Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Zuzia ja przerabiałam 2szt Canpola w pierwszej ciązy i dobre to one były zaraz po praniu przez chwilę. Potem przestawały cokolwiek podtrzymywać a tylko wisiały ot tak sobie nie dając sobie rady z ciężkim biustem. Niczego nie wyrzucałam z większą radością niż tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel to mnie załatwilas. Na początek muszą wystarczyć, potem planuje kupić coś dokładnie pod rozmiar i jakieś ładniejsze. No cóż na chwile obecna muszą wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, no koniecznie coś lepszego bo od Canpola to aż mnie otrzepuje gdy sobie przypomnę. Masakra. Na początek pewnie jakoś ujdą ale potem koniecznie kup coś ze ścisłym obwodem a nie atrapą rozciągliwą jak guma w majtach. A obwód to podstawa stanika, szczególnie przy ciężkim karmiącym biuście. Naprawde warto zainwestować w coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze ze nie były takie tanie. Za sztukę zapłaciłem 65zl.,maja fiszbiny, ale skoro tak mówisz. Ja nie mam doświadczenia w tej kwestii. Zreszta muszę kupić coś ladniejszego bo większość dostępnych na rynku jest bądźmy szczere nieatrakcyjna i jak w takiej bieliźnie ma się dobrze czuć kobieta. Dla mnie osobiscie ważne jest to co mam przy ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natell ja mam ten: http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-alles-mama-naomi-65-d-i1996990435.html i ten: http://allegro.pl/honey-usztywniany-biustonosz-karmienia-alles-70d-i1986522591.html kolor waniliowy, oba kupiłam u tego sprzedawcy allemamma w zyciu nie miałam tak dobrze dobranych staniczków, nawet tych co kupiłam w sklepie. ale zaryzykowałam, bo stwierdziłam, ze najwyzej odesle, a u mnie w miescie i tak nie było wyboru. naprawde sa wysyte cudna bawelna od srodka i sa bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, moze z biegiem czasu coś sie zmieniło w konstrukcji tych staników. Bo ja miałam takie bez fiszbin. Kilka lat minęło od czasu jak je nosiłam. Ale jakoś nie licze na cuda. Choć na poczatek może dadzą radę. A jaki masz rozmiar? Agniesiulko i jak oceniasz ściśliwość tych Allesów? Bo ja właśnie się zastanawiam jak bardzo się rozciągają i jak bardzo powinnam zaniżyć obwód. Jestem przyzwyczajona do ściśliwych staników więc pewnie będzie trzeba sporo zaniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się przeziębiłam katar mnie strasznie męczy i nie wiem jak sobie z nim poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama na katar: "Katar Od niego zaczyna się przeziębienie. Nie lekceważ kataru, bo może przerodzić się w poważniejszą infekcję. Zacznij od domowych sposobów. Lekarza odwiedź, jeśli wydzielina zmieni kolor z przezroczystej na zieloną lub żółtą. Najlepsze na katar są czosnek i cebula, bo zawierają naturalne substancje działające podobnie jak antybiotyk (fitoncydy). W pierwszej fazie infekcji ich stosowanie daje świetne rezultaty. Przy silnym katarze pomaga regularne wąchanie chrzanu, mającego działanie bakteriobójcze. Dobre efekty daje również zjadanie dwóch-trzech łyżeczek tartego chrzanu do każdego posiłku. Sięgnij po witaminę C, ale w naturalnej postaci. Pij soki cytrusowe i herbatę z cytryną. Do nosa możesz zakraplać roztwór soli morskiej albo sól fizjologiczną. Nie stosuj kropli do nosa, mogą zaszkodzić dziecku. Ulgę przyniosą ci inhalacje z wody z solą lub olejku miętowego, albo parówka z ziół: rumianku i lawendy z dodatkiem olejku eukaliptusowego. Skórę pod nosem posmaruj maścią majerankową, dostępną w aptece. Bezpieczne leki: tylko woda morska (Sterimar, Marimar) i sól fizjologiczna (Tetrisal), krople homeopatyczne (Euphorbium) ewentualnie Rutinoscorbin w dawce ustalonej z lekarzem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel111 dzięki kochana ja to mam dziwnie katar bo miałam 2 dni temu wczoraj bez kataru i dziś znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama to chyba takie ciążowe uroki. Ja co prawda nie męczę się z katarem ale codziennie muszę wydmuchiwać nos bo stale coś tam się zbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel111 chyba tak i teraz cały czas kicham ... spojrzłam na stopy i załamka jakie popuchniete... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natel jak kupiłam i założyłam (kupiłam 5 cm mniejszy niż miałam wtedy obwód) to żałowałam, ze nie kupiłam tego większego, bo dość ciasny był. ale po porodzie jak wszystkie wnętrzności opadły do brzucha ;) okazały sie idealne. zawsze można kupić mniejszy i doczepić przedłużkę, żałuję, ze na to wcześniej nie wpadłam, bo kpiłabym jeszcze mniejszy, taki jak nosiłam przed ciążą. bo jak zgubię te 4kg lub wiecej to okażą się za duze pod biustem. no ale juz nic na to nie poradzę, tak jak pisałam wcześniej - dam do gorseciarki, albo sama zmniejszę, tylko poprosze o tego linka :) mój nikoś sie popsuł, dzisiejsza noc i cały dzień była bardzo marudna i cycata, co chwile domagał sie piersi. i tak sobie siedzę i myslę i nagle dostałam olśnienia, ze przecież on ma 3 tygodnie już i że z tesia miałam identycznie, znaczy około 3tyg miałam zanik pokarmu. uff, w takim razie powinien się naprawić w najbliższym czasie i znów być anielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko. mam prośbe bo już sie pogubiłam w tym wszystkim. jesteśmy z moim Ł bez ślubu, po urodzeniu sie dziecka jest tyle spraw do załatwienie napiszcie mi prosze jeszcze raz co pokolei trzeba załatwić. Pamiętam ze któras juz kiedys wrzucała te informacje.. a i podobno mozna sie ubiegac o drugie becikowe tylko z urzedu gminy, jakie warunki do tego trzeba spełnic??? wiecie może jakie dodatki przysługują kobiecie samotnie wychowującej dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Aniela 6
Hej, my w szpitalku juz nie dlugo jutro wychodzimy w poludnie :-) gdyby nie to ze dostalismy antybiotyk wrazie zakazenia bo wody za dlugo szly to bysmy i dzis wyszly.mala sie ma dobrze glodomorek z niej, sodki mnie troszke pobolewaja bo tak ciagnie :-) no i przy cycusiu lubi usypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro też mam wizytę u gin tylko na 17:30, :) Już prawie wszystko mam dziś robiłam zakupy i jeszcze jutro ostatnie podejście i jestem gotowa że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka super te staniki!! julka to tak jak ja dziś ostatnie zakupy były :) no jeszcze stanik jutro na necie zamowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się forum ożywiło w porównaniu ze świętami:) przede wszystkim Aniela - gratulację!!! Millea - powodzenia, żeby się wszystko szybko zagoiło. A swoją drogą to w szpitalu prawdopodobnie coś zmaścili a jeszcze do tego te nożyczki na żywca - szok!!! Mufi, jak Ty tak sprzątasz to chyba już blisko - do mnie ciągle koleżanki dzwonią z zapytaniem czy mam natręctwa i przymus sprzątania ale ja mam wielkie nic... Edzia, Cama, ja do końca 8 miesiąca przytyłam 16 kg a w ostatnich 4 tygodniach kolejne...7 - mam nadzieję, że to woda...nogi mam jak balerony i to jeszcze pofalowane od cellulity Elzunia - ach te łóżkowe sprawy - postanowiłam wprowadzić Twoje i dziewczyn rady w czyn i co??? żadna to przyjemność ale dokonałam odkrycia, chociaż nie - nie odkrycia - pojawiło się pytanie czy mój mąż mnie tak kocha czy taki wyposzczony:)A jeszcze apropos krwawienia, kurcze trochę bym się bała takiego silnego jak okres... Agniesiulka, a basen? może basen (tzn.nie wiem jak po cc ale po sn chyba można spokojnie). Zresztą, nie zostało Ci wcale tak dużo tych kilogramów a to dopiero 3 tyg. po...Ja chodziłam od sierpnia do października regularnie ale od listopada mnie położyło i też bardzo brakuje mi ruchu. W sumie to nie wiem czy się nie wybiorę... Smeffetka - na kaszel najlepszy jest syrop z cebuli (cebula, miód, cytryna) - ja mam słabe oskrzela i bardzo szybko wszelki katar czy infekcja skutkują kaszlem - ten syrop szybko to hamuje. Cama, ten katar to może opuchnięcie śluzówek. Ja mam od tygodnia non stop i jeszcze dziewczyny też o tym wcześniej pisały. o biustonoszu - ja dziś kupiłam taki normalny z tym że odpinana szelka z przodu i nie bardzo usztywniany. Nie jestem jednak zadowolona do końca bo dałam się namówić a chyba jest za szeroki pod biustem. Też jestem przyzwyczajona do obciśnięcia. Poza tym mam taki zwykły (bezdrutowy:)) - wygodny ale płaskocyce się robi...będzie na noc. Jak od października straszyli mnie porodem to mnie wszystko bolało a dziś 4 godziny po sklepach i nic - trzeba było tak latać cały czas a nie marnować czas na leżeniu:) Herbatkę malinową kupiłam i wypiłam (nawet dobra) a jutro idę do lekarza - ciekawe co powie... słyszałyście o działaniu wiesiołka na te sprawy porodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim obecnym i przyszłym mamusiom Ja dziś jakoś zasnąć nie mogę, Matuś nakarmiony leży w łóżeczku i wierci się i postękuje i to chyba dlatego nie mogę spać :) Dziewczyny pisałyście kiedyś o pieluchach DADA. Czy one są też w rozmiarze 1 czyli newborn? Byłam dziś w Biedronce i były tylko od 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka- chyba są właśnie tylko od 2, 3-6kg, tez szukałam 1 ale nigdy nie trafiłam. miałam dzis koszmarną noc,cał czas twardy miałam brzuch jak kamień, i bolał mnie u góry. co to może oznaczać?? bo juz przy koncu nie można brać nic rozkurczowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Dziś nie mogłam spać przez katar strasznie mnie męczył a do tego było strasznie mi gorąco więc zmierzyłam temp. bałam się ,że będę miała wysoką temp. a tu ledwo 36.1 C dziwnie jakoś osłabiona jestem chyba... dobra narazie tyle idę cos zjesc i zrobic asobie inhalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............aktualizacja 04.01.2012................. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? -agugusia23.........01.01.2012............-3 -Miśka_22...........03.01.2012............-1 -martini657..........03.01.2012............-1 -elzuniaw1..........04.01.2012............0 -Ivona82.............04.01.2012............0 -Natel111............05.01.2012............1 -Ana Lena...........07.01.2012............3 -camilla2011.........08.01.2012............4 -kajek20.............08.01.2012............4 -kizia__mizia......08.01.2012..............4 -smeffetka..........10.01.2012.............6 -Groszek 25.........10.01.2012.............6 -Mufi.................11.01.2012.............7 -Lisabell..............11.01.2012............7 -goha24...............11.01.2012............7 -jagódka_1984.......12.01.2012............8 -monia_1983.........13.01.2012............9 -Gapp.................14.01.2012............9 -docia1986...........15.01.2012............11 -bagatelka11.........15.01.2012............11 -Aless.................15.01.2012............11 -betinka1.............17.01.2012............13 -EdZiA................18.01.2012............14 -Ebel.................20.01.2012............16 -Alka28................22.01.2012............18 -zoooja...............22.01.2012............18 -Patka1986...........22.01.2012............18 -Akinom77............22.01.2012............18 -ira1...................24.01.2012............20 -Sparking............26.01.2012.............22 -rozsan................27.01.2012............23 -Cama_85.............27.01.2012............23 -tika27................27.01.2012............23 -monia_aa............28.01.2012............24 -ZUZIA_K.............29.01.2012............25 -pati1784.............30.01.2012............26 -JulkaZ................30.01.2012............26 Mamusie już rozpakowane NICK..wiek..miejscowość..z OM..imię..data porodu(CC/SN)..waga/cm 1.Kika..32..Rzeszów........03-01-2012..Kajetan..07-12-20 11(CC).3890g/55cm 2.Sylwka..32..Siemian.Śl...02-01-2012..Mateusz..12-12-20 11(CC).2900g/54cm 3.Sandra11..28..Kielce.....08-01-2012..Halinka..14-12-2011(CC).2800g/52cm 4.Agniesiulka..31.Poznań..22-01-2012..Nikodem..15-12-2011(CC).2780g/53cm 5.Socjofobiqe..18.Mława...22-01-2012..Bartuś...16-12-2011(CC).2000g/45cm 6.Gosia32..32..Warszawa...03-01-2011..Agatka...18-12-2011(CC).3650g/58cm 7.wiosna7575..30.Szczecin.04-01-2012..Marysia..19-12-2011(SN).3920g/58cm 8.Fasolka 99..31..Wrocław..06-01-2012..Filip....21-12-2011(CC).3230g /51cm 9.Aguniek0121..27.Lublin..05-01-2012..Natalka..21-12-2011(SN).2840g/52cm 10.Madziatek..26..Warszawa..01.01.2012..Janek..21-12-2011(SN).3310g/53cm 11.Millea......................24-12-2011..Córka....22-12-2011(CC).3490g/55cm 12.youstta.28.Wroc.16.01.12.Kinga i Konrad.27.12.2011(CC).3kg/52cm,3kg/54cm 13.fillipinka.27.Białystok..03.01.2012..Olaf..28.12.2011(CC).3940g/57cm 14.Madzia_mi..21..Warszawa..04.01.2012..Oliwia..30.12.2011(CC).3300g/55cm 15.kokosznel..22..Rzeszów..15.01.2011..Wojtuś..31.12.2011(SN).3000g/52cm 16.Aniela6....26...UK......02.01.2012..dziewczynka..03.01.2012(SN).3185g/49cm 17. 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochanie. Ja nadal jestem. Wczoraj wzięłam sobie ciepłą kąpiel bo bardzo bolał brzuchi zasnęłam z bólem, Młody wariował, już czuję że jest coraz niżej. No ale dziś jak nowo narodzona. Ile może tak ten brzuch boleć przed? Goha to skurcze przepowiadające, niestety mogą trwać i 3 tygodnie. A rozkurczowych lepiej nie brać bo mogą wyhamować akcję porodową. Co do listy spraw do załatwienia to wklejałam taką listę Martini kilka stron wcześniej, chyba przed sylwestrem - poszukaj sobie. Natomiast u Ciebie jest taka różnica, że Ty osobiście musisz iść zapisać maluszka, idziesz z chłopakiem i zgłaszasz że on jest ojcem. Co do becikowego to wszelkie info masz na www.becikowe.com - bo nie wiem w jakim mieście mieszkasz a tam jest podział na województwa. Agniesiulka piękne te staniczki, też sobie chyba takie kupię, ale wolałabym przymierzyć, no i patrząc na Twoje doświadczenie w tej kwestii to poczekam aż urodzę i wszystko wróci do normy, albo jak się zwiększy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraela co tam chciałaś wiedzieć o działalności? Składasz wniosek o zasiłek, Z3 i odpis aktu urodzenia do ZUS no i można od razu wniosek o te dodatkowe 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! porannie. :-) Załatwiłam to cholerne zwolnienie. I nawet załapałam się na wizytę. Poszłam do bankomatu po kasę na taxi,ale oswieciło mnie,ze kumpela ma we wtorek tylko 2 lekcje i może mnie zawiezie na wieś do lekarza i się okazało,ze jest to do zrobienia. Pojechałysmy, na miejscu musiałam przeczekać 2 pacjentki nim udało mi się wejśc i łaskawie zapytać ginkę, czy wypisze mi to zwolnienie, na co on,ze bez badania nie ma mowy. I że musze poczekać. No to cudnie, bo tam siedziało 6 ciężarnych kobit. Kumpela pojechała z psem do lasu,a ja siedziałąm 1,5 godz grzecznie na dupce i czekałam. Aż pani łaskawaca moja ;-) mnie przyjeła. Co mi z tego,ze mnie przeprosiła,iż połozna która rejestrowała się pomyliła,bo na 2.01 miała nie rejestrować. Ale suma sumarum, mam zwolnienie do 13 stycznia (termin niby na 8.01), kwit na biecikowe wypisała, a nawet zaszczyciła mnie globulkami micmiror 500 na grzybki, bo orzekła,ze przy takim wyniku z laboratorium i rychłym porodzie warto się przeleczyc i to nic ,ze tamta ginka orzekła,ze grzybicy nie mam. Do tego po zbadaniu orzekła: jest rozwarcie! (chciałam jej powiedzieć,ze to samo mówiła 4 tyg temu,ale się ugrzyzłam w język) i spytała czy się boję porodu hihi.. dobre.. Ale jednak w zapisie w karcie ciązy jest zmiana,bo 4 tyg temu było przy szyjce 2/1/0, a wczoraj już 1,5/1,5/1,5 czyli ruszyło się z wszystkich stron i bardzo dobrze. Tylko po porównaniu zapisu ze stara ksiązeczką to taką szyjkę miałam tam w 37 tc,a urodziłam ponad 3 tyg później. a w 39tc miałam 1/3/3 czyli już bardzo fajną sytuację,a i tak skonczyło się na wywołaniu. Zatem dam sobie głowę uciąć,ze do następnej wizyty- za tydzien dotrwam i bedę się kładła do szpitala po terminie. Ale jak wiadomo los lubi płatać figle zatem wszystko się może zdarzyc. Choć musze poczekać z rodzeniem,by mąż się podkurował,bo mi go nie wpuszczą na porodówkę,a ja sama nie chce rodzić. o nie! No to sobie ponarzekałąm hihi... teraz się odniosę :-) Sylwka - zabij,ale nie pomogę! Nie mam pojęcia, bo nigdy na etapie noworodka nie zajmowałam się tymi pieluchami,ale chwila moment, zaraz Mati podrosnie do roz.2 Kraela - co do wiesiołka - to raczej na zajście w ciąże pomaga i ja chyba jestem podwójnym dowodem na to :-) tak uważam i tej wersji się będę trzymać. Nawet nie pisz o kg,bo ja znów 2 tyg i 2kg na plusie - dobiłam do 18kg i tym samym przebiłam wagę z poprzedniej ciąży. już cZuje,ze zostanie mi z 10kg na 200%. Jagódka ja też zakupiłam staniczki dwa u tego sprzedawcy co Agniesiulka i jestem baardzo zadowolona i chodzę w nich teraz ,bo są super! w dodatku jeszcze zapinam się na koncówkę i mam 3 haftki w zapasie,na wypadek powrotu do normalnego rozmiaru. Ale opcja z gorseciarką jest obiecująca - Agniesiulka - bedę prosić kiedyś o namiary! :-) Albo zobaczymy czy sami damy radę, jak Natel da info o przeróbkach domowych! :-) Aniela - co zrobić, jak ma być naturalnie, to było... ;-) tylko czy nie lepiej dać oxy zamiast antybiotyku? No cóż nie nam krytykować i oceniać ichnią służbę zdrowia. Bo znam laskę zapatrzoną np w UK, i ciągle wychwala ich słuzbę zdrowia i podejście, i ich darmową antykoncepcje i takie tam,a nie zauważa,ze odsetek młodocianych ciąż jest tam porażający. I zawsze chwaliła się,iż tylko połozna całą ciąże prowadzi, bo tam są bardzo mądre połozne (u nas nie hihi) i ją już widziało z 6 położnych (mnie jeden lekarz , zwykły, "niedouczony" wystarczy w ciąży),a najlepsze,że 4 dni przed porodem zbadały ją 2 połozne i pani ginekolog i żadna nie odkryła,ze dziecko się przekręciło i ze poród sn jest niemozliwy, dopiero usg wykazało,ze musi byc cc i za 2 dni ją cieli. Była przez chwilę załamana i zdegustowana tą wpadką,ale szybko o tym zapomniała. :-) Nieważne, grunt,ze zaraz wracacie do domu... Znów się rozpisuje niepotrzebnie. :-) Goha - ja sobie spisałam te informacje i już podaje. (ale w necie wszystko jest,wpisz w google) USC - akt urodzenia - musicie jechać oboje z dowodami, UM - zameldowanie i Pesel, becikowe w MOPSie lub UM,czy UG,zależy :-) ubezpieczenie - pieniązki z tytułu urodzenia dziecka i TY i partner ( o lile posiadacie takie opcje w ubezpieczeniu) , zakłąd pracy i zgłoszenie dziecka do ubezpieczenia, przychodnia i lekarza pediatra dla dziecka, ew. spółdzielnia mieszkaniowa i zgłoszenie lokatora nowego. Co do profitów dla samotnej matki to tylko chyba w MOPSIE pytać trzeba, o ile zarobiki są 504 zł na osobę to mozna o jakieś tam zasiłki się starać. niby złobki dają preferencje też,ale u nas się to nie sprawdziło,bo musiałam udowodnić pani ,ze jestem samotna matka,czyli albo akt rozwodu dostarczyc (twierdziłam,ze nie mamy ślubu) albo z sądu kwit o płaceniu alimentów przez ojca na dziecko i tu też pani powiedziałam,ze ojciec jest na tyle uczciwy,ze nie musiałam się z nim ganiać po sądach i sam płaci na dziecko. Na to pani,ze wobec tego nie mogę udowodnic,ze jestem samotna hihi Ale my nie korzystalismy z tego, tylko zapytałam kobietę czy nie lepiej bym wyszła skłądając podanie o złobek, gdybym okresliła siebie jako samotną matkę. O drugie becikowe musisz zapytać w UG, myslę,ze tu warunki do spełnienia są rózne. Agniesiulka - dzięki :-) I tam zaraz się zepsuł, nie może być ciągle raj, bo nie będziesz wiedziec, ze masz drugie dziecko hihi... Ale racja, 3 tyg i pierwszy taki mały strajk mleczy się pojawia,zatem lezec, karmić, karmić i karmić. :-) chyba tylko to pomaga... Cama - nie daj się chorobie! Natel podrzuciła sposoby walki i działaj! A w ogóle jako specjaliskta od leków grzybicznych powiedz jak ten micmiror stosowałaś? mnie kazła rano i wieczorem globulkę zapychac,ale pani w aptece tylko na noc. W dodatku do męża mówi: ale te globulki to DOPOCHWOWO! mąż się usmiechnął i orzekl,ze bedzie pamiętać! ;-) Dziewczyny inne, a Wy jak stosowałyście? W dodatku to cholerstwo kosztuje 54zł. o ja cie! aż mi mina zrzędła. Zuzia - jak za taka cene to powinny byc lepszej jakości te staniki i chyba nie wyrzuciłaś kasy w błoto. :-) \ \ Mufi - ależ TY masz głowę, wszystko przygotowane. :-) ja wyszłam w tym w czym przyszłam. Kazałam męzowi te same ubrania przywieźć,tylko wkurzył mnie tym, iż tak jak je włoyzłam do torby to je woził 5 dni w aucie i potem szłam w takich gnieciuchach. hihih A majtki miałam swoje w torbie w szpitalu, choć i tak wychodziłam w siateczkowych. -dla mnie były bardzo fajne i wygodne. Agniesiulka - 3 tyg po porodzie i minus 11kg, raj! Marzenie każdej mamy,a zwłaszcza moje hihi i wiem,ze nieosiągalne. Ja w ogóle uwązam,ze im kto młodszy tym mu kg lepiej lecą, moja mama urodziła do 25roku zycia trójkę dzieci i 2 miesiące po bliźniętach już wchodziłą w ubrania sprzed ciąży. laksa nieprzeciętna,ale po 30urodziła jeszcze jedno dziecko i już nigdy nie schudła. a ja w ogóle zaczełam rozmnażanie po 30 i złudzeń nie miałam hihi.. Choć mam świadomość,ze cięzka praca, ruch i dietka pomoga każdemu. tylko trzeba mieć zacięcie,a nie lenia w pupce. I jak czytam o tych budowach... my mamy swój domek już wybrany... a;e co z tego, kiedy przy braku umowy na stałe - nie mam takowej, nikt nam kredytu nie da na dom. nawet taki mały i słodki! Ale plany są i to najwązniejsze hihi Filipinka - fajny poród, szybki i syn, duuuuuży! :-) i no własnie chyba też jesteś przypadkiem opornym na laktator. w dodatku elektryczny. Agniesiulka - z opisu wynika,ze taki laktator to raj,ale jak u mnie nic nie pociągnie? to bedzie załamka... ręcznego nie nawidzę... maltretowałam te cyce ile się dało i metody 7/5/3 są mi doskonale znane,ale co z tego..kiedy efekty żadne... ale spróbuje wypożyczyc o ile się da... Elzunia - jak tam krwawienie? przeszło? na pewno :-) Agugusia, a czego się tu bać? w końcu musisz urodzić,a skoroś po terminie to pewnikiem pojedziesz do szpitala :-) bedzie dobrze! Daj znać po wizycie. Dobra, na razie umykam... potem jeszcze Wasze domki obejrzę. Lecę do sklepu i na sniadanie jakieś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jutro termin a u mnie cisza. Oby przed burzą. :) Dziś liczę na dobre wieści na wizycie, może te magiczne ręce doktora pomogą i dziecię się ruszy bo juz mam dość. Po nocy budze sie obolała niezależnie na którym boku śpię. Ech. Telefony z pytaniami czy już urodziłam mnie osłabiają. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah ja nie miałam tego leku przepisanego "micmiror" u mnie był pimafucin nystatyna i gynazol i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Kraela- wiesiołek w jaki sposób pomaga i w jakiej formie? Ja używam kremu i pomadki z wiesiołkiem i uważam , że jest to cudowny specyfik... Elzunia- jak się czujesz kochana? Cama_85- ja wczoraj byłam tak spuchnięta niesamowicie- myślałam że pęknę... A bolały mnie nogi i ręcę niemiłosiernie:( Pocieszam się, że juz niedługo... Co do biustonosza, to również kupiłam z firmy alles http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-alles-mama-rene-65-i-i1984237929.html , ale nie na allegro i -ALLELUJA:) Kupiłabym za mały - planowałam 75c, a kupiłam 75f:) heh Bardzo mięciutka bawełna-rewelacja-tylko w sklepie droższe były:( Całą noc nie mogłam spać:( Mąż chrapał, było mi gorąco i co chwilę chciało mi się siusiu:(masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×