Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ja mam od dziecka problemy z nerkami i pęcherzem,wszczepiali mi jakies tam teflony i badan moczu to się juz narobiłam sporo.Zawsze jak się pobiera mocz do badania trzeba sie pierwsze podmyć,później troszke moczu puścić niech leci do ubikacji i dopiero z tego środkowego strumienia nabrać do pojemniczka.Wtedy badanie jest najbardziej wiarygodne. Jesli chodzi o poród to ja tez się boje,że nie zdąże do szpitala dojechać,trzy lata temu karetka na sygnale z ledwościa zdążyła.Ale to może tez była zasługa właśnie sexu jak dziewczyny piszą.Mąż nie mógł w nocy spać,to było dwa dni przed terminem.Obudził mnie,a po wszystkim stwierdziłam,że zgłodniałam,zrobiłam sobie kanapki i nawet nie zdążyłam zjeść,bo wody chlupnęły i dostalam takich skurczy,ze kazałam mu dzwonić i spytać czy przyjadą po mnie,bo ja sama nie dam rady.Ale klnęła ta ratowniczka jedna jak jeszcze winda była zepsuta w szpitalu i jedno piętro musiałam sama na nogach przejść.No i wszystko przez męża,spokojnie sobie spałam to mnie musiał budzić nie?;-) To może dziewczyny jak was zacznie juz cos zbierać to moze zaciągnąć jeszcze męża do łóżka i dopiero do szpitala,bo tak na porodówce to trochę nie bardzo mimo,że łóżek tez tam sporo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati1784 to chyba dość miło wspominasz poród :) u mnie nie ma szans na sex przed , bo i teraz jest kiepsko, widze że mój mąż ma opory i obawia się że to może być niebezpieczne dla dziecka , już mu w tej sprawie wszystko tłumaczyłam i przekonywałam ale to średnio skutkuje , muszę się ostro nakombinować żeby go czasami wykorzystać a on i tak jest lekko przerażony :) czasami cyrk z tego wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Dopisałam się do Waszej listy bo mam zamiar częściej tu zaglądać :) madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? agugusia23____23______01.01______Szczecin______Dziewczynk a Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? sylwka_____32______02.01______Siemianowice Śląskie___chłopczyk kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka Fasolka 99_____31______06.01______Wrocław _______facecik moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec kizia__mizia___ 25_____ 07.01_____ Wrocław_______ Dziewczynka Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kajek20_______21______08.01_____Lubliniec_______? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? smeffetka______25_____10.01_____lubelskie________chłopcz yk Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ Chłopczyk Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk Lisabell_______27______11.01______Pomorze______Synuś m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ chłopak fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Patka1986_____25_____22.01_______Częstochowa___dziewczynka< br /> Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy ________dziewczynka monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj bl____________27_____26.01______ok 50 km od Warszawy__Czaruś tika27 ________27_____27.01________Zabrze______SYN Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 23.01_______Dolny Śląsk_____Chłopiec JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati1784 przepraszam, ale tak się uśmiałam z Twojego wpisu, że aż się popłakałam. To koniec końców jednak przyjemna historia. Jednak to prawda że podczas seksu wydziela się oksytocyna - jesteś tego żywym przykładem. Jagódka za dużo mąki, trzeba dolać troszkę wody gazowanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka zaraziłaś mnie opryszczką :D a że jestem u rodziców na mini wakacjach musiałam wysmarować się czosnkiem, bo oni nic kompletnie nie mają. wybierajac sie do rodziców (tylko na jedną noc) wziełam dla tesi wszystkie możliwe leki, ale o sobie nie pomyślałam :o pati u nas ani seksik, ani mycie podłóg, ani okien nie pomogło, dzień po terminie zaczęłam pić herbatkę z liści malin i byłam u mojego lekarza, który stwierdzam (po badaniu) ma złote ręce :D idę licytować śpiworek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy w ósmym i dziewiątym miesiącu nadal się tak samo tyje jak wcześniej, i czy brzuch się jeszcze dużo zwiększa ? chciałabym sobie kupić nowa koszulę do spania bo wszystkie nagle zrobiły się bardzo krótkie i wzięlabym taką do karmienia od razu do szpitala żeby już była i tak się czy powinna być na mnie teraz trochę za duża żeby służyła mi do końca ciąży ? kupić większą o rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1986
Fasolka 99 mój lekarz powiedział, że do badania moczu zawsze należy brać mocz z drugiego strumienia i oczywiście wcześniej prysznic. Agniesiulka wybacz tą opryszczkę. Ja cały dzień zastanawiałam się czy mogę zażywać to co brałam do tej pory. Rozmawiałam z moim gin. i powiedział, że mogę stosować miejscowo, to co do tej pory, czyli w moim przypadku Zovirax. Wieczorem jeszcze rozmawiałam z koleżanką, której mąż jest ginekologiem i też to potwierdził. Mój mąż jest przerażony konsekwencjami dla dziecka opryszczki, wkurzył się troche nawet o to na mnie, ale co ja jestem temu winna. To trzymam za nas kciuki, żeby to "zimno" poszło sobie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1986
Agniesiulka razem mamy opryszczkę i obie jesteśmy w tym samym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
Mufi To miłe że mnie zapamietałaś:) Z tym żelem to ja popytam jeszcze swojego gina. Przyznam ze 400 zl to troche dużo no i nie ma pewności czy przypadkiem ktos na tym kasy nie zbija a to jest nic nie warte. Chociaz też czytałam o tym i opinie były dobre. No zobaczymy najlepiej uzgodnic to ze swoim dr lub połozną, Kurcze to u Ciebie w szpitalu zdzierają na tym znieczuleniu ZZO. To ja mam szczęscie bo w moim szpitalu kazda kobieta co chodzi do szkoły rodzenia i chce to otrzymuje ZZO za darmo i uwazam ze tak powinno być .Nam się to poprostu powinno należeć i tyle. Do szkoły rodzenia jeszcze nie chodzę bo u nas dopiero od 33 tyg bo jest duzo chętnych- hmmmm to pewnie ze wzgl na znieczulenie:) Widzę ze nie tylko ja mam problem z mężęm który nie chce być przy porodzie:( No ale w sumie to nie moge go zmusić w sumie to lepiej niech on sobie czeka gdzies na korytarzu niż jak by go mieli cucić lub panikował by czy cos takiego. No chyba ze mu sie odwidzi ale wątpię. Dobrej nocy mamuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
Jeszcze tylko poprawię tabelkę to zrobiłam mały bałagan:) madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? agugusia23____23______01.01______Szczecin______Dziewczynk a Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? sylwka_____32______02.01______Siemianowice Śląskie___chłopczyk kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka Fasolka 99_____31______06.01______Wrocław _______facecik moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec kizia__mizia___ 25_____ 07.01_____ Wrocław_______ Dziewczynka Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kajek20_______21______08.01_____Lubliniec_______? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? smeffetka______25_____10.01_____lubelskie________chłopcz yk Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ Chłopczyk Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk Lisabell_______27______11.01______Pomorze______Synuś m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ chłopak fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Patka1986_____25_____22.01_______Częstochowa___dziewczyn ka< br /> Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 23.01_______Dolny Śląsk_____Chłopiec Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy ________dziewczynka monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj bl____________27_____26.01______ok 50 km od Warszawy__Czaruś tika27 ________27_____27.01________Zabrze______SYN Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka u nas z seksem jest podobnie. Tzn teraz jak już brzuszek jest spory to mamy opory, ale i ja i mąż więc nikt nikogo nie zmusza. Ale mysle, że dla dobrą sprawy i zeby było tak jak patka pisze to myślę że możemy się poswiecic ;-) Gdzieś czytałam, że kobiety w ciąży mają większy popęd, ale ja to się absolutnie w ten trend nie wpisuje. Agniesiulka już się miałam tyle razy.Ciebie zapytać, od jakiego imienia pochodzi zdrobnienie Tesia? Farba kupiona, jutro malowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ja tylko wpadam się przywitać i życzyć miłej soboty. Buziaki dla was i maleństw w brzuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia- jak czegoś nie pokręciłam to ty pisałaś,że masz dwie córeczki urodzone właśnie w styczniu tak? Napisz proszę jak to jest z przyzwyczajaniem dzieci do wyjścia.Ubierałaś je i otwierałaś okno pierwsze czy jak Ci położna mówiła.Można też chyba tylko do -10stopni wyjść z takim maleństwem? Moi chłopcy się urodzili to były upały,więc praktycznie nie przyzwyczajałam ich wcale tylko wyszliśmy od razu na spacer czy do sklepu dlatego tak trochę nie wiem jak to jest z dzieciaczkami urodzonymi w zimie,a szkoły są różne.Więc będę wdzięczna za wskazówki od doświadczonej już mamy zimowych maluchów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a słyszałyście może ,że któreś tygodnie ciąży są jakoś szczególnie problematyczne,bo jak dla mnie teraz ten 26 tydzień był okropny.Prawie cały przeleżałam,zaczęło się od twardnienia brzucha,później w nocy czułam porządne skurcze,brzuch pulsował i czułam jakby zaraz miał pęknąć i tak co kilkanaście sekund,wzięłam Nospe i przeszło na szczęście,ale do końca tygodnia leżałam,bo czułam taki nacisk na dół brzucha albo ból jak tylko za dużo pochodziłam,więc wstawałam tylko do przedszkola zaprowadzić syna i odebrać,zrobić jedzenie i do ubikacji oczywiście:-)Na szczęście dzisiaj już się kończy ten nieszczęsny 26 tydzień i zaczyna 27 ale i tak musze uważać i nie szaleć jakoś za bardzo,żeby się historia nie powtórzyła.Miałam doła ,zaczęłam już szukać po internecie od kiedy dziecko ma szanse normalnie się urodzić jako wcześniak i nie mieć problemów zdrowotnych.Wizyte mam 27ego to porozmawiam z lekarką,mam nadzieję tylko,że szyjka mi się nie skróciła za bardzo,bo przy tych skurczach czułam takie kłucie tam w środku w pochwie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka w 8-9 m-cu tyje sie mniej, ale brzuszek dużo sie zwiękasza. ale jak chcesz kupić do karmienia po porodzie, to nie ma sensu kupować większej, bo po pordzie brzusio spadnie trochę z objętości, a rodzić i tak w niej nie będziesz. patka :D czyli potwierdzone przez farmaceutów i ginekologów: można brać leki na opryszczkę :D i nie masz co sie denerwować i męża też uspokój, bo ludzie często mylą, ale opryszczka na ustach nie jest niebezpieczna dla dziecka, tylko ta opryszczka na wargach sromowych i jeśli sie nawet dobrze orientuję to wtedy jest cc, by dziecko z nią nie miało kontaktu. lisabell tesia to zdrobnienie od teresy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w ten mroźny pogodny słoneczny poranek :) u was tez tak zimno ?? Ja własnie się jabłuszkiem zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati :D uśmiałam się :D problematyczne to sie dopiero zaczną tygodnie :D kiedy wszystko będzie nas ciągnąć ku dołowi :D nie ma co ukrywać, im większy brzusio, tym większa grawitacja :D:D:D ja ostatnio, po kolejnej wizycie w szpitalu, patrzyłam w internecie na wcześniaczków i ratują już dzieci w 25tc. oczywiscie szanse na przeżycie są różne... ale ostatnio słyszałam o maleństwu 500g, które leżało w poznaniu i udało je sie uratować, a 500g to chyba jakoś właśnie 25tc. wiadomo, że najlepiej, by jak najdłużej posiedziało sobie w naszym brzuszku, ale teraz, w przypadku przedwszesnego porodu, już już ma duże szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka- ja np do nalesnikow dodaje troszke proszku do pieczenia np.mala plaska lyzeczke,zawsze sa miekkie i puszyste :). Dziewczyny jak czytam,ze wasi mezowie maja opory przed seksem to normalnie niewierze hehe.U mnie predzej to ja panikuje,moj maz w pelni wyluzowany,ale juz jemu powiedzialam ze od polowy grudnia ma szlaban bo jak przez niego ruszy mnie w grudniu to on dziecku bedzie tlumaczyl dlaczego akurat grudzien :P:P. pati1784-niezla historia z tym porodem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka- no racja zacznie nas ciągnąc w dół w miarę jak brzuszek będzie się powiększał co zrobić:-) Koleżance gin powiedział,że takie ryzykowne są tygodnie gdzie przypadałaby miesiączka akurat.Ja właściwie to nie miałam problemów w ciąży jak do tej pory.Z tym starszym synem akurat ostatnie 3miesiące to na lato i upały przypadły,biegałam po sklepach,przeprowadzkę miałam i załatwień sporo,więc czasem cały dzięń poza domem bieganina i jeszcze po terminie się urodził.Nie mówiąc jeszcze,że wypadek miałam w 9miesiącu.Z tym młodszym tez nosiłam zakupy,czasem sie zdażyło,że akumulator w aucie musiałam wymienić,bo mąż w pracy,a ja musiałam gdzieś jechać i na moje nieszczęście się akurat rozładował i też problemów nie było,a teraz to chyba muszę z sobą jak z jajkiem się obchodzić,szok.Mam nadzieje,że to chwilowe,bo jakbym tak do stycznia musiała w łóżku leżeć to po porodzie chyba na krześle będe spała ,bo na łóżko spojrzeć nie będę mogła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) Pizza mi tak sobie wyszła, za krótko czekałam aż mi ciasto wyrośnie :/ ale dało się zjeść. U nas w łóżku to tak różnie ... ale odkąd mam widoczny brzuch to dużo rzadziej dochodzi do zbliżenia :/ jak wyraziłam swoje niezadowolenie pytając czy się brzydzi albo może boi to stwierdził że się głupot naczytałam :/ ale ostatnio to i ja mam opory bo ze 3 tyg temu po stosunku zaczęłam krwawić a że ja panikara to do lekarza ale na szczęście wszystko ok stwierdził że przez moją nadżerkę doszło do krwawienia. I teraz jak już coś majstrujemy z mężem to tylko schiza żeby nic nie było. Bo lek. powiedział że możemy tego tamtego tylko delikatnie jak to powiedział. Tyle w tym że to niebyły jakieś wygibańce no nieważne :) Kochane zwracam się do was kolejny raz z wielką prośbą o głosy :) Jak patrzyłam nagradzanych jest bodajże 8 miejsc a ja jestem gdzieś 9-10 Link: http://www.pieluszki.pl/konkurs-newborn-tak-wyprawia-tylko-huggies/ Nacisnąć dalej i mniej więcej jestem na połowie suwaczka Moje imię i tekst Julita Jestem z Tobą od pierwszego grama... Tyś moje dziecko... A ja Twoja mama :) Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka co ma termin na połowę lutego musi leżeć bo ma rozwarcie na 1 palec i dziecko jest już w kanale. Modlę się żeby udało jej się jeszcze troszkę wytrzymać. A dowiedziała się podczas rutynowego badania, nawet prosiła lekarza żeby jej nie badał bo nie lubi tego, ale on się uparł, że jak już przyszła to ją zbada. Co do seksu to mnie synek czasami strasznie kopie i to mnie rozprasza :-), no i ciężko się całować w trakcie, ale tak poza tym to super. Ani ja ani mąż nie mamy oporów. Ale podobnie jak Kajek od połowy grudnia do sylwestra abstynencja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka1986 dopytałam swojej położnej i faktycznie ten mocz to mógł zostać źle pobrany przeze mnie , więc w pon z drugiego strumienia powtórka i zobaczymy co wyjdzie , poczytałam trochę o tym zatruciu ciązowym którego objawem jest to białko w moczu i się trochę nakręciłam bo głowa boli mnie od kilku dni i w głowie mi się kręci takie mam momenty dużo słabsze jak tak czytam o tych waszych mężach to myślę sobie że chyba tylko mój mocno przewrażliwiony, no cóż u mnie jakby popęd większy ale staram się go jakoś zrozumieć nic na siłę po prostu tak czuje, ale są jeszcze podstępne sposoby :) dziś u nas trochę mroźno ale słonko piękne, dwie godz pokręciłam się po ogródku i garaż sprzątnęłam, ja to bym się w godzinę uwinęła ale jak nie wszytko możesz zrobić to prosisz męża a jak widze jego ruchy u minę to mnie szlag trafia , ja to musze wszystko sama wtedy jest zrobione jak powinno :) a tak weź komuś tłumacz, cóż na wiosnę wyślę go z wózkiem a teren a sama zrobię jak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny, ja nie odzywałam się trochę bo przeprowadzka i te sprawy, mieszkamy już sami, nie mamy mebli tylko rzeczy w workach i pełno kartonów z rzeczami po babci (talerze itp.) i tak cały tydzień sprzątałam i chyba przegięłam bo dziś w nocy obudziłam się z kamieniem zamiast brzucha, żadna pozycja niczego nie zmieniała, rano wzięłam ciepłą kąpiel i zdecydowałam, że mąż odwiezie mnie do mamusi :/ jednak tutaj czuję się lepiej i bezpieczniej, a mąż w pracy siedzi a tam nawet nospy nie miałam ani nic póki co brzuch wciąż twardy, ale za to samopoczucie lepsze... kurczę nie mogę się powstrzymać od sprzątania, szoruję podłogi na kolanach (ktoś tu pisał, że dziecko wtedy układa się główką do kanału więc pewnie z tym nie będzie problemu ;-) ), odkurzam, myję te gary w zastraszającej liczbie, codziennie mówię sobie, że poleżę i nie będę nic robić... a tu patrzą na mnie te kartony z balkonu i nie mogę się powstrzymać, żeby zacząć je opróżniać co do seksu to ja miałam ogromną ochotę w 1 trymestrze, i to taką gigantyczną, a wtedy miałam miesiąc zakazu, jak lekarz zakaz zdjął to wtedy po prostu było cudownie a teraz zero popędu z mojej strony aczkolwiek dopuszczam męża do siebie coby sfrustrowany nie chodził :D niestety ja zainteresowanie straciłam, ponieważ moja ulubiona pozycja jest awykonalna ze względu na brzuch a inne jakoś mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a Wasi faceci nie są zachwyceni jędrnym, większym biustem ? :D:D:D Ja już nie mogę doczekać się wizyty w poniedziałek.. jakieś takie mam dziwne uczucie na dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunia to sobie powolutku rozpakowuj to wszystko tylko żebyś się nie zmęczyła. U nas na SR zawsze mówią że mamy robić wszystko dopóki się nie zmęczymy, jak ćwiczymy to też tylko tyle powtórzeń ile pozwala organizm. Ja też jak budzę się na siku to przeważnie mam twardy brzuch, ale jak się rano budzę to już jest miękki, nie wiem dlaczego tak się dzieje, muszę dopytać lekarza. A z tymi pozycjami to Cię rozumiem, najwygodniejsze są te które średnio lubimy - no ale co zrobić. Youstta mój mąż na początku cieszył się ze zmiany z miseczki A na D, ale teraz już chyba tęskni za "śliweczkami" bo na te mówi "doje" :P Mam nadzieję że wytrzymacie jak najdłużej, jak często masz teraz wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) co do większych piersi to ja nie ma problemu niestety :( może są bardziej pełne ale prawie w ogóle nie urosły, z zasadzie mieszczę się w stare staniki ... jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe to mam z sobą jakiś problem, bo ma ochotę i w ogólę ale po prostu nie mogę i tyle, nie wiem czemu się tak dzieję mąż twierdzi że maluszek nie chce go wpuścić i się podzielić mama :) a jak już nam się uda to tylko chwileczkę mogę i zaraz czuję dyskomfort ehhh ale za to w pierwszym trymestrze przeżywałam jakiś renesans ale niestety szybko minął :P szkoda mi tylko męża :D mam problem nie wiem co robić, we wtorek ma wizytę i nie wiem czy czekać na nią czy wybrać się na IP, troszkę dzisiaj sprzątałam ale nie dużo i takie lekkie pracę jak zmiana pościeli czy scieranie kurzy no ale podczas tych porządków zaczęło mnie mocno boleć w dole brzucha, całkiem nisko nie wiem co to było, przy każdym ruch bolało, połozyłam się to było ok ale jak tylko chciałam się ruszyć czy nawet nogę podnieś to ból powracał no ale po jakimś czasie nie wiem 15-20 min wszystko mineło i od nowa dobrze się czuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta- ja nigdy nie mialam jakiegos super duzego biustu nosilam miseczke B,jakos nie widze zbyt duzej roznicy w biuscie(moze dlatego ze mam go przy sobie caly czas :P:P) stare staniki sa troszeczke za male ale ujdzie,natomiast maz widzi roznice w moim biuscie podoba mu sie aczkolwiek moj biust zawsze mu sie podobal. Mufi- moj M. tez mowi tez czasami mowi na moje pioersi "doje":P,albo jak je dotyka to mowi "a matko jakie ciezkie":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Hej dziewczynki! witam w sobotnie popołudnie :) Ja dziś mam stresujący dzień :( O 6:30 obudziłam się ze strasznym bólem brzucha (dokładnie takim samym jak przed miesiączką), ból dokuczał mi non stop a momentami był tak mocny, że już się chciałam ubierać do szpitala. Zażyłam jednak moją poranną dawkę 2 nospy i magnez no i po 30 minutach przeszło :) Teraz w sumie mnie nie boli, ale jakiś taki lęk mam, nie chcę jechać do szpitala bo mój lekarz nie ma dyżuru, a wiem, że czasem inni potrafią zaszkodzić... mam nadzieję, że to się nie powtórzy już. We wtorek mam wizytę kontrolną (czy z pessarem ok i czy szyjka się nie skraca dalej) to mu o wszytskim powiem, mam nadzieję, że nic się nie pogorszyło. Ale zazdroszczę tym SPRAWNYM :) tych porządków :) Ja niestety muszę leżeć :( mąż niby sprząta, ale wiecie jak to jest - nigdy nie tak jak moim zdaniem powinien. Jak widzę wycieranie podłogi w męskim wydaniu to mnie skręca , ale cóż Maluszek najważniejszy i muszę to przecierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymcie kciuki za żonę (od godziny) mojego kuzyna:) własnie mieli slub, ona ma termin ma na 1 stycznia, by dziś im sie wesele udało, by sie dobrze czuła i sie nie zaziebiła :) nie ma jej na Kafe ale to tez styczniówka :) właśnie wróciłam z slubu, wszyscy wyziębieni a kościół nieogrzewany, mam nadzieje ze sie nie zaziebi bo niedawno miała anginę a ja zrobie obiad i mykam do łóżka sie pogrzac po tym jak wymarzłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×