Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość Brzamka
Nie wierze w te cud srodki jak to sie mów nie ma nic za darmo.Zeby cos osiagnac trzeba włozyc w to troche wysiłku.Ale najlepszy jest efekt koncowy.Duma ,ze sie nam udało dojsc własnymi siłami do upragnionego celu.:) Te cud specyfiki maja jeden wspolny cel.Marketing.Zarobkowac na biednych zdesperowanych kobietach..:( Ktore w dążeniu do idealnej sylwetki sa gotowe na wszystko..A czasem wystarczy popatrzec w lustro i zapytac siebie dla kogo ja to robie i czy tak naprawde jest to mi potrzebne? Bo jezeli dla ludzi to powiem Wam nie warto..Nie warto niszczyc sobie zdrowia i domowego budżetu..Ważne jest to zeby siebie zaakceptować,żeby z soba sama poważnie porozmawiac i wybrac te właściwa droge..:) Gwiazdy wydaja tyś dolarów na trenerów, dietetyków zabiegi i co z tego? Skoro za jakis czas wracaja do swoich wymiarów.Sport nawet w minimalnym wydaniu to jedyna skuteczna bron w walce z kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
no ja dieta cwiczenia od dzis.. ale ostatecznie juz bo zaraz wakacje... ehhhhhh trzymajcie sie dziewczyny dam znac za pare dni czy cos waga zeszła w doł ciagle jest 70,3 tak jak przy starcie i tak jak miesiac czy dwa temu... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia_33
Witam dziewczyny. Prawie od miesiąca stosuję novoslim. Tylko że ja go nie traktuję jako środek odchudzający. Bo on mi bardzo pomaga ale w tym by nie jeść słodyczy, i ogólnie spożywać mniejsze posiłki. Ćwiczę codziennie pół godzinki na skakance i około 45 minut na rowerku. Nie ciągnie mnie do słodkiego i to jest wielki sukces bo jestem wielkim łasuchem. Ważyłam bardzo dużo bo 94kg. Przez miesiąc ubyło mi 8 kg. Mam nadzieję że wytrwał w moim postanowieniu by schudnąć a novoslim mi pomoże przetrwać . Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
nooo ja go biore od 11maja, troche efektow bylo ale po chwili znowu waga wyjsciowa...:( ale od poniedzialku, gdzie wazylam 70,4 do dzis juz mam 69,6 ... bo nie jem slodyczy fast foodow i jem bardzo male ilosci normalnego jedzenia.. koncza mi sie tabletki 23czerwca wiec musze schudnac 5kg :(( a jak nic nie pomogą to trudno.... jesli pomoga to zamowie na kolejny miesiac.. wierze w te tabletki bo cos musza pomagac maja bardzo fajny skład dam znac za pare dni. dzis jest 69,6... zobaczymy za pare dni :) 3 majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaliinna
cześć wszystkim, jestem w połowie mojej drogi z novoslim (biorę już 3 opakowanie) i muszę przyznać, że mam spore wahania wagi. Kilogramy lecą w dół, lecz nie jest to systematyczne, czyli jednego dnia mam mniej o 200-300 g a następnego nic. Generalnie nie powinnam narzekać, bo w tym czasie schudłam już o 7,5 kg więc patrząc na to co się dzieje u niektórych z Was to całkiem sporo. Jak skończę ostatnie opakowanie to zamawiam kolejną porcję (w tym jedno dla sister)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula27
Hej dziewczyny, dzisiaj odebrałam przesyłkę z 3 op.novoslim. Od jutra zaczynam. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suplementy diety są świetne dopóki nie wpływają na nasze zdrowie. idzie lato, a ja w pracy spotykam się z niepokojąco szybko rosnącą liczbą pacjentów zarażonych tasiemcem. jak się okazuje producenci niektórych specyfików "zapominają" dopisać, że w skład preparatu wchodzą jajeczka tasiemca. pół biedy jeśli pacjentka trafia na oddział z typowymi objawami zarażenia tasiemcem w przewodzie pokarmowym. schody zaczynają się natomiast w momencie kiedy jajeczko krwiobiegiem dostanie się do mózgu i to tam pasożyt zaczyna żer. sama mam problem z nadwagą jednak kluczem do sukcesu jest zmiana trybu życia i sposobu żywienia. zaczęłam od nordic walkingu. 3x w tygodniu i po miesiącu waga z 94 kg spadła do 86kg. ponieważ pogoda już sprzyja - zastępuję samochód rowerem jeśli tylko mam taką możliwość. dieta? MŻ - mniej żreć acz częściej. regularnie. jem to co lubię. i ziemniaki i makaron, ryż, mięso czerwone i drobiowe, sosy - zmniejszyłam tylko porcje. wbrew pozorom owoce również nie mogą być pochłaniane bezkarnie - zwłaszcza wieczorem. jakby nie było zawierają cukier. natomiast z warzywami można szaleć, zwłaszcza, że mamy sezon :) do każdej sałatki dorzucam kiełki. początkowo kupowałam je w supermarketach, teraz zaopatrzona w kiełkownicę i nasiona sama je hoduję :) z uzależnieniem od słodyczy walczę pijąc Colę light lub zero. może i niezbyt zdrowo ale pomaga. nie palę nie piję więc nieco chemii do organizmu mogę wprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja tak jak mowilam. od 30maja mam scislejsza diete waga pokazywala 70,4 dzis jest 68,8 chce do wakacji schudnac chociaz te 3,8 kg:( 65juz mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisa
Zdecydowałam się zamówić ten "cudowny środek" i dzisiaj przyszła paczka, zobaczymy co z tego będzie... Mam nadzieję, że pomoże, bo już zaczynam się załamywać. Tym bardziej, że stosuje diete 1200 kcl i staram się codziennie ćwiczyć, a waga coś nie chce spadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jak Wam tam na tej diecie waga spada ... ciekawa jestem bo ja też od kilku dni zażywam NOVOSLIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisa
Ja zażywam od piątku i jak narazie 1,5 kg mniej :) z tym, że nie jest to zasluga samych tabletek, a diety w połączeniu z nimi, ale wynik niezły :) a jak u innych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja mam diete od dawna, stosuje novoslim miesiac i waga spadla tylko o 1,5kg... i to nie przez te tabletki napewno :) teraz mam bardzo duza motywacje, wiec licze ze spadnie jeszcze te 3,5 kg i bedzie dobrze:) te tabletki to sciema moze jesli ktos sam z siebie schudnie np. 5kg to z nimi dodatkowo jeszcze jakies 2kg ale trzeba byc naprawde na diecie i to ostrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
paulisa, mi przez pierwsze 3 dni tez spadlo prawie 2 kg, a po paru dniach znowu uroslo :) nawet pisalam tu na forum o tym, a potem z dnia na dzien co np. 0,5kg wiecej i znowu powrocilo do wagi startowej... nie ma sie co oszukiwac, ten preparat nic nie daje :))))) no chyba ze wam cos pomoze, to bede naprawde w wielkim szoku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zażywam od 4 dni i już widzę różnicę na brzuchu, zobaczymy jak będzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
Ja zaczęłam dziś stosować..+ dieta i ćwiczenia. Kupowałam te tabsy z dużym entuzjazmem, ale jak tu czytam to w sumie sama już nie wiem.. :/ Może akurat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka34
Przeczytałam całe forum i nie wiem ile z tych wypowiedzi krytycznych to prawdziwe opinie a ile to walka konkurencji. Uzywałam novoslim od lutego do kwietnia plus dietka na 1300 cal i spadki wagi były rózne: - luty - 4,5 kg - marzec - 5,2 kg - kwiecień - 3,8 kg Jak na moje warunki, to novoslim sprawdził się az w nadmiarze. Przed kuracją, rozmawiałam z zaprzyjaźnioną dietetyczką. Pokazałam kilka reklamowanych szeroko produktów i novoslim, który poleciła mi koleżanka. Patrząc na skład dietetyczka bez wahania wskazała na novoslim. Będe go polecać, bo znam sama osobiście trzy osoby , którym pomógł (nie licząc mnie). A na negatywne opisy robione przez ich konkurencję można jedynie wzruszyć ramionami. Nie mój biznes, tylko szkoda mi dziewczyn , które znów wybiorą reklamę telewizyjną zamiast dobrego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerkiss
Cześć wszystkim. Więcej wiary w siebie i uśmiechu. Od 2 tygodni lecę na novoslimie i zgrzeszyłabym gdybym narzekała. Pierwsze dni były dość ciężkie, piłam bardzo duże ilosci wody niegazowanej. NAwet 2,5 litra dziennie. W koncu puściło i na koniec drugiego tygodnia łykania kapsów ubyło 2,1 kg. Mam super wagę z pomiarem tłuszczu więc waże się nawet 4 razy dziennie zapisując wyniki i ilości posiłków. Uwierzcie w siebie i chudnijcie. Życzę powodzenia pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja rok tego bez zadnych cudow schudlam w 2tygodnie z jakies 5kg na samej diecie i teraz wiem ze tez mnie na to stac ;) a novoslim moze i cos daje, ale nie wierze w jego cudowne dzialanie to jest bardziej walka psychiki bo wmawiasz sobie ze tabletki cos dawaja i sie odchudzasz unikasz slodyczy tluszczu itd i chudniesz poprzez siebie samą i dzieki sobie a nie temu gow..... i nie jestem z konkurencji heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun77777
U mnie 1 kg mniej ... biorę novoslim od 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) przyłączam się do Was , zamówiłam też 3 opakowania z promocji i czekam właśnie na te tabsy. Actislimfa na mnie niestety nie zadziałała, tak jak na to liczyłam , 1,5 kg w pierszych dniach i potem jeszcze tylko 1 kg. W sumie 2,5 kg ale myślę , że to tylko dzięki diecie, którą stosowałam podczas jego brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest taniej bo jedno opakowanie kosztuje 39 zł, tylko nie wiem czy to oryginalny novoslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
Ja biorę Novoslim już 4 dzień. Też mam 3 opakowania.. Jeszcze na wadze nie stanęłam...muszę się do tego psychicznie nastawić :p Poza tym po 4 dniach za wcześnie..powalających efektów pewnie nie ma, a nie chce się demobilizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indess
te aukcje fm to jakaś ściema. to neie jest serwis aukcyjny tylko jakaś podejrzana strona. a 39 zł za naovoslim to również podejrzane. Ja kupiłam w http://bionature.pl/ wiadomo skąd i wiadomo kto sprzedaje. Biorę już trzecie opakowanie, więc mogę się wypowiedzieć o efektach. Jak dla mnie to rewelacja, bo przy moim stylu życia w ciągłym biegu nie moge sobie pozwolić na spokojne planowanie diety. Po dwóch miesiącach mam juz 7 kg mniej. A wakacje zbliżają się szybkim krokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks77
Zakupiłam, stosuję. Odezwę się jak zacznie działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już ubyło 2 kg po 11 dniach stosowania, i SUPER bo nie chce mi się w ogóle słodyczy, chrom jednak działa ... POZDRAWIAM wszystkich odchudzających się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulanka999
Lecę juz drugi tydzien na Novoslimie. Najważniesze , że zahamowało sie łaknienie na słodycze, a było to zmorą dla mnie. Waga na razie spadła o 2,5 kg, więc jak tak dalej pójdzie to do wyjazdu na wakacje będę miała taką wagę o jakiej marzyłam. Cieszę się , że udało mi się trafić na ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
Dziewczyny, czy oprócz stosowania diety uprawiacie jakiś sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks77
Ja nie obserwuję u siebie niechęci do słodyczy, niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×