Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

próbowałam jakoś podkusić siedząc teraz w szlafroczku, grzebiąc w laptopie, dostałąm buziaka w czoło i wyszedł do pracy, no żesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aleina, jesli chcesz miec seks, to nie mozesz sie tak wystawiac, facet jest zdobywca. Zrob sie niedostepna, niech on Cie zechce zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aleina, jesli chcesz miec seks, to nie mozesz sie tak wystawiac, facet jest zdobywca. Zrob sie niedostepna, niech on Cie zechce zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aleina, jesli chcesz miec seks, to nie mozesz sie tak wystawiac, facet jest zdobywca. Zrob sie niedostepna, niech on Cie zechce zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aleina, jesli chcesz miec seks, to nie mozesz sie tak wystawiac, facet jest zdobywca. Zrob sie niedostepna, niech on Cie zechce zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze szlaban na sex
do panow co sie bronia niskim libido odpowiedzcie !!!! czy nie potraficie popatrzecna swoja kobiete powiedziec ale ona jest piekna jak ja ja kocham uwielbiam jej usmiech nie mam ochoty na sex ale sprawie jej te przyjemnosc popieszcze ja przeciez dawanie komus przyjemnosci jest cudowne szczescie tej osoby jest cudowne che zeby moja ukochana czula sie kochana i zorbie to z milosci nie potraficie tak nie rozumiecie tego ? nie rozumiecie ze tak samo mozna zorbic loda facetowi z milosci? czy tylko WY sie liczycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
aleina, ja mam tak samo w nocy. Czasem mnie caluje nawet namietnie i tez czuje, ze mu stoi, a po chwili juz spi... Myslalam, ze jak facet jest podniecony, to nie jest mu latwo zasnac dopoki nie zaspokoi swoich potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Aleina, jesli chcesz miec seks, to nie mozesz sie tak wystawiac, facet jest zdobywca. Zrob sie niedostepna, niech on Cie zechce zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Aleina, ja mam tak samo, nic go nie rusza, w szlafroczku czy bez, wszystko jedno. A najgorsze jest to, ze ja przeciez widze, ze jest podniecony, bo mu stoi, ale co z tego, jesli po chwili zasypia lub idzie robic cos innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Aleina, ja mam tak samo, nic go nie rusza, w szlafroczku czy bez, wszystko jedno. A najgorsze jest to, ze ja przeciez widze, ze jest podniecony, bo mu stoi, ale co z tego, jesli po chwili zasypia lub idzie robic cos innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Aleina, ja mam tak samo, nic go nie rusza, w szlafroczku czy bez, wszystko jedno. A najgorsze jest to, ze ja przeciez widze, ze jest podniecony, bo mu stoi, ale co z tego, jesli po chwili zasypia lub idzie robic cos innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Jesli chcesz miec seks to nie podawaj sie tak na tacy, zrob sie bardziej niedostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
aleina, ja mam tak samo, nic go nie rusza, w szlafroczku czy bez, wszystko jedno. A najgorsze jest to, ze ja przeciez widze, ze jest podniecony, bo mu stoi, ale co z tego, jesli po chwili zasypia lub idzie robic cos innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
cos tutaj nawalilo na forum albo to moj internet, sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
przynajmniej temat podnosimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Facet jesli jest podniecony, nie ma zazwczaj problemow z usnieciem. Kobietki, zrozumcie ze dla facet seks to jest niemaly wysilek fuzyczny, ny sie tym meczymy. Czesto wolimy pojsc spac niz sie z Wami kochac bo dla nas to jest meczace. Czasem marzymy tylko o polozenie sie w lokzu i usniaciu a nie o zadowalaniu Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
To wina forum, cos sie psuje, stad te posty powtarzajace sie. Jesli chcecie kobiety zrozumiec dlaczego facet odmawia Wam seksu, to postawcie sie na miejscu faceta, nie oceniajcie tego z perspektywy kobiety. Wy jestescie biorcami, facet jest dawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
no nie wiem, moj facet to jakos nigdy nie musial mnie przed snem zadowalac, bo zawsze robimy to rano i to w dodatku w weekendy, wiec bez przesady... az tak sie chyba nie przemecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
To kobiety powinny zaciagac do lozka facetow, bo maja z seksu (dobrego) duza wieksza przyjemnosc (wielokrotne i roznego rodzaju orgazmy) od facetow, zdecydowanie mniej sie mecza - jedyna pozycja meczaca dla nich to jezdziec - a wiele *** kobiet jej unika, chcac aby to facet caly czas sie pocil. Facet ma takze gorzej pod wzgledem psychicznym, bo kobieta zawsze moze a facet nie zawsze(poza tym facetowi musi stanac - kobieta nie ma takiego problemu, a jak mu juz stanie to facet musi sie pilnowac aby za szybko nie wystrzelil i jest to baaardzo stresujace), to facet ma sie pokazac ze jest dobrym kochankiem i doprowadzic na szczyt kobiet, podczas gdy orgazm u faceta wywolac ta zadna sztuka. Kobiety maja wiecej stref erogennych i duzo wrazliwsza (7 razy wrazliwsza) skore od mezczyzn przez co z seks jest dla nich duzo wieksza przyjemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowało wiele razy, postaram się przez parę dni być niedostępna tak jak radzisz. w łóżku zacisnę zęby i nie będę się do niego dobierać, sypiamy nago, więc zacznę sypiać w koszulce, niekoniecznie super sexi, hmm nie będzie mi łatwo ale się postaram :) Ostatnio mieliśmy cudowny seks krótki ale intensywny i co najważniejsze doszliśmy razem co jest dla mnie nieziemskim uczuciem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Na szczęście wibrator jest zawsze pod ręką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Satyr, a to nie jest przypadkiem ta sama osoba, ktora juz tutaj sie wypowiadala lub na podobnym topiku? Ze niby to kobiety maja wieksza przyjemnosc z seksu itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
A co moze kobiety nie maja wiekszej przyjemnosci z dobrego seksu? Badzmi powazni, ten caly watek jest doskonalym dowodem jak wielka ptzyjemnosc kobiety maja z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
aleina, ja juz nawet nie chce spac nago, bo ja sie za bardzo nakrecam, a on nic :( Nie wiem, jak mozesz to wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było.. nie jestem samolubna, wiele razy było tak, że doprowadziłam partnera do końca i to mnie tak psychicznie zadowalało, że już sama tego nie potrzebowałam, nie zakładam też, że każdy seks MUSI się kończyć orgazmem , chociaż tak zazwyczaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
fuuuu, gadaj sobie co chcesz, jak partnerzy sie dobrze rozumieja i lubia wzajemna bliskosc, to oboje maja przyjemnosc z seksu. Moze nie dokladnie taka sama, ale wlasnie na tym to polega, ze kazdy czlowiek jest inny. I plec nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
nie przejmuj sie aleina, nie wszyscy tutaj rozumieja, ze nie chodzi nam jedynie o orgazm czy wlasna przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam hipopotam: sprawia nam wielką przyjemność dotyk skóry na naszych ciałach i tak się przyzwyczailiśmy, ale masz rację może będzie mi trochę lepiej przez taką "warstwę ochronną" :) fuuuuuuuuu: to prawda kobiety miewają więcej orgazmów i mogą cześiej, nie zaprzeczam, ale raz na 2 tyg to za mało dla mnie przynamniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×