Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Dziewczyny współczuję Wam tych relacji z teściowymi. Ja na moją złego słowa nie powiem, dziś zadzwoniła bo miała zły sen, tak się o nas martwi. Madzia_mi jakby mi tak ktoś powiedział że mój mąż ma nie dotykać dziecka to ta osoba chyba by już nie miała wstępu do mnie do domu, znając Ciebie to jej wygarnęłaś mam nadzieję? Fasolka zamówiłam już materacyk pianka - kokos - gryka nie chciałam z gryka ale średni wybór tych tańszych materacyków. Zresztą jak mały skoczy 1,5 roku kupimy mu tapczanik. A co do OilatumSoft to pytałam po raz kolejny położnej i spokojnie można używać od 1 dnia życia, producent się tylko tak zabezpiecza. To tak jak z zabawkami co są od 3 lat. Aguniek w Lublinie w którymś szpitalu prowadzą badania na Dianatalem i dają go za darmo do porodu. Dowiedz się może właśnie w tym co masz rodzić. Podobno rewelacyjnie działa, daje poślizg i poród jest szybszy, tyle że kosztuje 400 zł. Dziewczynki kupiłam też te n proszek Lovella w Realu 5 kg za 39,99 super się opłaca, bo 3,5 kg kosztowało 42 zł. No i przypominam o promocji Huggisów w tesco 90 szt za 39,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się powtarzacie :P:D fasolka no wiesz... opórcz wyprawek na ścianie zrobił wszystko. normalnie jestem w szoku. a przepraszam, kurze do starcia zostały. ale to jutro z rana i potem do hurtowni po wyprawkę. tesia zaciera rączki, już widzę jak bedzie szalała z zakupami :D pokoik świetny :) szafę też pomysłowo pomalowaliście. zobaczysz jakiego uroku dodadzą dodatki, łóżeczko, zabawki... ja byłam w biedronce w zeszłym tygodniu, ale nie dostałam lovelli w promocji. w ogóle nie było. kupiłam w innym markecie za 19.90 ale tylko 1 proszek bez płynu, to i tak taniej, bo normalnie kosztuje 25zł ale prać zacznę po świętach :) a prasowanie po nowym roku. mam nadzieję, ze zdążę :D w razie czego mąż dokończy :D jutro moze zahaczymy o ikeę. chciałabym kupić fotel do karmienia, bo po doświadczeniu z tesią stwierdzam, ze to mus. tym bardziej, ze mi ta rwa kulszowa często się odzywa. tesi chcę kupić nowe poduchy i stołki do kuchni, bo tylko patrzeć jak się do końca rozsypią na dniach te stare. no i prezent dla m - wybrał sobie zegarek. aż strach sie bać ile jutro kasy przehulamy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Hej dziewczynki Nie odzywałam się w sumie od poniedziałku chyba..., ale wiecie ja już liczę dni... We wtorek byłam na ostatniej wizycie, zrobiono mi Ktg, ale serducho dzidziusia biło nawet powyżej 170 więc w środę miałam powtórkę. Wypiłam sobie meliskę przed wyjściem i już było troszkę lepiej, ale ja już nerwowa jestem więc trudno się dziwić, no i ten fenoterol do tego Od środy w domu wielkie sprzatanie, tzn mąż sprząta a ja nadzoruję bo nie mogę, pomagam tylko przy drobnych rzeczach, pościel i wszystko inne przygotowana, mama tylko ubierze przed naszym powrotem :) Jutro pakowanie a raczej uzupełnienie torby, w niedziele o 8 już muszę być w szpitalu. Pewnie już będę miala jutro problem z zaśnięciem, a nie wspomnę o nocce z niedzieli na poniedziałek - ojjj to będzie straszne :( Postaram się jeszcze jutro do Was zajrzeć i pożegnać Buziorki w brzuszki! :) No i gratulacje dla Kiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
sylwka trzymamy kciuki ,będzie dobrze , szybkiego powrotu z maleństem do domciu życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika wielkie gratulacjie, sylwka bedzie dobrze zobaczysz, nie denerwuj sie, ja tez juz bym chciala brzuch mnie boli i jest ciezki, mala tak sie przeciaga ze czasami mocno boli, Nie wiem za co mam sie zabrac, czy kuowac teraz zeczy bo nic nie mam czy po swietach ale jak pomysle to wy juz przygotowane na maxa...... No i noce nie przespane nie wiem jak spac na boku to boje sie ze mala przygniote bo za bardzo przechylam sie na bok, oj ciezko zaczyna sie robic.... A tak sie dobrze czulam ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi a co tyczy się tych kosmetyków od 1 m-ca to moja położna mówiła że raczej można od początku używać ale jednak pewniejsza bym była gdyby tak faktycznie te specyfiki były opisane , w końcu z jakichś powodów są dopiero od 1 m-ca określone agniesiulka widzę u ciebie też szykują się jutro duże zakupy, tyle ja wybieram się sama , mój m ma dziś nockę więc jutro do 13 będzie nieprzytomny, ale dam sobie radę najwyżej skończę wcześniej a resztę zrobimy razem w poniedziałek bo przy nim i tak jutro bym spokojnie nie obejrzała coś bardzo mnie już trzeci dzień dolna część kręgosłupa boli i taka się czuję wielka w tym brzuchu i nabrzmiała, żeby tylko doczekać cc do 20.12 . a brzuch juz tak nisko że majtek nie widać sylwka na pewno wszystko będzie dobrze , wiem że to jednak nerwy ale nie ma się co stresować , mnie czeka to za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a te miseczki do mycia malucha to myślicie że lepiej plastikowe czy jakieś ceramiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę, patrzę ile.stron dziewczyny tu naprodukowaly i sie cieszę ze będzie.co czytać, a tu jakieś ksero. :-) Sylwka Trzymam kciuki za Ciebie. Powodzenia i spokojnej nocy :-) Madzia No udana ta twoja teściowa. Mam tylko nadzieje, że mąż to nie taki mamisynek co będzie jej słuchał w tej kwestii. Ja z teściowa nie mam problemów, ale to po pierwsze że ze sobą nie mieszkamy, bo pewnie wtedy to inaczej by wyglądało. No i mój mąż, wie ze teraz rodzina to my 2 ( a niedługo 3 :-) ) i my o sobie decydujemy. Życzę ci jednak żeby cala.sprawa została załatwiona pokojowo, bo jednak jak bardzo popieprzona by nie była, to jednak zawsze jest matka twojego faceta. Fasolka no super ten pokoik, ładne kolorki no i wzięli też! a wogóle to nic tylko cię przełożyć przez kolano i parę klapsow dac. :-) Kto tu tak niedawno się żalił że nie ma prawie nic przygotowanego i jest jeszcze w proszku? A tu proszę parę dni i wszystko niemal zapiete na ostatni guzik. :-) a co do oilatum.to nam też na SR mówili, że spokojnie można stosować już przy pierwszej kąpieli. Ja dziś sporo poprasowalam, nie jest tak zle jak myślałam z tymi malutkimi rzeczami. Dziś zamowilismy wózek, ma przyjść we wtorek do domu. Wybraliśmy jedo fyn w kolorze 185 na czarnej ramie. No i wczoraj przywieźli nam sofke do pokoju malucha. Bo właśnie tak jak pisze agniesiulka, podobno sofa czy fotel są bardzo przydatne w pokoikach maluchów, szczególnie podczas nocnego karmienia. A dodatkowo nasza jest rozkladana, to jak babcia przyjdzie pilnować dziecka to będzie miała się.gdzie kimnac :-) Tak sobie mysle, że chyba z grubsza mam wszystko gotowe. Zostały ewentualnie jakieś drobiazgi do kupienia, i torby do spakowania, ale myślę że jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell jakby ci się z 5 tygodni nagle 11 dni zrobiło to też by u ciebie wszystko tempa nabrało, a plan był zupełnie inny , miało być wszystko gotowe a ja ostatnie 3 tygodnie leżeć i cieszyć się tym że wszystko juz na swoim miejscu i czekamy na Filipa a tu masz - siwy dym , oszaleć można i dlatego radze nie czekajcie bo to różnie bywa i niby się odezwała ta co ma nie gotowe a tu już nawet wózek zorganizowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro musze kupic przewijak no i nie wiem czy wziąźć taki co jest na łóżeczko sztywny czy ten mata miękki bo mąż i tak zrobi taki drewniany na komodę tylko nie wiem który kupić żeby był bardziej praktyczny, wiem już że z nie bawełnianą powłoką bo jednak przemaka ale doradźcie który sensowniejszy podaję przykłady obu więc wzorami się nie kierujcie http://www.justbaby.pl/tapicerka-przewija-k-z-wlokniny-na-komode-70x50-cm-firmy-ceba.html czy http://www.robpol.eu/sklep/product_info.php?products_id=1489&utm_source=alejka.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=alejka-2011-12&utm_content=1489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkahehe ja nie mówiłam, że u mnie nie gotowe :-) no i o to jasne, że u was to już ostatnie szlify muszą być :-) Co do miseczek to kupiłam plastikowe w carrfurze jedna większą na wodę za 5 zł, a druga mniejsza na zużyte waciki za 1 xzł. Plastikowe są lżejsze i się nie potluka, ale to tylko moja opinia. A co do przewijają to mam ten sztywny, mimo że leży na komodzie a nie na łóżeczku. Wydawał mi się jakiś stabilniejszy i wydaje mi się lepszy bo mały nie przeturla się w nim i nie uderzy np. W bok komisyjne, bo one mają takie podwyzszaneboki. Sprawdź tylko przed zakupem tego sztywnego czy ma remontow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka - trzymam kciuki, wracajcie szybko do domku :). Czekam na relację :) Fasolka - to mamy cc tego samego dnia :). Nie wiem jak Ty, ale ja już fiksuję, strasznie się boję, krzepliwość krwi wyszła mi nie najlepiej i biorę zastrzyki :( Dziewczyny przed cc - jakie miałyście badania robione przed cc - czy na d-dimery miałyście? Fasolka - ja kupiłam przewijak usztywniany - myślę, ze bardziej praktyczny, nada się i na łóżeczko i na komodę. Martini - a Tobie udało się uzyskać zaświadczenie od okulisty na cc? Masz już może termin? W jakim szpitalu będziesz rodzić? Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka polecam
przewijak twardy ceba, gdy dziecko np nasiusia to przetrzesz szmatka zmyjesz i gotowe. wygodny w uzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja powinnam już się położyć spać... Miało być sprawdź czy taki sztywny ma wyciągane te haczyki, nóżki, stopki czy co to tam jest pod spodem do mocowania na lozeczku, bo na komodzie musi leżeć cały, nie na stopkach, bo się będzie niebezpiecznie slizgal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 nie udało mi się a to z winy mojego gina który obiecywał że to on wypisze a na koniec kazał iść do okulisty a tam na styczeń zapisy, więc opier... go i w końcu zmiękł i mi 21ego wypisze na wizycie. a rodzić będę na Karowej w W-wie, w poniedziałek mam ktg, więc od razu wrócę do tematu zapisu na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 w ogóle się nie stresuję samym cięciem, tylko tym że będę miała dziecko a to że jakaś tam będe pokrojona to mnie nie wiele obchodzi i zupełnie o tym nie myśle, teraz skupiam swoją uwagę na ostatnich przygotowaniach , torby popakuję a potem się zobaczy czy będzie czas na nerwy - obecnie nie mam na to czasu do szpitala polecono mi mieć wyniki HBS, GBS i grupę krwi żadnych inny nie robię , nie mam przygotowanej krzepliwości a co do przewijaka to kupię jak radzicie ten sztywny , dzięki za opinie :) bo jak spytałam męża o to samo to powiedział że go głowa boli ... Lisabell właśnei się zastanawiałam co rozumieć przez : "czy ma remontow " :) ale masz rację trzeba zaglądnąć czy te dolne pierdoły łóżeczkowe się dadzą odczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 - to dobrze, że Ci wypisze, chociaż mógł tak od razu - szkoda Twoich nerwów było. No ale cóż.... zależy na kogo się trafi. Ciekawa jestem czy jeszcze w tym roku czy będzie chciał zaryzykować i czekać do Nowego Roku. Ja będę miała cc na Żelaznej w Św. Zofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka 99 - dzieckiem też się stresuję :), jakoś nie wyobrażam sobie tego wszystkiego. Ale mam nadzieję, że jakoś samo przyjdzie. A pokoik u Was już prawie gotowy - śliczne malowidła :). Ja kupiłam szablon i jutro zmuszę męża do namalowania misia na ścianie. Żadne z nas nie ma zdolności plastycznych :) Też musze się już streszczać, czasu malutko. Dziś naszykowałam sobie już rzeczy dla siebie i maluszka i muszę zacząć pakować torbę do szpitala. Ale cięciem się stresuję bardzo, przez te moje wyniki badań, nie wiem czemu miałam zlecone na krzepliwość.... i jakoś tak płaczliwie ostatnio mi się ostatnio zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 damy radę !!!!!! innej opcji nie ma :) idę spać jutro dzień pełen ostatnich zakupów , muszę mieć siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 no właśnie ja marzę o tym żeby mała przyszła na świat w 2012- bo to dla niej łatwiej, dziecko rozwija się szybko i np. różnica 11 m-cy np. w szkole to duża przepaść, tak więc chciałabym powalczyć o to, ale skurcze coraz częściej, brzuszek nisko... zobaczymy Żelazna też podobno bardzo dobra, moja koleżanka tam miała cc, jej siostra też, ale to było 3 lata temu, wiem, że obydwie płaciły za poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś się zmieniło, bo ja jako że mam wskazania do cc to jedyną opłatą jest 200 zł za obecność męża przy porodzie oraz ew. za żel przeciw zrostom po operacji, który sama muszę kupić i tu koszt to ok 600 zł. I to tyle... Oczywiście nie muszę z tego korzystać i wtedy wszystko jest za darmo. O innych opłatach nic nie wiem :) A jak opłaty na Karowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 - to prawda - lepiej byłoby urodzić w 2012r, ale ja raczej nie dotrzymam tego terminu i trochę boję się ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi dzięki za dopisanie do tabelki, jak będziesz robić następną aktualizację to synek KIKI urodził się 7 grudnia:-) Jutro więcej napisze bo dziś byłam cały dzień u mamy, a teraz ledwo na oczy patrzę, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni ranek :) wczoraj ogladalismy samochod ale bylo ciemno i dzis maz pojechał z mechanikiem obejrzec w dzien i jesli wszystko pojdzie ok i na stacji kontroli pojazdow tez bedzie ok to kupimy ahhh bedzie trzeba troche pozyczyc, a z drugiej strony bedzie z glowy i jak sie dziecko urodzi albo moja Ibizke albo te duze bede miala do dyspozycji, generalnie to z wozkiem mam jezdzic tym duzym Combikiem bo do Ibizki Jedo Fyn + gondola nie ma szans. Doszlismy do tego jak tylko kupilismy wozek a tak to dzis wieczorem i jutro zajme sie zamawianiem łozeczka hurrraaa!!! malutki ma czkawke, kopie, rusza sie a ja sobie z nim lubie rozmawiac :) maz mowi ze jak kupimy auto to bedzie mogl sie skupic na dziecku hahaha dobry bo do tej pory skarzylam sie ze tylko tego auta szuka poza tym waham sie miedzy dwoma podobnymi lozeczkami i nie wiem co wybrac http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-z-szuflada-kolory-120x60-atest-i1969640723.html to co teraz wkleilam wydaje mi sie solidniejsze http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=2471865&p=3 a tu kolor slomka pasuje idealnie do naszych mebli mam dylemat :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×