Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! PIĘKNY TANIEC❤️ Do licha z tym mrozem, na suche piachy z nim jak pisze 1 2 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie - zacytuję Globus Twoje motto Może wiem najlepiej dlaczego tylko człowiek potrafi się śmiać: tylko on cierpi tak bardzo, że musiał wynaleźć coś takiego jak śmiech. pośmiałam się przy filmikach, cholera nie moge zlapac nastroju. Globus - nie ma żadnego embarga dla Ciebie na net.Ja przynajmniej nie przyjmuję tego do waidomoći. Znasz dobrze drogę do nas i Wagoniku - chocią na chwilę,masz nas odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A więc będę się starać :) Obłoki melancholii nad nami. Tylko sen może to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kobitki dobrej nocy , dziękuje za rozrywkę. LIVIO u mnie również poczta bardzo ciężko wychodzi. Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha chciałabym tak umieć tańczyć a partner hmm... Dziewczyny pomarzyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio u mnie też net się zawiesza. Dobrej nocy. W domu mam 17 stopni. Na dworze minus 20. O 6 rano muszę wyjść do pracy. Zastanawiam się ile warstw ubrać, żeby nie zmarznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawą. Aż strach wyjść na dwór. Życzę dobrego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Marysiu, mam nadzieję, że szczęśliwie dotarłaś do pracy. U mnie też mroźno-20 w tej chwili. Młody wybiera się do szkoły, koniec ferii. Oj strasznie marudzi :-) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! liczyłam,że dzisiaj będzie cieplej , jest - 18 st. Myślę,że dotarłaś już do pracy i rozgrzewasz ręce. Witam pozostałe Koleżanki i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj. A kto by nie marudził:) Mój wnuk liczył,że zamkną szkołę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Minus 10 i ani grama śniegu. Suche powietrze, bo nawet szyby w aucie nie zamarznięte. Miłego poniedziałku dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za moich młodych lat , jak chodziłam do podstawówki zdarzało się, że szkoły w takie mrozy zamykano. Teraz kazali by pewnie odpracować. Mój M już prycha, zaczyna się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Umnie -23.M pojechał do dohtorów. Napisałam dzisiaj długi @ , pod konie znikał:( Chyba cuuś tu miesza i czuwa.Widocznie za dużo głupot w nim bylo.:( Ale w końcu to moje głupoty,a więc co komu do tego! Miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu. No to nieźle u Ciebie też mrozi. Ja robię kolejny ciepły napój do picia. Kompot z malinek, może być? Pamiętacie czapki kominiarki? Przydała by mi się teraz. Chroniła nie tylko głowę, ale i całą twarz. Komputer mi chyba też przymarza:-( Livciu, wnioskuję, że Twój M odpalił samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa, kawusia - najlepsza na świecie, pomaga mężczyźnie - pomaga kobiecie. Wstajesz raniutko taka rozbita, a po wypiciu? - nie ta kobieta.. Żwawa, radosna, pełna humoru - uciecha wielka, bo tyle wyboru. Och, bez tej kawy? - nie ma obawy, Kawusia była jest i zostanie, Kawusię każdy zawsze dostanie.. Witajcie.Zima dzieli po równo wszystkim po - 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK Dzięki za pięky wiersz o kawusi. za oknem bezruch.jakby wszystko zamarło w wyczekiwaniu. Musiałam dzisiaj poratować się prochem:( Nie wiem co na obiad.Kilka wersji w głowie siedzi,może zrobię post? ech,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAPKI - w tym roku w Wielkim Miście P zakupiłam sobie pilotkę,taką sztuczno-futerkową. Na spacery z psem - jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie robiłam takiego sosu. Też dumam co z tym obiadem? Schab mam. Rano dokonałam odkrycia:-( Zamarzły mi ziemniaki:-( . Pół worka na śmietnik. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło, trzymam je zawsze w tym samym miejscu. Livciu, coś planujesz z tym sosem? Czy pytasz o przepis? Ciekawe, jak by coś takiego smakowało z plackami ziemniaczanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) W drodze do pracy zmarzł mi tyłek:D 2 pary rajstop i dżinsy nie pomogły, było minus 22. Teraz świeci słońce tak czerwone, będzie większy mróz. Od 4 dni Wisła stoi, cała zamarznięta. Chyba zaczynamy przyzwyczajać się do mrozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! nie bardzo rozumiem dlaczego kupiona pilotka ma służyć tylko na spacery z psem. W tym sezonie są bardzo na czasie. Mądry ktoś je wymyślił:) Takiego sosu nie robiłam, jeżeli masz recepturę więc podziel się z nami. 1 2 3! U Ciebie ziemniaki zmarzły , a u mnie wypuszczają kiełki. Idzie wiosna. U mnie na obiad kotlety ze schabu , ziemniaki i ogórki kiszone, konserwowe lub mizeria. Co kto chce niech je. Obiad prosty i szybki. MARYLKO! U mnie również słońce jak przysłowiowy burak. Jest - 12 i jest bardzo ciepło:) masz racje ,że się przyzwyczajamy do zimna. Mimo tego niech ono nas opuści. Zapraszam na podwieczorkową kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Spotkałyśmy się na peronie:D dokąd tak gnasz,że mnie nie zauważyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×