Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość Maya S.
hello wszystkim odchudzajacym sie kobietom:) zakupilam preparacik 3 w mega promocyjnej cenie .mam nadzieje ze sie oplaci.piszcie dziewczyny jak efekty odchudzania na tych tabletkach .za kilka dni dołacze. ja ma do oddania okolo 6-7 kg .moze ktos je przygarnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-ania75
hejka, nie było mnie przez chwilę ale spieszę z radosną nowiną: u mnie to już 3 kg! Sprawdzałam wagę u sąsiadki i pokazuje to samo. Trzymam za Was kciuki i do kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
u mnie w sumie spadło 2,5 kg odkąd nie biorę novoslimu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g-ania75
ktoś się podpisał pod moim nickiem. Ten wpis dwie wypowiedzi nie jest mój! nieprawda, że zrzuciłam 3 kg - wręcz powiedziałabym wg wagi, że jest pół kilo więcej. prawda jest taka, że jem cały czas tak samo. Tak więc same tabletki nie działają. Muszę zacząć robić coś więcej. nie zmienia to faktu, że ktoś się pode mnie podszył ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja dziewczyny znowu mam 70,3 i tyleeeeeeeeee od jutra ostro trenuje itd. i dieta chce wazyc 67 kg do konca maja nie wiem jak to zrobie ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
widzicie. te tabsy nie działają. i jeszcze obciążają wątrobe. odchudzanie jest dla wytrwałych a nie cudomaniakow wielbiacych cudtabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
to ze znowu przytylam to moja wina bo jadlam fast fooda ostatnio... w 4 dni spadło mi prawie 1,5kg na samym poczatku, takze dzialaja na bank od dzis dietke mialam taka tak na samym poczatku, chce schudnac chociaz 2 kg przez te 8 dni do konca maja... mysle ze sie uda, a tablety dzialaja pewno ale nie mozna jesc fast foodow widocznie bo wtedy to nic nie pomogą dzis mialam 70,3 tak jak wczoraj takze dam znac ile bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
zauwazylam ze jak nie zjem kolacji to troche chudne... ja od jutra jem tylko lekkie sniadanie, 1/3 obiadu bo nie bede jesc tyle ile zazwyczaj, a potem same jakies np wafle ryzowe albo jablka itd.\ i tak do konca maja wtedy przez pierwsze 4 dni 1,5kg mniej a teraz:(( waga ta sama co przy starcie;(( w wakacje wazylam 66 i to caly czas mimo ze czasami zjadlam sobie\ tylko mialam ladnie wyrzezbione cialko i jedrne i wygladalam na szczuplutką\ to tylko niecale 4,5kg, musi mi sie udac zeby zalozyc chociaz kiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
mi spadło 0,5 kg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja od dzisiaj zaczynam, moja waga to 67 kg, wzrost 166 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja stosuje novoslim od 9 maja. Szczerzepowiedziawszy miałam nadzeję ze jesli wydam kase na ten cudowny specyfik to ostatecznie schudnę te moje upragnione 7 kilo. Niestety waga pokazuje ok 2 kg mniej ale twierdze ze to moja dieta a nie tabletki.Wystarczy ze zjem coś dodatkowo jak ostatnio kawałek pieczonej piersi z grilla i do tego pół piwa i waga na drugi dzień wyzsza.startowałam z wagi ok 66,5 teraz mam na czczo ok 64 a jak nie odwiedze toalety choc 1 dzień to waga wraca do początku.Zanim zdecydowałam się kupić novoslim "przeryłam" chyba wszystkie strony intern.Wyniki wskazywały ze novoslim działa i to dość fajne efekty widać.Teraz doszłam do wniosku że na połowie tych stron wypowiadały się te same osoby.przejrzałam je jeszcze raz i rzeczywiście, nawet godziny wpisów i nicki na różnych forach praktycznie się pokrywają.No ale jak już mam te 2 opakowania to je skonćze ale nie licze na cuda.chyba więcej osiągne jedzac połowe mniejsze porcje i pijac wode z octem jabłkowym, bo w ten sposób schudłam od końca lutego nie za wiele aleok 7 kg. życzę wam powodzenia dziewczyny i jak największych spadków wagi. moze poprostu novoslim nie działa akurat na mnie. Trzymam kciuki pozdrawiam b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
wszystkie tablety pomagaja bo ja nigdy nie mialam mniej niz 70kg nawet na diecie itd. a w 4 dni spadlo mi do 68,8 i to na bank przez tablety... wieecej wiary w siebie i damy rade:)) ja od dzis nie jem kolacji i jem lekkie jedzenie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wiadomosci na blogach o Novolimie zaczelam sprawdzac od poczatku maja.Na blogach bylo entuzjastycznie. Zamowilam 3 opakowania. Zaczelam lykac od 12 maja. Przedtem waga wahala mi sie miedzy 65 a 67. Chcialam zejsc na koniec maja co najmniej do 63. Niestety po Novoslimie waga mi w pare dni podskoczyla o kilogram i do tej pory nie chce mi sie cofnac nawet do stanu sprzed tabletek. Mysle,ze te rewelacje o utracie wagi to sciema pisana na zamowienie. Odzywiam sie na poziomie 1000 kalorii, gimnastykuje,maszeruje z kijkami i nic. Wierzylam,ze Novoslim cos ruszy. Niestety. Dziewczyny,ktora tez nie ma sukcesow i co o tym myslicie?! Carpe diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ZONAMISIA, ja w 4 dni schudlam 1,5kg od novoslimu a teraz waga znowu taka sama jak na starcie ja juz nie mam sil:) zauwazylam ze jak nie zjem kolacji to chudne ale teraz mam szkole wracam zmeczona i musze cos zjesc... zobacze jak to bedzie jeszcze na dniach, w weekend przechodze na diete oczyszczającą... :)) 2 dni same jablka i owoce (ananas przedewszystkimn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrajajsjd
oh dziewczyny dziewczyny. dieta i cwiczenia a NIE CUD TABLETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr diet
Czytam i smieję się z tym komentarzy, szczególnie tych typu: - wypiłam pół piwa i zjadłam pierś z grilla - łykam novoslim i tyję Czy zastanowiłyście się kiedyś, że suplementy są po to by wspomagać odchudzanie, podkreślam ODCHUDZANIE a nie tuczenie. Jak zjada się 2000 - 3000 kcal to nawet lek nie pomoże a co dopiero suplement. Łykam i tyję. To tez ciekawe odkrycie, czyżby ktoś opracował produkt na zwiększenie ilosci tłuszczu w organiźmie? nie chce mi się to wierzyć, bo taki produkt byłby na miarę Nobla w medycynie i jak wynika z mojej wiedzy jeszcze go nie wynaleźli. Jestem dietetyczką ze sporym doświadczeniem zawodowym, staram się dobierać taki zestaw diet , by kaloryczność odpowiadała warunkom danej osoby plus wspomagacze w postaci suplementów. Nie mam jednego polecanego, lecz Novoslim zalicza się w moim gabiniecie do pierwszej trójki najbardziej skutecznych suplementów. Pamiętajcie dziewczyny, jak się odchudzamy to nie pijemy piwa (to bomba kaloryczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon.
Ile z tych negatywnych komentarzy napisała konkurencja? Jakoś nikt się nie zastanowił nad tym, że równie łatwo coś opisać jako super produkt, ale i wręcz przeciwnie opisać jako nie działający. Wiem jak to funkcjonuje w innej branży (dokładnie kosmetyków), gdzie wręcz na zamówinie pisze się negatywne komentarze na forach internetowych do produktów konkurencyjnych. Z plotką trudno wygrać, ale dobre rzeczy bronią się same. Nie znam i nie stosowałem novoslim, bo mam (jeszcze) szczupłą fizys, lecz czytam fora internetowe z czystej zawodowej ciekawości i możecie mi wierzyć, że ponad połowa negatywów to robota konkurencji. Takie życie - ciągła walka o klienta, nie zawsze czystymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
przepraszam pana bardzo, ale tutaj sa tylko uczciwe kobiety ktore naprawde usiłują schudnąć z novoslimem. i sie nie udaje. nie ma mowy o nieczystyych metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka_87
Hej kobietki, a ja już schudłam po novoslimie, tak jak chciałam a nawet o 2 kg więcej niz w planach. Może coś macie nie tak z przemianą materii, bo widać zarówno komentarze osób którym się udało schudnąć jak i tych co mają mniejsze szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
kalinka a ile schudlas i w jakim czasie ? ja biore i jesli Leon myslisz ze to jakas konkurencja to sie mylisz jestem zwykla klientka ktora kupila novoslim i tak jak poozostale dziewczyny urzadzamy sobie pogawędki , i wiemy ze kazda z nas mowi prawde i mozemy kontrolowac wage nawzajem patrzec czy sa efekty itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr diet, śmiej się z mojej wypowiedzi.masz takie prawo... Masz też rację, że piwo to bomba kaloryczna ale malutki kawałek piersi pieczonej na grillu bez tłuszczu????Chyba nie.. Pozatym, skad możesz wiedzieć ile i jakie produkty zjadam w ciagu dnia a z góry zakładasz ze 2-3000 kcal. Napisałam że novoslim stosuję od 9 maja i przez ten czas raz zdarzyło mi się odejść od diety wypijając własnie pół piwa i jedzac tenkawałek mięsa.stosując dietę 1200 kcal nie nazwałabym TUCZENIEM. Oczywiście że każda z nas zastanawiała się (pewnie nie raz)po co są suplementy diety. Dziwi mnie że nie zdajesz sobie z tego sprawy wchodząc na forum na tenże własnie temat i czytając wypowiedzi dziewczyn.Niektóre z nas stosowały już najróżniejsze środki wspomagające odchudzanie a novoslim wydaje się być 'ostatnią deską ratunku".To że polecasz go w swoim gabinecie nie znaczy ze jest w 100 % skuteczny i działa tak samo na każdego. kto wie, może przy 3 opakowaniu i nie tuczeniu się dietą 1200 oraz ćwicząc od czasu do czasu w końcu schudnę.. Zaznaczam że nie miałam na celu zniechęcić do kupna novoslim.Nie chcę też nikogo zaczęcac.Chciałam się tylko podzielić jak działa na mnie ta 'ostatnia deska ratunku' Sukcesów dziewczyny!!! pozdrawiam b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja mam znowu ciagle 70,3 ale przyznam szczerze ze nie trzymalam sie diety od dzis nic nie jem kaloryczneego licze kalorie itd.. musze schudnac chociaz kilo przez tydzien bo mam urodzinki 5czerwca i no poporstu musze rok temu w 3tygodnie schudlam bardzo duzo chodzilam w spodniczkach wyszlam bez problemu na plaze... a w tym roku zero motywacji ;(( od dzis zadnych mięs slodkosci i gazowanych napoji a wy jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm31
Czy ktoś wie gdzie i w jakiej cenie można kupić novoslim w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
novoslim rzadko jest w aptekach zamow sobie ze strony, jest promocja 90zł za 3sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi29xxl
Dziewczyny, polecam Actislimfa. Rewelacyjnie dziala, i nie ma skutkow ubocznych, kiedys stosowalam adipex ale bardzo zle sie czulam. Po tym juz po tygodniu spadlo mi blisko 5 kg:) Jupi Teraz jeszcze rowerek i bede laseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzamka
Witam moje kochane.Zaczne od tego ,ze - zeby przytyc 1kg potrzeba zjesc około 9000tys kalori,a zeby schudnac 1kg potrzeba spalic około 7000tys kalori.Wiec jasno mozna okreslic ,ze w ciagu 1 dnia nie mozna przytyc 1 kg no chyba ze jest sie tak zdesperowanym i pochłania sie wszystko co jest do zjedzenia.To, ze w tak krotkim czasie piszecie o swoich wzolatch wagowych wynika tylko i wyłacznie z tego co jecie ile wody wypiłyscie,czy było regularne wypróżnianie itp.Prawda jest ze kobieta przed okresem zatrzymuje wode w organizmie ale po nim waga wskazuje zawsze mniej.Wazna sprawa jest to zeby nie rezygnowac po tyg,rzadko kiedy w tydzien mozna zauwazyc efekty diet badz cwiczen.Organizm sie buntuje,broni sie przed nagłym spadkiem wagi,dlatego przełancza sie na tryb oszczedny.Cwiczenia powoduja to ze moze waga stoi w miejscu ale widocznie zmiejszaja sie cm.Poprostu tłuszcz jest zamieniany na miesnie a one waza duzo wiecej. Trzeba tez pamietac ze kobiecie po 30 nie jest juz tak łatwo zgubic zbedny tłuszczyk jak tym po 20.Mam 33 lata nigdy diet nie stosowałam,nigdy tez nie ograniczałam sie w jedzeniu.Majac 27 lat miałam juz trójke dzieci a moja waga wskazywała 89kg przy wzroscie 170.Powiedzialam STOP! Zaczelam intensywnie cwiczyc 5 razy w tygodniu po 1h.Piłam duzo wody ale z jedzenia nie zrezygnowałam.Po 3 miesiacach moja waga wskazywala 65 kg choc kazdy mowił ,ze wygladam na mniej.Teraz majac 33 lata waze 62 kg ale moje ciało jest pieknie wyrzezbione.Jedynym srodkiem jakim sie wspomagałam była czysta l-karnityna.Stosuje ja do dzis i nadal cwicze.Wiem jak ciezko jest zaczac cwiczyc ale kiedys przeczytalam ze 21 dni robienia czegos bez przerwy wrpowadza nam nawyk robienia tego juz cały czas.Zycze Wam moje kochane szybkich efektów.Pamietajcie to jest Wasze ciało i nikt inny o nie, nie zadba.Wiec głowa do gory a efekty beda widocze na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzamka
Dodam jeszcze ,ze picie czerwonej i zielonej herbaty tez pomaga..;) ale nie tej w torebkach..tylko ta prawdziwa lisciasta daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
gdzie mozna kupic ten Actislimfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzamka
U nas tego nie dostaniesz,jest on dostepny w USA ale gdyby był tak skuteczy to 80% amerykanów nie miałaby nadwagi..;).Jedyne wyjscie to allegro ale nie wiem czy w 100% autentyczny produkt..:/ Bo na allegro jest mase podróbek.Ja bym nie ryzykowała zdrowia.Lepiej te pieniazki zainwestowac w karnet na siłownie badz basen.Dziewczyny nie ma 100% srodków na zrzucenie wagi.Gdyby tak było to byłby to srodek godny nobla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
niby tak ja od dzis dieta i novoslim od nowa zobaczymy efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×