Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

kochane ja juz tez po wizycie w sunie dostałąm lek na tą grzybiće pani ginekolog chciała mi przepisać znowu pimafucin wkońcu ja jej powiedziałąm ,ze może co innego bym wzieła to dostała nynastyne czy jakoś tak .. pozatym pytałam o ten lactovaginal to stwierdziła ,że nie ma potrzeby abym brała :( hymm.. kupiłam sobie lactacyd zobaczymy... a tak to cisnienie mi zmierzyła to miałam 155/75 chyba przestraszyłąm się leki biore i takie coś:( ale zmierzyła na 2 ręce i wyło 129 na 70 ulżyło mi kolejna wizyta za 3 tygodnie będziemy robić wymaz.. to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej mam jakiś kryzys dzis,dosc tego lozka, odliczam dni,jeszcze 24 do nowego roku. Cama ja bralam lactovaginal jak dostalam jakiegos uczulenia po zelu nawilzajacym z durexa. wedlug mnie nie zaszkodziloby Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzuniaw a ty moze już się pozbyłaś tej paskudy co? No ja dopiero dziś zaczęłam kurację antybiotyk i gynalgin. Oby pomogło. Oj to cię widzę męczy konkretnie skoro cały dzień. Fasolka, ja tam nie mam parcia na poród w grudniu. Miałam obawy ze względu na to skrócenie szyjki i lekkie rozwarcie. Ale skoro jest ok to myślę pozytywnie. :) Cama, no to walcz z tymi grzybolami. Ech, widzisz jak nie urok to sraczka. ;) Rozumiem że z szyjką wszystko w porzadku? Monia, no widzisz im dalej tym ciężej ale pomyśl że to z każdym dniem bliżej do porodu. :) Hop hop a co u Madzi_mi po wizycie? Melduj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel chyba okey skoro nic nie powidziała p.ginekolog :) zastanawiam się jak brać ten lek na noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Dziewczyny śnieg w szkocji tu gdzie i ja chcecie trochę łapać!!! :D Ja mam go już 3 dni ale dziś widzę się ciapka zrobiła trochę wiec może stopnieć ,przynajmniej bałwana zdążyliśmy ulepić wczoraj z dzieciakami :-) ale pewnie do jutra nie pociągnie :P Dziąsełko troszkę się uspokoiło na razie po kuracji ,ciekawe na jak długo :-(, ale przed porodem to ja do dentysty nie pójdę nawet siłą ,:P nie dam se na żywca brrr a zastczyk to strach brać już lepiej antybiotyk. Współczuję tych waszych grzybic ,zapaleń ohhh wiem co to znaczy , leczcie się dziewczyny , wiem jak to nie raz palić potrafi, ja przy takich zapaleniach to papieru toaletowego nie używałam bo to tylko podrażniało jak już to chustaczką dziecięcą ( tą nawilżoną) brałam pod ciepłą wodę wyciskałam i tak po każdym siusianiu sie podcierać. Mi to pomogło bo szybciej stan zapalny schodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Cama_85 jeśli ci lekarz nie powiedział jak masz brać to ja sądzą ,że na noc najlepiej , ja tak brałam w poprzedniej ciąży bo ty chyba masz dopochwowo? to wszystkie te leki się rozpuszczają po chwili i wyciekają jak tak chodzisz ,więc najlepiej przed pójściem do łużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 - to jest ten lek o którym pisałam - mnie bardzo pomógł, skutecznie pozbyłam się grzybicy. Ja aplikowałam wieczorem tuż przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To ja Was zaskocze bo u nas wczoraj padał snieg i było pieknie. Dzis oczywiscie wszystko sie topi, ale pierwszy atak zimy zaliczony. Ja juz po zastrzykach, za kazdym razem robili mi ktg. Skurczy silnych nie było, brzuszek bardzo mi sie uspokoił. Nieprzespana noc "zawdzieczam" zastrzykom bo daja niezłego kopa. NATEL - widzisz jak Ty super sie trzymasz, dotrwaj do naszego terminu:) Powodzenia dziewczyny w walce z paciorkowcem i grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Fasolka - TY chyba dawno klapsa nie dostałaś! ;-) Ja nie pozwalam przechodzić na forum grudniówek!!! nie i bez gadania! , tylko wspomniałam,ze chyba nasze bedzie się nazywac grudniowe mamy cz. II hihih I już pytałam o Agniesiulkę, chyba nie gra całe dnie na gitarze... ? prosimy o informację co u Ciebie!!! Obowiązkowo! A Kika - jak się masz? Jak cisnienie? Cama - fajnie,ze dostałaś inny lek. z pewnością pomoże. :-) i gdzie TY mieścisz te kg? nózki chudziutkie, ręce też. w brzuch Ci wszystko poszło! :-) Jagódka, tak ręczniki dla maluszka też należy wyprać w dzieciowym proszku z podwójnym płukaniem. I jednak te specjalne są wygodniejsze,bo fajnie nakładasz na głowę i ciepło nie ucieka. Ale spokojnie,zwykły ręcznik też może byc! bo ręcznik to ręcznik :-) Smoczek mam jeden -tommee tippee. Natel- no wreszcie jakaś zdecydowana na styczeń ;-) Podleczysz paciorkowca szybko... ja za tydzień odbieram wyniki i zobaczymy czy go mam... Co do staników to ja sobie zakupiłam na allegro 2 sztuki, co prawda normalnie nosze 70C,ale kupiłam 75C, choć teraz takie już mnie uciskaja. i zastanawiałąm się nawet nad 80,ale wierze,ze obwód spadnie. Co do wielkości piersi to z tego co pamiętam, one tylko na początku laktacji są większe, potem ,gdy następuje stabilizacja laktacji to piersi już są miekkie i wracają do normalniejszych rozmiarów. Ale sama nie mam pojęcia czy dobry kupiłam :-) Okaże się. Jak przyjdą. Gapp, gratulacje. Aleś dzielna studentka! Mufi - dobry pomysł z tabelką,bo to lada chwila się zacznie rozpakowywanie. :-) Goha- u mnie waga w III trymestrze dopiero się rozbrykała. :-( Przeleciałam na szybko ,ale spać mi się chce i nie popisze więcej. Spokojnej nocy! :-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwolę sobie dodać gramy i cm
..............aktualizacja 07.12.2011................. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? -Aniela6............02.01.2012................26 -Sylwka.............02.01.2012...............26 -Miśka_22..........03.01.2012...............27 -Kika79.............03.01.2012...............27 -elzuniaw1.........04.01.2012...............28 -Ivona82...........04.01.2012...............28 -Natel111..........05.01.2012...............29 -Aguniek0121.....05.01.2012...............29 -Fasolka 99........06.01.2012...............30 -martini657........06.01.2012...............30 -camilla2011.......08.01.2012...............32 -Madzia_mi........08.01.2012...............32 -kajek20...........08.01.2012...............32 -Sandra 11.........08.01.2012...............32 -smeffetka.........10.01.2012...............34 -Groszek 25.......10.01.2012...............34 -Mufi................11.01.2012...............35 -Lisabell............11.01.2012...............35 -goha24............11.01.2012...............35 -jagódka_1984....12.01.2012...............36 -monia_1983.........13.01.2012............37 -Gapp...............14.01.2012...............38 -docia1986.........15.01.2012...............39 -bagatelka11.......15.01.2012...............39 -kokosznel.........15.01.2012...............39 -Aless...............15.01.2012...............39 -betinka1..........17.01.2012...............41 -Alka28.............22.01.2012...............46 -agniesiulka.......22.01.2012...............46 -zoooja............22.01.2012...............46 -Patka1986.........22.01.2012...............46 -ira1................24,01,2012...............48 -rozsan............27.01.2012................51 -Cama_85..........27.01.2012...............51 -tika27.............27.01.2012...............51 -ZUZIA_K...........29.01.2012...............52 -pati1784..........30.01.2012...............54 -JulkaZ..............30.01.2012..............54 Mamusie już rozpakowane NICK....wiek....miejscowość...data porodu...rodzaj porodu...imię dziecka...waga/cm 1. 2. 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spadł spieg pol godziny temu i juz go prawie nie ma :( a mi znowu nystatyna nie chciała pomóc, kazdemu pomaga co innego, bierze sie na noc i ona sie za szybko nie rozpuszcza, jak bralam i nie pomagala i poszlam pod koniec brania do lekarza to 2 dni po zaaplikowaniu jeszcze byla w srodku, wiec spokojnie ona szybko nie wyplywa - o ile to takie biale globulki w ksztalcie zaokraglonego trójkąta - Cama to te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy pierwszą rozpakowaną mamę!!! KIKA URODZIŁA SYNKA:-) GRATULACJE!!!!! Jak będę wiedziała coś więcej to Wam napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKa kochanie gratulacje serdeczne buziolki tam dla was No to się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela6 tez tak myślę ,aby na noc brac te tabletki dopochwowo.. Gosia32 kochana tez mam nadzieje ,że skoro tobie pomógł ten lek to i wkońcu coś mi raz i skutecznie pomoże :) tojah no ja tez się będę cieszyć jak jeszcze mi ten lek pomoże w walce z grzybicą :) Co do kg to nie mam pojęcia gdzie są te kg ?:) u p.ginekolog wyszło ,że mam 17 na plusie :)i mam nadzieję ,że tylko w brzuszek :) jagódka_1984 kochana ja mam nystatyne ale w tabletkach takie żółte zaokraglony trójkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika moje gratulacje :):):) co za niespodzianka!! Cama moze gdyby mi wtedy przepisała tabletki zamiast globulek tez byloby ok, bo mi dla globulki na wszelki wypadek gdyby mnie cos na wakacjach wzielo i mnie zaraz wzielo:( 2 tyg w chorwacji a tu nie chcialo przejsc :( ja trzymam kciuki by pomoglo !! ponarzekam sobie.... ale mnie dzis plecy bolą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrażenia poszukałam kiedy ostatnio pisała Kika 29.11 :) pisała ze boli ja brzuch i non stop lezy i byle do wizyty u lekarza, jestem w szoku ze sie zaczeło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah - ale miałaś "nosa" z tym że pamiętałaś o kika! :)) GRATULACJE dla NIEJ! co za niespodzianka! myslałam że sylwia będzie pierwsza Akinom77 - dzieki za info :) Dziewczyny musimy pilnować swoich kolejek z porodem ;)) Ja mam smoczki i butelki Phiips AVENTA, za pierwszym razem był to strzał w dziesiątke, ale tak naprawdę dzieci same muszą je zaakceptować więc na razie kupiłam po 1 sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Gratulacje! Dużo zdrowka dla Ciebie i synka. Akinom, dzięki za info, jak.się dowiesz więcej to daj znać który to tydzień był? Cc czy sn? No ile maluch ważył i mierzył? A co to za anonim nam tu będzie tabelke modyfikowal? Pomysł może nie głupi no ale dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - gratulacje! No to ruszylysmy, oby wszystko odbywalo sie szczesliwie, nawet jak troche przed terminem. Pozdrawiam i zmykam do lozka, jestem dzisiaj potwornie zmeczona, ale forum odczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Kika GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pod wrażeniem:) Ja po usg:), z małą wszystko dobrze, mierzy 47 cm, waży 3200:) heh spora:) ułożenie miednicowe, z usg wynika 36 tydzien i 1 dzien. termin z usg na 3 stycznia a nie 8 stycznia ale wszystko ustale z lekarzem na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od WWWOOOWWW KIKA!!!! GRATULACJE i mamy nadzieję, że Ty i synuś czujecie się dobrze. A teraz mówię Dzień Dobry! No to się zaczęło u nas rozpakowywanie... Zobaczymy jak dalej będzie. I czekamy na szczegóły od Kiki. Ja już zjadłam śniadanko. Dziś pogoda okropna, wieje i pada, niestety tylko deszcz. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Kika się sprężyła -gratulacje. :) Teraz czekamy na powrót do domu i dalsze info. Coś mi się kojarzy że któraś pisała (chyba Monia) przekazując info od Kiki że leży w szpitalu i ze względu na ciśnienie może mieć w każdej chwili cc robione. Zresztą jak wczoraj gin mi powiedział przy 36tc to już bez obaw można rodzić więc jest dobrze. :) A co wy takie wszystkie wyrywne na ten grudzień -bo normalnie ostatnio mam wrażenie że połowa nastawia się na poród grudniowy. Otrzeźwiejcie moje panie to temat STYCZEŃ a nie grudzień. ;) Madzia, no i super że wszystko ok. To już wkrótce dowiesz się kiedy cięcie? Lisabell, a może to któraś z nas tylko jej się logować nie chciało? Co do tabelki to ja wywaliłabym wiek i miejscowość a w zamian za to wrzuciłabym planowaną datę porodu -wówczas wiadomo kto się sprężył a kto sie opóźniał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×