Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Oczywiscie ze obie strony maja przyjemnosc z seksu, takze faceci. Z tym ze kobieta maja te przyjemnosc znacznie wieksza a przy tym sie mniej mecza. Maja podwojnie lepiej. Co nie zmienia faktu ze dla faceta seks to przyjemnosc, ale nie taka wielka jak dla kobiety. Nie dziwcie sie wiec ze coraz czesciej to facetow trzeba namawiac na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ale ja nie twierdze ze kobietom chodzi tylko o ich przyjemnosc. Sygnalizuje tylko to ze faceci maja mniejsza przyjemnosc z seksu, nie jest to wina kobiet, nie jest to wina facetow. Tak juz jest, ten fakt powoduje jednak ze faceci coraz mnie garna sie do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
i bardzo dobrze, bo wystarczajaco sie meczymy co miesiac z okresem, a potem 9 miesiecy w ciazy, nie mowiac juz o porodzie. Matka Natura wie co robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aleina ile masz latek? Nie zapominaj ze wraz z wiekiem libido facetow spada, u kobiet rosnie ono az do ok 40 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze szlaban na sex
fuuuu odpowiesz mi dlaczego nie potrafisz z milosci czegos dac drugiej osobie?? odpowiesz mi dlaczego nie chcesz uszczelsiwic osoby ktora kochasz odpowiesz mi dlaczego tego nie rozumiesz dlaczego pieszczenie swojej ukochanje jest takie dla ciebie krzywdzace ?? odpowiedz mi czy potrafisz i chcesz dac cos od siebie drugiej osobie czym dla ciebie jest milosc ?? powiedzeniem nie chce mi sie tego nie chce mi sie tamtego i tego tamtego nie bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
to moze ja tez powiem facetowi jak bedzie chcial sie starac o dziecko, ze ewentualnie za miesiac, bo teraz nie mam ochoty sie meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Satyr, w jakim sensie na plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że przedtem to ja musiałam być wytrwała, bo ciągle On miał większe potrzeby i wiele razy ja nie miałam ochoty ale ulegałam bo wiedziałąm że tego potrzebuje partner, oj wiele takich RAZY było :)Wiem że z czasem się to zmienia ale nie aż tak. Staram się być rozsądna, cierpliwa, ale w pewnym momencie już każda kobieta dostałaby szału, zwłaszcza jeżeli jest się młodym i chce się korzystać z życia na wszelkie możliwe sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
i bardzo dobrze, bo wystarczajaco sie meczymy co miesiac z okresem, a potem 9 miesiecy w ciazy, nie mowiac juz o porodzie. Matka Natura wie co rob Ja nie mowie ze to zle. Nie dziwcie sie tylko dlaczego faceci nie garna sie do seksu. Co do ciazy i porodu to nie jest to nie tylko pewien klopot ale jednoczesnie wspniale uczucie, uczucie ktorego faceci sa pozbawieni. Okresu Wam nie zazdroszcze, ale tez nie domonizujcie go. Niektore kobiety okres przechodza praktycznie bezbolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> hipopotam: Te kobiety, które znam i które były w ciąży - wliczając moją żonę - twierdzą, że to jest najpiękniejszy okres w ich życiu. W tym sensie to dla Was na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Z czasem sie zmienia i to bardzo. Nie zapominaj takze o tym ze facet zeby chcial sie kochac to nie tylko musi miec sily fiyczne ale takze musi byc na to gotowy psychicznie. Seks u faceta to takze glowa! Jesli facet ma jakies zamrtwienia, problemy to moze z dnia na dzien stracic zupelnie ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
pewnie, ze to jest cudowne uczucie, ktorego nigdy nie doswiadczycie i dlatego mozecie sobie mowic, ze tego chcielibyscie. A jesli chodzi o okres, nie mialam na mysli tylko bolu, chodzi o ogolna niewygode, bo moze byc problem z pojsciem np. na basen lub ubraniem bialej sukienki albo (apropos tematu) z seksem, na ktory ja wtedy jak na zlosc mam jakby wieksza ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
To masz mlodego paertnera. Czasem facet ma tak ze po prostu seks mu sie przejadl, znudzil. Moze wczesniej za bardzo szaleliscie, przerobliscie wszystkie pozcyje i zwyczajnie w swiecie mu sie znudzil.Pozwol mu na nowo zastesknic za seksem i poznac jego uroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam hipopotam: MAm to samo jak mam okres to chce mi sie dwa razy bardziej grrrrrr! na dodatek partnera ciągnie do mnie bardziej, mówił nawet że bardziej pociąga go zapach mojej skóry, rozwiązaniem jest prysznic, ale jakoś ja tego nie preferuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a ja uwazam ze szlaban na sex Odpowiadajac na Twoje pytanie. Ja nikogo nie kocham, wiec pytanie jest nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Satyr, nie twierdze ze nie. Ale nie kazdy to tak odczuwa. Wiele kobiet naprawde zle sie wtedy czuje (fizycznie), a po urodzeniu niektore wpadaja w depresje. Wiec nie mozna generalizowac. Ale nie bede sie wymadrzac, bo nie jestem mama (do tego trzeba jednak faceta z wiekszym libido :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze szlaban na sex
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu odpowiedz mi na moj pytania tak tu sie madrujesz o przyjemnosic kobiet z sexu o tym jak faceci sie mecza jakie to biedacta z malym libido a teraz mi opowidz cos od dawaniu o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
aleina, a moj partener to chyba jak sie dowiaduje, ze mam okres, oddycha z ulga, bo znowu mu sie "upieklo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ale nie bede sie wymadrzac, bo nie jestem mama (do tego trzeba jednak faceta z wiekszym libido ) Akurat do tego wystarczy facet jednarozowiec tzn moze wystarczyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze szlaban na sex
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu otoz to nikogo nie kochasz to nie rozumiesz ze mozna komus sprawic przyjemnosc z milosci nie majac ochoty na sex wiec dyskusja o malym libido i usprawiedliwianiu sie jest bez sensu i ja caly czas uwazam ze jesli jedna strona nie ma ochoty na sex przez dlugi czas i nie widzi w tym problemu jesli parner sygnalizuje ze nie jest w porzadku nie chce sprawic inaczje przyjemnosci partnerowi uszczelsiwic go tzn ze NIE KOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to jest śmieszne, ale zarazem tragiczne !obym wytrzymała w postanowieniu że będę niedostępna.. kto tam hipopotam: a czy po okresie zazwyczaj ma na Ciebie ochotę czy dalej to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze szlaban na sex
kto tam hipopotam a co okres przeszkadza w sexie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
fuuu, nie wiem czy jednorazowiec wystarczy, chyba ze ma sie naprawde duzo szczescia. Poza tym podobno plemniki faceta, ktory w ostatnim czasie nie uprawial seksu (tzn. nie mial ejakulacji) sa o wiele slabsze. Wiec lepiej pare razy chociaz poprobowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
i ja caly czas uwazam ze jesli jedna strona nie ma ochoty na sex przez dlugi czas i nie widzi w tym problemu jesli parner sygnalizuje ze nie jest w porzadku nie chce sprawic inaczje przyjemnosci partnerowi uszczelsiwic go tzn ze NIE KOCHA Co za bzdury. TY nadal swoje. Problem ta strona moze widziec, ale czasem nie mozna go rozwizac. tzn ta strona. Jesli ktos ma male libido to tego nie zmieni! To jest natura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
aleina, szczerze mowiac, to nie jestem pewna czy on kiedykolwiek ma na mnie ochote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Moze wystarcz zyc jednorazowiem o to taki slaby jednarozowiec. Moze ale nie musi. Drogie kobietki, spojrzcie na ten caly problem poruszany w tym temacie z perspektywy FACETA. Postarajcie sie zrozumiec druga strone. Tak juz jest ze w seksie to z reguly facet jest strona AKTYWNA, to na nim spoczywa wieksza odpowiedzialnosc itd. To niesie ze soba duze konskwencje.... szczegolnie dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze szlaban na sex
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak natura ale majac male libido mozna piescici kobiete zeby ja uszczelsiwic ale ty tego nie rozumiesz no bo nikogo nie kochasz smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
fuuuuuuuu, to co ja mam Twoim zdaniem zrobic? Bo (podoba Ci sie to czy nie), fakt, ze mam wieksza ochote na seks to tez kwestia natury (czego jak twierdzisz nie da sie zmienic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×