Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko mi znikło :(:(:( nie wiem czy jeszcze napisze , na pewno już nie tak dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! wszystko mi zniknęło !!!!!!!!!!! nie wiem czy jeszcze napiszę bo się coś knoci na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis wizyte no i zbadała mnie szyjka ok nic sie nie skraca, a w czwartek ide na usg do jej meza (ona nie robi usg nie wiem czemu:() tez mowiłam o kluciach i usłyszałam ze tak jest i tak juz bedzie, najwazniejsze ze nic sie tam nie skraca :) potem rpzeleciałam miasto wzdluz i wszerz, kupilam pizamke do karmienia :) ogladalam staniki do karmienia ale te co mi sie podobaly byly masakrycznie drogie wiec mam teraz poglad jaki chce a jaki nie i zamowie na allegro - kolezanka mi poradzila bym kupila jeden a potem drugi jak bede wiedziala o ile mi urosly piersi bo ona z miseczki A wskoczyla na C po porodzie, a ja teraz tez nosze 80A ale jest mi juz za waski i musze dołozyc taka przedluzke - wiec po porodzie napewno nie bedzie A a cyz B czy C to nie wiem poza tym bylam w tesco i mam duzo ubranek malych bo dostałam wiec po to by cos dla maluszka kupic to postanowilam pokupic wieksze a co tam sie rpzyda dziecko szybko rosnie :) .... kupiłam opakowanie 3 szt body w rozmiarze 3-6 i 6-9 m-cy za 20,30, potem opakowanie białych body 3-6 mcy za 14 zł, sliczny pajacyk z weluru 62 - mimo ze dostalam mnostwo takich uzywanych stwierdzilam ze jakis pajacyk nowy tez musi byc!! i chcialam na rozmiar 3-6 mcy kupic zestaw slicznych dwoch zóltych pajacyków z disneya i kupiłam je a potem sprawdzilam cene i na opakowaniu bylo 22 a na rachunku 30zł, i pani mi tu o pomyłce w metkowaniu itd. i ja wiem ze dwa slicznepajace za 30- to tanio, ale ja lubie przestrzeganie zasad i prawa i mnie to wkurzyło ze jak jest cena na produkcie to z ta cena powinno sie produkt sprzedac i wszystkie mialy cene 22 bo az sie dziwilam ze tak tanio.... a ekspedientka mi ze ona mi to moze wycofac ale sprzedac w cenie jaka jest na produkcie to nie chciala tylko ze wycofac i z prostej zasady kazalam to wycofac .... potem zalowolam i moze jeszcze po te pajace pojade :P bo sliczniutkie a to bedzie rozmiar na kwiecien - czerwiec wiec do spania napewno jakies 2 pajace wykorzystam..... ale po prostu z zasady kazalam to wycofac bo to niezgodne z prawem zachowanie bylo i nie obchodzi mnie ze cos tam z metkowaniem nie zadzialalo... glupie to bo pewnie za dwa dni jak bede wracala z usg wejde je kupic ale moze w innym tesco :P a co pokupilam tak tylko wymieniam bo moze ktorac bedzie chetna - tamte wyprzedaze sie oplacaja bo podobno produkty sa dobrej jakosci i znajome mamy chwalą :) a jutro mam wolny dzien i nigdzie nie jade, na obiad zrobie placki ziemniaczane, a od rana zabieram sie za pranie :) powoli po trochu w nast tyg polozna i zakupy do szpitala.... aaaaaa zaczynam sie przygotowywac heheh :D :D :D Cama ja sie meczyłam z grzybicami jak bralam tabletki anty i wiem co przezywasz, powiem Ci ze duzy wplyw na grzybice maja nasze hormony i jak wczesniej nie mialas to po ciazy tez pewnie bedzie spokoj (ja np przez te grzybice to do tabletek juz nie wroce bo to psychicznie z grzybica mozna cos dostac), ale tez tak jak dziewczyny polecam lactovaginal - w ciazy jak mnie zlapala to tez pimafucin i powrot jak tylko ten lactovaginal odlozylam i potem bralam go co dzien, az w koncu odlozylam jak wyszlo z posiewu ze ok i jakos spokoj jest, ale nawet teraz to bym na twoim miejscu wylecyzla tym co Ci rpzepisze a potem do konca ciazy codizennie ten lactovaginal i moze bedzie ok.... aaa i na mikolaja kupiłam mezowi bokserki z mikolajem :) mialam wizyte u tego lekarza i jechalismy tam razem on do pracy a ja na badania a potem do lekarza i kiedys ja wracalam sobie busema teraz on busem a ja autkiem bo w koncu w 8 mcu jestem - tylko ze jego jeszcze nie ma przez to w domku bo maja duzo pracy do czwartku :(:(:( jej ale sie ciesze ze wszystko ok i z zakupow, wiem ze to glupie ale zakup w rossmanie chusteczek dla dziecka mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! wszystko mi zniknęło !!!!!!!!!!! nie wiem czy jeszcze napiszę bo się coś knoci na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! wszystko mi zniknęło !!!!!!!!!!! nie wiem czy jeszcze napiszę bo się coś knoci na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! wszystko mi zniknęło !!!!!!!!!!! nie wiem czy jeszcze napiszę bo się coś knoci na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis wizyte no i zbadała mnie szyjka ok nic sie nie skraca, a w czwartek ide na usg do jej meza (ona nie robi usg nie wiem czemu:() tez mowiłam o kluciach i usłyszałam ze tak jest i tak juz bedzie, najwazniejsze ze nic sie tam nie skraca :) potem rpzeleciałam miasto wzdluz i wszerz, kupilam pizamke do karmienia :) ogladalam staniki do karmienia ale te co mi sie podobaly byly masakrycznie drogie wiec mam teraz poglad jaki chce a jaki nie i zamowie na allegro - kolezanka mi poradzila bym kupila jeden a potem drugi jak bede wiedziala o ile mi urosly piersi bo ona z miseczki A wskoczyla na C po porodzie, a ja teraz tez nosze 80A ale jest mi juz za waski i musze dołozyc taka przedluzke - wiec po porodzie napewno nie bedzie A a cyz B czy C to nie wiem poza tym bylam w tesco i mam duzo ubranek malych bo dostałam wiec po to by cos dla maluszka kupic to postanowilam pokupic wieksze a co tam sie przyda dziecko szybko rosnie :) .... kupiłam opakowanie 3 szt body w rozmiarze 3-6 i 6-9 m-cy, potem opakowanie białych body 3-6 mcy za 14 zł, sliczny pajacyk z weluru 62 - mimo ze dostalam mnostwo takich uzywanych stwierdzilam ze jakis pajacyk nowy tez musi byc!! i chcialam na rozmiar 3-6 mcy kupic zestaw slicznych dwoch zóltych pajacyków z disneya i kupiłam je a potem sprawdzilam cene i na opakowaniu bylo 22 a na rachunku 30zł, i pani mi tu o pomyłce w metkowaniu itd. i ja wiem ze dwa slicznepajace za 30- to tanio, ale ja lubie przestrzeganie zasad i prawa i mnie to wkurzyło ze jak jest cena na produkcie to z ta cena powinno sie produkt sprzedac i wszystkie mialy cene 22 bo az sie dziwilam ze tak tanio.... a ekspedientka mi ze ona mi to moze wycofac ale sprzedac w cenie jaka jest na produkcie to nie chciala tylko ze wycofac i z prostej zasady kazalam to wycofac .... potem zalowolam i moze jeszcze po te pajace pojade :P bo sliczniutkie a to bedzie rozmiar na kwiecien - czerwiec wiec do spania napewno jakies 2 pajace wykorzystam..... ale po prostu z zasady kazalam to wycofac bo to niezgodne z prawem zachowanie bylo i nie obchodzi mnie ze cos tam z metkowaniem nie zadzialalo... glupie to bo pewnie za dwa dni jak bede wracala z usg wejde je kupic ale moze w innym tesco :P a co pokupilam tak tylko wymieniam bo moze ktorac bedzie chetna - tamte wyprzedaze sie oplacaja bo podobno produkty sa dobrej jakosci i znajome mamy chwalą :) a jutro mam wolny dzien i nigdzie nie jade, na obiad zrobie placki ziemniaczane, a od rana zabieram sie za pranie :) powoli po trochu w nast tyg polozna i zakupy do szpitala.... aaaaaa zaczynam sie przygotowywac heheh :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis wizyte no i zbadała mnie szyjka ok nic sie nie skraca, a w czwartek ide na usg do jej meza (ona nie robi usg nie wiem czemu:() tez mowiłam o kluciach i usłyszałam ze tak jest i tak juz bedzie, najwazniejsze ze nic sie tam nie skraca :) potem rpzeleciałam miasto wzdluz i wszerz, kupilam pizamke do karmienia :) ogladalam staniki do karmienia ale te co mi sie podobaly byly masakrycznie drogie wiec mam teraz poglad jaki chce a jaki nie i zamowie na allegro - kolezanka mi poradzila bym kupila jeden a potem drugi jak bede wiedziala o ile mi urosly piersi bo ona z miseczki A wskoczyla na C po porodzie, a ja teraz tez nosze 80A ale jest mi juz za waski i musze dołozyc taka przedluzke - wiec po porodzie napewno nie bedzie A a cyz B czy C to nie wiem poza tym bylam w tesco i mam duzo ubranek malych bo dostałam wiec po to by cos dla maluszka kupic to postanowilam pokupic wieksze a co tam sie przyda dziecko szybko rosnie :) .... kupiłam opakowanie 3 szt body w rozmiarze 3-6 i 6-9 m-cy, potem opakowanie białych body 3-6 mcy za 14 zł, sliczny pajacyk z weluru 62 - mimo ze dostalam mnostwo takich uzywanych stwierdzilam ze jakis pajacyk nowy tez musi byc!! i chcialam na rozmiar 3-6 mcy kupic zestaw slicznych dwoch zóltych pajacyków z disneya i kupiłam je a potem sprawdzilam cene i na opakowaniu bylo 22 a na rachunku 30zł, i pani mi tu o pomyłce w metkowaniu itd. i ja wiem ze dwa slicznepajace za 30- to tanio, ale ja lubie przestrzeganie zasad i prawa i mnie to wkurzyło ze jak jest cena na produkcie to z ta cena powinno sie produkt sprzedac i wszystkie mialy cene 22 bo az sie dziwilam ze tak tanio.... a ekspedientka mi ze ona mi to moze wycofac ale sprzedac w cenie jaka jest na produkcie to nie chciala tylko ze wycofac i z prostej zasady kazalam to wycofac .... potem zalowolam i moze jeszcze po te pajace pojade :P bo sliczniutkie a to bedzie rozmiar na kwiecien - czerwiec wiec do spania napewno jakies 2 pajace wykorzystam..... ale po prostu z zasady kazalam to wycofac bo to niezgodne z prawem zachowanie bylo i nie obchodzi mnie ze cos tam z metkowaniem nie zadzialalo... glupie to bo pewnie za dwa dni jak bede wracala z usg wejde je kupic ale moze w innym tesco :P a co pokupilam tak tylko wymieniam bo moze ktorac bedzie chetna - tamte wyprzedaze sie oplacaja bo podobno produkty sa dobrej jakosci i znajome mamy chwalą :) a jutro mam wolny dzien i nigdzie nie jade, na obiad zrobie placki ziemniaczane, a od rana zabieram sie za pranie :) powoli po trochu w nast tyg polozna i zakupy do szpitala.... aaaaaa zaczynam sie przygotowywac heheh :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas się grudniówek zrobiło! Dziewczyny byłam dzisiaj w tym szpitalu, zrobili dokładne usg i ktg. Ogólnie mam dobre wiadomości :)) I tak: z usg wszystko ok, przepływy prawidłowe. Dzieci ważą: 2 640g i 2 504g :) Ktg trochę gorsze: mam skurcze na poziomie 40% - 50%, ale nie są jakieś regularne, więc mam dalej brać fenoterol i leżeć. Najważniejsze że nie zostawili mnie w szpitalu :)) Szyjka całkowicie miękka, 20mm, rozwarcie 2 cm (czyli bez zmian od 31tc). Ogólnie lekarz powiedział że jak wcześniej mi wody nie odejdą to szyjka powinna dać jeszcze trochę radę do drugiej połowy grudnia a może i sam początek stycznia :)))) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas się grudniówek zrobiło! Dziewczyny byłam dzisiaj w tym szpitalu, zrobili dokładne usg i ktg. Ogólnie mam dobre wiadomości :)) I tak: z usg wszystko ok, przepływy prawidłowe. Dzieci ważą: 2 640g i 2 504g :) Ktg trochę gorsze: mam skurcze na poziomie 40% - 50%, ale nie są jakieś regularne, więc mam dalej brać fenoterol i leżeć. Najważniejsze że nie zostawili mnie w szpitalu :)) Szyjka całkowicie miękka, 20mm, rozwarcie 2 cm (czyli bez zmian od 31tc). Ogólnie lekarz powiedział że jak wcześniej mi wody nie odejdą to szyjka powinna dać jeszcze trochę radę do drugiej połowy grudnia a może i sam początek stycznia :)))) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum dzisiaj zwariowało ;) ja straciłam nadzieję że wyślę posta a tu dwa są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze że Wam coś kafe wariuje ;) youstta no to super wieści :) Właśnie zjadłam sobie wielki kubek kisielu cytrynowego i Mała się kręci :) chyba smakowało :) i oglądam "Mikołajkowy Blok Reklamowy" jak mam oglądać reklamy to chociaż zrobię przy okazji coś dobrego :) Chyba pójdę poprasować :) w sumie mam na to ochotę co mnie przeraża bo ja jakoś nigdy na to nie miałam ochoty :P ale po zebraniu z suszarki tych maleństw tak mnie jakoś wzięło :) no i w końcu deskę do prasowania dostałam od rodziców na mikołajki to dziś już oficjalnie mogę jej użyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello cos cafe nie działa:) dziewczyny nie odzywałam się bo zepsuł nam sie router i nie miałam neta,tylko w telefonie was czytałam. oj a działo sie tu duzo rzeczy................ dzis miałam wizytę i tez nie mam dobrych wiesci szyjka w miare długa ale miękka i rozwarcie na 1cm,wiec fenek i leżenie:( piotruś waży ok.2,400. dziewczyny trzymam kciuki za te co maja cc juz na dniach,strasznie wam zazdroszcze jeszcze chwila i dzidzie beda z wami:) kurcze zmartwiła mnie ta szyjka,i to leżenie. jak mam to przeżyc???kurde zawsze byłam aktiv a teraz nawet odkurzacza nie moge dotknac bynajmniej na te 3-4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ostatnio mam lenia i nie uczestniczę w dyskusji martwią mnie skurcze, 2-3 razy dziennie po ok. 3 minuty, ból taki jak podczas okresu, ale bardziej nasilony, no i brzuch twardnieje mi często nie wiem czy powinnam się martwić czy to skurcze przepowiadające :( oby dzidzia wytrzymała jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna mi też coś kafe zaszwankowało.. i już mi się nie chce drugi raz pisac, przeraszam, bo odpisywałam każdej konkretnie ale nie chce mi się drugi raz, bo mi to duzo czasu na komórce zajmuje, a niestety ctrl c ctrl v tu nie moge zrobic... :( youstta super wieści, niech Ci się te maluchy trzymają jeszcze, ale patrząc już po wadze, nawet gdyby zdarzyło się im szybciej wyjść na świat to będzie dobrze :) a mam znajomą co przenosiła bliźniaki... :) jagódka ja tam Cię rozumiem z tymi pajacykami :) ale pewnie i tak się wrócisz jak Ci się tak podobają :) ale zasady muszą być :) z chęcią zjadłabym placki ziemniaczane, ale niestety na tarkowanie nie mam już najmniejszej ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, byłam na ktg wczoraj i wyszło ładnie, poza tym hormony ok, tylko ft4 minimalnie za nisko, do powtórki żadnych bakterii w posiewie nie wykryto :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, byłam na ktg wczoraj i wyszło ładnie, poza tym hormony ok, tylko ft4 minimalnie za nisko, do powtórki żadnych bakterii w posiewie nie wykryto :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh:*:* Ja cały dzień w rozjazdach dzisiaj hehe:)) i nie było mnie w ogule na kompie. ogólnie fajny dzien mikołajkowy mialam, bylismy w knajpie i w ogule ful romantic:) takze jestem zadowolona:) pod wplywem emocji, kupiłam swojemu perfumy heh:P troszke poszalalam z kasa , a stekam ze nie mam:P no ale raz sie zyje:) nie mozna tylko zyc remontemi obowiazkami:) Jutro USG, tak sie ciesze ze nie wiem:P nie moge sie doczekać:D jutro dowiem sie wszystkiego co i jak:P czy mała zrobiła fikolka i lezy główką na dół czy nadal sobie siedzi:P i moze uda mu sie zrobić zdjecie twarzyczki:) och bardzo bym chciała:) hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! szlag by to trafił, tak się napisałam i wszystko znikło :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc kolejne podejście bo coś z serwerem było nie mogłam nic dopisać a jeszcze mi cały monolog wcięło ; patrząc na wklejaną tabelką to już nie 30 dni ale 14 pozostało, 19.12 idę do szpitala a 20 cięcie , czasu mało Kontynuując pomysł przyspieszonej wigilii skończyłam właśnie farsz na pierogi z kapustą i grzybami :) jutro lepimy, i dodatkowo miałam wenę i upiekłam murzynka piernikowego i przełożyłam kremem takim jak bit śmietana no więc ostatnie łakomstwo na maxa, jakby ktoś był ciekaw to mam już 17kg do przodu , może nie ma się czym chwalic ale czuję że zbliżają się coraz szybciej ciężkie czasy Cama pytałaś o te problemy grzybiczne, ja fakt w ciąży miałam spokój ale jakiś czas temu też się strasznie męczyłam i nie żadne maście ale tabletki Flumycon dopiero mi pomogły , stosowaliśmy je razem z partnerem i od tamtej pory spokój a na uciążliwe objawy korzystałam dodatkowo z tantum Rossa ono pomagało przetrwać ciężkie chwile Mikołaj być dziś u mnie i zostawił słodkości :) Do macierzyńskiego liczy się pensję z 12 ostatnich m-cy , a jeśli ostatnie 4 byłam na L4 to one też SA wliczane czy tylko te przepracowane ? Aniela6 jak ty bez badania gin tak możesz iśc przez ciąże :) co za kraj tojah niby trochę ochłonęłam ale jakoś czuję że mam dużo nagle do zrobienia i mało czasu nawet spałam dziś niewiele z tego przejęcia , bylam dziś w tym szpitalu potwierdzić wszystko do końca żeby potem nie było cyrków z przyjęciem no i w tej kwestii w końcu po tylu tygodniach narzekania tu na forum temat jakby dopięty, kupiłam dziś kozaki na wypadek gdyby zima przyszła bo potem się nie ruszę , pod koniec tygodnia ostatnie sprawunki, po niedzieli chcę upiec pierniczki na święta żeby mąż też miał coś na ząb :) Natel111 ja dziś miałam wizyte u swojego gin no i ktg wszystko ok. , skurcze są ale niewielki i powiązane raczej z ruchami dziecka , tylko moje wizyty już nie takie ważne bo tojah każe mi forum zmienić na „grudniówki :P Aguniek0121 ja rzutem na taśmę mam fryzjera na 5 dni przed porodem trzeba się zrobić na bóstwo bo potem się już nie będzie jak ruszyć jagódka_1984 super wieści po wizycie i od razu dodały sił bo poszłaś w miasto, co do tego przekłamania w cenie to kasjerka miała rację ale gdybyś zapłaciła przy kasie te 30 zl i udala się z tą informację do działu obsługi że błędnie metkowane to musza ci zwrócić różnice ja tak robię nawet jak się o 2 zł różni bo mnie to wkurza ale mój mąż zawsze narzeka że się czepiam i ze szkoda czasu ale ja uważam że tak trzeba ! ja z kolei nie kupuję w Tycha marketach bo to wszystko made In China i mąż mi zabronił żeby malucha nie truć widzę że tu cyrki z pisaniem to nie tylko ja miałam youstta ty z dwójką a przetrzymasz większość z nas :) dzieciaczki duże rosną i wieści dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka liczą się przepracowane w całości miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, Ja nie mogłam sobie nazwy tego leku co mi w końcu pomógł przypomniec, ale to ten co fasolka napisała. Flumycon. Po jednej tabletce dla mnie i męża i dopiero.wtedy był błogi spokój. Ale wątpię niestety czy ten lek to można w.ciąży stosować. Na pewno popros lekarza o inny lek niz cały czas dostajesz, bo widać że ci nie pomaga. Mi dość szybko pomagał pimafucin i w maści i w globulkach, ale.niestety za jakiś czas wracało. Zapytaj o ten flumycon, bo może akurat można a jak nie to zapamietaj ta nazwe na po porodzie. fasolka jakiego speeda dostalas :-) zrób sobie może jeszcze trochę i pomroz obiadów na po porodzie, zawsze to łatwiej na początek. A ja mam prawie 16 kg na plusie i luz :-) nie czuje się gruba jakoś wchodzę na to moje 3p a później będę chudnac, chociaż mam nadzieję że jak najwięcej zostawię w szpitalu :-) Dziś kupiłam laktator. Elektryczny z PHILIPS Avent i moj maz wyprobowywal go na swoim brzuchu! A jaką miał radoche że.mu brzuch wsysa :-) i chciałam jeszcze powidziec, że mój mąż też dostał prezent od mikołaja, takze nie tylko ja mam w tym domu dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj też po wizycie:) ale to była krótka wizyta, w sumie to przedłużenie zwolnienia:) główka w dół, lekarz dał mi skierowania na badania, a to zaświadczenie do becikowego to powiedział, że wypisze jak się urodzi dzidziuś. Następna wizyta 27 grudnia. Korzystając z okazji, że byłam dzisiaj w stolicy, otrzymałam premię świąteczną, no i że Mikołajki, kupiłam Kubusiowi ubranko:) a w ogóle ostatnio mój mąż pierwszy raz sam kupił ubranko:) ale jak zobaczyłam cenę tego ubranka, to powiedziałam mu, że może będzie lepiej jak ja będę kupować ubranka:) kupił śliczny beżowy komplecik, ale za taką cenę to bym miała dwa, no ale najważniejsze, że on jest dumny z siebie, a ja z niego:) Muszę nadrobić czytanie bo naskrobałyście parę stron:) Miłej nocki wszystkim życzę:) a ja to jak zwykle usnę po północy bo spać nie mogę. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy jak mąż wróci z tego szkolenia, bo spać nie mogę bez niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabel - ja też mężowi opowiadałam o naturalnych sposobach przyspieszenia porodu:) zdziwił się, że tak można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się boję tego stanu niedyspozycji po cesarce , niektóre kobiety to bardzo długo nie mogą dojść do siebie, nie potrafię sobie wyobrazić że leżę i nic nie moge zrobić koło dziecka i koło siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka 99 no wreszcie mogłas wkleić post heh:) kochana a z jakich ty wskazań masz to CC? jesli już pisałaś a ja przegapilam to wybacz:) matko juz tylko 14 dni? szok, ale ten czas zasuwa:O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się :)
flumycon- w ciazy i w okresie karmienia piersia nie. laktator polecam mini electric z medeli. na gorsze czasy ratowania laktacji lub zwiekszenia ilosci mleka w pozniejszym czasie gdy gdzies wychodzimy a trzeba narobic zapasy.nie jest tani ale wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×