Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

u nas słonko wyszło, nie ma chyba zbyt ciepło ale na spacer wózkiem do kościoła może być a tu mój Mati śpi i śpi :) kurcze jak ma spać to nie chce a jak mama chce gdzieś wyjść to akurat wtedy ma najlepszy sen :) jak się nie obudzi to będę musiała sama popołudniu te jajca poświęcić bo idziemy dziś na kawę do szwagierki i obawiam się że ze spacerem się już nie wyrobimy :) i mama będzie to musiała załatwić sama :) Ugotowałam dziś rano szynkę mmmm, kurcze dlaczego to tak jest, że jak nie można jeść mięsa i wędliny (post) to one akurat wtedy najlepiej pachną i kuszą :) ta moja szynka aż się śmieje do mnie :) mufi może rzeczywiście tak jest że to po cc tak jest przy karmieniu, cóż zobaczymy.... dziewczyny pisałam Wam kiedyś ale żadna się w tym temacie nie odezwała... jak wyglądają Wasze "pierwsze" @? takie normalne? kurcze u mnie przez tydzień co dwa dni było takie brązowawe plamienie i ból brzucha jak na @ ale żadnej krwi :( ostatnio takie samo plamienie miałam jak się okazało że jestem w ciąży (teraz nie mogę być rzecz oczywista :) ), to plamienie zaczęło się równo po ostatniej @ przed ciążą... we wtorek idę do gina bo i tak miałam iść jak skończę karmić ale nie daje mi to spokoju, wszyscy mi mówią że jak skończyłam miesiąc temu karmić to już dawno powinnam dostać @ a Ten dalej śpi :) no na złość mamusi chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka ja w czwartek dostałam już drugi @ po porodzie,bezbolesna odziwo,ani brzuch ani plecy nie bolą bo zawsze to tak nawalały że szok. No ten okres dostałam równo po 2 tyg od poprzedniego :o ale nie jest jakiś obfity,w sumie taki mógłby już zostać. Kushion też uwielbiam Gotowe na wszytsko. i jeszcze chirurgów : ) oglądasz nowe odcinki na zalukaj.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Wpadłam tak szybciutko żeby złożyć Wam i Waszym rodzinkom serdeczne życzenia, zdrowych radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w miłym rodzinnym gronie i żeby panowie nie zostawili na Was suchej nitki w poniedziałek :-) i jeszcze do Sylwki- ja dostałam pierwszy @ w 11tyg po porodzie pomimo karmienia tylko i wyłącznie piersią. niebolesna i jakoś szybko minęła. 2gi dokładnie 20 dni później(mam nadzieję że okres pomiędzy się wydłuży, bo jak tak 2 razy w miesiącu bedzie to się wykończę) Wiedziałyście że zalecają wprowadzać kaszkę mannę od 5 miesiąca u dzieci karmionych piersią a od 6 mm. jestem w szoku bo kiedyś gluten można było od 10 miesiąca. http://babyonline.pl/karmenie_kasza_artykul,5675.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Nie miałam internetu w komorce., a do tego zawirusowałam komputer... Maz na szczescie juz mi to wybaczył :p Miałam do nadrobienia ponad 30 str. i własnie wczoraj skonczyłam czytac. Zycze Wam spokojnych, radosnych Swiat Wielkiej Nocy, miłych spotkan z najblizszymi i wspaniałych chwil z dzieciaczkami, smacznego jajka :* Mufi - to miłe, źe za mna teskniłas, wzruszylam sie :) Witam nowe mamusie. My jestesmy u moich rodzicow, w domu pieklam tylko ciasta, a reszta na gotowe :) Koszyczek poswiecony - bylismy z Natalka :) Wesolych Swiat:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking Ja brokuł jem od pierwszego tygodnia, ale na początku w małych ilościach, małemu nic się nie działo, a to dobrze, bo ja uwielbiam brokuł;) Dziewczyny, faktycznie zapłaciłam sama za prezent hehe no ale oczywiście siostra mi odda w gotówce:) ona ma jakąś dziwną, niedzisiejszą awersję do przelewów internetowych... Oj Antek dziś jest tak marudny, a ja miałam tyle pakowania... Więc jeszcze tylko składam wszystkim najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy, pięknych pisanek, grzecznych maluszków, wspaniałych smakołyków i dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin!:) Do napisania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równiez doczytałam teraz i zycze wesołych zdrowych i pogodnych Świąt :) jestemw Bielsku u tesciów a tu pogoda super i z małym bylismy na świeceniu potraw w tym roku te świeta to dla mnie bardziej świeta zajączka a nie Zmartwychwstania bo zawsze w Tridium uczestniczyłam i tak to przezywałam, głownie był to czas by sie pomodlic, a teraz u tesciów to głownie chodzi ot o by dobrych rzeczy zjesc :P ale przynajmniej mój maz ktory nigdy nie chciał chodzic z koszyczkiem z kubusiem chetnie poszedł hehe no i jego siostra a ciocia Kubusia musiała zawsze chodzic sama miała towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcieplejsze przytulasy dla Tojah od Alki i Hanuli :). I wszystkie Was całujemy świątecznie, kolorowych, rodzinnych, wesołych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kushion mój nick, nie z gotowych, mam na imię Marta i stąd:) Ale musze Ci powiedziec, że "Gotowe na wszystko " uwielbiam, mogłam bym ogladac i ogladac, moja ulubiona bohaterka to Susan Delfino. Tom Scavo :). I jeszcze "Plotkara" polecam lekki serialik, fajnie sie ubieraja:P Co do @ to jeszcze nie wypowiem się, całe szczescie mnie jeszcze nie dopadła cholera:) mąż się smieje ze kolejna ciaza i ten sam rocznik bedzie:) chcialabym drugie dziecko ( Wiktorię), ale jeszcze nie teraz trzeba odpoczac:P no i zycze wszystkim mamusiom, waszym kochanym pociechom no i oczywiscie mężusiom, zdrowych i spokojnych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka ja mam taki problem ze karmie moim mleczkiem ale po 6mcach czyli w lipcu tydzien po tym jak Kubus skończy 6mcy wracam na połetat do pracy (myslalam ze dwa dni po 8 i jeden 6) hmm a dodatkowe rzeczy pworwadza sie powoli tygodniami i po łyzeczce ... jak w takim razie karmic jak mama w pracy, dzis do tego doszłam i nie wiem co robic bo po pierwsze nie dam rady utrzymac laktacji... moze jednak bede pracowała 4 dni po 5 godzin dopiero w kwietniu wybieram sie do szefowej pogadac na ten temat niby KUbus w lato bedzie z rodziną z moim tatą, z męża mamą, z ciocią - na zmianę zaleznie jak mój tata bedzie pracował (system 3 zmiany) i jesli Kuba czegos nie bedzie chciał to bedzie głodny bo ja mu mleczka nie dam.... musze wczesniej wprowadzić chyba obiadek bo inaczej nie damy rady dziewczyny które wracacie po 6 mcach a karmicie macie jakiś plan? czy przechodzicie na mm ? jejku zal by mi było bo karmienie piersią teraz dla mnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek no to widzę że dzieli nas kilkadziesiąt kilometrów zaledwie. Buziaki dla Natalki od Wiktorka. Jak będziecie w weekend majowy w Zamościu to możemy się umówić na spacerek po parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej piszecie o zyrandolach, moja to tez sie smieje a u cory w pokoju to az sie zanosi jak widzi lampe samolot sylwka ja pierwszy okres mialam trzy tygodnie temu i najpierw brazowe plamienia przez trzy dni i czasami bole brzucha a na czwarty dzien jau normalna @ u mnie to bylo mocno czerwone, duzo i dlugo bo tydzien nawet ponad, sama jestem ciekawa jak teraz bedzie Ale slyszalam ze niektore to maja co dwa tygodnie co kobieta to inaczej. My na Swieta sami niestety i nic specjalnego nie robilam. Piszecie o ten teges to my z m po miesiacu od cc juz dzialalismy, ale spokojnie i mnie terz bolalo i szczypalo, pomogl zel Durex maminka moja malutka ma taka sama opaske jak twoja ta rozowa z kwiatkiem z H&M ale mojej troszke za duza moglabyc mniejsza to ba tak nie zjezdzala z glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się dziecko normalnie odmieniło, wcześniej spał po południu ze 2 razy po godz a teraz od 13 dwie drzemki po 10 minut, jak niektóre z was pisały że tak mają to aż mi się wierzyć w to nie chciało a teraz się męczymy, FIfi źle je , nie wiem co robić bo jak przygotuję 120 ml to nawet 80 z tego wylewam, zje 3o lub 60 strasznie się pręzy niby jest bardzo głodny a krzyczy jakby mu coś w jedzeniu przeszkadzało, przerywam kilka razy daję mu odbić lub kładę na brzuszku - średnio pomaga bo za chwilę dostaje butelkę i jest to samo, jedny co to trochę na spiocha go można nakarmić ale co z tego skoro nie wyspia, po kąpieli jest tak zmęczony że zjadł 60 i padł - nie ma szansy wcisnąć mu więcej bo spi takim kamiennym snem że aż słychać jak chrapie no martwię się bo nie wiem o co chodzi , niby bawi się i smieje a tu takie cyrki przy jedzeniu no i przestał sypiać w dzien - moze macie jakiś pomysł o co chodzi z tym jego niejedzeniem w święta zamierzam normalnie funkcjonować i jeśc jak się powinno, potem wezmę się za siebie kupie rower i do przodu :classic_cool: a tego murzina sobie odpuszczę , no napewno nie będziemy tańcować codziennie jak to wcześniej planowałam - kręgosłup mi wysiada i umieram z bólu , jednak to nei dla mnie :-o "stara gruba kaleka z wąsem " - to o mnie to WESOŁYCH !!!!!!!!!! dla wszystkich wspaniałych mamuś , pięknych maluszków i kochanych tatusiów no i dziewczyny - smacznych jajek !!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam sie jeszcze dopytac was specjalistek :) czy to źle jak dziecko miętoli ciagle rękę i chętnie ssa palce kciuka ? mój sobie to bardzo updobał, wypluwa smoka i przy każdej mozliwości wkłada palucha do buzi, strasznei go o cieszy i jest krzyk gdy łapsko zabieram i zapycham smoczkiem ,sytuacja w koło się powtarza , czy ssanie paluchów czymś grozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fasolka nie wiem co Ci doradzić z tym jedzeniem, może mleko mu nie podchodzi, ale chyba wczesniej pisalas ze te byly problemy jak piersia karmilas. A moze on nie potrzebuje tyle, a na wadze ładnie przybiera? a ze spaniem to dzieciom sie zmienia, moj Jas na poczatku spal w ciagu dnia 2-3 h, a teraz jak spi 40 min to sukces:) tez robi sobie drzemki 10 min, ja mowie na to, że sie resetuje, bo po tych paru minutach wstaje wypoczety, usmiechniety:) A u nas byli znajomi, moj M troche popil z kolega, a ja znowu przy Karmi kawowym, moim ulubionym:) Wy chyba zmeczone porzadkami i gotowaniem spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to forum wciąga że musiałam zajrzeć:) brokuly spokojnie można jeść kushion- wylecz szybko to odparzenie bo u mojego Kubusia jeszcze zostały ślady co miał wtedy to odparzenie. Mi pomógł bardzo bepanthen i wietrzenie, na ten czas przeszliśmy też na białe pampersy i dupke przemywałam przegotowaną wodą z rywanolem albo nadmanganianem potasu. Jak używasz chusteczki nawilżane to narazie je odstaw. Nam to się zrobiło w ciągu trzech dni! Nie dawał dotknąC siE spioszków. Sudocremu położna mi nie polecała ale każde dziecko jest inne i może wam akurat pomoże. Może już nawet pomóg fasolka - nie wiem co ci poradzić:( ide spać, o ile usnę bo za dużo myślę o tych chrzcinach e ooo jak weszłam dzisiaj do rodziców to nie mogłam odejść od ciast, juź dzisiaj wyczerpałam swój limit na słodkości, a tu tyle jeszczcze dni. zmykam smacznego jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki teraz mam czas to poczytam. Jeśli chodzi o ubiór dziecka.To juz od kilu tyg wciagu dnia ubieram ja w jakies galotki,bluzeczka lub jakas sukieneczke.Na noc najczesciej pajacyk,lub spioszki.Tak to mialam wrazenie,ze ona ciagle w piżamce jest :) Wiem,ze teraz przed świetami duzo roboty,ale zadna nie odpisala mi na temat przekrzywiania głowki :P,a nie ukrywam,ze liczylam na wasze odp,bo jestescie lepsze niz encyklopedia :) sylwka-moja mała 14-go konczy 3miesiace i pisza ze po 4 miesiacu urozmaicac diete dziecku,ale ja w czwartek ide do lekarza i sie zapytam czy jak mala bedzie miala juz tak3,5 mc to czy moge juz jej jakas marcheweczke dac :) edzia-ja na zatrzymanie laktacji nic nie bralam ani nie pilam.Poprostu jak mialam pelne piersi odciagnelam troszeczke pokarmu dla poczucia ulgi i pokarm powoli sam zanikl.Obylo sie bez zastojow i innych takich. Kurcze wy piszecie,ze jak podciagacie maluchy do siadania to głowke dzwigaja a moja nic :(,wiem ze dzieci rozwijaja sie w roznym tepie i mam nadzieje ze juz niebawem ja podniesie. sparking-moja tez tv lubi.Ja wczoraj do niej mowie,a ona w stone tv i mnie olała :P wolala film ogladac sylwka u mnie pierwsza @ wyglada troszke tak jak opisujesz jeden dzien takie brazowe plamienie,a juz na drugi normalne krwawienie. fasolka-kochana ja ci nie pomoge bo u nas nie ma problemu z jedzeniem.moze Filipek ma gorszy dzien,zobacz jak jutro i daj znac to wtedy pokombinujemy.Moja dzis popoludniu tak sie rozplakala myslalam ze chce jej sie pic bo mleczko dostala i wypila cale.Wiec dalam jej herbatke a ona smoka wypluwala.Wzilam ja na rece jej brzuszkiem przytulilam ja do siebie dalam smoka i dziecko zasnelo.Ej ej tylko nie stara i gruba a tym bardziej z wasem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam identycznie z tymi raczkami i kciukiem, slyszalam ze to zle na zgryz działa, ze lepiej smoczek, ale on wypluwa smoczek i wklada raczke. dzisiaj w nocy mnie obudzil wlasnie glosnym ssaniem:) i nie wiem co z tym robic. ale jak tak wiekszosc dzieci robi, to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka-u nas z ssaniem raczek czy kciuka tak samo.Moze z kciukiem nie zdarza sie jakos super czesto,ale tak jak u ciebie ja jej wyciagam raczki z buzi i daje smoczka a ona smoka wypluje i raczki cisnie.Z tego co wiem to ssanie kciuka moze powodowac krzywy zgryz u dziecka,ale to chyba jak dziecko ma juz zabki,nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka moja ma identycznie najpirw myslalam ze jest glodna dlatego ssie kciuka, potem cala piastke wklada do buzki, ale po jedzeniu jest to samo, tez jestem ciekawa czy to zle, mialam poszperac po internecie ale narazie nie mam kiedy, wiec ja tez czekam na wasze opinie... a odnosnie niejedzenia to mi polozna mowla ze jak maluszkowi boli brzuszek to nie klasc na brzuszek i nie dawac mleka jezeli nie ccce bo to jeszcze bardziej pogarsza sprawe, ale czy filipa boli brzuszek to nie wiem, ja bym nie dawala nic na sile nie chce to nie moze to byc chwilowe a jak nic to nie zmieni to bym po swietac do lekarza poszla kajek a o co pytalas z ta glowka? moja to bardziej na lewa strone patrzy ale teraz ja odwracam zeby patrzala na prawa i odrazu widac ze sie denerwuje, ale tak musze robic bo jeszcze sie przyzwyczai i wtedy bedzie problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam i mi wcięło... no więc fasolka mój też sobie kciuka upodobał, mama mi mówiła że mój kuzyn też tak miał to miał cienkiego paluszka niby przez to a teraz ma normalnie. Kajek ja też przegapiłam o tej główce... I pokłóciłam się dziś ze swoim o teściów (nadal nie byli u dziecka) a dziś teściu dzwonił że chcą jutro przyjechać to ten czubek powiedział że my do nich przyjedziemy. Szkoda gadać... Mam nadzieję że będzie to ekspresowa wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mamusie:) Na poczatku bardzo Was przepraszam za mala aktywnosc,ale moja malutka wciaz ma problemy z brzuszkiem i w ciagu dnia czesto jest niespokojna i musze ja tulic. A jak ostatnio zaczelam pisac 3 razy zawiesil mi sie komputer i sie poddalam... Witam nowe mamy - ladybird, mancia_ewcia, maarcia_k, larfa :) Ja wlasnie leze w lozku gotowa na rozpoczecie Swiat. co prawda moje tegoroczne Swieta roznia sie od dotychczasowych,bo w czw nie uczestniczylam w obrzedach,wczoraj bylam Z mloda i dzis Swieconka zaliczona rodzinnie,a z wieczornych obrzedow wybieglam po 1,5h bo maz zosta Sam z mala i sie poddal po 40 min wycia. Poza tym jedynia posprzatalam i udekorowalam mieszkanie.jedzonko zapewnia mama. Agniesiulka-podziwiam Twoja energie i super organizacje.ja z jednym dzieckiem malo co dam rade.ale pocieszam sie ze to dlatego ze pierwsze ;) Fasolka-kolejna dobrze zorganizowana,tym razem porzadkowo. Dziewczyny szacun dla Was! Zapomnialam o sadzacej pomodory a-kushion niezle :) Mufi-zazdroszcze panstwowego zlobka.my musielismy zapisac mala do prywatnego za 850zl miesiecznie...co do ten teges ja po cc mialam juz kilka uda nych wiec to chyba indywidualna sprawa. Gapp - gratulacje :) Co do okresu to ja 12tyg po jeszcze wolna:) Koncze bo musze wczesnie wstac.obiecuje poprawe w systematycZnosci! Kochane Wesolych Swiat dla calych wasZych rodzinek.korzystajcie jak najwiecej ze wspolnych chwil. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mamusie:) Na poczatku bardzo Was przepraszam za mala aktywnosc,ale moja malutka wciaz ma problemy z brzuszkiem i w ciagu dnia czesto jest niespokojna i musze ja tulic. A jak ostatnio zaczelam pisac 3 razy zawiesil mi sie komputer i sie poddalam... Witam nowe mamy - ladybird, mancia_ewcia, maarcia_k, larfa :) Ja wlasnie leze w lozku gotowa na rozpoczecie Swiat. co prawda moje tegoroczne Swieta roznia sie od dotychczasowych,bo w czw nie uczestniczylam w obrzedach,wczoraj bylam Z mloda i dzis Swieconka zaliczona rodzinnie,a z wieczornych obrzedow wybieglam po 1,5h bo maz zosta Sam z mala i sie poddal po 40 min wycia. Poza tym jedynia posprzatalam i udekorowalam mieszkanie.jedzonko zapewnia mama. Agniesiulka-podziwiam Twoja energie i super organizacje.ja z jednym dzieckiem malo co dam rade.ale pocieszam sie ze to dlatego ze pierwsze ;) Fasolka-kolejna dobrze zorganizowana,tym razem porzadkowo. Dziewczyny szacun dla Was! Zapomnialam o sadzacej pomodory a-kushion niezle :) Mufi-zazdroszcze panstwowego zlobka.my musielismy zapisac mala do prywatnego za 850zl miesiecznie...co do ten teges ja po cc mialam juz kilka uda nych wiec to chyba indywidualna sprawa. Gapp - gratulacje :) Co do okresu to ja 12tyg po jeszcze wolna:) Koncze bo musze wczesnie wstac.obiecuje poprawe w systematycZnosci! Kochane Wesolych Swiat dla calych wasZych rodzinek.korzystajcie jak najwiecej ze wspolnych chwil. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o głowke pytałam sie czy wasze dzieci tez przekrzywiaja ja na jedna strone.Jak nosze Weronike jej pleckami do mnie to zawsze ja przekrzywi na prawa strone,jak lezy w bujaczku czy na lozku to musze jej glowke prostowac.Musze skonsultowac to z lekarzem bo martwi mnie to zeby jej tak nie zostalo.Moze jak glowke bedzie miala sztywniejsza to to sie zmini,nawet jak ja na moment posadziłam to tez głowka na prawa strone jej ucieka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac,ze od samego poczatku dbam i pracuje z ta glowka.Głowke obraca w dwie strony,ale bardziej woli lewa,a zas jak lezy w lezaczku czy jak ja nosze to przekrzywia na prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie świątecznie U nas nie wesoło - dopadł mnie kryzys laktacyjny, musiałam oszukiwać Hankę herbatką koperkową, pierwszy raz podałam inny płyn niż mleko. Nie jem nabiału a śluzowe kupy u nas nadal, chyba będę musiała też odstawić soję. Lekarka mi nie dała recepty na specjalne mleko dla alergików, powiedziała że podawanie może pogorszyć sytuacje z kupką. Hania daje mi teraz popalić, jak jest głodna to ryczy jakby ją obdzierali ze skóry. Nie wiem też czy to nie kolejny skok rozwojowy, mam wrażenie jakby cofnęła się w rozwoju, wróciła do swoich starcych nawyków. Zapowiadają się ciekawe święta. kajek20 Dziewczyny tu już pisały o układaniu główki na jednej stronie - może dojść do przykurczy a potem trzeba rehabilitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird-tak czytalam o tym, tego tematu nie pominelam,ale tak jak pisalam jak spi to woli lewa strone i ciagle ja obracam,a jak ja nosze to nawet to nie jest obrocenie glowki na prawo tylko patrzy sie na wprost i przekrzywia ja na prawo.Wiec jak ja nosze to jest to mega niewygodne ale musze jej glowke trzymac,zeby trzymala ja prosto i sie zastanawiam czy to jej przejdzie czy jak juz bedzie chodzic to co tez z glowka przekrzywiona na prawo :(.W nocy musze wstawac i ja obracac bo jak poloze ja na bok to efekt tego taki ze sie wierci i wsuwa sie pod posciel,zadne waleczki pod głowke nie pomagaja.Ide w czwartek do pediatry to dam wam znac co mi powiedziala na ten temat. Zmykam sie przebrac umalowac poki córcia śpi,wkoncu trzeba jakos wygladac,zeby dziecko nie wstydziło sie za matke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy swiazecznie czekolada juz poszla w ruch, ale probuje sie powstrzymywac, oj ciezko kajek moja jesz noszona non top na prawym ramieniu do odbicia tez przekladam przez kolano prawo, i glowke ma zawsze odwrocona w lewo, ale teraz robie na odwrot wszystko na lewym ramieniu i jest poprawa bo obraca glowke w prawo, i zmieniamy jak sie dowiesz to koniecznie mi nspisz ide sie wyszykowac i na spacer u nas slonko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira-napewno dam znac.ja do odbicia daje ja na prawe ramie,czyli glowke ma obrocona na swoja lewa,jak przekladam ja na moje lewe zeby glowke obrocila na swoje prawo to owszem wytrzyma,ale niezbyt dlugo,zaczyna sie potem denerwowac.Ahhh co my z tymi dziecmi mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem u Rodziców, nie mam kiedy pisać. Hania jest grzeczna :) Któraś pytała o jedzenie, moja 17 skonczy 3 miesiace, a zjada 700-900 ml na dobę. Teraz ostatnio to po 780 równiutko. Wychodzi po 6 posiłków. Przylazłam by Wam życzyć spokojnych i zdrowych Świąt!!!! Smacznego jaja :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×