Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość tyra78
mandarynka ciesze sie ze takie ladne cyferki na wadze masz:) anik, jak tak przeczytalam co napisalas to mnie troche przerazilo... a dlaczego bo jak bysmy my mieli miec dziecko to moje dnie niebeda odbiegaly wygladowo od twoich... a masz racje najgorsze jest jak sie to wszystko robi i niezostaje docenionym to jest najgorsze... moj facet przynajmniej jest pod tym wzgledem inny za to jesli chodzi o lozko to tez mamy kryzys... ale to ze wzgledu na to ze on chyba z przepracowania umyslowego poprostu niema ochoty, ale i tak mi trudno sobie z tym poradzic i zrozumiec ze to nie moja wina... no i z nikim o tym niegadam a to chyba zawsze najtrudniejsze, przynajmniej ja tak mam... anik podziwiam cie naprawde, dlatego tym bardziej walcz o swoje cialko, zebys sie mogla nim cieszyc! no i ciesze sie ze sie odezwalas pomimu nawalu pracy!:)) karolina co u ciebie?? jak cwiczenia?? a powiem wam tak ze dostaje osesyjnego wazenia sie na wadze i obiecalysmy sobie z siostra ze wage narazie schowamy... pozdrawiam was serdecznie moj drogie:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja na wage wchodze codziennie rano po toalecie:) dziewczyny to co mamy jest dla nas i cieszmy sie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
ja nie ćwiczę już. na dodatek się rozchorowałam i okres mi się zbliża więc chyba w ogóle już nic nie schudnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Postanowiłam dołączyć się do Was na pogaduchy, też mam zamiar kupić NOVOSLIM ale jeszcze nie jestem do końca przekonana, czekam na razie na wasze wyniki. Nie mam czasu na ćwiczenia, nie mam silnej woli aby ograniczyć słodycze za którymi przepadam i tak jak anik24 mam podobną sytuację tylko że dwóch synów 12 lat i 15 miesięcy, a na dodatek mąż w delegacji także cały dom na mojej głowie.Na dodatek nie mogę jeszcze zrzucić po ciąży zbędnych kilogramów momentami nic się nie chce ale z drugiej strony cieszę się z tego co mam tylko żeby jeszcze parę kilo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaraaa92
ja mam na wadze ciagle 68.8 sadze ze sie cos ruszy do weekendu jesli nie to sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
nie załamuj się :) ja to dopiero mogę się załamać... nawet rozważam głodówkę! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tyra78 dziekuje za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie: czy uwazacie ze te tabletki naprawde sa skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokolada
Anik, to co piszesz jest straszne, i szokujące. Nie poddawaj się, i jak najszybciej zmien to. Moze i kiedys takie czasy byly ze kobieta wszystko robila, ale teraz? Skoro obydwoje pracują, to i w domu robią obydwoje. Moj tez narzekal na jedzenie, az przestalam robic, jeden dzien, drugi, tydzien, w godzinach obiadu mialam pilne sprawy he he i co obiad w sobote zjadl i skonczylo sie narzekanie. I nie odpuszczam do dzisiaj - narzeka, brak posilkow i tyle. Jak sie spyta co na obiad - to zapytaj go - a co przygotujesz ? I zabierz sie na spacer:) działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
ludzie! od 3 dni nie biorę Novoslimu. dzis weszlam na wage i szok! 1,5kg mniej!!! :D::D:D::D:DD!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka_la
NO TO GRATULACJE !!! JA NADAL CZEKAM NA TABLETKI MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ DZIŚ PRZYJDĄ, JAK TAK TO OD JUTRA ZACZYNAM.MAM NADZIEJĘ ŻE I POMOGĄ. NAPRAWDĘ POTRZEBUJĘ POMOCY. PO URODZENIU CÓRECZKI BARDZO POMOGŁAM I MERIDIA 15 ( ZRZUCIŁAM 20 KG W CIĄGU 2 MIESIĘCY-WAGA UTRZYMYWAŁA SIĘ PRZEZ 6 MIESIĘCY ALE POTEM JAKOŚ ZACZĘŁO POWRACAĆ) NO ALE NIESTETY JĄ WYCOFANO. NAPRAWDĘ MAM CICHĄ NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE OK. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
karolina a czemu nie bierzesz novoslimu od 3dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
bo brałam ponad tydzień i nic nie schudłam a nawet przytyłam pomimo diety i ciwczen :< więc wróciłam do naturalnych sposobow odchudzania i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
no moze to jednak novoslim troche pomogl.... ja np. 4dni mialam stałą wagę a potem ponad kilo mniej w jeden dzien nie warto sie poddawac :))) ja zobacze do konca maja jak nic nie schudne to znaczy ze ten caly novoslim to gowwww-no;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej kobietki:) ja troche podlamana jestem bo waga w gore:/ a nie powinna... schowalam wiec wage i baterie z niej wyciagnelam, zwaze sie na koncu maja bo ja dostaje jakiejs psychozy, masakra... w dalszym ciagu cwicze i jem grzecznie:) karolina super ze ci waga w koncu ruszyla, moze faktycznie tabletki a i twoje cwiczenia i dietka, najwazniejsze ze sie ruszylo, mandarynka tez jestem ciekawa jak te tabsy czy cos warte czy nie... ech nie przynudzam wam dzis lepiej bo mam humor w piwnicy... spokojnej nocki wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
jak dla mnie to te tabsy nie działają. po co truc sie chemią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
dzisiaj 0,3kg mniej. bez chemii i bez cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
mi torche pomagaja bo sie waga ruszyla gdzie wczesniej za nic nie chciala ruszac dam znac za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewolonaod7lat
takie zastoje są normalne :) a co stosujesz oprocz tabsow? jakas dieta? co jesz i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
znowu 0,3 kg mniej! To niesamowite. Jednak nic nie zastąpi zdrowego jedzenia w mniejszych ilościach! ! ! :):):):):) radzę spróbowac tym na ktorych novoslim nie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
nie lepiej sprobowac diety i cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
kurde nie wiem dziewczyny ale wtedy zrzucilam ponad kilo w 4 dni a teraz od niedzieli waga stoiiiii ciagle mam 69 równo. dzis jadlam pizze bo bylam na imprezie takiej firmowej i pewno bedzie znowu 70...;((( ja sie chyba poddaje zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
takie zastoje są normalne w kazdej diecie. nie przejmuj się :* U mnie znowu spadło 0,3 kg :) Po prostu pięknie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
a ja mam kilo wiecej i tyle:(( nie jem nic przez tydzien bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
a jakie diety wcześniej stosowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka_la
HEJ DZIEWCZYNY. NIE WIEM O CO CHODZI ALE MI TE TABLETKI CAŁKOWICIE POWSTRZYMUJĄ ŁAKNIENIE. NIE MAM GŁODU. PO 1 DNIU STRACIŁAM 0.6 KG JEDZĄC ŚNIADANIE I KOLACJĘ. CZY U WAŚ JEST PODOBNIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
przeciez takie wahania sie zdarzaja jak i równiez brak łaknienia spowodowane zapewne efektem placebo lub chorobą. gdyz tabletki w tak krótkim czasie nawet nie zaczely by dzialac na to trza czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja jesli nie schudne do konca maja gdzie zostalo 9 dni to sie zalamie przechodze chyba na max diete jakies same owoce albo warzywa bo lato tuz tuz teraz jest goraco a ja sie kisze w dlugich czarnych spodniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleśka_33
hej dziewczyny, nie załamujcie się. Nie na każdego novoslim działa jednakowo. Kupiłam 3 szt w promocji i dwa podarowałam moim najbliższym przyjaciółkom. Zaczęłyśmy jednakowo na początku marca: - ja - 5 kg - Aśka -2 kg - Elka -3 kg Nawet dietę miałyśmy tę samą, chociaż podejrzewam, że one coś podjadały. Pytałam się dietetyka o ten preparat i stwierdził, że to najbardziej profesjonalny środek odchudzający na polskim rynku, lecz pozostaje jeszcze naturalna podatność na tycie naszego organizmu. ps. Ja kontynuowałam odchdzanie w kwietniu i znów było ok -5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
równie dobrze to moze byc skutek diety a nie novoslimu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×