Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

agniesiulka Matuś odważny, ale Nikoś to jest super odważny facet :) Buziolki dla Niego :* Dzięki za słowa otuchy co do karmienia i rozwoju Matusia, mam nadzieję, że na następnej wizycie już będzie potrafił to co trzeba :) A jutro założę to konto na o2 - tak chyba bedzie najlepiej Kajek Gowa do góry, skoro lekarz mówi, ze to nic poważnego to się nie przejmuj tak mocno. Wiadomo że całkiem się nie da tego olać ale trzeba być dobrej myśli i zaufać lekarzowi koko Trzymaj się! Będzie dobrze z maluszkiem. Jesteśmy z Wami myślami! No skkoro tu taka cisza to ja też spadam spać. Spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-Trzymamy kciukasy za Wojtusia :) Dziewczyny dziekuje wam za słowa otuchy i wsparcie :) sylwka-zapomnialam napisac Tobie,ze u mnie lekarka tez mnie nie potepila za to,ze koncze karmic piersia.I tak jak Ty inaczej widzialam karmienia piersia.Chcialam karmic jak najdluzej niestety moja córa to głodomorek i nie dawałam rady wisiec 3/4 dnia na cycku :(.Ale teraz przynajmniej dziecko najedzone i zadowolone.:)A co do tego co Matuś potrafi a czego nie to spokojnie moze to taki leniuszek.Moja malutka lezac na brzuszku nie chce dzwignac głowki,ale jak ja trzymam na rekach w pionie to juz dosc sztywno ja trzyma,a jak tylko poloze ja na brzuszek to bach głowke polozy i koniec.Wnioskuje ze zbardzo jej sie nie chce bo juz nie raz trzymala dosc dlugo i wysoko głowke. Pisalyscie o tym ze wasze maluchy pchaja piastki do buzi.Moja od wczoraj tak chce ssac piastki ze jak sie zassie to bluzeczke ma mokra :P,no i slini sie.Maz dzis strasznie sie tym jaral :p jak to ona piastki ssie,a ja mu na to,zeby sie tak nie jaral tylko wyciagnol jej raczke z buzi i wsadzil smoczka bo zaraz bedzie do przebrania Nic zmykam spac.Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Koko ja cały czas o Was myślę. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Agniesiulka wiem że kuszę, ale naprawdę warto zainwestować. Mięsko nieraz mi się aż rozpada jest takie mięciutkie. Moja mama też się zaopatrzyła 2 tygodnie temu w szybkowar Fagor i już szaleje - gotowała golonkę (fuj - ale tato lubi) i była mięciutka po 30 min, a wiadomo ile to trzeba gotować. Jedyny minus to taki że nie można sprawdzić czy coś się już ugotowało, bo pokrywa zassana, więc trzeba próbować a później sobie zapisać jak się gotowało i ile czasu. Ziemniaki chyba z 3 razy rozgotowałam zanim opanowałam temat. No i naprawdę potrawy są o wiele lepsze w smaku. Rosół o dziwo jest klarowny mimo że gotowany w zamknięciu i nie zbiera się szumów. Agniesiulka może i kilogramy Ci zostały ale wyglądasz kwitnąco. Elzuniaw a u nas po Biogai kupka wreszcie musztardowa, ale coś z brzuszkiem dalej nie tak bo dziś od 4:00 do 6:00 masowałam i masowałam i espunissan dopiero pomógł, a kupa z tego co mąż opowiadał jak przebierał to byłą gigantyczna :D Aj i mój Królewicz zaczął piąstki jeść - ale zakładam ze to tak jak piszecie - poznawanie świata. Polećcie jakąś matę edukacyjną. Wiem że temat już był ale nie byłam zainteresowana, ale teraz on jest taki ciekawy świata że chciałabym coś takiego. Czy warto kupić FP za 250 zł czy lepiej jakąś tańszą? Tylko że chyba ta FP ma pozytywkę a na dźwiękach też mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh gapa ze ze mnie :) w moim poście z wczoraj z 20:49 pisząc kajek79 miałam na myśli kikę79 :D kokosznel - i jak wyniki Wojtusia? są już? sylwka - najlepszą pocztę ma chyba teraz gmail, przynajmniej żadne spamy nie przychodzą Mufi - ja mam taką matę: http://allegro.pl/muzyczna-interaktywna-mata-edukacyjna-tiny-love-i2185799815.html - jest naprawdę super i tą - http://allegro.pl/mata-interaktywna-rainforest-las-dzwiek-baby-gift-i2191928603.html - tej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oczom nie wierzę.. piszą że w piątek ma być 18st, a w sobotę 21st (we wrocku) :))) wygrzeję trochę kości na słońcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim slowa otuchy zasylam koko - trzymaj sie stara i kciukasy za Wojtusia po drugie - dziekujemy z Polka za cieple slowa ws.opublikowanego na poczcie zdjątka, a propo tej kiecki kupilam ja na urodziny(SMYK 69 PLN) jej polrocznej kolezanki, szlysmy na bibe ale jak ktoras ma problem z kiecka na chrzest to w polaczeniu z slicznymi bucikami opaseczka na glowke i sweterkiem tez bedzie ok, oczywiscie o ile utrzymaja sie temperatury o ktorych pisze youstta, swoja droga tez juz nie moge sie doczekac spacerow bez kaptorow i czapek i rekawiczek:( Moja tez marudna ale faldkuja jej sie nozki a karmimy tylko cycem, kupska ledwo mieszcza sie w pampersie wiec nie o brak pokarmu chodzi, w ciagu dnia tez malo spi, generalnie jej drzemki i podsypiania koncza sie ok 12 a od poludnia jest malo spiaca marudka, ale guga, wyje wydaje dziwne dzwieki wymachuje raczkami tylko sie nie przewraca:( jesli chodzi o gotowanie to ja juz mam dosc ja jem gotowane wszystko a dla facetow musze gotowac co innego 2 h marnuje w garach, szybkowaru niestety nie mam:) mloda wybudza sie z drzemki, milego dnia mamusie!!!! P.S.Warszawa masakrycznie pochmurna ale kawa z serniczkiem podniesie endrofiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi , mam prosbe przeslij mi prosze, w wolnej chwili, jeszcze raz liste z adresami , bo chyba nie mam tej ostatniej z youstta, agniesiulka i martini, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
maminka hmm kawke mam ale skąd serniczek?? Oj narobiłaś mi smaka :) jak mąż wróci z pracy to chyba wyskoczę do sklepu :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok wczesniej
Witam serdecznie, mam synka ze stycznia 2011, więc równo rok przed Wami :) Właśnie zaczęliśmy wiosenne porządki w szafie ;), zapraszam więc na aukcje allegro fajnych markowych ubranek dla chłopca w różnym wieku (od 3-4 miesięcy do 12). Głównie Zara, H&M i Mothercare, rzetelnie i uczciwie opisane. Wkrótce również rzeczy letnie (jak tylko dokopię się do kolejnego worka ;)) http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1129637 Zapraszam i pozdrawiam, magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta co jest nie tak w tej drugiej macie? z wyglądu fajna sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) kurde! napisałam mega posta, ale komp mi się zawiesił i zniknął, buuuu. teraz nie wiem, czy zdążę coś sklecić do końca drzemki młodej... ale chociaż spróbuję... na początek dzięki za pocieszenie w sprawie braku uśmiechu. od wczoraj widzę światełko w tunelu, bo twarz małej jakby stała się bardziej promienna. więc jakieś postępy poczyniłyśmy :) kushion - skrzętnie notuję rozkład dnia małej i jutro zdam Ci relację. napewno co zauważyłam ostatnio, to większa wrażliwość na bodźce. wcześniej malutkiej nie przeszkadzało tv i hałasy domowe przy zasypianiu, a teraz ewidentnie potrzebuje wyciszenia... więc staram się jej pomagać i jak najmniej spędza czasu przy włączonym tv... elzuniaw - no moja na przewijaku ostanio tak fika, że rachu ciachu i już na kolankach. a wczoraj w wanience tak kombinowała, że podciągnęła nóżki pod tyłek i usiadła sobie :) może uśmiechu u nas brak, ale za to mamy inne umiejętności ruchowe :) co do zapędów dziewczynek na modelki, to moja będzie modela że hoho - w 8 tyg. waga poniżej 5 kg i stópka zapowiadająca się na rozmiar powyżej 41 :P sylwka79 - tak tak. w niedzielę świętujemy i chrzcimy. obiadek i kawka w restauracji, ale oczywiście w domu hotel :/ w 3 pokojowym mieszkanku z 3 wolnymi miejscami muszę przenocować 5 osób, i oczywiście gotowanko i pieczenie mnie nie ominie :/ radę damy, wiadomo, ale troszkę się boję, że dla młodej to będzie za dużo bodźców. co do kreacji, to mam dla matyldy piękną rozkloszowaną i odciętą nad brzuszkiem sukienkę z kokardką, sweterek, buciki i opaseczkę z kwiatkiem :D wkleję Wam fotki po imprezce :) agniesiulka - ta nocka, to jedna taka udana w całości. wróciliśmy znów do jednej pobudki o 4, ale się z niej cieszę, bo narazie chcę ją karmić w nocy - podobno dzieci karmione w nocy są bardziej inteligentne :P hehehe no i cycki mi nie eksplodują nad ranem... jedyne co mnie nie cieszy, to fakt, że oczywiście natąpił powrót dziecięcia do naszego małżeńskiego łoża :D koko - trzymamy za Was kciuki. na tym forum wieją pozytywne fluidy, więc kierujemy je i w Waszą stronę! będzie dobrze! kajek20 - moja mała też zaczęła odkrywać smak swoich piąstek i przy okazji moczyć rękawki - widać to taki etap :) mufi, elzuniaw - moja mała na biogai i esputiconie robiła tylko zielone kupki i cuchnące. teraz daję dicoflor i bobotic i są śliczne musztardowe :D u nas mąż się rozłożył i dostał eksmisję na sofę w salonie... :/ oj te dziady, jak jajca dosłownie !!! mam nadzieję, że nas nie dopadnie z małutką ... ohoho jak mała pospała - od 11:30 kima i nie zanosi się na pobudkę :) a ja dwa posty machnęłam. niech już się budzi to smykniemy na spacerek :) co do słodkości, to na mnie beza z kremem z mascarpone czeka w lodówce, ale kawka małej szkodzi :/ dwa razy wypiłam po 2 mcach od porodu i źle to znosiła, więc zostaję przy wodzie, melisie i soczku dizzy z lidla :) miłego dnia dla wszystkich :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi ja mam tą http://www.ceneo.pl/375575 tiny love, z całego serca moge polecić, bratowa tak sie w niej zakochała, ze swoim dzieciom też kupiła :) to chyba jedyna mata, w której mozesz dowolnie układać pałąki (równolegle, prostopadle, skrzyżowane, wyzej, nizej... do tego ma wkręcane zabawki (też mozesz je w różnych miejscach wkręcać, wiszące, lusterko grajace i kilka ukrytych w macie rzeczy (piszczałka, szeleszczące elementy, liście też są szeleszczące). masz też taki mały dmuchany materacyk - nie sam rogal, ale rogal z wstawką z pianki pod pleckami/brzuszkiem, aby położyć na nim dziecko (u nas swietnie sie sprawdził, jak tesia nie chciała leżeć na brzuszku, a na tym na brzuszku nie grymasiła). do tego świetnie sie składa, bo ma wkoło taki drut jak przy tych namiotach samorozkładających się, więc też nie zwija się jak dziecko sie przemieszcza i jest świetna do czyszczenia i jest bardzo duża, więc dzieco tak szybko z niej nie spełznie :D jak sie małemu uleje to wystarczy przetrzeć chusteczką nawilżoną. wszystko zapakowane w fajny worek siateczkowy i dodatkowo dużą torbę, do której możesz włożyć jeszcze sporo innych zabawek. ma też świetną żywą kolorystykę i jest bardzo ładnie wykonana. no, to się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka - a co do jedzenia to nie możesz chłopaków "przestawić" na swoje jedzenie? ja np. swojemu ślubnemu gotuję to samo co ja jem i takim to sposobem np. wczoraj wsuwał klopsiki z piersi z kurczaka z otrębami owsianymi. Ale naprawdę było dobre :) aaa.. musze się pochwalić że 3kg mi spadło odkąd zaczęłam dbać o zdrowy jadłospis :) no i ćwiczę, ćwiczę aż siódme poty przed TV wylewam. Czasami śmiać mi się chce, że do czego to doszło,że jakiś koleś z TV mnie upomina że np. za słabo się schylam. Mówię Wam, cyrki :) monia_aa - ta mata nie jest w sumie taka zła, ale przede wszystkim jest z trochę innego materiały niż ta tiny love, nie wiem czy on mi nie wyblaknie bo raz wyprałam i taki jakby mniej intensywny kolor się zrobił no i jak mi ostatnio Kinia ulała to to wsiąkło w ten materiał, a ta tiny to zmyję husteczką i raczej nie wsiąka. No i najważniejsze.. zabawki w niej nie są nad dzieckiem. Na razie maluchy leżą i się patrzą, ale niedługo zaczną chwytać zabawki i pamiętam jak Majka machała i łapała to co wisiało nad nią na tych pałąkach a jeszcze jak coś dzwoniło to w ogole była wniebowzięta a tu te zabawki są tylko z boku. Mufi - mata to świetna sprawa, naprawdę więc warto kupić :) ta fishera to w ogóle jest wypasiona monia1983 - tutaj jest kiedy powinno coś nas zaniepokoić u dziecka http://www.staff.amu.edu.pl/bartosz/JAK_WIDZI_DZIECKO.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka - no widzisz jaka gimnastyczka z Twojej córy :) moja się uśmiecha ale stwierdzam, że to nie jest jeszcze taki świadomy uśmiech, zauwazyłam, że taki grymas nastepuje zaraz przed płaczem, śmiać mi sie z męża chciało bo bawił się z młodą, a ja już widzę, że coś nie tak bo zaczęła szybciej nogami przebierać, potem uśmiechnęła się więc mąż w 7 niebie - -oooo ale uśmiechasz się do taty, a ja mu mówię, że uwaga zaraz będzie ryk, on mówi co ty - cieszy się, a tu oczywiście nastąpił ryk i płacz :D Mufi - fajna ta mata którą wybrałaś, ale ta co Yousta pokazała ta z tiny love też super bo te zabawki takie duże i nisko nad dzieckiem, ja mam matę z canpola, taka se, bez rewelacji,mloda się nią nie interesuje, ale leży na niej więc niech sobie leży :D dziewczyny moja córcia też wkłada piąstki do buzi bo oczywiście to jest taki etap poznawania swojego ciała i świata itd., natomiast ja jej zakładam jeszcze łapki drapki bo ona tak macha tymi grabiami, że wpycha sobie palce do oka i ostatnio miała czerwoną plamkę na białku oka i mąż mi każe zakładać to, czy wy też jeszcze zakładacie czy zrezygnowalyscie? okropne to bo te rękawiczki szybko się brudzą bo ta je do pyszczka wkłada i potem jeździ nimi po podłożu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gapa ze mnie, ten komentarz to nie do sylwki tylko do monia_1983 :D coś mi się pokiełbasiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek rozumiem cię doskonale, tak zupełnie odejść sie od jakiejkolwiek diagnozy nie da. jedyne co mozemy zrobić mając tą świadomość to być dobrej mysli :) koko życzę wytrwałości, wiem doskonale przez co przechodzisz, bądź dobrej myśli i wysyłaj synusiowi same pozytywne fluidy :) sylwka, masz rację nikoś w swoim życiu przeżył bardzo wiele. jest bardzo silny, ta siła jego wszystkich zadziwia. a ja dostałam wypis z oiomu i sie przeraziłam jak go przeczytałam. oni nam wszystkiego nie mówili, nie wiedziałam, ze było aż tak źle :( dzięki Bogu jest juz po wszystkim. kajek nikos też pcha piąstki do buźki :) i też wszystko slini :) mufi wczoraj mężowi pokazywałam ten twój szybkowar i chyba zamówimy :D marzą mi sie bitki wołowe w 30 min :D i goloneczka też :D a co, ja tam lubię, co prawda wydłubuję tylko chude, reszta ląduje w koszu, ale to chude jest przepyszne :D no ale przesadziłaś z tym kwitnącym opisem mojego wygladu :P ale co tam, już ćwiczę, cwiczę :D yousta tobie facet mówi co robisz nie tak, mnie musiałby chyba wciąż upominać, tak mało gibka jestem :o ja tylko sie ciesze jak babka z tv mówi "i ostatnie powtórzenie" :D no i fajnie, ze z nikosiem mogę ćwiczyć :) yousta ja gmail odradzam, bo ma spore ograniczenia i np moja prezentacja od nikosia nie przeszła do dziewczyn :( maminka, ja do ciebie maila wysyłałam, to mój mail już masz ;) monia 1983 polecam materac intexu 200x220 :D lekko położysz 3 osoby :) u nas teraz dzieciaki często na nim mają legowisko jak przyjeżdżają goscie :) yousta u nas też wszyscy jedzą to co ja :) nic im nie bedzie :D gratuluję utraty wagi, ja juz sobie zrobiłam tabelkę w excelu do odliczania spadku, ale dziś dopiero 2 dzień :) elżunia ja juz niedrapek nie zakładam, miał na sobie moze z 6 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za rady co do maty - wieczorem pokażę mężowi te wasze i zdecydujemy. Elzuniaw właśnie miałam kupić tą z Canpolu, ale stwierdziłam że dołożę i kupię coś ciekawszego, szczególnie że Młody dostał pieniążki od koleżanek z pracy mojej mamy i akurat wystarczy - a nie miałam pomysłu co mu za to kupić. Agniesiulka wiedziałam że cię przekonam do Fagora :D ten jest jedyny z wymienną uszczelką dlatego wszyscy go polecają. A ja właśnie ze spacerku wróciłam, cała mokra jestem bo pada, ale szkoda mi było Młodego drugi dzień w domu kisić. Monia ja na chrzcinach będę musiała przenocować 8 osób i 2 latka. Mieszkanko 3 pokojowe - mam jeden materac, kanapę i dmuchawca, reszta musi się przemęczyć na pierzynkach rozłożonych na ziemi :D - tylko skąd ja tyle pościeli wezmę - oby już było ciepło 15 kwietnia. Maminka a co szkodzi małej surowizna? Ja też bym domowników przestawiła. Mój mąż np. skorzystał i przeszedł na dietę bo ma lekką nadwagę. Elzuniaw ja już od dawna nie nakładam łapek, bo rączki później śmierdziały a nie sposób ich dobrze umyć bo Młody piąstki zaciska. Cały nosek podrapany oczywiści, oczko dziś czerwone, ale trudno takie uroki poznawania swojego ciała :D Dziewczyny na opakowaniu MM jest napisane - zużyć w ciągu miesiąca. Rozumiem że mam się tego trzymać? Kupiłam 400g Enfamila no i prawie całe musiałam dziś wyrzucić, ale wolę się zaopatrzyć w jakieś na wszelki wypadek i tak się właśnie zastanawiam jak z tym przechowywaniem. Kushion mój Maluch dużo śpi i ja też się tym martwię :D ale odsypia pewnie nockę bo budzi mi się regularnie 22:00 lub 23:00, 1:00, 3:00, 4:00, 5:00, 6:00 - taki to mój ciężki nocny los, ale jak piszecie że dzieciaczki są inteligentniejsze jak jedzą w nocy to będę o tym myślała żeby się nie dołować. Chociaż jakoś już przywykłam, tylko że czasami zasypiam na siedząco jak go karmię i boję się że kiedyś oboje spadniemy z łóżka. Oj mało osób pisze - tęsknię za Aguniek, Alką, Lisą, Ebel. Ja to mam mnóstwo czasu i chętnie tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi dzis mój maz zamówił tą sama mate :) Youstta to ta o której piszesz FP za 250, ale mój maz znalazł chyba za 234 jakaś promocja wlasnie poprosiłam o link to zaraz wkleje nad tym samym z przechowywaniem mm sie zastanawiam, bo mm całe opakowanie kupione na wypadek mały z niego wypił troche jak miałam braki a teraz na razie nie korzysta i trzymam szczelnie zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi - tak trzeba zużyć mm w terminie podanym na opakowaniu, na nan pro 1 jest info o 3 tygodniach i ja też wywaliłam a zużyłam dokładnie 2 miarki tego mleka na samym początku, w związku z tym już go więcej nie kupię bo szkoda marnować kasy, jeśli jesteś nastawiona, że czasem będzie trzeba awaryjnie dokarmić to może gotowym mlekiem w butelce, takim jak to http://www.apteka-natolinska.pl/produkt/3910/3006/Dzieci/Mleka_i_odzywki/Bebilon_1_plyn_90ml.html enfamil też na pewno ma takie butelki gotowe, oczywiście nie opłaca się tego w porównaniu do puszki, ale jak 1-2 razy w miesiącu dokarmiasz no to jednak chyba lepiej to wychodzi i możesz nawet nosić z sobą w podróży ja mam te butelki w aptece więc nawet ich nie będę kupować, w razie awarii piersi można skoczyć, ale tak to ja po prostu daję co chwila cyca jak jest kryzys więc mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi nie narzekaj na karmienie ja karmię w nocy: 20:30, 22:00, 23:30, 1:00, 2:30, 4:00, 5:30, 7:00, 8:30 równiutko co półtorej godz. Zegarek mogę nastawiać. Taki jest dokładny w tych pobudkach. Moniaa no to z niecierpliwością czekam na relację! A co do Twojego męża to taki urok zimy. aleeee już , już, już prawie wiosna. youstta a w jakim czasie te 3 kg? Elżunia nasz synek też jeszcze w niedrapkach a nawet nie, w skarpetkach na rączkach bo niedrapki sobie ściągał. Żal mi go jak się tak drapie po buzi. Wiec zakładam, tyle, że Dominik nie wkłada jeszcze rączek do buzi więc skarpetki czyściutkie i pachnące. Dominik był dziś ważony i ma 5060g. Jest na 75 centylu, moja kluska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nakarmiłam głodomora, posprzątałam, nawet w półkach w kuchni i normalnie nuda :D dobrze że mąż za chwile wraca. Dobrze że przyszło mi do głowy żeby sprawdzić to mleko. Elzuniaw super pomysł z tym mlekiem. Ja karmiłam takimi buteleczkami w szpitalu, bo takie dawali, właśnie Enfamilem, ale położna mi mówiła że ono kosztuje 8 zł a tu widzę cena 2,5. Napisz mi proszę jeśli wiesz do kiedy jest ważne takie mleczko. Ja nawet jak jedziemy samochodem i Młody chce jeść to nie daje butli, tylko zatrzymujemy się na stacji albo w lesie i daje cyca, więc szkoda kasy na MM, ale może zaopatrzę się w 2-3 takie butelki. Jagódka właśnie na allegro jest w takiej cenie chyba, podaj linka. Oj kushion ja właśnie w nocy o Tobie teraz myślę bo wiem że Ty też często wstajesz. Ja nie narzekam już :D szczęśliwa jestem że młody je cyca, a do braku snu jakoś się przyzwyczaiłam. Wkurza mnie tylko to ulewanie, czasem noszę pół godziny i się nie odbije, odkładam i wiem na pewno że obudzi się i uleje. No i piękna waga :D widać nocne mleczko bogate w tłuszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi to u nas trochę podobnie. On tak czesto się budzi w nocy bo mniej je i szybciej jest głodny. To znaczy w dzień opróżnia dwie piersi a w nocy usypia przy pierwszej i nie da się go obudzić. No więc próbuje odbić, czasem się udaje i odkładam. Zwykle po kilku minutach zaczyna się wiercić i machać raczkami to wiem, że muszę go odbić. I czasem tak kilka razy po karmieniu więc tego snu mam nawet mniej niż 1,5 godz bo tyle to mu mija a nie mi. A często pomimo odbijania i tak mu się uleje, ale już się tak tym ulewaniem nie stresuje bo nic mu się nie dzieje, wypluwa i już. Tyle, że muszę pilnować, żeby go pieluchą obłożyć bo inaczej ubranie trzeba zmieniać. A i przestałam go przebierać w nocy, chyba, że ma kupą to wiadomo. albo jak przesika pieluchę. A tak to nie przebieram. Nie ma odparzeń, pupa ładna różowiutka ( tylko całować) wiec krzywda mu się nie dzieje. A ja go nie męczę i nie rozbudzam dodatkowo w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta to fakt ma być gorąc u nas ale ja mam już problem bo jak tu teraz malucha ubrac ??? zeby go nie zapocić no ale nie przesadzić żeby tez nie zmarzł - no bo kombinezon odpada :) chyba jakies zakupy musze zaliczyć ale co kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się właśnie już tak nie stresuję tym ulewaniem i wymiotami, bo pediatra powiedziała że jak przybiera na wadze to nic się nie dzieje, po prostu się przejada. A i wczoraj postanowiłam też nie przebierać bo to najgorsze, bo się rozbudza. Efekt miałam taki że dwa razy mi przesikał ubranko kocyk i raz moje prześcieradło - tak dużo sika, albo muszę zacząć kupować bardziej chłonne pieluchy, albo większy rozmiar. Oh i dziś ubranko od którego nazywamy naszego Synka Hrabia - zrobiło się za małe :-( pierwszy raz zrobiło mi się smutno, że odkładam ubranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi ja kiedys miałam właśnie pytać skąd ta ksywka. A powiedz co takiego specjalnego jest w tym ubranku? Ja wykańczam właśnie pampersy nr 2 mam jeszcze z 25 sztuk i już przechodzę na trójki. Zapomniałam napisać, że nie przebieram większość nocy, zwykle zmieniam pieluchę przy pobudce ok 4. Bo wtedy mąż wstaje do pracy i przy okazji gadamy sobie. A raczej szepczemy. No i ten pampers wtedy już ładnie nabity i ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce kupic łóżeczko turystyczne i postawić w salonie bo niedlugo Filip już sturla się z sofy i robie się niebezpiecznie , a moze macie jakieś ciekawe typy, ktoś proponował mi za 80 zł gracco używane ale moze kupię coś takiego przy najmniej prać nie trzeba będzie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2180200458&ars_source=ars&ars_socket_id=6&ars_rule_id=8 doradźcie coś :) monia 1983 beza z kremem z mascarpone - no szalejesz :) elzuniaw1 nie drapek nie zakładam ale często obcinam paznokietki raz w tygodniu to minimum agniesiulka a co ty z nikosiem ćwiczysz ? ja tez tak chcę co do kg to ja raczj łapie do przodu :( słodkie mnie gubi a nie potrafie sobie odmówić Mufi przestań pisac ze sie nudzisz bo cie palnę z zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest u was ale mi się wydaje że każdy poza mną i moim mężem męczy naszego syna, nie moge znieśc tych gości którzy się nad nim znęcaj wykrzywiają i całują normalnie tak mnie to wkurza, nawet moja mam która za 2 m-ce jak wróce do pracy będzie się nim zajmowac wg mnie zupełnie nie potrafi się nim zająć , masakra jakaś, taka zaborcza się zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×