzyunia dobry pomysł by miec i te i te bo te male sie napewno przydaja bo jak piszesz do 5 kg a potem jesli beda te wieksze i tak beda potrzebne to mozna miec od razu ja na poczatek kupie pampers a potem albo Rossmanowskie albo dada bo Biedronke mam pod nosem a podobno sa polecane czy na poczatek happy czy huggies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie zauwazyłam żebyśmy jakoś o tym pisały szczególnie, ale czy kupujecie krąg połogowy - czy jak to się tam zwie - do siadania? znalazłyście gdzieś tani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka- ja slyszałam ze dada z biedronki sa bardzo dobre:) na pewno ich spróbuje:) elzuniaw1- ja jak bede rodzić naturalnie, to koleżanka pozyczy mi takie kolo do siadania:) podobno sie przydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja widziałam takie koło w sklepie ale trochę kosztowało więc póki co nie kupiłam. W razie potrzeby kupię później. Jednak nie ukrywam iż mam ogromną nadzieję że tym razem obejdzie sie bez nacięcia i że koło po prostu nie będzie mi potrzebne. :) Pieluszki mam na początek Pampers Newborn te ciut większe a potem moze będę testować Rossmannowe. Dada używałam ale jak dziecko było starsze. Nie są najgorsze jak na swoją cenę. Nie wiem jak się sprawdzą dla małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka macie temperature ciala? ja wlasnie sobie zmierzylam dwa razy i bylo 37.2 i 37. przeziebiona nie jestem. wiec od czego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa - nam w szkole rodzenia mowili ze to moze być objaw porodu, ze wlasnie temperatura, objawy typowo grypowe itd ale nie chce cie absolutnie straszyć. moze bierze cie zwykle przeziebienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: "Prawidłowa temperatura ciała to 36,6 stopni Celsjusza. O gorączce mówimy, gdy temperatura ciała wzrośnie od 37,6 i więcej. Jest to wtedy mechanizm obronny organizmu. W pierwszych tygodniach ciąży zazwyczaj temperatura ciała w zrasta o 0.5 stopnia. Utrzymująca się od momentu jajeczkowania temperatura ciała około 37 stopni Celsjusza jest jednym z objawów wczesnej ciąży, podwyższona temperatura od 37-37.5 jest wynikiem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie wywołanych ciążą. Jeśli nie ma pani żadnych innych objawów jakiegoś np.. przeziębienia, to myślę, że nie ma czym się martwić. Jeśli taka temperatura źle wpływa na panią to może pani: pić dużo płynów - soków robić zimne okłady lekko się ubierać ( w sensie nie przegrzewać) stosować chłodną kąpiel Pozdrawiam serdecznie Celina Fręczko, położna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spokojnie 37 czy nawet 37,2 to jest normalna temp. ciała. Jak będzie 37,5 to jest stan podgorączkowy. Monia jak mierzyłaś tą temp. i jakim termometrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, przede wszystkim ogromne gratulacje dla Kiki :), Co do pieluch to ja kupiłam tak na początek pampersy newborn 2-5 kg jedno opakowanie. Od dzisiaj w biedronce jest promocja na DADA są za 19,99 zł (78 szt. - 3-6kg) więc skorzystałam i kupiłam 2 opakowania. W domu je rozpakowałam i powiem Wam, że są naprawdę fajne, cieńkie, mięciutkie i elastyczne. Myślę, że warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×