Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

monia jestem pewna że nie ma nikogo na boku, pracujemy w "jednej firmie", i non stop się widzimy, nie miałby kiedy, a poza tym kiedys przychodziły mi takie myśli choć nawet nie wiem kiedy mógłby mnie zdradzic, ale teraz wiem że to nie tylko mój problem, że facet poprostu nie chce sie kochać czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
"ja nie mam problemu z dobrym seksem,tylko z tym że mój mąż wiecznie jest zmęczony i mu się nie chce," Niestety, ale mamy bardzo ciezkie czasy dla facetow. Od faceto wymaga sie bardzo wiele. Nie jestesmt robotami. Czesto przychodzac po pracy myslimy tylko o odpovzynku w fotelu przed telewizorem albo o snie. Niestety ale tak natura zrobial ze to my sie w seksie bardziej meczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fuuu daj nam kilka wskazówek, pomysłów, czego oczekiwałbys od kobiety z która juz długo mieszkasz, co by musiała robić żeby Was facetów zachęcic, wiem, że juz nie bedzie tak jak na początku- niestety, ale może jest na was jakis sposób?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
no właśnie fuuuuuuuuuuu, szczyt swoich możliwości tylko że moje kochanie chyba nie wie jakie są potrzeby kobiet, a jest kilka lat starszy. Nie miał kilka lat kobiety, sam się zaspakajał co do dnia dzisiejszego robi bo jemu sie akurat w nocy chce a potem mam wrażenie że jak jest ze mną to czy bedzie sex czy nie to jest mu wsio rawno, a robi to dla mnie bo pewnie myśli że tak cza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, taki byłem napalony a teraz mi zostało tylko głaskanie kota, tak mnie jędza odepchnęła... Jeszcze mi chce kanapę zająć co to miałem na niej spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no to fuuu daj nam kilka wskazówek, pomysłów, czego oczekiwałbys od kobiety z która juz długo mieszkasz, co by musiała robić żeby Was facetów zachęcic, wiem, że juz nie bedzie tak jak na początku- niestety, ale może jest na was jakis sposób Pisze Wam, drogie kobietki, ze nie ma uniwersalnej porady. Zalezy od faceta.m Regula jest taka ze facet jest zdobywca, jesli ma seks podany na tacy, na wyciagniecie reki to go to nie kreci. Facet bardziej docenia to co zdobym po jakims trudzie. Stancie sie dla swoich facetow bardziej niedostepne. Nie pokazujcie im ze jestescie na kazde jego zawolanie. Nie chodzcie jak tykajace bomby czekajace na seks. Stancie sie bardziej obojetne. Jesli tp nie pomoze po jakims czasie(to moze potrac nawet miesiac, musicie miec tego swiadomosc) to wtedy trzeba bedzie pomyslcec o czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Satyr no przestań u mnie też facet kota głaszcze zamiast mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
szczyt swoich możliwości tylko że moje kochanie chyba nie wie jakie są potrzeby kobiet, a jest kilka lat starszy. Nie miał kilka lat kobiety, sam się zaspakajał Nie ma twoj facet zadnych problemow seksualnych? Wzwod itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mi szanowna małżonka siedzi przy laptopie i jakieś czaty uskutecznia. Penie ma jakiegoś lowelasa co ją kręci bardziej niż ja. I pewnie fiuta ma jak ja ramię... cholera. Niech to szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F**** jak ramię, to współczuć raczej...lece spać dobranoc Wszystkim, trzymajcie sie w postanowieniach kobietki ! :) do "usłyszenia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
tak sobie myslę,że jeśli z Nim o tym pogadam i on załapie i bedzie tak robił co by mnie było dobrze to nie wiem czy bede miała przyjemność z jego czułości bo pomysle że w pewien sposób to na nim wymusiłam.... i koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dłuższego czasu nie ganiam za moim że chce seksu, odmówił mi kilka razy i czułam się taka poniżona, że powiedziałam sobie dość! teraz to on proponuje, czasem tylko coś powiem w stylu: " ale się dzis wypachniłam" żeby dać mu do myslenia, ale juz nie męczę mu ucha" no kiedy się pokochamy". z perspektywy czasu tak sobie myśle jakie to było poniżające, ale z drugiej strony jakbym go wtedy nie męczyła to pewnie seks raz na miesiąc byłby. teraz jednak nawet jak mam ochotę staram sie nie myślec, idę spać a w ostateczności sama się czasem zadowole:p.. ostatnio nawet ja mu odmówiłam, nie chciałam ale tak postanowiłam. i zauważyłam, że jak ja go nie zmuszam to on 1szy zaczyna, ale z kolei ost. to ciągle szybkie numerki,brakuje mi pocałunków i dłuższych pieszczot:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Najczestsze powody z ktorych facet nie cche sie kochac ze swoja kobieta albo robi to bardzo rzadko: - ma inna kobieta z ktora to robi - problemy natury psychicznej, np choroba jednego z rodzicow, wszelkiego rodzaju zmartwienia itd - problemy natury seksualnej, problem ze wzwodem itd - problemy natury fizycznej, ciagle przemeczenie itd - znudzenie seksem, zbyt "napalona. chetna" kobieta ktorej facet nie musi zdobywac - skrajnie niskie libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam bo jutro do pracy nie wstane, do jutra:)... fuuuu pojawiaj się częsciej;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
nic mi nie mówił o problemach, czasem jak nie może skończyć we mnie to dokańcza ręką i tłumaczy to tym ,ze prawie całe życier tak robił i to takie przyzwyczajenie ale chce to zmienić i od kilku ostatnich razy nie musi pomagac sobie swoją ręką, ale to pocieszające....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tak sobie myslę,że jeśli z Nim o tym pogadam i on załapie i bedzie tak robił co by mnie było dobrze to nie wiem czy bede miała przyjemność z jego czułości bo pomysle że w pewien sposób to na nim wymusiłam.... i koło się zamyka Monia 1971 Kolo sie nie zamyka. Nie mozesz tak myslec. Na tym polega zdrowy zwiazek. Jedna strona mowi drugiej o swoich oczekiwaniach i vice versa a strony w miare mozliwosci staraja sie spelnic te oczekiwania. Jesli nie wiesz jak to powiedziec, to moge Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
pomoż fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, małżonka coś tam popisała i powiedziała, że idzie spać. Pogłaszczę kota i zobaczę jak te gadżety działają. Jutro wyrzucę na śmietnik, ale błagać jej przecież nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Monia 1971. Ile twoj facet byl sam? Ile czasu przed seksem z Toba nie kochal sie z kobieta? Z tego co piszesz to wynika ze twoj facet jest przyzwyczajony do masturbacji, ona mu wystarcxa a seks uprawia tylko dlatego ze TY jestes. Wyglada na to ze on w ogole sie nie zna na potrzebach kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Monia bym Ci mogl pomoc musze znac wiecej szczegolow, musze miec lepszy oglad sytuacji, problemu. Bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
dokładnie jest tak jak napisaleś , 10 lat temu rozwiódl się i od tego czasu z tego co mi powiediał to miał kilka przelotnych romansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
No wlasnie. To duzo znaczy. Nie bedziesz miala latwej drogi to zmiany tego, ale jest to mozliwe. Pare wskazowek, zmian i jest spora szansa ze bedziesz sie cieszyla dosc czestym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
seksem a nie jego parodią wiesz fuuu, po tej niedzieli mam dość, okropnie sie czułam kiedy on po 3 minutach skończył , czułam się zażenowana jak nigdy, rozdrażniona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Monia 1971, jesli chcesz bym Ci moze jakos pomogl, to musze zadac pare dosc intymnych pytan. Dlaczego? Prawdopodobnie dla twojego faceta masturbacja nie jest gorsza a a moze nawet jest lepsza niz seks z Toba. Wiem ze to okropnie brzmi, ale jest taka mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
wiem, już późno dziękuję fuuu i am wszystkim bądź tutaj jutro fuuuu chyba jesteś nam potrzebny, nie chyba! napewno! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
jesli nie masz jeszcze mnie dośc to zadawaj te pytania odechcialo mi sie spaqć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Pytania mam, tylko nie wiem czy one nie sa za intymne jak na forum.... Przeczytalem wlasnie twoje wypowiedz. Widze ze sytuacja jest nie za ciekawa. Mozecie sie kochac tylko w samochodxie co znacznie moze utrudnac seks. Moze w lozku seks wasz by wyglada lepiej, on by se bardziej staral itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1971
jesteśmy anonimowi fuuuuu, a mnie na nim zależy i jeśli pojawiłeś sie na mojej drodze i chcesz mi pomóc to proszę on mieszka z rodzicami ja rownież i poki co ten stan sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×