Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Luna zazdroszczę Ci tych 2 kg:-) co zleciały,oczywiście !!!!! Ty nasza zabiegana mróweczko:-) Jak się cieszysz ,to ja też!!!! Pozdrawiam kobietki i zmykam,może też jednym okiem podejrzę jak chłopaki za piłką gonią:-) Spokojnej i dobrej nocki!! Życzę Wam na jutrzejszy dzień słońca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przygotowałam kawę i zapraszam. Pochmurno i ciepło. Pogoda warjuje. Dziś nic mi się nie chce, wstałam zmęczona. Meczu nie obejrzałam do końca. Zasnęłam na dogrywce. Nawet nie wiem kto wygrał. 123 nie wiedziałam że istnieje takie prawo. Zdzierstwo i już. Pozdrawiam i zaraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,dzięki za kawę. Szczęśliwego dnia!!!! Hej koleżanki?:-) Usiłowałam obejrzeć mecz.Przed karniakami usnęłam,ale wygrała drużyna ,której kibicowałam:-) Dobrego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. Dzięki za spotkanie i kawusię. 1 2 3! Wiesz co?? adrenalina mi podskoczyła. Co prawda w domu radio brzęczy cały dzień ,ale nic ciekawego w nim nie ma. Nawet ..Lato z Radiem ... to jedna nuda. LUNKA! Miłego i spokojnego dnia. MARYLKO! Co u Ciebie jak się czujesz???? LIVIO! Do zobaczenia , może na podwieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś c.d. doktorów. Mam osteoporozę , muszę iść do specjalisty żeby zapisał mi leki. Ale co tam ? Kto w wieku dojrzałym jest całkiem zdrowy? :D Oglądałam mecz do dogrywki , nie wiem kto wygrał. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MARYLKO! Sama prawda:) kto jest zdrowy:) Wpadłam na szybką herbatkę. Niebawem mecz , a ja jeszcze mam tyle ...na głowie:) Podobno szło do mnie ciepło , w pół drogi zawróciło. Chłodno i pochmurno. Bratki na balkonie się buntują, pospuszczały głowy , a ja razem z nimi. Ale dość biadolenia jutro będzie lepiej. Miłego popołudnia i wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda naprawdę warjuje,jest tak gorąco i parno że nie ma czym oddychać. Chyba się położę,zmęczona jestem. Mam zamiar oglądać mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzień dzisiaj zaczęłam od jazdy do laboratorium,potem kolejno - cukrzyk,fryzjer - wróciłam dopiero po 15-tej. sporo spraw pozałatwiałam.Nawet prezent sobie zrobiłam,kupiłam torebkę - W SKLEPIE,ANIE W PEWEXIE jak przez ostatnie lata. dosałam też nową komorkę za 3 zeta. chciałam jeszcze odwiedzić sklep z ciuchami,ten co napisała o nim ostatnio LUNKA,ale sił brak hehe.. Jak to mowia,nie ma tego złego.. porejestrowałam się do dohtoruff,no ijest pretekst do urywania się do WM. dzisiaj miałam nawet propozycję od M,że jakby co to samochodem hehe,ale grzecznie podziękowałam.Nie ma to jak wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - u mnie też duszno i upalnie. Jak to dobrze,że nic nie muszę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) Livci cieszę się,że byłaś w laboratorium:-) O wyniki nie pytam??? Powiedz!! Nogami się "wybrałaś"!!! No i dobrze:-) M troszkę się pomartwił:-) Następnym razem POPROSISZ!!! :-D Całuski:-) Pogoda idzie ku upałom??? Tak też nie lubię:-( Kobiecie nie dogodzisz.... Luna nie gniewaj się ,ale Niemcom nie będę kibicowała!!!! Trzymam kciuki za Włochów:-) Globusiku kochany gdzie tak pędzisz??? Jesteś na emeryturze!!! Odpoczywaj i róbta co chceta:-) Marysiu,co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będę kibicować Włochom. Do lekarza zarejestrowali mnie na jutro. Livio wiem czemu nie chcesz jechać samochodem. Zakosztowałaś trochę wolności, M. nie marudzi, że chodzisz po sklepach:) Globus niebieskie sandałki fajowo , ładnie wyglądają na nogach. Też szukam kolorowych, ale nie mogę trafić rozmiaru. Luna , 123 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu|:-) Siedzę tu jeszcze przez chwilkę. Jutro koniec roku szkolnego!! Jak to mówią u nas "jeszcze w pierdol od ojca i wakacje" :-D Bardzo przepraszam,za brzydkie wyrażenie:-( U mnie na szczęście obędzie się :-D Syn zadowolony,ja też:-) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kochane. 123 nie gniewam się bo my też kibicowaliśmy Włochom,mecz pierwsza klasa!!!!!!!!!!!!!!! Z twojego powiedzenia o wakacjach uśmiałam się. Dziś zaczynam pracę o 8.30 Livciu ja też lubię wolność na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) Dobijam do kawowego towarzystwa, dzięki. Po meczu czuję się tak jakbym grała .MM zawiedziony , stawiał na Niemców. Babki trzymajmy się dzisiaj , pogoda da nam popalić. 1 2 3! Ale się uśmiałam. Wakacje tuż, tuż. Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyszło masło maślane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy kawie. wynik meczu bardzo mnie ubawł,tyle,że ten karny - jakby wymuszony. noo,ale czego sie nie robi dla ................,nie będę pisałaco o tym gatunku myslę.:( POPRAWNOŚĆ JEWROPEJSKA MNIE NIE DOTYCZY !! w głowie jestem wolnym człowiekiem. A wolny człowiek mysli nad rozkładem dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - witaj.Tak to już na TYM NAJPIĘKNIEJSZYM ZE ŚWIATÓW JEST. aler co tam, słabo się staracie,nadal na moim drzewie pełno czereśni. Zapraszam szpaki - A SZPAKÓW NIE MA :( Jeżeli wygineły -OBWINIAM JEWROPĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Właśnie tak miałam na myśli upał. Póki co to u mnie da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu gdzieś gnam , myślę, że jest sobota może dlatego ,że jestem po robocie:) więc kubek z lurką w ręku i lenistwo!!!:) OGŁASZAM rozpoczęcie wakacji. 1 2 3! to co się stać miało już się stało:) iiiii wakacje. Wnuk cieszy się bardzo!!! Zaczną się wyjazdy, rozjazdy, odwiedziny , nawiedziny:D innymi słowy ...ruch w interesie. Miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Witam się wakacyjnie!!!! Młodzież wysypała się na ulicę:-) Mnóstwo przechodnich:z lodami, sokami, W miniówach i garniturach.Rozweselone i szczęśliwe:-) Wszystkim wakacjowiczam Wszystkiego Dobrego!!! Korzystajcie, taki Wasz przywilej!!! Globusiku,masz rację:-) Mój już się spakował i tyle go widziałam:-( Pod namiot do kolegi!!! Jutro wraca:-) Szybki biwak!!! Pogoda sprzyja. Dziewczyna starszego na całe wakacje ma pracę na koloniach. Bardzo ładnie zaliczyła Rok Akademicki!!! Jutro wyjeżdża nad morze, starszy S pojechał ją spakować:-) Livciu,tak bym chciała Ci pomóc przy tej czereśni!!! Luna,co tam u Ciebie??? Marysiu,byłaś u doktorów??? Dzisiaj na kolację arbuz:-) Wpadajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niech jest ciepło dziewczyny. Wygrzewam się w ogrodzie i tak sobie myślę a gdzie będę siedziała jak uda mi się sprzedać dom. Latem jest fajnie , zielono , spokojnie. Gorzej zimą jak trzeba palić w centralnym. Byłam u lekarza, mam codziennie łykać wapno i wit. D 3 magnez i raz w miesiącu jakiegoś wspomagacza, żeby kości przyjeły wapno, 1 tabletka 35 zł i trzeba ją łykać ostrożnie, żeby nie spalić przełyku. No i nad nią się zastanawiam... Ale Wam przynudzam ! Dobrego wieczoru Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu, wcale nie przynudzasz!!! O jej:-( Drogie to leczenie :-( Może jakieś zamienniki??? Teraz sezon na owoce?,ale co ja tu mówię, wszystko drogie:-( Wspomagaj się kochana jak możesz !!!! Ja to mogę tak tylko wirtualnie pomóc!!! Zdrówka Ci życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII- podrzucam Ciwiadro czereśni. dziewczyny,szał..takich czereśni jak jesteśmy tu 20 lat,nie było. Mamy te z gatunku żółtawych, zdążyły zrobić się na czerwono,przepiękne - A CHĘTNYCH NIE MA. nie ma robaczywych,jakiś cud. Dzisiaj M zerwał 3 wiadra,nie wiem co z tego będzie -ale zamrażam. Muszę przeprowadzic dochodzenie - GDZIE PODZIAŁY SIĘ SZPAKI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawę przygotowałam więc zapraszam. Słoneczko wyjrzało po wczorajszym deszczowym popołudniu,cisza, tylko ptaki tak ładnie ćwierkają. Wczoraj miałam pracowity dzień,na pożegnanie z pracy dostałam piękny bukiet kwiatów. Dziewczyny uśmiałam sie wczoraj,przyszła pani na moje miejsce do mojej klientki. Polka i pyta się mnie czy ja zawsze tak elegancko do pracy się ubieram. Odpowiedzałam że zawsze,to podstawa,człowiek swoim ubiorem wyraża swoją osobowość. Livciu mam pomysł,przysyłaj mi te czereśnie u nas bardzo drogie 6 za kg.Zrobimy dobry interes. Chcesz szpaki ci podeślę u nas ich pod dostatkiem. Marylko strasznie drogie to leczenie. Wczoraj byłam w aptece,mojemu Z często zatyka ucho,więc kupiłam mu krople na oczyszczenie wyobraz sobie zapłaciłam 11.Masakra,tu też drożyzna. Pamiętam jak mieszkałam jeszcze w Polsce to starsi ludzie najpierw pytali w aptekach ile będą kosztować leki.Straszne! Globusiku jakie plany na dzisiaj? 123 czy uporałaś się już z papierkami w pracy? Dziś pewnie trochę odetchniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie dzień dobry. Poluzowałam sobie dzisiaj , przyczłapałam na kawusię ze spokojem. W Wagoniku dostanę ją przecież o każdej porze. Po obiedzie wyruszamy rozpoznać nowe miejsce na wędkowanie:) póki co M kartę wędkarską wykupił. Mój udział to zabezpieczenie w rosówki :) LUNKA! Przysłowie mówi jak Cię widzą tak Cie piszą tak ....trzeba trzymać.. Powodzenia w nowym miejscu . Widziałam jak szalały burze w Twoim rejonie. Nic nie wspominasz więc jest OK nic nie zalało. MARYLKO! Leczenie będzie długo trwałe ale trafiłaś chyba na dobrego lekarza zaaplikował Ci jakieś leki nowej generacji. Oby były skuteczne. 1 2 3! Wczoraj rzeczywiście na ulicach było gwarno. Dzisiaj cisza młodzież odsypia zaległości. Wnuk szykuje się na obóz taki jak w roku ubiegłym ... nauka gry na gitarze. LIVIO! Faktycznie czereśnie obrodziły. Jest bardzo dużo w sprzedaży ale więcej tych ciemnych. Jest dużo a ceny dalej wysokie. Pozdrawiam wszystkie Panie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×