Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Witam kochane. Ja oczywiście dopiero co wstałam - masakra jakaś, ciągle bym spała. Fasolka też mam dylemat z krótkim rękawem, teściowa kupiła mi 6 szt. body i tak z mamą rozmawiałam że pewnie nawet małego razu w to nie ubiorę - szkoda bo są śliczne. Co do lenistwa mam to samo - nic nie robię kompletnie - teraz mam wymówkę bo jestem chora. MIałam się uczyć angielskiego, pokatalogować zdjęcia itd. - nic z tych rzeczy. Pożyczyłam kilka książek to może chociaż poczytam. Smeffetka Ci aptekarze to czasami są mądrzejsi od lekarzy. Ja miałam tak samo jak poszłam po magnez - ale nawet nie chce mi się opowiadać. Gość mnie nastraszył że na pewno mam chorobę wieńcową itd. A z tymi przesądami to faktycznie dopiero teraz się o nich dowiedziałam, moja mama tez nie bardzo chce żebym już coś kupowała ale w ogóle nie jest przesądna - tylko się boi po prostu, bo różnie to w życiu bywa. A co do samochodu to my w zeszłym miesiącu mieliśmy naprawę - 2000 zł i to nie koniec, dobrze że mąż ma takich wspaniałych kolegów mechaników bo tak to byśmy wydali pewnie dwa razy tyle. Miał być nowy samochód - rodzinny no ale niestety jeszcze z 5 lat będziemy jeździć sportową hondą :-) ANUSKA_13 gratuluję córeczki. Aguniek dobrze że z Twoją szyjką wszystko dobrze i oby tak było do porodu. Chyba ten Twój lekarz ma słabość do Ciebie :-). Gratulacje dla męża. My za tydzień zamierzamy piec razem pierniczki, w tamtym roku robiliśmy i każdy z rodziny dostał paczuszkę na Boże Narodzenie - no i w tym roku będzie powtórka. Patka ja też dużo jem. Zawsze na obiad mężowi nakładałam większą porcję. Teraz po równo a ja czasem jeszcze biorę dokładkę. Ale mam sposób na słodycze - zawsze jak mi się chce to biorę owoc, albo piję kakao - pomaga. Też już 10 kg przytyłam, ale z wagi 48 więc sporo. Jakoś specjalnie się tym nie martwię, zrzucę przy dziecku bo mam zamiar karmić do 2 lat - zobaczymy co z tego wyjdzie. Cama faktycznie macie zimno w domu, spróbujcie inaczej grzać, o innej porze. Ja cały czas mam w mieszkaniu 21 stopni i piec jeszcze nie włączany. Lisabell ja mam takie pieczenie na linii piersi, bo brzuch jest już tak wysoko że ociera je. Okropność. Ja kupiłam kombinezon w rozmiarze 62-68, wolę żeby okazał się za duży niż za mały. Ja też nie mam jeszcze wyprawki, ale czekam na wypłatę zasiłku chorobowego to wtedy poszaleję. Zresztą teraz jeden wypad do sklepu i ma się wszystko. Też strasznie chciałam tą pościel ferreti ale strasznie jest droga i nie wiem czy się nie skuszę na tą z Kubusiem Puchatkiem co tu kiedyś pokazywałyście. Co do piesków, to jako dziecko miałam ratlerka - nie polecam, znęcaliśmy się nad nim, bo był wredny strasznie nas gryzł. Żył 13 lat i zmarł na serce - bo to typowa choroba tych piesków. Yorki też są kiepskie dla dzieci. Natomiast jest taka rasa Shih Tzu - rewelacja. Mają włosy jak Yorki więc nadają się dla alergików, są malutkie, no i straszne z nich pieszczochy. To co moja chrześnica z nim wyprawia to szok a ten piesek nic - czasem się jej schowa i to wszystko. JulkaZ może faktycznie poszukaj jeszcze jakiegoś innego szpitala bo będziesz cały czas źle nastawiona do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wieki tu mnie nie było :( ale ostatnio mam jakiś podły nastrój ... Dzięki Kika że pamiętasz o mnie i tym razem to Ty mnie wywołałaś :) bo chyba ciężko było by mi się samej zabrać za pisanie ... czasami zaglądałam tu i nieraz chciałam coś napisać ale jakoś tak mi i chęć i nie wiem sama czego brakowało :( no ale obiecuję postaram się to nadrobić i być bardziej aktywna :) dziś miałam badania krwi i znowu miałam problemy z pobraniem, moje żyły się gdzieś chowają byłam kuta 2 razy ... we wtorek mam kolejną wizytę mam nadzieję, że będzie wszystko ok, bo po ostatniej jestem troszkę zmartwiona szyjkę mam krótką, brzuszek ciągle twardnieje a ostatnio mam dziwne bóle po bokach nisko nieraz nie mogę się ani przekręcić jak mnie złapie ale po chwili samo przechodzi sama nie wiem co to ... a i jak zawsze maluch był mały to na ostatniej wizycie dr stwierdziła że już jest konkretny a nogi to ma długaśne :D he he po tacie :) i wychodzi teraz że będziemy mieć chłopczyka choć na 100% nie wiemy bo maluszek był wykręcony pleckami a wiadomo zawsze można pomylić z pępowiną :) w ogóle zaczełam chodzić na zajęcia na uczelnie, miałam brać tryb indywidualny ale okazało się że mam tylko jedne obowiązkowe zajęcia więc na niej raz w tygodniu daję radę się pojawić ale socjo ja Cię podziwiam! mi trudno wysiedzieć te 2 godz ... a Ty bidulka tyle godzin w szkole - dzielna jesteś niesamowicie :) mnie najbardziej dojazdy wykańczają ... w ogóle zazdroszczę Wam kompletowania ubranek i urządzania pokoi :) ja właściwie nie mam jeszcze nic :( teraz kupujemy dom ale ciągle z nim jakieś zmieszanie nawet nie będę pisać bo by mi dopiero epopeja wyszła :P więc oszczędzamy i nie mam na razie jak nawet cokolwiek kupić ... no ale mam nadzieję że w listopadzie coś już nabędziemy a wózek podobno mam mieć od szwagierki mam mi przywieź na weekendzie ale nawet nie wiem dokładnie co to za model. to tak w skrócie co u mnie a zaraz zabieram się za dokładne nadrabianie co się u Was dzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka ja również biorę pod uwagę wózki jedo tylko nie model fyn a vedi i ich gondole nie mają uchwytu do przenoszenia w budce a w środku ma takie pasy do przenoszenia Ostatnio bardzo kręci mi się w głowie i to szczególnie wieczorem. Nie wiem dlaczego, wizytę mam dopiero 03/11 więc jak będzie się to bardzo powtarzało to pójdę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy jest szpital jeszcze jeden jakieś 50 km dalej ale nie orientuję się jak tam wygląda poród. W sumie to się już nastawiłam mimo wszystko na ten bliżej mnie. Uważam że ważne jest nastawienie i współpraca, tak więc na razie jestem nastawiona pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wziełam udział w tym konkursie hehe a co tam :) kamila Skarbku nasz kochany jestes naszym szczęściem kochanym tatuś dumny jak paw ,że niedługo przyjdzie córcia lub synuś jego na świat :)!Kochamy ciebie nad życie i czekamy na wielkie spotkanie które w końcu stycznia nastanie :) Dozobaczenia nasz maluszku buziaki :) Będę wdzieczna za oddanie głosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.pieluszki.pl/konkurs-newborn-tak-w yprawia-tylko-huggies/ kamila Skarbku nasz kochany jestes naszym szczęściem kochanym tatuś dumny jak paw ,że niedługo przyjdzie córcia lub synuś jego na świat :)!Kochamy ciebie nad życie i czekamy na wielkie spotkanie które w końcu stycznia nastanie :) Dozobaczenia nasz maluszku buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka, model, który wybrała bl czyli vedi i mój czyli fyn maja takie same gondole, różnią się tylko ramą. bl nie wiem, czy doczytałaś ale ostatnio w sklepie stał ten mój obok espiro vector i różnica w wielkości gondolek była zaskakująca. tzn. jedo miała o wiele wiekszą. Mufi, tylko, że mnie nic nie obciera, ani piersi ani stanik. Nie ma nawet żadnego śladu. Mam takie głupie uczucie jakby mi się skóra paliła (chociaż w sumie nie wiem jak to jest jak komuś się skóra pali :)) albo odwrotnie jakbym tak bardzo długo trzymała na skórze lód. I jest obolała przy dotyku. Wcześniej na całym brzuchu czułam, że się skóra rozciąga, ale to takie normalne było. Czułam tak jakby mi brakowało skóry, a teraz to jest takie dziwne. Doktor nazwał to zaburzeniami przewodzenia. Nie martwi mnie to wcale, ale niestety męczy :( A co do bodziaków na krótki rękaw to mi się wydaje, że owszem jak do tego śpioszki no to nie, bo rączki będą gołe ale jak takie body założysz pod pajacyka a na nóżki skarpeteczki no to dla mnie powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell doczytałam się, bardzo mnie to cieszy :) chciałam załączyć zdjęcie z tymi pasami do przenoszenia ale teraz nie mogę znaleść tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
witajcie dziewczyny:) kurcze dawno mnie tu u was nie było na forum. Wszystko u mnie ok bedzie chłopiec :) Nie zdążłam jeszcze nadrobić tych wszystkich stron z czytaniem więc nie wiem czzy juz o tym pisałyście ale czy słyszałyście coś na temat żelu porodowego dianatal. Co u nim sądzicie? Hmmm muszę uzupełnić tabelkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak też bym wybrała Fyn bo miał dobre opienie i jest lzejszy mam teraz na oku kolejne dla sklepy i jak mąż wroci kiedys wczesniej z pracy to pojedziemy poogladac wózki, w nast tyg tez wybiore sie do Gliwic i jak skończy prace to gdzies wejdziemy, wszystko fajnie ale mamy jeden samochód a autobusem pomiedzy sklepami jeździć sie nie opłaca poki co te co widziałam w sklepach to odpadaja bo kazdy ma coś co mi nie odpowiada poluje by zobaczyć jedo Fyn, Emjot Black& White, Quatro Makalu 4 dziewczyny a za niecąle 3 miesiace zaczna sie tu poajwiać wpisy ... uroziłam licznego syneczka, dalismy mu n imie ... itd :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? agugusia23____23______01.01______Szczecin______Dziewczynk a Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka Fasolka 99_____31______06.01______Wrocław _______facecik moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec kizia__mizia___ 25_____ 07.01_____ Wrocław_______ Dziewczynka Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kajek20_______21______08.01_____Lubliniec_______? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? smeffetka______25_____10.01_____lubelskie________chłopcz yk Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ Chłopczyk Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk Lisabell_______27______11.01______Pomorze______Synuś m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy ________dziewczynka monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj bl____________27_____26.01______ok 50 km od Warszawy__Czaruś tika27 ________27_____27.01________Zabrze______SYN Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 23.01_______Dolny Śląsk_____Chłopiec JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______? [url=http://www.suwaczki.com/ ]http://www.suwaczki.com/tickers/nzjds65gor57k i77.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polajanka, ja właśnie też pisałam o tym żelu dianatal, ale nikt nic nie odpisał. Ale trudno się dziwić bo to przecież nowość i nikt tu nie może mieć z nim doświadczenia. Dostałam ulotkę na szkole rodzenia, więc jak będzie temat o porodzie to się wypytam. Na początku wydało mi się to sensowne, ale teraz jak się na tym zastanawiam to nie wiem, on żadnej substancji czynnej nie ma a jedynie nawilżające i poślizgowe a kosztuje 400 zł. Czytałam na innych forach, że równie dobrze można zastosować zwykły żel do badania usg i spełni podobna funkcję, i że położne czasem właśnie tak robią. Ale tak jak pisałam zapytam jeszcze położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polajanka - wiesz ze sobie ostatnio o Tobie myślałam, jakoś mi Twój nick utkwił w pamięci, fajnie że się odezwałaś. Nasza położna na SR średnio się wypowiadała na temat tego żelu, ale nie sądziłam że on tyle kosztuje szok. To już wolę dać 800zł za zzo. Za to bardzo zachwalała herbatkę z liści malin, mówi że jak widziała że jakaś dziewczyna ma taką cienką szyjkę to pytała czy piła tą herbatę i w większości przypadków okazywało się że tak. kokosznel nie ładnie się tak długo nie odzywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka1986 nie przejmuj się ja też mam 12 kg do przodu - taka nasza uroda :) niektóre 5 a inne 12 :) a słodkiego wciągam ile się da jagódka_1984 tak to jest że mężów to trochę inne rzeczy interesują ,mój np. czyta na necie o polityce a jak wspomniałam żeby o maluchu poczytał to stwierdził że po co jak ja ciągle w tym szperam i mam już pewnie wszystko obcykane ... Lisabell jak są pieniądze to z zakupami już nie duży problem, ja kupuję wcześniej bo z m-ca na m-c to mi łatwiej jakiś grosz na ten cel wygospodarować, na raz to nie dałabym rady , ale jak już tyle nagromadziłam to faktycznie że człowiek spokojniejszy że nie czeka na ostatnią chwilę a i duża przyjemność z tych zakupów na spokojnie jak się chodzi w kółko nawet po tych samych sklepach i ogląda te malutkie cuda :) a w kwesti tych body z krótkim rękawem bo ja czytałam że dziecko ma mieć jedną warstwę więcej nić my więc caly czas myślałam że w domu to body dlugi rękaw i pajacyk i to będzie ok - a wy że co że nie ? już się gubię a z tymi biustonoszami to faktycznie problem bo trzeba kupić przed porodem a skąd mam wiedzieć jaki rozmiar - jak piersi mają nagle być po takie ogromne ??? jagódka_1984 uważaj z tymi oknami , ja po myciu swoich w sypialni wylądowałam na izbie przyjęć, niestety moja kuzynka nie miała tyle szczęścia , teraz przy oknach "zatrudniam" męża, tak jest bezpieczniej chyba wstawię na sałatkę jarzynową bo mam smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi a Ty jesteś pewna, że możesz sobie wykupić zzo? Bo podobno właśnie od kwietnia nie jest to takie oczywiste, że zapłacisz i masz. Tzn tak jest w normalnych szpitalach powiatowych czy wojewódzkich ale są ośrodki gdzie nadal tak jest. I ja się pytam gdzie ta cała akcja rodzić po ludzku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polajanka i Kokosznel - witajcie po duzszej przerwie i piszcie czesciej:) Gosia tez dawno sie nie odzywaa, a i Martini nie pisze co tam po wizycie. Mam nadzieje,ze wszystko ok. Dziewczynki piszcie, piszcie. Ja Was dzielnie podczytuje bo pisanie postow w komorce ciezko mi idzie. Dzis rano "wcieo mi" taka dugo wiadomosc i poddaam sie. Mufi- moj doktorek raczej dla wszystkich taki jest:) Widac,ze wazna jest dla niego pacjentka i dziecko, a nie kasa. A i dla tatusiow jest miy. Jest kompetentny, konkretny, a do tego z humorem i na luzie, dlatego ciesze sie,ze na niego trafiam. Cama - jak wyniki, odebrałas juz? Miego popoudnia mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż przytargał mi dziś fotel od teściów bardzo wygodny, u nich stał nieużywany a mi się bardzo przyda - temat z cyklu weźcie se dzieci jak wam potrzeba ale nie zmieniajcie tapicerki bo ta ładna jest przecież ... może i ładna ale kolorem nei pasuje do pomysłu pokoju dziecinnego, co tam dobre że jest fotel bo na nowy nie mam kasy a tak kupię jakiś zielono groszkowy koc , czasami można trafić jakiś polarowy tanio i będzie super , do karmienia malucha rewelacja bo fotel głęboki i wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z oknami są małe i nie naciągam się, powoli najpierw w srodku, a potem na zewnątrz, mąż też by mógł ale jakoś czułam się na siłach, ale tylko jedno i bez nacigania ja w 5 tygodniu wylądowałam na izbie, z powodu naciągnięcia sie (na dzień przed swoim weselem, dowiedziałam się o dzidzi na 10 dni przed, ale na szczescie nie było to powazne tylko musiałam uważać) a co do body z krótkim to też o tym myślałam i nie kupuje ich w rozmiarze 56, kupie kilka w 62 a potem w 68, ale to tak jak pisałam zobacze najpierw co dostane, wydaje mis ie ze to zalezy jaka ktos ma temperature w domu, ja mam co rpawda ciepło bo mam w mieszkaniu centralne i jak zloze ogien jest super, ale teraz nie ma mrozów, a w ziemie to nie bedzie tak super jak teraz, poza tym od nowego roku zmienia sie podatek na ubranka dla niemowląt wiec warto pokupic bodziaki i spioszki w zapasie, moim zdaniem sweterkow i spodni, spodniczek na zpas nie ma co bo tego sie duzo dostaje do znajomych ktorzy przychodza dziecko obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polajanka nie jest to chyba ostatni post z aktualizacji bo brakowało tam mojego chłopczyka a na pewno wklejałam madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? agugusia23____23______01.01______Szczecin______Dziewczynk a Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka Fasolka 99_____31______06.01______Wrocław _______facecik moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec kizia__mizia___ 25_____ 07.01_____ Wrocław_______ Dziewczynka Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kajek20_______21______08.01_____Lubliniec_______? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? smeffetka______25_____10.01_____lubelskie________chłopcz yk Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ Chłopczyk Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk Lisabell_______27______11.01______Pomorze______Synuś m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ chłopak fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy ________dziewczynka monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj bl____________27_____26.01______ok 50 km od Warszawy__Czaruś tika27 ________27_____27.01________Zabrze______SYN Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 23.01_______Dolny Śląsk_____Chłopiec JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z imionami dla waszych szkrabów? u mnie będzie Piotr albo Jakub smiejemy się, że jak sie urodzi zobaczymy które bardziej do niego pasuje ale chyba marze o Kubusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka zabiję Cię za tą sałatkę jarzynową, ale mi smaka zrobiłaś, a nie chce mi się jej robić :-) jak pojadę do rodziców to wymęczę mamę żeby mi zrobiła, bo jak już mnie na coś najdzie ochota to nie przejdzie nawet po wielu tygodniach. Lisabell ja będę rodzić w takim półprywatnym szpitalu, więc mam tą pewność że zapłacę i mam. Na razie nastawiam się na poród bez zzo, ale mąż będzie miał w razie czego przygotowaną gotówkę jakbym już nie dawała rady. Uważam że sama ta świadomość to już dużo pomaga. Poza tym ma być też gaz rozweselający :-) ale podobno czasami niektórzy po nim wymiotują. Jagódka uważaj z tymi oknami też z tego względu, że możesz się przeziębić. Dobra zbieram się na SR. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 co do imion to u nas będzie Filip , dość chyba popularne imię ale nam się podoba i tak nazwiemy małego przystojniaka :) wcześniej miał być Idzi - taki spontaniczny pomysł przyszłego taty i bardzo długo tak właśnie zwracaliśmy się do brzucha :) Mufi jakbys chciała wiedzieć to obecnie podjadam kisiel ananasowy z malinami które mąż zerwał w ogródku :) mniam - to się nazywa być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi, zazdroszczę Ci tej świadomości, że w razie czego to możesz sobie wziąć to zzo. Też bym tak chciała, ale niestety nie mogę. Nie ma takiej możliwości. :( A moje dziecko to chyba bezimienne będzie... Podobało nam się Cezary. I mi i mężowi. Aż odkryliśmy, że zdrobnienie Czarek rymuje nam się z nazwiskiem, to przecież nie będę dziecku takiego psikusa. No i teraz jest problem. Dużo imion mamy w rodzinie pozajmowanych. Nie wiem naprawdę jak nazwę mojego synka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) a u nas taka proipozycja jest dla chłopca :Bartosz,Patryk dziewczynka Maja ,Julia i narazie tylko te imiona nam sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×