Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Fasolka 99
Aguniek0121 ja mam szyjkę 36 i lekarz powiedział że jest ok, a twoja 33 i za krótka ... to ja już nie kumam jaka jest właściwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z zebami zbytnio problemu nie mam.Sypac sie nie sypia,jednego mam ukruszonego i raz mnie bolal.Tabletki balam sie wziac i zrobilam taka glupote ze szok :P.Wzielam plynna tabletke ibum i ten plyn z tabletki patyczkiem do uszu troszke wtarlam w dziaslo :/ jak mnie zaczelo piec to jak szybko to posmarowalam tak szybko plukalam usta:P.Takie c zasmi durne pomysly mam :P Tika moj lekarz ostatnio tez sie smial bo przegladal cala moja kartoteke i moja ostatnia miesiaczka byla 01.04. i Powiedzial o hoho to sobie panstwo zrobili hehe.Taki mily psikusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam...dostalam krem do smarowania pimafucort.stosowala go ktoras?po jakim czasie byl efekt?i wiecie co ja juz mam dosc tych lekarzy kazdy ma inna opinie,co do tych skurczy...ten twierdzi ze nie powino ich byc...przepisal nospe forte,i dalej mam brac luteine,szyjka jak to stwierdzil dobrze utrzymana.z powodu tych napinan duzo lerzec i zero seksu.z dzidzia ok,glowa do dolu,a lozysko na przedniej scianie wysoko,to tyle.ciekawe co u kolezanki,nie pisze:-omjejmy nadzieje ze wszystko u niej jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi - o kurka, ale poradziłam :D:D:D oczywiście że tantum rosa :D Fasolka - dużo zależy od tego jaka szyjka miała na początku długość. Niektóre dziewczyny zaczynały z 33 i jest git bo taki ch urok. Ale ja np. zaczynałam z 45mm i mi się skróciła do 32mm w 19tc i na dodatek zrobiła się miękka, co nie jest dobrze. Leżenie pomogło. Ale przyjmuje się że 25 mm to już jest b. krótka szyjka i zakłada się pessar albo szew. Powyżej jest ok.. Ważne też żeby była twarda.. martini - odezwij się......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika rzeczywiście można mętliku dostać :/ nigdy nie używałam tego kremu. No i my od daaaawna,w sumie od początku mamy zakaz na sex. mnie jak w sierpniu zaczął boleć ząb to smarowałam sobie amolem bo już wytrzymać nie mogłam a wtedy było święto i dentysta nie mógł mnie przyjąć. no właśnie,ciekawe co u Martini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika - Pimfucort? taka maść w pomarańczowo-białej tubce? Mój mąż dostał jakiejś wysypki we wtorek na klacie i mu dermatolog przepisała :D:D:D Co do stanow zapalnych to ja myslałam że to od "wewnątrz" trzeba leczyć.. np. globulkami. Ja w pierwszej ciąży cały czas globulki miałam przepisywane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,zapomnialam napisac,ze warto zrobic badanie CRP.a mialas juz ktoras z was ktg?czy to sie robi przy tych napinaniach brzucha.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
tika27 ja dawno temu stosowałam tę maść, nawet łagodziła objawy ale żeby dziadostwo wyleczyć to jakiś antybiotyk brałam, ale maść z pewnością ci pomoże przy najmniej na jakiś czas , bo organizm też się szybko przyzwyczaja i już mniej reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic,ja spadam do łóżka, Mąż czeka :D pewnie Tymcio znów będzie kopał jak ja będe chciała zasnąć ;) spokojnej nocki dla wszystkich,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
a Martini to się długo nie odzywa, pewnie została na obserwację no i 3-4 dni poleży tak żeby fundusz za pacjenta zapłacił , nie ważne trzeba czy nie - kasa się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika - mąż mówi że mu lepiej :D:D:D zrobił oczy jak mu powiedział gdzie to też można stosować :D:D:D ja ktg to przy pierwszej ciąży gdziej w 32tc miałam po raz pierwszy robione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
ja jeszcze len parzony na żołądek, maść na hemoroidy i do łóżka - baby to mają zawsze coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest smieszne;-)twoj maz klate smaruje,a ja pipke:$tego jeszcze nie bylo...ale przestalo piec i swedziec...dobra dobranoc:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja już na nogach bo mąż ma dziś szkolenie, więc nawet w weekend będę sama siedziała w domu :-( Tika ja pimafucort to mam zawsze w torebce, ale o dziwo podczas całej ciąży nie musiałam go używać. Jest rewelacyjny, ale jak mnie tak ostro przyatakowało jak Ciebie to zawsze do tego przepisywali mi jakieś globulki, no ale może jak masz pierwszy raz to pomoże sama maść (krem lepszy). Fasolka co bierzesz na hemoroidy? A mnie tak komar pogryzł w nocy że zaraz się zdrapię do krwi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja już na nogach bo mąż ma dziś szkolenie, więc nawet w weekend będę sama siedziała w domu :-( Tika ja pimafucort to mam zawsze w torebce, ale o dziwo podczas całej ciąży nie musiałam go używać. Jest rewelacyjny, ale jak mnie tak ostro przyatakowało jak Ciebie to zawsze do tego przepisywali mi jakieś globulki, no ale może jak masz pierwszy raz to pomoże sama maść (krem lepszy). Fasolka co bierzesz na hemoroidy? A mnie tak komar pogryzł w nocy że zaraz się zdrapię do krwi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.powiem wam że dziś już jest znacznie lepiej po tym specyfiku:) dziś mi się takie głupoty śniły że aż w nocy płakałam:(dziś robię sobie labę,zmyje naczynia wstawię pranie i będę leniuchowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
Mufi na hemoroidy lekarz zalecił mi posterisan maść na cud nie liczę ale smaruję , podobno po ciąży znikają ale u mnie to już chyba dość poważne no nic trza się za coś wziąźć - lecę po zakupy , może jakiegoś keksa męzowi upiekę :) u nas mroźno ale sloneczko wychodzi - co zrobić idzie zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Cześć, ja właśnie wróciłam ze szpitala, gdzie byłam 2 tygodnie z powodu bólów i twardnienia brzucha ;/ Na szczęście z Maksiem wszystko ok i szyjka mi się nie skraca (chociaż zrobiła się bardziej miękka). Martwię się jednak, że sytuacja się powtórzy, a ja już tak nie chcę do szpitala :( Dostałam dużo leków i do tego antybiotyk bo w posiewie wyszły 2 bakcyle, ech. Widzę jednak, że na tym etapie ciąży nie tylko ja mam takie problemy... Jeszcze nic nie kupiłam dla dziecka, zaplanowałam maraton po sklepach i się tak cieszyłam na tę wyprawę, a tu lipa, leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika mi się też dziś koszmary śniły, zerwałam się na równe nogi zlana potem. Mąż to samo - chyba jakaś taka noc. Fasolka mi lekarz pozwolił tylko bepantenem smarować (to chyba ta maść co się brodawki smaruje) i powiedział że do tematu wrócimy po porodzie. U mnie to też raczej już poważniejsza sprawa, myślę o zabiegu. Na razie na szczęście bardzo mi nie dokucza, ale w pierwszym trymestrze było strasznie. Ana Lena jak się teraz czujesz? Może jeszcze lekarz zgodzi się żeby mogła chodzić, a jak nie pozostaje allegro :-) Nie martw się. U nas też już zima na całego. Dziś w nocy była minusowa temp., ale jak ja się na tą zimę ciesze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ja tylko tak na chwilkę. Długo wczoraj siedziałam u lekarza..już miałam dość dopiero po 20weszlam do gabinetu. No i wieści nie za ciekawe... Maleństwo jest za małe jak na te tygodnie. Ja przytylam (nie widać tego po mnie, tylko brzuch urósł) a dzieciaczek nie przybiera na wadze jak powinien. Więc teraz dieta. Dużo warzyw, owoców i masa nabiału i białego mięsa. Za dwa tygodnie kontrola. Wypłakałam się wczoraj jak nigdy jeszcze... ehh..;( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też się dołączam do dzisiejszych koszmarów :( od 4:30 nie śpię ... makabra jakaś z tą dzisiejszą nocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiqe- ale nie przybiera prawidłowo w stosunku do ostatniej wizyty czy ogollnie ciagle wychodzi ze mniejsze niz wynika z tygodni? mi prawie zawsze wychodzi, że dzieciak młodszy o jakieś 2 tygodnie nie martw się kochana, wszystko będzie dobrze czekam na wieści od martini ana lena - współczuje ci tak długiego pobytu, oby teraz wszystko było dobrze a ja już nie wiem co zrobić bo ja mam pieczenie zewnętrznych narządów od pewnego czasu, raz jest gorzej a raz jest normalnie, mówiłam lekarzowi i mówił, że wydzielina ok i żebym sobie zapodała pigułki z pałeczkami kwasu mlekowego, ale nic mi to nie daje... kupię sobie dziś żel provag, który teoretycznie powinien załagodzić taki delikatny stan zapalny ale będę naciskać lekarza za 2 tygodnie żeby raczył się przyjrzeć temu, wy tu na izbę przyjęć ze swędzeniem, a ja chodzę od miesiąca z takim niekomfortowym stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ębów a właściwie dziąseł to krwawienie jest całkowicie normalne chociażby z racji powiększającej się objętości krwi- organizm produkuje krwinki dla dwóch i to od dawnaaaa:) a z pastą jest tak że jak jest dobra na dziąsła to zazwyczaj nie do końca dobrze czyści zęby i najlepiej byłoby stosować takie z kryształkami na higienę a potem typowo na dziąsła:) co do płynów do płukania nie wiem jak jest w ciąży więc ja nie używam:) Mnie złapało jakieś choróbsko:( ogólnie niby katar i gardło dziś doszła jakby niemożność odksztuszenia:/ a leczyć się mogę wodą z solą na gardło, herbatą z cytryną (gorzką bo glukozę mam na granicy normy choć i tak sobie daje trzy porcje miodu dziennie bo jednak to bardzo pomaga), na katar wciągałam zwykłą wodę z kranu przez nos i jest trochę lepiej.... nawet herbaty z majeranku nie można ani soku z malin a niby taka "natura" tyle że w ciąży nie... tzn maliny ok ale jak masz domowy sok i wiesz że na pewno nie ma tam liści malin które jak wiadomo mają właściwości poronne no i przyspieszają poród w ostatnich dniach... a z majerankiem lepiej uważać jak powiedziała mi zaprzyjaźniona babka od ziół lepiej pić wodę z cukrem, cytryną i czosnkiem... masakra:] ale czego się nie robi dla Córeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×