Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość magda_em
Mnie nawet do słodkiego nie ciągnie, ale nie wiem na ile to kwestia tabletek, a na ile silna wola...że skoro tyle kasy wydałam na te tabletki to trzeba zacisnąć pasa.. Daje radę na diecie, już 9 dzień, ale nie ciągnie mnie, żeby się zważyć, bo boję się rozczarować, gdyby nic nie dało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
Dziewczyny a jak u Was z wypróżnianiem? Bo ja od kilku dni mam biegunkę zamiast normalnego wypróżnienia...i nie wiem czy po tabsach, czy co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam biegunki, u mnie normal, jedynie czasami mam zgagę ale Ranigast łagodzi wszystko. Z chęcią kupię drugie opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks77
U mnie raczej zastój w tych sprawach:) w wadze również, mija tydzień od pierwszej tab... na razie cisza wagowa:) mam nadzieję, że to cisza przed burzą:):) Pozdrawiam Novoslimki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresAZ
Stosowałam Novoslim miesiąc, żadnych efektów! Przed zakupem czytałam różne opinie na forach i zwyczajnie dałam się nabrać. To były tylko wpisy reklamowe. Bardzo chyba chciałam wierzyć, że Novoslim to taki cudny specyfik. Jednak tabletki to bzdura i nie pomogą w odchudzaniu, ani te ani żadne inne. Niby oczywiste, ale te opinie były takie entuzjastyczne... Stara a głupia, dałam się nabrać. Stracona kasa, dobrze że tylko 1 opakowanie a nie od razu 3 jak czytam, że co poniektórzy kupili. Kilka spostrzeżeń. -nie stosowałam drastycznej diety, raczej normalne, umiarkowane jedzenie,dużo warzyw, owoców, ale też słodycze, najczęściej lody, czyli normalnie, więc ani nie przytyłam ani nie schudłam, tylko po co tabletki?? Bez różnicy, więc po co stosować? Jak bym stosowała dietę 1200 i ćwiczenia, ruch, możliwe że bym schudła, ale nie dzięki tabsom! -nie odczuwałam żadnej zmiany w łaknieniu, czyli nadal byłam głodna jak nie zjadłam, a nawet miałam ochotę na podjadanie, Podsumowując, dałam się nabrać na reklamę, jak dziecko. Jak jeszcze raz, na spokojnie przeczytałam wpisy pełne zachwytów nad Novoslimem to już wyraźnie mozna było wychwycić te opinie reklamowe, sztuczne, bez konkretów, pisane na zamówienie. Podsumowując: Nie ma lekko, TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ, Novoslim, stracone pienądze, rozwiewam złudzenia zdesperowanych i chcących schudnąć tak jak ja, ze aż czasami tracimy zdrowy rozsądek. P.S. opinia moja, własna, niech się ktoś nie łudzi, że konkurencja, albo nie wiadomo co tam jeszcze, jak nie przekonałam szukających opinii przed zakupem, to pozostaje wywalić pieniądze i samemu sęe przekonać, że cudów nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
A mnie się wydaje, że jeżel ktoś podchodzi do diety w sposób poważny, to nie ma siły, żeby nie schudnął.. Ograniczenie jedzenia, ruch... Mnie dzięki tym tabletkom nie chce się jeść w takich ilościach jak kiedyś, a o słodyczach zapomniałam.. Na opakowaniu jest napisane, żeby nie przerywać kuracji po miesiącu, bo to nic nie daje. Wiadomo, że dzięki takiemu napisowi, sprzedadzą więcej opakowań i będą do przodu. Tylko nie oszukujmy się, że jeżeli ktoś zje sobie tabsy przez miesiąc, a później wróci do starych nawyków to nie przytyje.. Taka smutna prawda, że chcąc zeszczupleć i utrzymać wymarzoną wagę MUSIMY zmienić sposób myślenia i stale się kontrolować.. Poza tym, myślę, że większość osób piszących, że tabletki nic nie dają, najzwyczajniej w świecie myślała, że będzie mogła zażerać się jak dawniej, a CUDOWNE tabletki same je odchudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresAZ
Dokładanie tak, czyli tabletki cudnie wspomagające odchudzanie powinny mieć tę przewagę, ze stosując je, chudnie się. Dieta i ruch, wszyscy to wiemy, ale wtedy nie potrzeba tabletek. Temat dotyczył tabletek Novoslim tzn. czy są skuteczne czy też nie. A nie tego jak schudnąć. Stosowanie tych tabsów dziala chyba na podobnej zasadzie jak zupa z gwodździa. Czyli same tabletki nie odchudzają ale dieta i ruch. Czyli efekt dokładnie taki sam czy się je stosuje czy tez nie. A i jeszcze jedno, w składzie kofeina, ale w jakiś minimalnych ilościach, nie pobudza w żaden widoczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
NIE MA tabletek które same w sobie odchudzają. Wszystkie tabletki WSPOMAGAJĄ. Chociażby pobudzając przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresAZ
Nie ma? A szkoda. Chociaż te wszystkie reklamy tak cudownie nas właśnie do tego przekonują. Zwiększonej przemiany materii także nie zauważyłam. Sąad też mój post, który opisywał tylko i wyłącznie moje doświadczenie z tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki NOVOSLIM to BZDURA. nie ma cud tabletek, stosowałam przez miesiac, kolezanka tez i zero efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkranka
Niestety ściema jakich wiele :/ Nie polecam! Kupiłam dla siebie, męża i koleżanki po dwa opakowania. Kończymy już 2 opakowanie - stosujemy dietę; ja chodzę na fitness, mąż jeździ na rowerze, koleżanka uprawia nordic walking - żadne z nas nie schudło ani 1 kg. Lepiej sobie darujcie i kupcie jakieś warzywa lub owoce - będzie zdrowiej. Dodatkowo jeśli ktoś ma chore jelita to niech uważa bo rzeczywiście powodują biegunki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixxl
Witajcie dziewczyny..... jestem kolejna zasmucona swoja waga dziewczyna. Przy wzroscie 170 waze 79 kg i niewiedziec dlaczego waga rosnie.... Nie objadam sie slodyczami, nie jem za duzo ( w pracy 4 grachamki i 2 kawy) a mimo to co dziem przybywaja nowe gramy MASAKRA Mam pytanko czy biorac NOVOSLIM trzeba stosowac jakies diety? pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
Gdzieś na stronie bodajże producenta tych tabletek znalazłam przykładowe diety 1200 i 1500kcal. Ja ich nie stosuję, po prostu liczę kalorie tego co zjadłam i staram się mieścić właśnie w 1200-1500 kcal. Nie ćwiczę, bo mam siedzący tryb pracy, a mimo to ubyło mi już ponad 3kg w ciągu prawie 3 tyg. No i nie jadam słodyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirelka,
Czytam wasze opinie i myślę sobie po co kupujecie tabletki jezeli macie zamiar dalej zażerać się słodyczami czy też wrzucać w siebie 1500 kalorii. To bez sensu, lepiej dalej żyć w błogim lenistwie i przybieraniu wagi. Ja podeszłam do tematu poważniej. Stwierdziałam, że jeżeli decyduję się na odchudzanie i zakup Novoslim, to zrobię wszystko by schudnąć. Zastosowałam więc dietę o odpowiedniej kaloryczności (1200 kcal) do tego 3 miesiące NVOOSLIM i codziennie odrobina ruchu. Zero słodyczy, piwa i innych kalorycznych bomb. I mogę napisać w odróznieniu od powyższych postów, że taki sposób dał efekty. Schudłam o 12,5 kg przez ten okres, cera zrobiła się bardziej żywa (nie wiem, czy to dobre określenie) ale najważniejsze to moje samopoczucie dobrze spełnionego obowiązku. Dziewczyny , zarówno te po kuracji (zawiedzione) jak i te przed kuracją. NAJWAZNIEJSZA jest silna wola. Jak się odchudzamy to "żarcie" na bok a efekt przyjdzie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam35
Komuś ten produkt zalał za skórę, bo sledzę różne fora internetowe związane z odchudzaniem i czytając te negatywy zauważyłem, że wiele z nich to czyste kopie negatywów z innych forów internetowych. Konkurencja chyba się boi NOVOSLIM i zaczyna płacić za negatywne komentarze, bo co można powiedzić o tym, że to samo słowo w słowo znalazłem na innych stronach tylko zamiast novoslim jest nazwa np. linea, slimitin itd. Ktoś najwyraźniej się bawi na tym forum. Ale to juz problem moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixxl
Masz racje Adam 35 tez znalazlam takie same posty na roznych portalach.... Czyzby NOVOSLIM byl az tak dobry ze inni producenci srodkow odchudzajacych sie "GO"tak boja? ;-) poza tym mysle ze to co skuteczne nie potrzebuje reklamy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGK
witam od dwóch tygodni stosuję novoslim i niestety nie działa wręcz odwrotnie przybyło mi 3kg.mimo lekkiej diety choć bez ćwiczeń te tabletki są do niczego wcześniej stosowałam dukana i efekty były ale przerwałam i już nie wróciłam wybiorę te tabletki do końca i wchodzę z powrotem na dukana teraz czuję się nabrzmiała i pokazał mi się celulit nigdy już nie popełnię takiego błędu szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
No w to, że po tabletkach odchudzających się tyje to nie uwierzę sorry :/ chyba, że się siedzi z nosem w lodówce jak przedtem i czeka na cud......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGK
no a jednak i to nie jest moje pierwsze odchudzanie i nie siedzę w lodówce odwiedzam codziennie toaletę to jedyny plus tej kuracji,może akurat na mój organizm nie działają specyfiki tego typu a szkoda bo teraz muszę wprowadzić ostry rygor żeby choć zgubić te 3kg bo czuje się jak słoń a chce zgubić teraz z 10kg byłam naiwna bo myślałam że bez wielkiego wysiłku uda mi się coś osiągnąć ale bez pracy nie ma kołaczy cudów nie ma Pozdrawiam wszystkich którzy walczą z nadwagą i życzę wytrwałości i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_em
Dokładnie, bez pracy nie ma kołaczy. Z doświadczenia wiem, że będąc na diecie Dukana i przerywając wraca się do starej wagi z nadwyżką. Zadnej diety nie powinno się przerywać tylko doprowadzić do końca. Eksperymentując też nie za dobrze się na tym wychodzi bo metabolizm jest rozchwiany, więc mnie to akurat nie dziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia_KR
Ludziska, po co wypisywać bzdury, że od tabletek odchudzajcych się tyje. Jeżeli wam za to płacą to ok, każda forma zarobku jest dobra (pomiajm etykę takich działań). Lecze chciałabym zwrócić uwagę na tych , którzy dopiero zamierzają się odchudzać. Długo sprawdzałam i szukałam w necie inforamcji o produktach odchudzajcych. Ponieważ trochę się interesuję biologią, więc mogłam przeanalizowac składy produktów z reklam jak i tech mniej znanych. Okazało się, że NOVOSLIM ma jeden z najbogatszych składów surowcowych. Pełne spectrum ekstraktów roslinnych. Takie coś nie ma prawa nie działać. Wniosek był jeden, muszę to wypróbować. Zrzuciłam wagę i owszem. Nawet dosyć sporo , bo stosowałam Novoslim przez 3 miesiące jak doczytałam w zaleceniach i spadek wagi to 14,3 kg w tym okresie. Ale lodówka była ZAMKNIĘTA! Nie oszukiwałam się, że podjadając co chwila tabletki okażą się cudownyn środkiem i jak magiczną różdżką kilogramy znikną. Tabletki mają pomagąć. A od nas samych zalezy jakie efekty osiągniemy. Walczcie o swoje ciało i nie poddawajcie się. Okażcie silną wolę!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmoothiesM
Gdzieś wyżej był post o dziewczynie , której odchudzanie to nie pierwszy raz. Może masz problemy typowo metaboliczne z przemianą materii i żadne tabletki ci nie pomogą, nawet najbardziej skuteczne. Pamiętam, że jeszcze na studiach czytałam o dietach odchudzajcych i okazało się, że w zaleznosci od metabolizmu człowieka, ta sam dieta odneisie zupełnie inny skutek przy tych samych paramterach wyjściowych. Czyli jeżeli są dwie osoby o tej samej wadze, wzroście i płci. I postanawiają się odchudzać, to może się zdarzyć, że z powodu szybkości metabolizmu i przyczyn genetycznych osiągnięte wagi po odchudzaniu będą się bardzo róznić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaO237
Skończyłam dietetykę sportową na AWF i nie mogę się nadziwić skąd tyle bzdur w tych postach. Ludziska, jak się nie znacie to nie wypisujcie idiotyzmów. Po pierwsze, żeby schudnąć potrzebny jest oprócz tabletek, jakikolwiek wydatek energetyczny. Czyli musimy zastosować ruch i ćwiczenia. Po drugi, odpowiednia dieta. Jak się wrzuca w siebie 2000-3000 kcal to nie ma siły, żadne tabletki nie pomoga bo i tak będziemy tyli. Po trzecie, jeżeli spełnimy te warunki to tabletki o sensownym składzie pomoga nam w spalaniu kalorii. Nie znam osobiście novoslim, więc nie wypowiadam się na temat tego środka, lecz apeluję o rozsądek. Każdy może schudnąć, lecz to jest proces złożony. Przez jaki czas tyliście? Przez tydzień, miesiąc czy dłużej? Odpowiedź jest oczywista. Więc bierzcie się do roboty a waga będzie wkrótce pokazywała to co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KulejacaNadwaga
Dziewczyny, ja probowalam tego i tez tak jak wile z was niewielkie efekty no bo...trzeba sie ruszac, miec drastyczna diete i nie jesc:(( Kupilam sobie amerykanski srodek actislimfa, i po tygodniu 4,5 kg w dol, moge smialo polecic, choc nie ma go w Polsce, to mozna kupic gdzies na forach i na aukcjach. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrio-lcia33
a co tu robi reklama acislimfa? To forum o NOVOSLIM, więc proszę nie spamować i nie zaśmiecać naszego forum. Jutro mija pierwszy miesiąc kuracji na novoslimie, zamiast szampana będzie gazowana woda mineralna! Już dziś widzę, że plan minimum został osiągnięty czyli na pewno 4 kg mniej. Więc z jeszcze większym zapałem rozpocznę kolejny miesiąc na Novoslimie. Najtrudniej będzie na wakacjach, bo pełno pokus: lody, chipsy i inne smakołyki. Muszę wykazać silną słabą wolę :) Trzymajcie za mnie kciuki, bo we wrześniu szykuję się na wielki bal w firmie i muszę wyglądać jak laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun77777
Ja stosowałam przez miesiąc i tylko 2 kg schudłam ... cieszyłam się na początku że coś idzie do przodu ale wiele nie zaszło, więc nie będę dalej się tym szpikować, zastosuję dietę i ćwiczenia... No i będę zażywać więcej hormonu tarczycowego to schudnę- mam niedoczynność tarczycy.Lekko przejdę na nadczynność i będzie good :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks77
Sun7777 -BRAVO!!!!! Rozwal sobie stabilną tarczycę, w zamian za pseudo chudnięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie ... wszystko jest pod kontrolą, moja tarczyca jest i tak niestabilna ale schudnąć schudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elutka33
Skończyłam już drugie opakowanie Novoslim. Walczę z czasem, bo pod koniec sierpnia lecimy do Egiptu. Nie chciałabym wygladać jak hipcio, szczególnie, że słyszałam wiele o egipskich chłopcach. Żartuję, lecę z moim menem i jestem wdzięczna, że kupił mi te kapsułki. A wyniki po dwóch miesiącach : czerwiec -4 kg, lipiec -4,5 kg. Więc patrząc na to co opisują inni, raczej w normie, lub nawet lekko ponad normę. Trochę brakuje mi słodyczy, nawet nie to że mnie ciągnie do nich, ale lubiłam sobie coś zawsze słodkiego przekąsić. Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×