Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Donia, nareszcie! ;) Ja też zaciskam nogi do stycznia, chociaż ma 2-3 skurcze dziennie po 2-3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka83 - jeśli chodzi o zaczernianie to jest dość ważne bo mamy w tedy pewność że ciągle piszemy z tą samą osobą a jeśli się nie zaczernisz to tak naprawdę każda z nas i inna osoba z kafe może coś napisać i podpisać się Twoim nikiem. Już raz była u nas afera że ktoś coś napisał i podpisał się nikiem jednej z nas a później okazało się że ta dziewczyna nie miała z tym postem nic wspólnego ( nie pamiętam o kogo tu chodziło) więc sama widzisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka83
kokosznel Dziękuję za wyjaśnienie. W takim razie zaczerniam. I dalej będę Was podczytywać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka Takie pomarańcze jak Twój wpis nie przeszkadzają mi wcale. Chodzi o różne głupie wpisy służące jedynie jakiejś głupiej prowokacji, z tego co pamiętam to fasolce chyba ktoś.idiotyczne rzeczy pisał i delikatnie mówiąc nie najlepiej jej życzył. I właśnie o to chodzi, że tutaj taka nie potrzebna przykrość może spotkać każda z nas, a na prywatnym forum gdzie są tylko znane osoby już nie. Czasem.czytam tu różne wątki m.in. dziewczyn, które mają problem z zajsciem w ciążę i tam była taka sytuacja że dziewczyna pisała że już 4 ciążę poronila, ale że się nie podda i niedługo będzie dalej próbować a tu jakiś debil wlazl, wpisał idiotyczny pseudonim w stylu phvcf jgdr i zapytał się jak tak można? Czy ty serca nie masz, żeby cmentarz swoimi dziećmi zapelniac? I jeszcze parę tym podobnych. A my tu też różne rzeczy sobie piszemy, czasem intymne a jednak forum w takiej formie to trochę big brother :-) Ale cieszę się bardzo, że znalazlas u nas przydatne informacje :-) i jak już się ujawnilas.to zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami, też chętnie skorzystamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, znowu mam problemy z zakupami przez net. Zamówiłam sporo art. higienicznych itp., dostałam informację że nie będzie karuzelki na łóżko- ok, nie ma problemu. Dzisiaj sprawdzam zamówienie a tam i laktatora brak. Dzwonię a babka mi wpiera, że wysłała maila, poza tym że na stronie jest napisane że jest niedostępny. Sprawdzam więc- laktator: dostępny... Już nic nie kupię przez internet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell Podszywacze, prowokatorzy i zwyczajnie ograniczeni ludzie potrafią wyprowadzić z równowagi, wiem. Widzę ilu ludzi na kafe znajduje upodobanie w głupich, przykrych czy prowokujących (i oczywiście anonimowych) wpisach - nie wiem co im to daje. Rozumiem jednak, że może to być powód do przeniesienia się na prywatne forum, chociaż mam nadzieję, że tego nie zrobicie. Na Waszym wątku jest akurat bardzo spokojnie, przyjemnie i sympatycznie. Do tego rzeczowo i konkretnie - pewnie dlatego tak chętnie go "podczytuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolna poczta to dobry pomysł mielismy taką pocztę "grupową" na uczelni i były tam materiały i cenne informacje :) mail poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosznel ja też Ci posłałam, chociaż udzielać się będę dopiero jak szczęślwie(mam nadzieje) wrócę ze szpitala do domu i dorwe się do kompa bo telefonem to se można.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chyba juz na 100% wybrałam łóżeczko http://allegro.pl/lozeczko-kuba-ii-szuflada-lolek-kevin-jardrew-i1983879387.html kolor miodowy a odrzuciłam inne http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-6-kolorow-60x120-i2008657524.html http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-szuflada-andrzej-4-kolory-tanio-i2005039417.html wybrałam je bo ma szufladę na 15 cm a te inne tylko 11 i czasem paczka pieluszek do jednej sie zmiesci a do innej nie, poza tym mam wrazenie ze jest tam mniejsza "przerwa" miedzy góra szuflady a tym przykryciem i sie mniej zakurzy zostało mi kliknąc i zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście gratulacje dla wszystkich świeżych mamusiek :-) Ja w sumie w tym szpitalu czekam teraz na rozwój wydarzeń. Jutro odstawiają mi leki i zobaczymy jak długo pociągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tempo :) mamy już 8 mamusiek. Gratulacje dla wszystkich ja czuję się od kilku dni fatalnie, mam nerwobóle przez które spać nie mogę, do tego dopadła mnie gorączka 38stopni w nocy, na szczęscie spadła do 37. Jestem rozbita, niewyspana, obolała :( a do terminu z om jeszcze ponad m-c Jak całą ciąże czułam się w miarę tak teraz daje mi ostro popalić, jestem nie dożycia i chyba mój M dokończy pranie, prasowanie , skręcenie łóżeczka i przygotowanie kącika dla dziecka. Mnie nawet myśl o tym nie sprawia frajdy. Czasem myślę, że chciałabym już urodzić, choć nic na razie tego nie zapowiada, szyjka wysoko, brak rozwarcia, na ktg cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel-to udane te twoje dziecko :).W gabinecie niby jest fotel za parawanem ale niewiem jak ja bym sie czula.Niby chcialabym zeby maz byl przy porodzie a taka sytuacja w gabinecie u lekarza by mnie krepowala.Zreszta ja jak ja ale niewiem jak lekarz by sie czul :),chociaz dla niego to cvhyba nic takiego,ale ja znowu taka jestem ze zawsze mysle o wszytskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, że z tą pocztą jeszcze tak nieśmiało więc wysłałam na naszego wspólnego maila foto :) tym razem z buźką i długimi włosami, było minęło :) przeglądałam archiwum, ale - o zgrozo - porobiłam w ciąży praktycznie same zdjęcia bez głowy (na potrzeby forum), to jest jedno z nielicznych z głową bo mi je mąż robił :D cama - no różnica ogromna w tych zdjęciach, wtedy był uśmiech, a na nowszych jakoś go nie widzę :) DoniaJulia - przyznam, że byłam przekonana, żeś się rozpakowała, a tu jednak nie :) trzymaj się :) kika79 - już się nie mogę doczekać kiedy będę rozumiała o czym piszesz :) w sensie jak już dzieciaczek będzie z nami :) Agulinka83 - no takie buty z tymi pomarańczkami, mnie tu też kiedyś ktoś zbeształ na forum, zresztą za zdjęcie, teraz przynajmniej mamy gdzie pokazywać się bez stresowania, że ktoś nas skrytykuje iti - też chciałabym już urodzić i też nic sie u mnie nie dzieje, wcześniej balam się, że urodze przedwcześnie, teraz zaczynam się martwić czy się nie przeterminuję :/ jagódka_1984 - no zuch brat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pogubilam sie z ta poczta,moze ktoras z was jeszcze jasno wszytko napisac bo sie potracilam.Ja zapasowego maila nie mam wiec musze zalzyc z jakas smieszna nazwa hehe bo w moim mam nazwisko :)...Śmialam sie ze to taki mail urzedowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 kochana jest uśmiech ,ale jest juz napwadę cięzko :) i czasem uśmieszek znika hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj aparat z karta jest u rodziców, ale napewno wrzuce tez na poczte zdjecia :) tylko nie mam na lapku a z rodzicami zobacze sie w Świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek musisz napisać do mnie maila mój adres podałam na stronie 456. Napisz tylko swój nick a ja wyślę Ci wiadomość z naszym adresem i hasłem. A i nie musisz zakładać nowej poczty dziewczyny różnie pisały jedne z tzw. "zapasowych" a inne z oficjalnych, w każdym razie mi to obojętne, ja nikim nie będę się dzielić adresami zresztą je pewnie za jakiś czas usunę. No ale jak bezpiecznie będziesz się czuć wysyłając mi wiadomość z zapaswego to zakładaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzois sie znowu wkurzyłam na polityke bo od nowego roku wzrasta ten Vat na ubranka dla niemowlat i dzieci, mam male ubranka ale na allegro podoba mi sie cos wiekszych juz i ten sprzedawca dal wielkie Info o tmy Vacie, napisała do niego i okazuje sie ze on po prostu ma firme i rzeczywiscie wystawia paragony i faktury i tak mi napisał potem w kolejnym mailu niestety nasz rząd nie potrafił (lub nie chciał) utrzymać preferencyjnych stawek vat na ubranka niemowlęce... wiecie i tak mysle czasem i mnie skreca i tak z dygresji mu zaraz odpisałam bo musialam sie wygadac niestety takie realia:( państwo ma oszczedzać, rozumie to a z drugiej strony nie wierze ze gdyby nie chcieli to by nie mogli jakos inaczej tego obejsc by cos młodym rodzicom dodać - a tylko kombinuja gdzie zabrac i pewnie sie cieszą bo teraz moga podniesc vat i zwalic na Unie Europejską - a przeciez zarobki przecietnego Polaka a np. Niemca to całkiem inna bajka, podczas gdy ceny wielu produktów powoli będą takie jak w Niemczech a poza tym tu nawołuje sie do oszczednosci i nam sie zabiera a tu w tv mówia ze my mamy sie dołozyc do ratowania Grecji nie ma co, tu człowiekowi ma sie urodzić dziecko kombinuje by wszystko było ok, mówi sie ze przyszłość to dzieci i potrzeba polityki prorodzinnej, a póki co ustawy ktore maja poprawiać sytuacje młodych rodziców to tylko reklama - teść mi ostatnio mówi, że przeciez super bo wprowadzili że mozna zatrudnic opiekunkę a państwo zapłaci składki - tak tylko teść już sobie nie doczytał, że dziecko musi mieć półtorej roku!! i trzeba płacić min. pensję, więc ustawa fajna ale dla bogatych co i tak ich stać na opiekunki a zwykłym rodzicom nic nie daje - zwykłym rodzicom każe się za wszystko więcej płacić żłobki, ubranka - taka oto polityka prorodzinna, poza tym co z tego skoro to dot. opiekunki dziecka co ma kilkanaście miesiecy a kobieta ma wracać po 6 mcach do pracy, na to by isc na wychowawcze to mało kogo stać, marzyło nam się z mężem by mieć 2 dzieci, czekamy na pierwsze (termin 12.01.2012) a doszliśmy do wniosku, że na drugie zdecydować się przy tych kosztach życia trudno będzie nie chce narzekac ani zaczynac tematu polityki, jak do tego dojdzie to pliss wybaczcie mi, ale ja sie po prostu musze wygadac, bo siedze jak kloc sama w tym mieszkaniu, maz przyjdzie wlaczy tv bo zmeczony po pracy i nie ma z kim pogadac o zyciu, wiem wiem dzidziak sie urodzi to mi zjamnie czas i nie bede miała czasu by myslec o glupotach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżunia fajnie że dodałaś zdjęcie, kwitnąca mamusia :) teraz może będzie więcej odważnych bo na początku to różnie bywa :D ja też pewnie na początek wrzucę nieaktualną fotkę bo właśnie mój braciszek oświadczył mi że usuwał wszystko ze swojego laptopa a tam miałam takie fajne zdjęcia z początku ciąży ehh :P jagódka to gratulacje dla brata :) iti kuruj sie :) cama nic się nie zmieniasz tylko brzuszek ładniejszy teraz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny czemu nie krzyczycie, że wysłałam foto tylko mojej gęby i to jakieś beznadziejne bleeeeeeeeeeee pomyliłam się, ale poprawiłam się i wysłałam dobre, bo nie chcę wam tylko geby pokazywać a brzuch, w końcu to forum tematyczne :) jagódka_1984 - pisz jak ci lżej :) mi sie nie chce myśleć nawet o polityce i myślę też, że nie ma co się nastrajać zbyt negatywnie bo to nam w niczym nie pomoże, ja tam chcę kolejne dziecko, a ciuchy i tak kupuję używane bo te ceny to nawet teraz są z kosmosu, koszulka ma nieraz cenę wyższą niż t-shirt dla mnie, no to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 ja właśnie w związku z tą podwyżką VAT udaję się w środę na zakupy do sieciówek - zapowiadają się niezłe wyprzedaże więc mam zamiar kupić troszkę rzeczyw rozmiarze 74 a może nawet 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi dobry pomysł :) moze tez sie udam na jakies zakupy wkurza mnie maz bo jak chce cos wiekszego kupic to on tylko czy to na pewno sie przyda, oleje go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka chyba nie ma załącznika, albo ja nie widzę, nie wiem.. ja też szukam jakiegoś zdjęcia do wrzucenia, ale mam tylko z wakacji narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh sorki, sorki jagódka juz jest, chyba widzialam tego maila w procesie tworzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia, Jagodka, ale fajne foty :) No i proszę, jak się rodzinnie robi! Ja też wrzucę - wieczorkiem, może nie z sesji ciążowej jednak, bo to takie pozowane, tylko jakiś sponton z wakacji a bardziej aktualne też znajdę :) Mnie też w lipcu wydawało się, że mam taaaki brzuchol, a teraz widzę że byłam prawie płaska :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×