Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość tyra78
manadrynka ja mam ten sam wzrost al wage wyzsza, 76kilo... masakra... elcia nie wiem czy wierze, pewnie jakbym nie miala nadziei ze cos mnie wespra to bym ich nie kupowala, nie opowiadam tez ze je kupilam bo wiadome ze zdania na ten temat sa podzielone, jedno wiem ze napewno pomagaja mi w tym ze nie czuje ciagu na czekolade... no i oczywiscie ruch do tego i zbilansowane zarelko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa92
ja niedawno wazylam 69.6 czyli od tej wagi dopiero bede patrzec na efekty bo zawsze do niej wracam nawet z dnia na dzien. dzis bylo 70.1 hehe takze jeszcze jutro a bedzie pewnie znowu 69.6 ... a dopiero od soboty jesli moja waga spadnie to bedzie to zasluga novoslimu:)) niektore pisza ze schudly nawet i 9kg w 5tygodni.... czyli cos w tym musi do cholerki byc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
mandarynka, to ciekawa jestem twojego wazenia w sobote:) u mnie zawsze najgorzej jest z jedzeniem w weekend, moj acet moze jesc co chce i ma super figure :-/ i to wlasnie utrudnia mi dietke, musze sobie jednak z tym poradzic i cwiczyc silna wole bo faceta mojego nie oddam:):) nawet jak dietkowanie z nim jest trudne jak cholera! bo on mi mowi, ze ja sie wcale nie musze odchudzac, jak wazylam ok 62 kilo czy jak 81 to dla niego zawsze jestem w sam raz... dziwne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
no dam znac jak z waga nawet i jutro dzis bylo 70,1 :) moj facet ma super figure miesnie itd i tez je co chce a ja niestety patrze i zajadam sie warzywami hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
cześć kochane Novoslimki! ja biegam od tygodnia. Więc nie wiem czy już mi te mięśnie urosły czy nie,.. wiem jedno. że nic a nic nie schudłam, centymetry dokładnie te same co były. A Novoslim stosuje od 5 dni i jem O WIELE MNIEJ. (1300-1500 kcal). No ale nie poddam się jest za wcześnie! Co do okresu to ja nigdy nie obserwowałam u siebie wzrostu wagi więc chyba to nie to... No już sama nie wiem. Pozdrawiam wszystkie walczące ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
Karolina, brawo za takie waleczne nastawienie!:) tak ma byc!:) musimy sie do walki zagrzewac :D :D melduje kochane kobietki, ze dzis zaliczony orbitrek godzinka i 20 min hulahop z masazerami! z jadlospisu tez jestem zadowolona, teraz pozostaje tylko czekac.... dobrej nocki :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
hejka! dziś się zważyłam dokładnie po tygodniu Novoslimu - ZERO EFEKTÓW!. ;( ;( :( dlaczego ;( ;( ;( Czy to przez to cholerne bieganiiiie>? Od dziś nie biegam. może wtedy cos ruszy. a jak nie to się załamię, bo Novoslim był moją ostatnią deską ratunku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia79
Cześć dziewczyny, Wczoraj dostał Novoslim, dziesiaj wzięłam pierwszą tabletkę, zobaczymy. Ważę 72kg, chciałabym ważyć 66-67kg. Jakby się udało byłoby super. Jezdżę na rowerze, czasami biegam. Tylko z tym bieganiem to jest tak różnie. Jakoś tak dziwnie mi się samej biega. Wydaje mi się, że wszyscy się na mnie gapią i że smieją się ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANDARYNKA922
MI JEDNAK WAGA SIE NIE RUSZYLA...NIE MA CO PATRZEC DZIEN W DZIEN ZOBACZYMY PO TYGODNIU :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
mam tyle samo na wadze ale czuje ogolem po brzuchu zwlaszcza ze sie zmniejsza troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
oh nie :( Dziś waga pokazała nawet KILOGRAM WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( To straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
karolinaa a jadlas jakies slodycze fast foody czy cos?? ja wczoraj mialam 70.1 a dzis mam 69.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
nie :( nic z tych rzeczy ;( ;( te tabletki na mnie nie działają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
no ale jak nie jadlas takich rzeczy to czemu kilo wiecej:( bez sensu... moze za duzo wody wypilas albo miesnie!! niepoddawaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
ale ja naprawdę nie mam już motywacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra78
karolina nie poddawaj sie!!!! ja dzis na wadze wiecej niz wczoraj chociaz orbitreka zrobilam 80min, ale wypilam duzo wody i wcale tak duzo w toalecie nie bylam wiec moze sie troche wody zatrzymalo, czytalam tez ze kazdy organizm inaczej moze reagowac, moze twoj sie buntuje i nie chce "zapasow oddac", najwazniejsze to teraz nie przerywac!!! zycze ci wytrwalosci! oficjalne wazenie jutro, czuje jednak po gaciach i bluzkach ze w okolicy oponki i pod piersiami mniej jest, a jak reszta kobietek?????? pisac jak u was!!!:):):) ps. dzis wieczorem zgrzesz, moj m ma urodziny i wpadnie do paszczy cos niedozwolonego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
dziewwczyny!!!!!!!!!!! wczoraj na wadze mialam 70 a dzis... 68,8 !!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze nie jadlam nic od godziny 14 , wiec moze dlatego ale wole tak robic moze codziennie tak bede chudla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina9090
gratuluje kochana :) :) :) ja tam dziś na 1200 bede i bez biegania bo to chyba mi mięsnie robi czy cos. w ogole sie zmierzyłam i okazało się że: w biuście i biodrach straciłam 2 cm a w brzuchu nic a nic. Akurat naprawde jestem osoba "drobnej budowy" w sensie ze nie mam dużego biustu ani szerokich bioder i ta strata tych 2 cm sprawia ze wyglądam jeszcze mniej kobieco xdddd co o tym myslec? czy brzuch kiedys tez w koncu sie ruszy? smaruje go serum wyszczuplającym ale jak na razie tez 0 efektów. MÓJ BRZUCH MNIE PRZEŚLADUJE!!!!!!!!!! (waga nadal bez zmian) pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
NAJPIERW ORGANIZM SPALA TAM TLUSZCZE, GDZIE SA ONE NIEPOTRZEBNE I W NADMIARZE MI TEZ BARDZO PIERSI ZMALAŁY:) TZN NIE BARDZO, O JEDEN ROZMIAR HEHE MAM NADZIEJE ZE SCHUDNE DO 60 KG, tylko ze tam pisalo cos, ze nie mozna 3kg w tydzien chyba czy cos takiego ze wtedy po 1tabletce trzeba brac a ja biore 4 dni i schudlam jakies 1,8 kg... takze jeszcze 3 dni i oby nie bylo razeem 3kg bo nie chce rzucac tych tabletek wieczorem czy rano, lepiej brac dwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga mandarynkaaa92 Waga w ciągu doby może się wahać nawet do 3kg. Wszystko zależy ile się danego dnia jadło i piło. Najlepiej ważyć się na czczo po rannej toalecie. Jeśli stosujecie dietę ograniczającą kalorie to musicie pamiętać, że trzeba jej konsekwentnie przestrzegać, bo wystarczy sobie ją odpuścić na jeden dzień i organizm od razu przekształca zapas energii na tkankę tłuszczową i w konsekwencji żeby znów zaczęło ubywać wagi to trzeba jeszcze bardziej zmniejszyć dobową dawkę kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam też jedzenie otrębów owsianych. Zabijają chęć na słodycze i zapobiegają nadmiernemu wchłanianiu cukrów. Do tego zawierają błonnik. Jedząc ok. 2 łyżek otrąb dziennie w ciągu miesiąca można zgubić do 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
wazylam sie rano i po porannej toalecie i mam mniejsza wage takze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka_la
WITAM. WŁAŚNIE ZAMÓWIŁAM OPAKOWANIE TABLETEK. MAM NADZIEJĘ ŻE MI POMOGĄ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
ja dam znac jutro po poludniu :) zawsze waze sie rano po toalecie takze zawsze pisze wam tu moja dokaldna wage.. te tablety pomogly mi przez 4dni schudNAC ponAD kilo takze poki co jest zajeeeeeefajnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, skad zamawiacie te tabletki? chcialabym je kupic ale nie wiem za bardzo w ktorej aptece internetowej, tak zeby było bezpiecznie, z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
dzis tez mialam 68.8 i od srody minely 5dni i jestem mega zadowolona spadlo mi 1,7 kg:) mam nadzzieje ze dalsze efekty bedas wieksze:) tobie tyraa tez dobrze poszlo, bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyra swietny wynik:) u mnie moze by cos poszło gdyby nie wczorajsza komunia:(((( oj był i tort i ciasto i inne pysnosci którym sie nie oparłam:( Strasznie wam zazdroszcze ze macie czas na cwiczenia. Ja pracuje jestem mama 2 latka i zona zaprocowanego faceta którego w domu nic nie interesuje. Wszystko na mojej glowie- zakupy, pranie prasowanie, sprzatanie i gotowanie. To ostatnie najgorsze bo gotuje na 3 garnki- dla meza dla siebie dietetyczne i dla syna (gusty kulinarne syn i maz maja zupełnie inne:() A wszystko to robie jak młody kładzie sie spac a kładzie się koło 21- 22:( Sama wstaje przed 6 rano noce nie zawsze przespane wiec nieraz 22 i sama bym sie połozyła. Nie mam czasu ani na ksiazke ani na gazete. Na nic nie mam czasu. Koło czwartku to generalnie jestem juz taka padnieta ze szok. A teraz jeszcze lato- no pasowałao by kwiatni na balkon posadzic jak je juz posadzic to trzeba je podlewac i mnóstwo takich rzeczy. A dzis mi sie sniło ze rozwiodłam sie i odesłam od meza bo nie radziałam sobie z tym wszystkim sama A pomyslec ze mam jedno dziecko- TYLKO jedno albo AZ jedno. Na drugie sie nie zdecyduje póki sie to wszystko nie zmieni a sie nie zanosi. A wiecie vo jest nagorsze w tym wszystkim???>/ ze maz tego nie docenia- albo ma ochote zjesc albo i nie. A najbardziej mnie boli ze ja chyba dla niego jestem taka kura domowa/pomoca co ma wszystko zrobic. Niedawno miałam wspomniane 30 urodziny (usłyszałam tylko wszystkiego najlepszego). kuuuuuu....... mać czy ja nie zasługuje nawet na głupiego kwiatka????? o prezencie nie wspomne Nie chodzi mi o to ze ja czegos wymagam- dobrze zarobie i stac mnie na to czy na tamto ale k... chodzi o gest chodzi o to ze sie o kims mysli ze o kogos dba że ktos jest dla mnie ważny Moje małzenstwo to porażka pod tym zwgledam (i nie tylko - nie wspomne o sprawach łóżkowych) Kurde ale mam doła:(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynkaaa- nooo po prostu super wynik:) zazdroszcze Wam \ja nie mam odwagi wejsc na wage:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana12345
anik ale straszne rzeczy piszesz, ale pewnie nie jestes jedyna. postaw moze męzusiowi ultimatum. a on co robi w domu> ogląda mecze i popija piwko? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×