Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Siedzi kobieta przy stole słyszy wielki huk!!! A tu sąsiadowi kamień z serca spadł:-) Hejka koleżanki chociaż mi nie do śmiechu ,ale jestem z Wami:-) Jakoś tam będzie!!!Teścia przewieźli na inwazyjną do wielkiego miasta.Jest już po zabiegu. Zobaczymy,co będzie jutro.Czekam na M. Byłam w tym czasie w bloku.Posprzątałam i wietrzę!! Jakoś pani od pilnowania nie sprawdza się.Niemiecka siostra M poinformowana.Radźcie sobie.Muszę przyznać,że zadbała o wszystko.Nawet torba spakowana była w razie szpitala.Rozpiska z lekami,karty informacyjne z pobytu w szpitalach,przy łóżku komoda z szufladkami w nich posegregowane: w pierwszej leki,następna z pieluchami,następna :skarpetki,następna bielizna.Wszystko jak powinno być.Tylko ciśnieniomierza nie mogłam znaleźć.Telefon w innym pokoju.Do tego mogłabym się przyczepić.No i najważniejsze!!! Insulina,której M nie mógł odnaleźć. Sorki,że obarczam Was swoimi problemami. Śpijcie spokojnie.Pa,do jutra. Livciu wszystko to co napisałaś rano,tak właśnie jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio dobre! Uśmiałam się... Wróciłam o 19 tej. Naładowałam się energią, mam nadzieję pozytywną. Zwiedzaliśmy trzy miejscowości. Oglądałam drzewa z całego świata. Potem kamienne kręgi , energetyzujące. Póżniej ognisko i kiełbasa na patyku. Zapobiegawcze panie miały pigwówkę. Dobra :) Pomimo niepogody było nam ciepło. Jedyneczko smutna i denerwująca sytuacja. Miejmy nadzieję, że Twój Teść z tego wyjdzie. Trzymam kciuki . Lunka pewnie Z. jutro będzie w domu. Globus cieszę się, że miałaś okazję popatrzeć na przyrodę. Pozdrawiam i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam we mgle. Na kawie zostajemy w Stacyjkowie. Podróżowanie mogłoby być niebezpieczne. Widoczność bardzo słaba. Zapraszam. Jedyneczko! Prawdziwa siła wykwalifikowana. Pomyślała o wszystkim. Chyba najważniejszego nie wzięła pod uwagę, nie można przesadzać starych drzew:( Trzymaj się , T jest pod opieką medyków , a Ty nic więcej zrobić nie możesz. MARYLKO! Nawet niewielka grupa ludzi może sobie uprzyjemnić czas. Miałaś bardzo fajny dzień. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Poranek słoneczny ale zimny. Śniły mi się psy i facet, który na mnie krzyczał, że mam swoją sukę trzymać w domu, jak nie chcę szczeniąt.Nie był to miły sen... Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Marysiu tłumacząc Twój sen-ktoś cię obszczeka,naplotkuje na Ciebie. Ale z tego co czytam wczoraj miałaś cudny dzień:-) Globusiku u mnie nieśmiało przedziera się słoneczko,ale jest bardzo chłodno i wilgotno. Jakie plany na dzisiaj?? Luna Twój Z wrócił szczęśliwie?? Już widzę Twoją zadowoloną minę. Livciu,wpadnij na kawkę.Co tam kochana u Ciebie?? Dzieci dzisiaj przyjadą?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas zap......... Od godziny jestem z Wami,nic nie napisałam jeszcze,bo czytam rózności. 123 - dzieci mają byc za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwarta i gotowa czekam na tel od Z. Dopijam kawę i zaraz zmykam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cały nasz Klan w gotowości i już po pierwszej kawie króciutkim ble ble. Mój dzień bez planu. Jestem z koleżanką i kolegą:) Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Kobietki! dla każdej przygotowałam szklankę mleka.... jeżeli będziemy pić mleko będziemy WIELKIE!:D więc na zdrowie i dobry sen. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzcha. Drugi dzien mam zajęcie gruszkowe.Dzisiaj do zrobienia kolejna partia. po raz pierwszy zrobiłsam w syropie octowym.nawet nie włozyłam do słoików tylko sie zajadamy. Przyniosłam w kamionkowym garnku do Wagoniku. Ech..jednak ten ogród to jest cuus. Po gruszkach,na drzewach zostana jeszcze jabłka,takie póżniejsze,takie nasze polskie i dwa drzewa orzechów włoskich.Włoskie - ale teżnasze polskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie Globus przypomniałaś mi , że dawno nie piłam mleka.Proszę o kubek . Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam:) MARYLKO ..mleczko stoi na stoliku pij proszę, LIVIO! ale przysmak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! bardzo ale to bardzo lubię gruszki w takim syropie. Ty wiesz co dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - przez tyle lat majac co roku gruszki tego nie robiłam,dlaczego? Bo ocet,bo to i tamto.. teraz nie przepuszczę żadnej gruszce. Noo jeszcze będę iała do zaprawy pigwę. Już co niektórzy pytają czy już jest. Mało w tym roku, wykorzystuję dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapię za mleko. Mleko ajnie podnosi cukier,więc fajnie się spi. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Łapię za kawę , sprawdzam czy smaczna. Potwierdzam smaczna zapraszam :) Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Pamalutku staję do pionu.To dzięki kawie,Globusiku i Waszemu towarzystwu.Gruszkowo było wieczorem:-) My też uwielbiamy gruszki!!!! śliwki węgierki,chociaż polskie:-) Dobrego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj! Tez się mobilizuję. Na razie nie śpieszno mi :) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie koleżanki. Zasiadam w wagoniku,piję kawę i odpalam fajkę. Codzienny ale za to miły rytułał! Piszecie o owocach jesieni,gruszki lubię,jednak mój żołądek się buntuje,za to śliwki to jest to.Narobiłyście mi smaku,chyba upiekę drożdżówkę. Z wczoraj przywiózł mi fasolki szparagowej.Jej to jest smak,u nas tak wszystko sztucznie smakuje. Miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was przy kawie,polskiej nie ma - ale jest dobra,bo nie z ewropy:) Parodia zycia polega na tym,że gdyby nie cholesterol,Twój T,Jedyneczko,zawału by nie przetrwał. Młodego człowieka z zawałem,przeważnie nie daje sie uratować. odkładajacy sie przez lata w tętnicach cholesterol,powoduje,że organizm zaczyna doprowadzac do serca dodatkowe drogi z ukrwieniem.Młody ich nie ma. Więc jak w życiu,nie matego złego,co by nie wyszłona dobre. Wiadomo,wszystko bez przesady,te tabletki na cholesterol też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LUNKA, te polskie smaki!! coraz mniej ich unas a u Ciebie,to już całkiem,wiem,kiedys byłam. Tyle,że to dla pieniędzy zupełnie nie jest ważne,co komu smakuje. Zniszczyc to co dobre,bo nie ten zarabia. Ostatnio napaliłam się z M na rosołek. Wyobrażcie sobie,że tłuszczyk w rosole był biały łojowaty.Czym karmiono tego kurczaka? Schłodziłam rosół w lodówce a potem toto wszystko zebrałam i wywaliłam,teraz mam tremę przed kolejnym rosołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Kawa smakuje w Stacyjkowie:) Sobotnie przedpołudnie:sprzątanie. Zrobię sałatkę jarzynową. Zapraszam na degustację . Smaki ? Znudziły mi się szynki, wszystkie smakują tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY KOBIETY Kobiety! Takie jesteśmy! (???) :))) Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała. Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę:-) Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"! Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy" :-) Nie mam żadnych dziwactw! To są "special effects"! Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości! Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera! My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!! To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"! Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu....a potem uczynił ziemię okrągłą. Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!" Tak, tak...my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio :) "MY KOBIETY" Super pasuje do nas. Chociaż zdania nie zaczyna się od więc.. Więc zapraszam na sałatkę i zieloną herbatkę z mandarynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu nic dodać, nic ująć.Takie właśnie jesteśmy! Marylko Z chce spróbować sałatki,ja również. Lecimy do ciebie z talerzami. I tak kobietki, dzień nam się kończy.Byliśmy w lesie na długim spacerze,jak pięknie pachnie jesienią. Grzybów u nas niet. Jedyneczko jak się czuje T? Globusiku co dziś porabiałaś? Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarnowana sobota? Jak dla mnie przymusowe nieróbstwo. M zajety bardzo już drugi dzień.Wczoraj miał tylko odkręcić jedną srubę od co. no i juz drugi dzień bez wody.Cały czas się łudzę..zaraz będzie woda,własniue chyba cos nie tak poszło,bo jakieś krzyki słyszę i jakby chlust wody,nie ide..nie zaglądam. Słuchawki mam na uszach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu powodzenia w postępowaniach hydraulicznych:-D Oj ,ja nie mogę:-( Kran mi cieknie od paru dni.M obiecuje: zaraz zrobię.Tak mija kolejny dzień:-( Denerwuje mnie to strasznie. Zbieram wodę do podlewanie kwiatów. Co godzinkę zmieniam pojemniki. A rachunki rosną:-(. Przed snem zakręcam główny zawór!!! Faceci:-( Mój teść??? Leży na inwazyjnej kardiochirurgii.Żyłki przepchane.Pierwszy zabieg nie udał się,drugi ok! Jest nieźle.W poniedziałek wypisują do naszego miejskiego szpitala.Niemiecka siostra M poinformowana.Była taka potrzeba.Insulinę zakamuflowała tak,że M musiał z nią się skontaktować.Pacjent leży w szpitalu,leki które przyjmował należy mieć ze sobą:-( Jutro niedziela.Mój jedyny wolny dzień w tygodniu.No i co z tego:-( Wstanę o 8 :-) Dobrej nocki kochane koleżanki.Bardzo wnikliwie czytam Wasze liściki!!! Myślę o Was,każdej z osobna:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Koleżanki. Niedziela , wiem odpoczywacie. Ale gdyby co zapraszam na kawę . Siedzę wygodnie w Wagoniku z kubasem w ręku i powolutku jadę w świat. Pośmiałam się ...być kobietą ...super sprawa. Jeszcze bardziej podoba mi się najpiękniejsze słowo świata ...idę po zakupy:D Wczoraj miałam ..jesienną powtórkę z rozrywki. Zmiany w szafach. Lekkie fatałaszki poszły w kąt ich miejsce zajęły cieplejsze , letnie buty w pudełka , jesienne z pudełek do szaf itd. itd. Po robotach ..glebnęłam się i dusiłam komara ../czytaj położyłam się i spałam/:D Miłej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×