Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

I jeszcze jedno... niedokładnie czytasz! Nie mam ,,słodzitkich,, ust bo mam opryszczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż wróciłam do tego wątku
5 litrowy baniak i wody w kuchni po kostki haha:D A tak swoją droga, margolka kiedy Ty opiekujesz się podopiecznymi? pzrecież całe dnie siedzisz na kafeterii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wiecie co? Ktoś kiedyś napisał: "Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta" - i to jest mój komentarz do tych wszystkich nie miłych postów... A ja robię naleśniki - właściwie już kończę. Nie lubię robić naleśników bo jakieś takie suche i sztywne mi wychodzą :( Ale ważne, że smak "normalny-naleśnikowy" :) U mnie w miarę chłodno, chmurki na niebie, w nocy troszkę popadało - aż miło :) a na obiadek - albo owe naleśniki albo zupka krem z groszkiem i grzankami :) zobaczę jak mi się będzie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsgthanjik
no i nie zaskoczylyscie mnie wywodami pseudo psychologicznymi :D na kafeterii mamy 99% psychologow/psychiatrow/psychoterapeutow :D czyz to nie cudowne?:D:D:D:D dajcie sobie buzi buzi i do obowiazkow brac sie !! no raz dwa raz dwa raz dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsgthanjik
atramko--------> a znasz to? "im wiecej poznaje kobiet ,tym bardziej kocham swego psa" ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywody psychologiczne?? Rozbawiłaś mnie :D:D:D:D:D Każdą wypowiedź można pod Twoim kątem co piszesz podciągnąć, nie dziwię Ci się, że odbierasz to jako 99% :P Dobre, poprawiłaś mi humor :D:D:D Kwiatek dla Ciebie 🌻 Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno "rodzinka" Ci się powiększyła :) na małego kociaka to i ja bym się pisała, szkoda, że tak daleko mieszkasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramka//:) Jestem. piję w sumie popołudniową herbatkę przed południem :) Ale tak wyszło. Sąsiad kosi i mnie ten dźwięk już z lekka od kompa odciąga, bo ja też mam w planach koszenie. Tak troszkę, aby liznąć coś przed skwarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam aż 4, jeden zaklepany przez juniora, ma na imię Tygrysek, bo jest w bure prążki. Reszta czarno-biała. No jak jakoś w miarę blisko to jestem gotowa dowieźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie skwar? U nas wreszcie można pooddychać pełną piersią :) My dostaliśmy na jesieni małego kotka, ale zwiał do sąsiadów, bo u nas miał chyba nudno, a tam i psy i koty i stodoła i garaże.... I jak poszedł tak został :( teraz mamy dwa szczeniaki, więc może uda mi się namówić męża i na kota - teraz byłoby mu już weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz też był czarno biały :) a skąd jesteś Emmi - bo ja pogranicze mazowsza i woj lubelskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz cholera - dzieci mi wszystkie swoje ciuchy z półek powyciągały - cały ich pokój w ciuchach :( no to mam zajęcie, na najbliższe 2 godziny... :/ Może to i dobrze, to zrobię przy okazji porządek w szafkach bo już z miesiąc nie robiłam im przeglądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsgthanjik ptasi mozdzku
mylisz psychologie z filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chwilka luzu tak zalalam niedowiarku mieszkam w starej kamienicy nas tez sasiedzi z gory zalewali wystarczylo ze odkrecili kran nad umywalka a u nas nad kabina od razu plama takie sa uroki starych mieszkan zalana cala kuchnia szkla wszedzie :D taaaak jaaaasne bomber pedze :D fantazja co poniektorych granic nie zna :D co skoro tak twierdzicie to tak byc musi zlosliwce przeciez wy wszystko lepiej wiecie :D kij wam w d... a kotwica w plecy nie zamierzam czytac waszych wypocin wy tez dziewczynki sie nie denerwujcie nie warto ja mam kwadrans przerwy na kawke praca zalatwianie spraw i w domu znow nie wiem o ktorej bede ehhh byle do konca czerwca i wszystko sie uspokoi :) ja tez bym chciala kolejnego kotka ale odpada wystarczy ze te moje dwa szkodniki sie nie lubia ;( 3 nie wiem jak by to zniosly a ryzykowac nie bede lubie psiaki i kociaki i ogolnie zwierzeta 3majcie sie cieplutko moje kochane olejcie zlosliwe wpisy badzcie ponad to ignorowac trzeba a nie w durne polemiki z jednostkami o intelektualnym poziomie planktonu sie wdawac sciskam was cieplutko u mnie chlodek wietrzyk fajnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :) Poszło szybciej niż myślałam :) Przy okazji pół szafy się zwolniło :) ależ te Dzieci szybko rosną! zasłużyłam na pyszną kawkę :) zapraszam... > > > ... tyle powinno wystarczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z tematu
kacia idź popływaj w 5 litrach wody , od razu lżej ci będzie , kakao się rozluźni i swędzieć nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie koncze pyszna kawke i do pracy wracam ;) widze ze fantazja co poniektorych granic nie zna :D zal ma was jacy musicie byc sfrustrowani we wlasnym realnym swiecie uwazajcie bo sie zadlawicie ta zolcia ktora saczycie na kafe i trzeba bedzie was odratowac chociaz to strata czasu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany - jakie wy tu macie problemy! Rozwaliło dzban to i kuchnia zalana! A czy wody po kostki czy nie to i tak sprzątania co nie miara! Mi kiedyś oderwało się ucho w dzbanku którym podlewałam kwiaty (dzbanek ok 1l ) i jak walnęło z wysokości 1,5 m to też miałam sprzątania na dobrą godzinę, bo i meble trzeba było odsuwać i szkło bardzo dokładnie powybierać, umyć podłogę, poodkurzać jeszcze raz dokładnie, meble powycierać... Nawet nie chce wspominać, a tu 5l i wybuch! Więc darujcie sobie te wypociny swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniki mi zmiękły - są normalne! :D ależ się cieszę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z tematu
atramka to domniemywam ,że u ciebie wody było już po kolana :D kaciaa a ty przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego toto slodkie bo z cukrem przeciez :D Dzis replay z rozrywki :) :D ehhhhh uciekam na fajeczke jeszcze :0 wiem zgubny nalog ale palic lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było po kolana - było może z 0,5cm ale to nie zmienia faktu, że sprzątania było co niemiara! Nawet ściany odległe o 2m były mokre - tak to dziwnie i z takim impetem upadło! A wydawać by się mogło - mały dzbanek z wodą... - więc mnie już teraz nic nie zdziwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia - współczuję! Tym bardziej, że słodkie - ze 3 razy to trzeba będzie co najmniej szorować :( Mi się kiedyś garaletka z ciasta przy wkładaniu do lodówki wylała - ło matko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie i Wam solennie przyrzekam - do dnia dzisiejszego pomarańczowe wpisy szerokim łukiem omijam. Ponadto jestem! Wróciłam od zwierzątek. Wybiegana, wyskakana, wycałowana, wyśliniona! :D I wiecie co? Przypomniałam sobie, że moja babcia też coś takiego, pysznego, słodkiego, drożdżowego robiła. Podpiwek się zwało. I kiedyś eksplodowało. :D Ja byłam wtedy dzieckiem i dokładnie tego babcinego sprzątania nie pamiętam. Ale wyobrażam sobie ile ta moja babciunia roboty miała. Wybuch nastąpił w jej kredensie. A babcia dwie wojny światowe przeżyła i na półkach prawdziwy magazynek żywnościowy miała. Sól, cukier, mąki, kasze, zapałki. No, a na dolnej półce butelki z owym podpiwkiem. Jak walnęło, to pewnie te wszystkie zapasy na czarną godzinę pływały. Narobić, nasprzątać, naczyścić moja babuszka się musiała. :(:( Lecę teraz surówkę - kapustówkę robić. I to co pomarańczowe ignoruję. Niech sobie plecie ile chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam kiedyś szampan w barku wybuchł :D myślałam, że się posikam jak huknęło! :D poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam w dobrym humorze,bo ekstra buty zdobyłam,z fryzjera też zadowolona - a tu patrzę mój wróg w akcji!!!! I głupie pytania zadaje- powiem tylko raz,pani niedowierzająca - normalnie opiekuję się staruszkami - bo nasze szanowne panie z MOPS przyznały tylko po 2 godziny na 1 staruszkę - więc razem to 4 godziny dziennie.Rano zanoszę jednej i drugiej babulce śniadanie,które robię w domu.myję je i ubieram.Zajmuje mi to ok1,5 godz.W domu gotuję też obiad dla obu.Zanoszę pomogę zjeść(bo obie trzeba nakarmić),zajmuje mi to 1 godzinę.Wieczorem też niosę już zrobioną w domu kolację i karmię babulki,myję , przebieram do snu i to mi też zajmuje 1,5 godziny.Dalej zdziwiona? To nie moja wina,że ty być może ruszasz się jak much w smole,to na byle zajęcie potrzebujesz 2 dni.!!!I Bardzo Was proszę wszystkie pomarańczowe,wyjdźcie z tego tematu,bo ten temat,założyłam wyłącznie do wymiany zdań i przepisów z ludźmi na poziomie i kulturalnymi i tylko takich wpisów oczekuję.Nie życzę sobie, by obrażano tu osoby, które bardzo lubię i cenieę tj. Emmi,kaciaa,Qaantanamera,atramka - po mnie możesz sobie jeździć ile wola -MNIE TO ZWISA ZWIĘDŁYM KALAFIOREM!!!! Przepraszam dziewczyny za odrobinę chamstwa,ale co do niektórych inne argumenty nie trafiają:p Od tej pory nie czytamy i traktujemy jak powietrze wszelkie pomarańczowe ,zawistne miernoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marguś, powyżej zdeklarowałam się, że od dzisiaj pomijam pomarańczowe wpisy. Bardzo szanuję Was, bardzo szanuję siebie i to co ta osoba wypisuje narusza Waszą i moją godność. Tego typu ludzi nie mam w swoim otoczeniu i nie chcę ich na naszym fajnym, miłym, kulturalnym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moze wy mi poradzicie Ok 15 bylam w tfu tfu tfu Urzedzie Skarbowym Poprosilam o wczesniejsze przelanie pieniazkow byla zgoda US ma konto w NBP ( Narodowy Bank Polski ) Ja w ING Bank Ślaski Pani ktora mnie obslugiwala stwiedzila ze zlecila zlecenie Moje pytanie brzmi ( wg Waszej oceny ) Czy ona juz puscila bezposrednio przelew na moje konto Czy puscila do kogos a ten ktos dopiero to potwierdza i puszcza do mnie Bo naprawde nie wiem za pierona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×