Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość Petronella_
Mój pierwszy tydzień z novoslim i pierwszy mały sukces 1,2 kg w dół. Trzymajcie kciuki. ps. czy również stosujecie dietę niskokaloryczną? Bo ja mam dietę 1200 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronella_
Mój pierwszy tydzień z novoslim i pierwszy mały sukces 1,2 kg w dół. Trzymajcie kciuki. ps. czy również stosujecie dietę niskokaloryczną? Bo ja mam dietę 1200 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia63
Rzeczywiście szajs, bo teraz mam kłopot. Schudłam po użyciu NOVOSLIM i nie mam się w co ubrać. A mąż mnie przestrzegał, że lepiej mi było z moimi kilogramami. Serio, to się cieszę, że wreszcie wyglądam jak człowiek. Należało mi się, szczególnie po tym jak wydałam fortunę na różne szemrane produkty i cudowne diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlyczek
Przecież nikt Wam nie broni zamiast legalnego produktu od uznanego producenta kupować jakieś wynalazki, które zamiast pomóc zaszkodzą. Każdy ma prawo wyboru. Ja wybrałam bezpieczeństwo i skuteczność, więc kupiłam NOVOSLIM. Moje ciało - moje zdrowie. Jeżeli produkt zdobywa laur Farmaceutów Polskich , to chyba ma to znaczenie? A może się mylę. Tylko waga się nie myliła jak po trzech miesiącach pokazała 16 kg mniej i nie chciała ruszyć w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MerciiL
Cześć dziewczyny, dołączam do klubu byłych gubasek. Cieszy mnie to słowo "byłych" Nie starczało mi już cierpliwości na te rózne diety i tabletki. Do NOOVOSLIMU również podchodziłam jak do jeża. Lecz miło się rozczarowałam. Tym większa niespodzianka, że zrzuciłam więcej niż było w planach. Zdecydowałam się od razu na zalecaną kuracje trzy miesięczną (to wam polecam) i dziś mam tylko 57 kg przy wzroście 169 cm. 16 kg poszło w zapomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy44
cekawe tylko dlaczego ja przez miesiąc nie schudam ani kg:o jedna i druga po 16 kg hahaha:D od razu widać że posty sponsrowane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirelcia32
Dizewczyny, czy nie ma sposobu by na tym forum były tylko klientki NOVOSLIM bez wizyt konkurencji jak wyżej? Po co zwykła dziewczyn azadłaby sobie tyle trudu by wszędzie pisać bzdury o tym ze NOVOSLIM nie działa? Dla mnie odpowiedź jest prosta - ktoś za to płaci. Bo jak to jest , że stosując odpowiednią dietę i novoslim, schudłam po pierwszym miesiącu 4,5 kg a inna osoba twierdzi że nic? Albo ja za dużo, albo jest tu po to by zwalczać produkt. Nie powinnam się tym zajmowac, bo to rola producenta, ale wkurza mnie to , że w jakimś stopniu ogranicza to możliwość skorzystania z tego produktu innym dziewczynom z problemem nadwagi. Wczoraj rozpoczęłam kolejny miesiąc kuracji, bo jeszcze mam wiele do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupujcie tego szajsu dziewczyny!! Kupiłyśmy z dziewczynami pracy po trzy opakowania(promocja), jedna z dziewczyn ma dwoje dzieci na utrzynaniu i nie miałą kasy. Odchudzalysmy się we 4. ZADNEJ róznicy. Więc nie pociskaj ludziom kitu.Bez żenady i wstydu na masową skalę oszukuje się konsumaentów.To prawda. I chodzi tylko o pieniądze a nie o to żeby ktokolwiek schudł. Piszę po to, żeby ostrzec innych, nikt mi za to nie zapłaci. A ty się produkuj dalej. Powiem Ci, że słaby(a) jestes jako ten wzmaczniacz skoro zwykły forumowicz Cię rozpoznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirelcia32 własnie klientki to co ty tutaj robisz? reklame? ja rowniez stosowalam i ZERO efektow!!! NOVOSLIM jest do BANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlyka
No to mamy kocioł. Chyba NOVOSLIM jest za dobry, bo takiej walki o produkt to dawno nie widziałam. Obserwuję rózne fora internetowe, ale to co tu się dzieje to totalne przegięcie pały. Albo grupa naukowców , która opracowała produkt, a później ktoś to dopuścił do sprzedaży zrobiła błąd albo różne firmy handlujące slim.... opłacają grubo czarny PR. Ja też czytałam artykuł właśnie o tzw. czarnym PR, czyli własnie pisaniu opinii produkcie w taki sposób, by go zdeskredytować w oczach opinii publicznej. Widocznie jest zbyt dobry i zagraża konkurencji. We włoszech bodajże pisali takie komentarze i w końcu producent podał do sądu właścicieli forum interntowego a ci szybko znaleźli sprawców. Z tego co pamiętam dostali po 25.000 euro grzywny. Powinni w Polsce wprowadzić takie prawo, to nie byłoby takiego szkaloania produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia 666
Po co te awantury? Nie chcą to nie biorą. Nawet jak piszą bzdury o produkcie, to w końcu ktoś to zgłosi do prokuratury i będzie wielki płacz, że nie wiedziałam, że to koleżanka pisała a tak naprawdę to nigdy nie kupiłam tego produktu...itd itp. Nie oczekujmy od naszego zaściankowego społeczeństwa kultury dyskusji, bo to tak jakby od małpy oczekiwać mowy. Zawsze sie znajdzie jakaś czarna owca , która będzie pisała bez zastanowienia i oczerniała ludzi, produkty itp. Wystarczy spróbować produkt, przestrzegać prostych reguł i schudniecie tak jak ja. A dla tych co tabletki popijają piwem i zagryzają kiełbachą z grilla mam radę niech najpierw pukną się w główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerdzik.28
Brawo, nareszcie mądrą osoba na tym forum. Chesz schudnąć to stosuj proste zasady: DIETA 1200 kcal Dużo płynów Ruch i ćwiczenia a NOVOSLIM jest tylko dodatkiem by to wszytko dało efekt. Nie wierzysz, zapraszam do mnie do Poznania. Chętnie pokażę, zdjęcia z sprzed odchudzania i zoabczycie jak wyglądam dziś. Jakby nie było 16 kg w trzy miesiące powinno robić wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa7979
Witajcie :-) Czy NOVOSLIM bierze sie przed czy po posilku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka773
Najlepiej po posiłku, rano po śniadaniu i po południu ale nie późnym wieczorem. Jak masz ochotę to dodatkowo ściągnij sobie dietę na 1200 kcal ze strony producenta NOVOSLIM (novopharma.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviry88
Szkoda , że nie widziłam tego forum przed moim odchudzaniem. Co prawda na novoslimie poszło szybko i sprawnie, ale zawsze fajnie powymieniac się doświadczeniami. Dla mnie szczególnie trudny był pierwszy tydzień, gdy na wadze nic prawie nie ubywało. A jak już poszło... to po tej zalecanej kuracji trzy miesiącznej schudłam 15,2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Aga_Ta
Jestem na diecie dukana (drugi raz, pierwszym razem schudłam 13kg, ale przerwałam dietę i kg do mnie wróciły). Ze względu na charakter pracy nie bardzo mogę ćwiczyć, ale dietę postanowiłam wspomóc tym specyfikiem. Póki co na samej diecie przez tydzień zgubiłam 3,5kg (wynik ładny, ale wiadomo, że na początku to leci szybko, później zwalnia). Więc mam nadzieję, że novoslim sprawi, że kg będą spadać ze mnie w miarę równo. Planuję zgubić jeszcze 16,5kg, mam nadzieję, że ten preparat mi pomoże! Chciałabym to osiągnąc w 3 miesiące, będę raportować, jak mi idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka o produkt hehehehee nie pochlebiaj sobie. To nie żaden czarny RP, tylko po koleżensku ostrzeżenie internautek. Gdybym wczesniej przeczytała to co piszę, nie zmarnowałabym ponad 150 zł. Po dwóch latach pracy w tym fachu jest w stanie jak mówi wzmaczniacz, prawie na sto procent wyłapać fałszywy post. Jeżeli dołączono do niego link do strony produktu czy firmy, a NAZWA FIRMY PISANIA WIELKĄ LITERĄ A KONTEKST WPISU W STU PROCENTACH POZYTYWNY : prawdziwy klient tego nie pisał!! Skąd mam taką pewność? Bo jeżeli już Polacy coś sami z siebie komentują w sieci, to zazwyczaj tylko negatywnie. Chwalić nikogo ani niczego nie lubią. Najgorsze pod tym względem są jego zdaniem fora medyczne i farmaceutyczne. TAM NIE MA ANI JEDNEGO PRAWDZIWEGO INTERNAUTY, tylko sami podstawieni. Strach zaufać tym wpisom. ps. powinnaś "walczyć" pod jednym nickiem, zmieniając za kazdym wpisem stajesz sie mniej wiarygodna/y;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Aga_Ta
A mi się w tej Waszej dyskusji nasuwa jeszcze taki wniosek - jak ktoś wpierdziela makarony, pączki i białe pieczywo, to nic na niego nie podziała. O novoslim nie mam co prawda jeszcze opinii, ale zażywałam ThermLine, jak trenowałam sztuki walki i odkąd zaczęłam się nim wspomagać dużo szybciej zaczęłam widzieć wyniki. Moja mama też zażywała (siedząc na kanapie z paczką draży;) ) i nic nie schudła. Nie ma środków cudownie spalających tkankę tłuszczową, ale myślę, że połączenie diety i suplementacji ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłabyś tak samo bez suplementacji:) A swoją droga ciekawa polityka wzmaczniacza, samemu wypisywac bzdrury na czterdziestu nikach, prawie peany pochwalne a kogoś kto to kupił i został nabity w butelkę, straszyc prokuraturą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Aga_Ta
Ja nie wierzę w posty typu "super produkt, kupujcie na potęgę, chudnie się 10kg w miesiąc", ale myślę, że nie wszystkie wypowiedzi tutaj są sponsorowane. Ale mogę się mylić. No i masz rację, że bym schudła, bo już mi się udało, mam tylko nadzieję, że ten specyfik mi to odrobinę ułatwi. Liczę na to, że np spowoduje, że będę chudła ok. 20% szybciej (liczę na 5kg miesięcznie, więc fajnie by było, gdyby z tymi tabletami było 6kg). Myślę, że to co piszę ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Aga_Ta
no też na to zwróciłam uwagę. a z drugiej strony sama napisałam ThermLine dokładnie tak, jak pisze producent;) No nic, liczę, że są osoby uczciwe i rzetelnie oceniające produkty na tym forum;) Dziś nadano do mnie paczkę, może zjawi się u mnie jutro lub w poniedziałek. Moje wyniki chyba nie będą do końca miarodajne na dukanie, ale wiem, w jakim tempie chudłam za poprzednim razem bez suplementacji i to jakoś porównam. Droga Gołębico, mam nadzieję, że będę mogła Ci napisać, że zadziałał na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa7979
Wielkie dzieki Miśka773, napewno skorzystam :) dzis zaczelam kuracje z NOVOSLIM mam nadzieje ze spadnie troche kilo :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Aga_Ta
Gołębico, ogólnie ciężko z oceną tych suplementów jest: jak polegasz tylko na 'pigułach', to wiadomo, że zero rezultatów, bo cudowne środki nie istnieją (a szkoda;) ). A jak oprócz zażywania ćwiczysz albo robisz dietę, to ciężko zbadać, czy tabletki w ogóle działają i jak. Dla mnie szczytem szczytów są te wszystkie aquaslimy albo kawy odchudzające - placebo jak cholera, nakłaniają tylko do picia większej ilości płynów, co prawie zawsze skutkuje spadkiem wagi. Nie bez powodu przy każdej diecie zaleca się picie dużych ilości wody. No ale mimo wszystko liczę na to, że tym razem suplement podziała, jak wtedy ten TL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×