Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość mandarynkaaa92
to pisz jesli mozesz czy cos sie rusza u ciebie... :)) ja zamowilam w sobote, powinny byc jakos gora w srode .... do wakacji chce schudnac chcoiaz 5kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
dziewczyny dzis trzeci dzien jak stosuje te tabletki i narazie niema efektow wagowych, chociaz powiem wam tak, ze wczoraj mialam odwiedziny i ciasto bylo i jedzenie, wszystko w miare normalne tylko ruchu nie bylo, z kuchni do pokoju i na taras i z powrotem :) i na wadze nic wiecej, czy to przez tabletki...hm niewiem, stwierdzilam jednak, ze zapisuje kazde odstepstwo "od mojej normy" czyli normalnie po takim dniu jest wiecej! ogolnie czuje sie b. dobrze, nie ciagnie mnie do czekolady a to wyczyn bo tydzien temu masakra jakas byla... bede informowac co dalej... milego tygodnia kobietki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
a i jeszcze jedno, podobnie jak g-ania chodze czesciej do toalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
aha;) no te tabletki są moczopenne dlatego pozwalaja organizmowi oczyscic organizm :) ja mam od miesiaca stala wage , a wczesniej w tydzien zrzucilam 2kg.... przez miesiac tylko kilo nie wiem czy to zasluga genów czy czego ale nie daje rady schudnac nawet gdy sie bardzo staram:) ogolnie mowa jest o ruchu... tylko zapamietajcie ze ruch produkuje naczynka ktore zamieniaja sie potem w miesnie, wiec mozecie najpierw miec miesnie a potem chudnac.... ja tak mialam juz pare razy a miesnie swoja droga ciezsze sa od tluszczu... ja sproduje bez wysiklu fizycznego schudnac jesli nic nie da rady nawet te NOVOSLIM to wezme sie za sport..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
ja juz się wzięłam ! biegam codziennie i biorę Novoslim do tego 1500 kcal. No na razie nic sie nie ruszylo. ale to dopiero 3 dzien POZDRO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
to daj znac jak mozesz tak po 2tygodniach czy efekty sa... ja z niecierpliwoscia czekam na tabletki:)) a biegac nie chce narazie bo mi sie szybko umiesniaja nogi... takze narazie chce spalic tluszcz a narazie lekkie cwiczenia fitness itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
mi wlasnie doszly tabsy :) od jutra stosuje... bede pisac co i jak:) trzymajcie sie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
witam was:) aj wczoraj mialam urodziny i niestety jeszcze ciacho bylo... grrr :) dzia tez zjadlam ociupinke ale dodatkowo zrobilam godzinke na orbitreku za to ciacho, wyszlo wiec dwie godzinki, narazie na wage nie staje... fajnie, ze nas coraz wiecej jest! :D a jak u reszty kobietek?? meldowac sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
Hej kochane! Mi się wydaje że już się coś ruszyło. Jeszcze się nie ważylam, ale czuję po brzuchu bo mi spodnie się zrobiły luźniejsze :D:D:D! Także świetnie się układa. a nie wiem jak z tą wagą, bo dużo cwicze i pewnie mi mięśnie trochę urosły i zaburzą wynik w kg! (jak wiadomo mięsnie ważą więcej niż tłuszcz) W każdym bądz razię to dopiero 4 dzień i po około 2 tygodniach będę znała pewne wyniki że schudłam znacząco lub nie. Jestem dobrej myśli. Trzymajcie sie Novoslimki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja od dzis stosuje, ogolnie hamuje mi glod... nic od rana nie jadlam a jestem od 6 rano na nogach i jakos nie czuje sie glodna:) dam znac po tygodniu bo jesli niektorzy pisza ze schudli nawet i 9 kg w miesiac to chyba w tydzien chociaz pol kilo sie ruszy mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
hej novoslimki:):):) mam podobnie, ze nie chce mi sie wcale jesc, wiec jem mniej:) karolina ja tez ostro cwicze wiec waga pewnie bedzie "przeklamana" ale zmierzylam sie centymetrem zeby pozniej sobie porownac wyniki:) tez jestem dobrej mysli! bo czuje, ze spodnie tak mi sie w boczki nie wbijaja:) pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
mandarynkaa, powinnas cos rano przegryzc, nawet jak nie jestes glodna, tabletke stosuje sie po sniadaniu, lepiej wieczorem sobie odpuscic ale rano nie rezygnuj ze sniadania, chyba ze ty nigdy sniadan nie jadasz... tak czy inaczej mam nadzieje, ze u ciebie tez zadzilaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
heja wszystkim !:D u mnie nadal nie ma spektakularnych efektow. no nic idę pobiegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
wiem dlatego zjadlam jednego wafla ryzowego i wypilam kawe i dopiero wzielam tabletke:) jem normalnie 3 posilki dziennie... rowniez mam nadzieje ze te tabletki to nie jest jakas sciema.... a skad wogole dowiedzialyscie sie o nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
g-ania75 jak tam ???? efekty sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
ja się dowiedziałam z jakiegoś forum. miał pozytywne opinie. ale jak na razie to 0 efektów :( niedlugo 1 tydzien sie skonczy. a oni tam piszą ze " w razie stracenia więcej niż 3 kg w ciagu 1 tygodnia..." :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrajajsjd
a widziałyście że te same 3paki Novoslimu sa już za 99 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
tak wlasnie je zamowilam, na bionature.pl pozno juz kobietki, wlasnie kompa wylaczam, zaliczylam dzis wieczorkiem orbitreka, godzinke, prysznic zaliczylam i wysmarowalam sie balsamikiem i spadam do spania, korci mnie zeby sie zwazyc... zobacze jutro rano :) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
zważyłam się i znowu żadnego dosłownie efektu :( Idzie się załamać. najgorsze jest to, że w centymetrach wcale nie spadłam! :(:(:( co za demotywacja :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- a ile stosujesz tabletki? Moze jestes przed okresem? ja nawet 2-3 kg mam wiecej przed i w trakcie okresu. U mnie wnet bedzie tydzien jak stosuje i w sumie narazie tez efektów brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
witam was :) karolina ja tez jak mam miec okres to zawsze mam wiecej na wadze, a pozniej jak go dostane to biegam ciagle do toalety, ostatnio przeczytalam, ze odchudzanie zaczyna sie w glowie, jedna dziewczyna co wlasnie o tym pisala stawala przed lustrem i mowila do siebie, ze jest juz szczupla tylko jej cialo jeszcze o tym nie wie... wiecie co mysle, ze cos w tym musi byc, ja powinnam sobie to naprawde wmowic, bo kilka lat mecze sie z moim nadbagazem i jakos tak mi sie w glowie utarlo, ze jestem okraglejsza i nawet jak schudlam to siegalam po wieksze ciuchy w sklepie i jakos nie widzialam tego, ze jestem szczuplejsza... sobie troche pofilozofowalam :D a dzis na wage stanelam i spadlo mi 0,5kg, w niedziele bedzie tydzien jak je biore, codziennie trenuje na orbitreku okolo godziny, czasem wiecej, najmniej 50 min, staram sie trenowac tak godzinke po lyknieciu tabletki, w dni jak pracuje trenuje wieczorkiem a jak mam wolne to rano i wieczorem, duzym plusem dla mnie jest to, ze nie ciagnie mnie do slodkiego, nic a nic, a zanim je zaczelam brac mialam takie ochoty na czekolade ze szok! mysle, ze troche za wczesnie zeby mowic czy one skutkuja czy nie... trzeba czasu i cierpliwosci... a z tym ciezko u mnie :):):) milego dnia kobietki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
Karolina, wlasnie przeczytalam posta wyzej, jak pisalas ze duzo cwiczysz, przyrost tkanki miesniowej robi swoje a jeszcze jedno, cm moga narazie nie spadac bo miesnie puchna od treningu, to pozniej schodzi, od kiedy cwiczysz? przynajmniej ja tak mam ze jak zaczynam cwiczyc na orbitreku to czuje takie jakby "puchniecie" miesni, niewiem czy to dobrze nazwalam ale wiesz o co mi chodzi?? mam nadzieje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja wczoraj zaczelam brac, a dzis rano mialam 400gram mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
czasami waga pojdzie ci w dol z dnia na dzien nawet i 3kg moze tak zejsc nie ma co sie dolowac ja zrezygnowalam z fast foodow i slodyczy i zobaczymy czy efekty beda:) dam znac co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
mandarynka, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
teraz waze 70 ale pewnie gora zejde do 68 i sie zatrczyma waga zawsze tak mam , od miesiaca mialam 70.5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
mandarynka musisz byc dobrej mysli!:) wlasnie to probuje u mnie zmienic, niemozemy z gory zakladac ze nam sie nie uda! bo wtedy wlasnie sie nie uda :( wierzymy ze dojdziemy do celu! tylko tak damy rade!!! moja siostra od jutra tez zaczyna novoslim brac, tez ciagle kreci sie w kolko przy jednej wadze, ciekawe jak u niej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
a wy ile wazycie wogole? ja mam 162 a wazre 70:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia79
cześć dziewczyny, Ja też zakupiłam Novoslim, i wszyscy mi mówią, że głupio zrobiłam, że co mi tak naprawę te tabletki mogą dać. Wierzycie w to naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa92
to zalezy od psychiki:)) jestes nastawiona bo bierzesz tabletki i unikasz fast foodow slodyczy itd i to dzieki temu nastawieniu sie chudnie tablety moga wspomoc ewentualnie co nieco jesli schudne 2 kg to w to uwierze bo od miesiaca jem mniej itd a waga stoii:)) wiec jesli nagle waga pojdzie w dol to znaczy ze to jest zasluga novoslimu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×