Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość monia1971
rozmawiałaś z mężem na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
Skomplikowane to...On twierdzi,że nic złegom się nie dzieje, ale jak chcę to mam sobie zmienić model...Ot-takie dywagacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
Ma lekką pracę,nie mamy większych problemów,nawet z kasą,bo jeszcze nie ma dzieci,więc jest nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1971
jesli możesz napisać to na czym polega twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
A gdzie się podziała autorka tematu? Chyba coś się poprawiło i dlatego tutaj nie zagląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Drogie kobiety, zrozumcie ze niekazdy facet ma bzika na pukcie seksu, nie kazdego faceta seks rajcuje! Seks dla faceta jest znacznie bardziej meczacy niz dla kobiety a przym tym znacznie mniej przyjemny. Gdybyscie to Wy, kobiety byly na na miejscu facetow, to w ogole byscie sie nie chcialy kochac majac tak slaby orgazm itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) wczoraj jakoś tak nie miałam czasu żeby tu zajrzeć pomimo tego że była niedziela miałam mnóstwo zajęć. Ale jeśli chodzi o kwestię seksu-hmmm zmiany u mnie raz na lepsze raz na gorszę. po ostatniej mojej frustracji i zniechęceniu do wszystkiego wczoraj miałam niespodziankę- cudowny dzień tylko z moim narzeczonym spędzony w sypialni. Nie musiałam go prosić, nie musiałam do niczego zmuszać. Nie wiem czy zrobił to dla świetego spokoju ale było cudownie. Wiem że jeszcze nie raz bedzie tak że strzeli focha i seksu nie bedzie- taki już jest. Ale kiedy ma dobry humorek i dość siły ja wykorzystuje sytuacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
"Ale kiedy ma dobry humorek i dość siły ja wykorzystuje sytuacje" Wlasnie Ty wykorzystujesz sytuacje, a dokladnie jego. W seksie to kobieta wykorzystuje faceta a nie facet kobiete. To kobieta ma w seksie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i kobieta ma lepiej, tego nie wiem, nie jestem i nigdy nie byłam facetem:) ale to chyba nie jest tak że facetom jest źle w trakcie seksu-stereotypowemu facetowi zawsze w głowie tylko sprośne mysli- skądś się to przeciez wzięło:P a tak na serio, to nie popadajmy w skrajność że faceci nie mają dużej przyjemności z seksu. Sekst w zajebistym związku to nie tylko orgazm i przysłowiowe chamsko powiedziane spuszczenie sobie z krzyża, to bliskość, czułość, pożądanie....ale nieliczni faceci mówią o tych uczuciach:) A ja nie czuje że go wykorzystuje, mamy wspólną przyjemność, nie tylko zaspokojenie fizycznej potrzeby ale przede wszystkim zajebista miłość ;) może niektórzy uznają że pierdole głupoty-każdy ma prawo do własnego zdania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, "desperatkabecia"? Może bym i uznał, że pierdolisz głupoty ale nie zrozumiałem co chciałaś powiedzieć. O co Ci chodziło w powyższej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
"tak na serio, to nie popadajmy w skrajność że faceci nie mają dużej przyjemności z seksu. Sekst w zaj**istym związku to nie tylko orgazm i przysłowiowe chamsko powiedziane spuszczenie sobie z krzyża, to bliskość, czułość, pożądanie....ale nieliczni faceci mówią o tych uczuciach" No ale wlasnie mjaa duzo mniej przyjemnosci z seksu. Caly sek w tym ze maja mniej i to wyraznie mniej. Ta czulosc, bliskosc i pozadanie w seksie o ktorej piszesz powoduje wlasnie tym bardziej ze seks jest lepszy dla kobiet, bo to liczy sie przede wszysktim dla kobiet. Nie dosc ze kobiety maja duzo wieksza przyjemnosc fizyczna z seksu od facetow(orgazm, kwestia wrazliwosci skory itd) to takze przyjemnosc psychiczna z seksu, mentalna dla kobiet jest znacznie wieksza niz dla faceta. Faceci chodza do lozka nie dlatego ze maja tam wielka przyjemnosc, bo nie maja tylko dlatego ze maja poped i musza go jakos rozladowac. Seks u faceta jest jak jedzenie. Facet je przede wszystkim dlatego ze musi, bo tego wymaga organizm a nie dlatego ze jedzenie dla niego jest takie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa niezgoda
nie zgodze sie moj uwielbia wlasnie ta bliskosc i sam mi to mowi jak przytula sie do mnie nago to mowi ze jest wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o odparcie zarzutu że faceci nie mają przyjemności z seksu:) jest jeszcze wcześniej wiec może dlatego nie umiem sklecić zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Nikt nie twierdzi ze faceci nie maja przyjemnosci z seksu. Maja, ale jest ona duzo mniejsza od przyjemnosci kobiet z seksu. Roznica jest kolosalna, a przy tym faceci sie bardziej mecza w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam z seksu czasami bardzo wileką przyjemność. Czasami nieco mniejszą ale pewnie każdy ma jakieś wahania. Gdybym nie miał z tego wielkiej przyjemności to pozostałbym przy onanizowaniu się - to mniej kłopotliwe i mniej męczące. Natomiast nie mam porównania czy moja przyjemność jest większa czy mniejsza niż przyjemność kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Seks dla kobiet jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla facetow bo: - kobiety maja duzo silniejsze orgazmy od facetow - kobiety moga miec kilka rodzajow orgazmu, facet tylko jeden i to slaby - kobiety moga miec wielokrotne orgazmy, faceci nie - orgazmy kobiet sa nie tylko silniejsza ale takze duzo dluzsze niz orgazm faceta, przec co kobieta znacznie dluzej odczuwa duza przyjemnosc - kobieta ma 7 razy wrazliwasza skora od faceta, przec co kazdy dotyk dla niej jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla faceta, dla faceta dotyko kobiety to tylko dotyk, dla kobiety dotyk faceta to juz jest przyjemnosc sama w sobie - kobiety maja 5 razy wiecej stref erogennych od facetow, u kobiet stanowia one az 15% a facet tylko 3% - kobiety maja jeden organ, ktorego jedyna funkcja jest dawanie kobiecie przyjemnosci - lechtaczka, faceci takiego narzadu nie posiadaja - lechtaczka jest duzo bardzoej wrazliwym narzadem od meskiego penisa - po orgazmie u faceta automatyczynie i bardzo szybko spada cale napiecie,cala atmosfera, ochota na seks(facet musi odczekac),u kobiet tak nie ma, to napiecie po orgazmi u kobiet spada bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą wcale nie jest dla mnie ważne kto ma lepiej. Nawet, szczerze mówiąc, dobrze bym się z tym czuł, gdyby okazało się, że moja kobieta ma jeszcze lepiej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Ale tu nie chodzi o to kto ma lepiej, zawsze ktos musi miec lepiej. Tu chodiz tylko o roznice w tej przyjemnoscia a ona jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala skad mozesz
kuzwa wiedziec jak nie jestes kobieta :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Ale czy musze byc kobieta zeby to wiedziec? Musze byc kobieta zeby wiedziec ze kobieyty maja wieksze piersi od mezczyzn? Musze byc kobieta by wiedziec ze kobiety maja mneij sily niz faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale piersi mozna wizualnie
zmierzyc, ilosc sily widac, ale w jaki sposob sprawdzic kto ma wiecej przyjemnosci w seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki troche z dupy przyklad
Ale czy musze byc kobieta zeby to wiedziec? Musze byc kobieta zeby wiedziec ze kobieyty maja wieksze piersi od mezczyzn? Musze byc kobieta by wiedziec ze kobiety maja mneij sily niz faceci? ale to sie ma srak do orgazmu bo tego sie tak porownac nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Przyjemnosc tez widac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Poza tym to wszystko mozna okreslic, przyjemnosc tak samo mozna okreslic jak bol! Poczytaj madre ksiazki to bedziesz wiedziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zes sie uparl
przykro mi ze ty masz taka mala przyjemnosc moj facet czasem wprost odlatuje i nie wiem serio kto ma wieksza przyjemnosc z tego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że kobiety mają większe piersi to widać gołym okiem... a siła orgazmu kobiecego i męskiego jest liczona w jakich jednostkach....?hmmm dyskusja schodzi na temat którego nie da sie jednoznacznie określić, bo nie możemy powiedzieć czy kobiety maja lepiej czy faceci. W każdym razie, seks jest dany ludziom w jakimś celu, nie tylko prokreacyjnym i niech zostanie tak że dla mężczyzny to tylko zaspokojenie popędu a dla kobiety poczucie bliskości itd. Jeśli wzajemnie te potrzeby zaspakajają to chyba najlepsze co może być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
Podalem wam fakty! Jesli skora jest 7 razy wrazliwsza to znaczy ze dotykanie jej odpowiednie powoduje wieksza przyjemnosc, albo bol! To sa fakty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ze jest bardziej wrazliwa
????????????? nie wiadomo jak to wplywa na sile orgazmu chyba ze wyczytales to z tych twoich madrych ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
"przykro mi ze ty masz taka mala przyjemnosc moj facet czasem wprost odlatuje i nie wiem serio kto ma wieksza przyjemnosc z tego seksu " Ja nie pisze nic o swoej przyjemnosci! Nic a nic! Jesli nie wiesz kto ma wieksza przyjemnosc z seksu to poczytaj madre ksiazki albo porozmawiaj z seksuologiem. To sie dowiesz kto ma wieksza przyjemnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejezeoawala
pragnę nadmienić że jak sąsiad mnie dotyka po karku to podniecam się bardziej niż kiedy po karku dotyka mnie moja kobieta kiedy sąsiad dotknie mojej dłoni to mnie paraliżuje a kiedy spotkamy się wzrokiem to puszczam soczystego bąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×