Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Witaj iti, no pewnie masz racje z tymi majtkami, ale równie dobrze mój mąż może zapomnieć o butach :D w tym sensie to napisałam. A ja niestety na tantum jestem uczulona, więc zostaje mi jeleń i chyba kupię sobie ten płyn ginekologiczny bo widziałam wczoraj w tesco. Agniesiulka to i tak super z tymi kg. A z tymi ćwiczeniami to faktycznie trzymaj się tych 10 tygodni, znam jeden przypadek ale nie będę go tu opisywać bo drastyczny, lepiej nie ryzykować, a może wszystko samo bez ćwiczeń wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Alka fajnie napisałaś że ufasz Hani :) tak jest dzidzia bedzie gotowa to wyjdzie, a jak minie 7 dni po terminie to dopiero trzeba cos robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Mufi, no może zapomnieć mojej koleżanki mąż się wracał do domu bo kombinezonu dla dziecka zapomniał a zimnica była wtedy i strach dziecko jednak bez kurtki przenieść ze szpitala na parking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezle z tym co mozna na wyjscie zapomniec :) a mi wlansie co do majtek polozna powiedziała by nie kupowac tych jednorazowych bo odparzaja.. siatkowe albo zwykle ale 100% bawełniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka28 - my też planujemy rozpocząć budowę w tym roku, tylko, że kiepsko będzie z kredytem:( na fundamenty starczy a co będzie dalej, to właśnie zależy od kredytu. A Wy na jakim etapie jesteście? Bo ja akurat dzisiaj zaniosłam ostatnie dokumenty do urzędu i w przyszłym tygodniu mamy mieć już decyzję:) Najdłużej zeszło nam się nad wyborem projektu, a później dokumentacja w urzędach. Soku malinowego sobie nie kupiłam, ale coś mam tam w szafce od mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że parę osób mnie pamięta :) Opiszę Wam więc jak to było u mnie z porodem. Termin z miesiączki miałam na 13 stycznia, ale miałam mieć wcześniej umówioną cesarkę. W nocy z 27 na 28 grudnia zaczął pobolewać mnie brzuch tak jak na okres, o godz. 4 poszłam siku, wróciłam do łóżka i czuję że coś mi poleciało - pomyślałam, że może popuściłam siuśki hehe wstałam i od razu tak chlusnęło ze mnie, że mąż z mopem nie nadążał :P zadzwoniłam do swojego doktora, powiedział żebym w ciągu godziny zgłosiła się na IP. Na spokojnie sobie jeszcze włoski umyłam, ogoliłam się tam gdzie trzeba, spakowałam ostatnie rzeczy i pojechałam do szpitala. Męża mi jeszcze nie chcieli wpuścić bo nie miał fartucha ani kapci, latał obok do monopolowego, gdzie mieli takie rzeczy (dobry interes na tym ubijają). Poleżałam pod KTG do 9 a potem zabrali mnie na salę operacyjną i o 9,30 Olafek już był ze mną :) Ogólnie cesarka rewelacja, już drugi raz miałam cięcie i za każdym razem szybko dochodziłam do siebie. 30 grudnia wypuścili mnie do domku gdzie już praktycznie wogóle nie leżałam - brak czasu, oprócz Olafka mam jeszcze 3 latka w domku któremu muszę trochę czasu poświęcić bo strasznie jest zazdrosny i nie chcę żeby czuł się odrzucony. Ogólnie to zazdroszczę styczniówkom. Ostatni tydzień grudnia to ja leżałam plackiem żeby nie urodzić, a tu los mi niespodziankę zrobił. Może dlatego, że synek był już duży bo ważył 3940 i miał 57cm. Równo tydzień wcześniej na USG wychodziło 3300, ale matka się nażarła na święta to i dziecko przybrało na wadze :) Co do laktatora to ja przed porodem zakupilam elektryczny medeli i nie wiem czemu ale z moich piersi nie chce ściągać mleka - próbowałam w czasie nawału to ściągnęło może z 10ml. Za to mały rewelacyjnie ciągnie, sztucznym go nie dokarmiam więc pokarm na pewno mam. Nie wiem więc o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka my też budujemy w tym roku, rok temu kupiliśmy w styczniu działkę i do jesieni załatwialiśmy formalności. W końcu mamy wszystkie warunki i pozwolenie na budowę. Na wiosnę ruszamy, zobaczymy na ile kasy wystarczy, chcieliśmy zamknąć w tym roku budowę na stanie surowym otwartym + dach ale ze wstępnych kalkulacji wychodzi nam że na pokrycie dachu gonetem może nam kasy jednak zabraknąć, pewnie pokryjemy na zimę papą albo zostawimy na stropie i dopiero za rok dach jak kasę odłożymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale wam zazdroszcze z tym budowaniem.... my mamy działke ale dopiero po slubie i remoncie dochodzimy do ładu moze za 3-4 latka uda sie zaczać to zycze powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja złapałam płaczącego doła :( ciągle mam to krwawienie jakbym okres dostała, mam nadzieje, że do wieczora przejdzie, boli mnie tam po tym badaniu jak nie wiem ;( głodna jestem, a nie mam siły niczego sobie zrobić, ale ruszam się chociaż mięso usmażyć i zupę odgrzać chociaż, jeszcze mnie spacer z psem czeka buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre jesteście z tymi obiadkami :P:D ja dziś miałam krupniczek na wczorajszym rosołku. wyszedł pycha :D naleśniki odpadają, bo smażone to to jest :D musze się położnej jutro spytać, czy jak sie smaży bez tłuszczu to można jeść, czy chodzi o sam fakt podsmażenia. mufi no niestety taka prawda, ze polskie morze jest strasznie drogie :( my w tym roku planujemy taką trasę: austria-francja-holandia korzystajac z eurocampów. 3 dni austria - odpoczynek w połowie drogi, 5 dni francja i potem powrót przez holandie (3 dni), by znów odpocząc w połowie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi zgubić bez ćwiczeń to moje marzenie :) mam jeszcze 7 tyg zanim zacznę cwiczenia :) więc może, może... ale chciałabym te 4-5kg po tesi też zgubić. a to już sie bedę musiała postarać :D choc niektóre gubią wiecej niż przytyły w ciąży, więc moze dla mnie los bedzie tym razem łaskawszy :) skoro wtedy mi zostawił balast, to może tym razem dla odmiany mi go zabierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti my mamy w planach na wiosne załatwić wszystkie formalności i wziąć kredyt, a latem postawić stan surowy otwarty z dachówką :) czyli jak wy, z tym, ze my oprócz prądu nie mamy nic wiecej załatwionego :( ale mamy juz projekt i dostaliśmy zgodę biura na jego przerobienie. trzeba sie tylko zwlec do architekta, by ta adaptację zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smeffetka i ja chętnie dołączę do forum budowlanego :D iti będzie nam dawać wskazówki, skoro juz tyle ma pozałatwiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka moja kolezanka po drugim dziecku zrzuciła wiecej niz po pierwszym, wiec róznie bywa :) to oby na wiosne pogoda sprzyjała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje właśnie ogórkową a projekt mamy taki: http://www.studioatrium.pl/projekty-domow/wszystkie-projekty/S-GL-510-Pelikan-II,548.html tyle że podwyższamy górę aby zrobić tam więcej pomieszczeń w daaaalekiej przyszłości. Marzeniem będzie zrobienie dołu i przeprowadzka My budujemy bez ekipy, mój M, szwagier i teść - w sumie to będzie 3 dom który będą stawiać więc mają wprawę i doświadczenie a i my sporo na tym zaoszczędzimy bo wiadomo fachowcy kosztują Zobaczymy jak będzie szło, zawsze zostaje nam sprzedaż mieszkania w którym teraz mieszkamy, ale postaramy się tego uniknąć i też wspomóc się kredytem To będzie niezła szkoła pewnie i wiele się nauczę przy tej budowie Dziewczyny co do wagi to spokojnie wszystko wszystkie zrzucimy, też już tęsknię za aerobicem i rowerem ale poczekam do wiosny i wrócę do ćwiczeń mam nadzieję zmykam odbiad skończyć, M za godzinkę już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze mój apetyt spadnie- bo teraz zżeram wszystko co jest w domu o słodkiego po słone:( A naleśniki smażę bez tłuszczu- też nie można????!!!!!- o mamusiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti super domek :) podoba mi sie taras obok salonu :) i z wykorzystaniem góry kiedys to tez dobry pomysł! garaz tez tak troche "osobno" - chodzi mi o to ze nie ma bezposredniego polaczenia z holem przy pokojach ale z wiatrołapem, a to wazne by sie do domu nie dostawały zapachy spalin, kiedys na dole moze powstac gabinecik a u góry pokoje dla dzieci:) teraz na dole wasza sypialnia i pokój dziecka, super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja miałam termin na 1.01. a tu nic, dalej w 2-paku :) nic mnie nie bierze, w kółko tylko słucham że już by mała mogła by być z nami, a ja sie coraz bardziej boje tego bólu ;P jutro mam wizyte u mojego gina i myśle że mi powie kiedy mam się zgłosić do szpitala, na wywołanie ewentualnie, chyba że samo się wkońcu zacznie :):) BOJE SIĘ..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja miałam termin na 1.01. a tu nic, dalej w 2-paku :) nic mnie nie bierze, w kółko tylko słucham że już by mała mogła by być z nami, a ja sie coraz bardziej boje tego bólu ;P jutro mam wizyte u mojego gina i myśle że mi powie kiedy mam się zgłosić do szpitala, na wywołanie ewentualnie, chyba że samo się wkońcu zacznie :):) BOJE SIĘ..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś szlag trafił normalnie. :O Pojechaliśmy specjalnie do najbliższego miasta żeby w końcu kupić staniki do karmienia. No i przyjeżdżamy a tam na sklepie kartka że czynne od 15.00. No to stwierdziliśmy że poczekamy i się po mieście powłóczyliśmy przez 3 godziny. Pojechaliśmy znowu, wchodzimy do sklepu i mówimy po co. A sprzedawczyni mówi, że na dole (bo tam dwa poziomy są) jeszcze trwa inwentaryzacja. Na co mąż jej zwrócił uwagę że mogły choć kartkę wywiesić bo my 3 godz. czekaliśmy. A ona odkrywczo do koleżanki że faktycznie mogły kartkę powiesić. Normalnie mega facepalm. Ręce opadają. Zostałam bez stanika. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel tez jeszcze nie mam bo poczatkowo mi sie nie podobały, a teraz dzis mialam kupic taki byle jaki by miec na pcozatek a tu zamkniete albo na drugi koniec miasta bym musiala pieszo leciec bo nie ma gdzie zaparkowac, w koncu zrezygnowałam, byly takie za prawie 40 zł ale co jak kupie a potem sie okaze ze nie ten rozmiar :( chcialam tlyko jeden taki zwykly bawełniany do szpitala a potem sobie takie ladne kupie grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka, domek w moim stylu :) ale zupełnie na moja działke odpada :( no, ale wiadomo, ze projekt trzeba indywidualnie sobie dobrać. ja mam typowy z wierzchu, ale będziemy go podwyzszać i elewacje taka robić by wygladał jak nowoczesny. mam nadzieję, ze sie uda. natell ja kupiłam dwa na allegro i jestem bardzo zadowolona, są tak gładkie w środku, ze bez wkładek nawet sutki nie bolą, czego nie mogę powiedzieć o zwykłym bawełnianym, który miałam w szpitalu. no i piersi wygladają bosko. co do obwodu pod biustem, bo któraś pisała. ja miałam 80 zawsze (tzn po tesi), a w ciąży w 6-7 m-cu poszło mi do 95, kupiłam 90 i teraz jest ok. jak zrzucę za dużo to pójdę do zmniejszenia obwodu, bo mniemam, że wyjdzie taniej niż nowy ;) a fajnie, bo u nas w mieście gorseciarka otworzyła swój punkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka ja chciałam kupić coś lepszego niż te koszmary bawełniakowe sprzedawane w większości sklepów jako ciązowe. Na dodatek w oszałamiającej rozmiarówce 70-80BC. Agniesiulka, na allegro nie chcę kupować bo wolałabym zwyczajnie zmierzyć. A że wyczaiłam sklep z Allesami wlaśnie w swojej okolicy to pojechałam tam. Co do zwężania obwodu to mogę ci podrzucic linka jak to samodzielnie zrobić. Chyba na lobby biuściastych było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell - odnośnie campingow polecam firmę campeole (www.campeole.com). Tak jak kiedyś pisałam duzo jeździmy i na tej firmie naszym zdaniem można polegać i ceny są przyzwoite. My nie korzystamy z biur podróży, zawsze wszystko załatwimy na własna rękę. Tak jest taniej i mamy dokładnie to co chcemy. Na południu Francji polecam Le Dramont (http://www.campeole.com/camping-campeole-le-dramont-var-10.html), który jest położony obok St.Raphael. To jest dobre miejce wypadowe na zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża. Plaża jest kamienista, ale my sobie to chwalimy. Camping jest przy samym morzu. Dysponują miejscami z widokiem na morze co jest rzadko spotykane i należy je wcześniej rezerwować. Jak chcecie zwiedzać wybrzeże należy się nastąpić na ranne przejazdy np. do Cannes, bo gdzies od 10:00 są juz koszmarny korki. Miłego planowania wyjazdu wakacyjnego. Plany domów. Zazdroszczę. My kupiliśmy działkę, ale mieszkamy teraz daleko od domu zatem nic tam nie budujemy, bo sami nie wiemy czy wrócimy. Możliwe, ze tutaj przyjdzie nam czegoś szukać. Jakiego mam dzisiaj lenia okropnosc. Na dodatek coś mnie dzisiaj boli brzuch i strasznie mnie ciągnie na dole. Byłam z mezem na spacerku i jest tylko gorzej. Cały wieczór leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka masz moze link do tych z allegro? ja jutro bede składała łozeczko :) wczoraj przyszło - znaczy ja bede patrzyła a maz bedzie składał :) a dzis przyszły jakieś ubranka i rzeczy dla mnie do szpitala i dla dziecka w stylu aspirator do noska, podkłady, dodatkowe ceratki, pieluchy tetrowe ahh juz mojego straszyłam ze jak nie zdaze bedzie prał i prasował pieluszki :D heheheh przyszło do domu moich rodziców i jutro po pracy mąż po to wstapi :) bo ja u siebie nie zawsze jestem a tam starsza ciocia i wujek zawsze są w domu juz sie doczekac nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewuszki moje najwspanialsze :) Alka nie zamierzałam was opuszczac nie ma takiej opcji nawet hehehe zamierzam z wami byc cay czas :)dzielić sie i słuchać waszych porad itp :) Jutro czeka mnie wizyta musze sie dowiedzieć co i jak bo mama wrażenie ,że wiele rzeczy nie mówi moja Ginka ...takich potrzebnych listę dziś zrobię z pytaniami i jutro jej zadam... martwię sie to grzybicą której wyleczyć nie moge... :( odebrałam badania i sa okey :) całe szczęście ulzyło mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie biustonosze ja na chwile obecna kupiłam biustonosze firmy Canpol. Jak juz ruszy produkcja mleka to dokupić pewnie jakieś ładniejsze. Na początek mam biały i czarny. Moim zdaniem nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×