Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej,odrywam się od roboty na chwilę wytchnienia w wagoniku. Lunka - niefajne,ale poczytaj http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=ko%C5%82tun&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FKo%25C5%2582tun&ei=_9JaUODGGoPl4QTGmYHACg&usg=AFQjCNGhjClwQTF7TzxMROUknttVFUQFDQ M szykuje się do lekarza,denerwuje się i ja też.Dostanie skierowanie do szpitala? Jedyneczko - szpaki odlecą jak już nie zostanie ani jeden owoc. dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Kumpelki! Tak mi dzisiaj do niczego nie spieszno:) koleżanka i kolega rozciągają mi za plecami spadochron.W to mi graj:) Jedyneczko ! i baaardzo słusznie ,że M się nie przeprowadził:) nie ma to jak we własnych kątach.A szpaki rzeczywiście bardzo aktywne. Widziałam ogołocone krzewy czarnego bzu i jarzębiny. Robią zapasy sadełka przed odlotem. LUNKA! Wyżłopałam do tej pory trzy kawy. Na dzisiaj limit wyczerpany. W mieszkaniu faktycznie robi się chłodno.Coraz częściej myślę kiedy włączą ogrzewanie.Na wyjazd życzę Wam szczęśliwej drogi. LIVIO! Ooo Matko ! w internecie jest wsio :)Przeczytałam i przypomniałam sobie o zabobonach z tym związanych:):) a niech to!!!! MARYLKO! Miałaś fajny romantyczny wieczór. Postanowiłam uzupełnić zapasy świeczek i kadzidełek. Przed nami wieczory coraz dłuższe trzeba je umilać na wszystkie możliwe sposoby. Pozdrawiam bardzo miło hej Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Kumpelki! Tak mi dzisiaj do niczego nie spieszno:) koleżanka i kolega rozciągają mi za plecami spadochron.W to mi graj:) Jedyneczko ! i baaardzo słusznie ,że M się nie przeprowadził:) nie ma to jak we własnych kątach.A szpaki rzeczywiście bardzo aktywne. Widziałam ogołocone krzewy czarnego bzu i jarzębiny. Robią zapasy sadełka przed odlotem. LUNKA! Wyżłopałam do tej pory trzy kawy. Na dzisiaj limit wyczerpany. W mieszkaniu faktycznie robi się chłodno.Coraz częściej myślę kiedy włączą ogrzewanie.Na wyjazd życzę Wam szczęśliwej drogi. LIVIO! Ooo Matko ! w internecie jest wsio :)Przeczytałam i przypomniałam sobie o zabobonach z tym związanych:):) a niech to!!!! MARYLKO! Miałaś fajny romantyczny wieczór. Postanowiłam uzupełnić zapasy świeczek i kadzidełek. Przed nami wieczory coraz dłuższe trzeba je umilać na wszystkie możliwe sposoby. Pozdrawiam bardzo miło hej Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Globusiku. Jutro jest druga rocznica,jak moja mamusia odeszła. Popłakałam sobie! Ah gdyby ona była wśród nas,było by zupełnie inaczej! Pomalutku zbieram się do pracy. Miłego odpoczynku wam życzę. Śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki :-) Livciu,co tam po wizycie M u doktorów?? Został w szpitalu?? Jakby został poleczyli by go troszkę!! Globusiku,mój dzień szybki jak zwykle!! Troszkę pracy w pracy,a potem?? Odwiedziny u mamki,u teścia,buraczki przetarte i przygotowane do mrożenia. M jeszcze nie ma .Poszedł do ojca insulinę podać.Pewnie drzemie już w fotelu:-) O przepraszam,już puka do mych drzwi!! Dobrej nocki Wszystkim,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Rano nie zdążyłam z Wami wypić kawy. Poszłam do maluszka i tam tata zrobił i podał mi kawę.O Matko nie pamiętam żeby facet robił mi kawę. W domu trwa remont. Wszystkie kosci mnie bolą.:) Dobranoc.Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i pozdrawiam .Kawa ja co dzień pachnie. Zapraszam. JEDYNECZKO! Co za fajne uczucie ....ON:) puka do mych drzwi❤️. MARYLKO! Sympatyczny Pan. Życzę Ci takich kaw jak najwięcej. LUNKA! Znam to uczucie:( LIVIO! hej. U mnie za oknem ostre słońce i 3 st. Zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Marysiu,ja Ci dzisiaj zrobię kawkę:-) Zapraszam wszystkie koleżanki. Remont??? niedawno przerabiałam,współczuję.Zostały wspomnienia :-( 70 dni pan majsterek remontował mi łazienkę:-) Ale teraz jest ładnie i wygodnie.Warto było. Poradzisz sobie Marysiu.Czekaj na efekty:-)Będziesz zadowolona. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszona do łz livia wpada na chwilę. wieczorem telefon,Wnusiu krzyczy w słuchawkę - BABO,DZIADZI ,CIUCH CIUCH......I WIELE WIELE SŁOW W SLANGU :D ALE BYŁ przejęty. Syn tłumaczy - Babciu,dziadku,jadę do was pociągiem. S odstawia Synową i Ziemka do pociagu,a sam jedzie samochodem,odbierze ich ze stacji. co za radośc dla dzieci,a babcia w transie.VCuus az mnie zatyka. Bezcenne chwile. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera lynn
matrony wnuki bawić a nie na kafeterii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Chwile bezcenne PRAWDA. Już Cię widzę ..szczęśliwa , radosna zerkasz w okna i czekasz .Nam to. Jedyneczko. Przyjemnego i spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
a miało być ..znam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku chłodno u ciebie ale za to kawka tak fajnie rozgrzewa,którą przygotowała nam Jedyneczka. Marysiu tato maluszka pewnie zadowolony bo inaczej kawy by nie zrobił. Livciu ja też rozmawiałam z moim wnusiem chce taktol i bume. Baba Tina bum bum. Bezcenne chwile. Zabieram się za pieczenie ciast. Pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! U mnie rzeczywiście zimno. Nic to idę na strych po pierzynę!! i walonki. Zimno mi nie straszne:D:D Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór Piątek dobiega końca.Jak dla mnie był zbyt szybki. Duuuużo spraw załatwiliśmy , najważniejszą to .... kocią manicurę:D Pusio zadowolony, a nam kamień z serca:D Jutro będę miała labę. Obiad przygotowany. Z tego co wiem to u każdej z nas coś się dzieje. MARYLKO! z robotą ostrożnie , pamiętaj o kręgosłupie. LUNKA! czy dzisiaj wyjeżdżacie?? życzę spokoju i szczęśliwego powrotu. LIVIO! Jak najwięcej niezapomnianych chwil. Jedyneczko! Przyjemnego wieczoru. Myślę,że jutro rano wpadniemy do Stacyjkowa. Dla wszystkich dużo miłych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam też życzę dobrej nocki!! Masz rację Globusiku,u każdej z nas coś się dzieje.Takie życie. Powiem szczerze,że wpadłam do domu parę minut temu:-( Nie o moje sprawy chodziło.Idę na górę,trzeba za coś się zabrać!!! Najchętniej bym się kimnęła:-) Zrobię tyle ile dam radę!! Coby tak nie usnąć przy robocie:-) Luna szczęśliwej drogi.Trzymajcie się! Pozdrawiam Was. Livciu,miłych chwil z wnusiem:-) Marysiu jak tam remonty?? Dajesz radę ?? Dajesz:-) Pozdrowienia dla syna!! Co tam u pampersika?? Śpijcie długo i spokojnie!! Ja jutro otwieram o 8 :-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jedyneczko! wyszłam Ci na spotkanie. Przygotowałam co trzeba na poranne spotkanie. Kawa czy herbata ...co sobie życzysz:) Miłej soboty. Obudziłam się dość wcześnie .... tak lubię. W okół cisza , miasto śpi nawet liście na drzewach nie rozmawiają ze sobą:) Nie mam planów na dzisiaj , wiem jedno ...nie będę wychodzić. Wszystkim Koleżankom miłych wrażeń życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pokochaj jesień Spróbuj pokochać jesień z niesamowitymi urokami Spójrz ile piękna niesie obdarzając cię nowymi dniami. Kolorowo jak wiosną barwne liście ostatki zieleni Dadzą chwilę radosną twą szarość życia mogą odmienić. Wieczór szybciej nastaje słońce też znika wcześniej niż latem Lecz nowe czy nie daje chwile spokoju skorzystaj zatem. AUTOR Tadeusz Karasiewicz Jedyneczko ! wierszem przywitajmy pierwszy dzień jesieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zawalona robotą nawet nie zauważyłam, Ze to już jesień. Dziękuje Globus za kawkę .wiersz i przypomnienie.:) Jak na razie pochmurno i zimno. Cały tydzień nie byłam u mamy. Zaraz się wybieram , a remont poczeka. Buziaki dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki.Razem z Wami przy ciepłej kawie witam jesień:-) Nie słyszę szpaków,czyżby się najadły do syta i fru... Dobrego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam dostacyjkowa po wytchnienie. co tu ukrywać,odpoczynek nocny - za krótki. sniadanko zaliczone.wnusiu na słowo - paróweczka,wystartowal do stołu hehe.. babcia dostała prezent od wnusia.popielniczkę z dwoma żabami,niezle się zaciągają,ciekawe czym. dnia fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO!MARYLKO!Jedyneczko! Otóż to Marylko , robota jest i będzie zawsze.Przyjemnych chwil z Mamą życzę. Livio! żabki zaciągają się świeżym powietrzem. Fajny prezent:) Jedyneczko! szpaki pofrunęły. Zapamiętały miejsce gdzie dobrze dają jeść powrócą:) Ja jeszcze w szlafroczku , ot tak spokojnie piję i delektuje się kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Co porabiacie?? Głupie pytanie,przecież wiem... Jestem zamyślona sprawami rodzinnymi:-( W południe poszłam do teścia ze świeżą zupą.Widzę od paru dni,że to co przynosi ze sobą do teścia opiekunka,to wszystko na be....ląduje w koszu.(klopsiki ze słoiczka i kasza gryczana!!! Cztery woreczki w lodówce,skiśnięte!!) On nie jest taki kapryśny,ale ..... Weszłam do niego ok.15,30 Dom zasmrodzony papierosami.Pytam,czy jakaś imprezka była,czy cuś:-) (teść nigdy nie palił) To pani opiekunka.Paliła niby przy oknie,ja przyszłam po czterech godz.i mieszkanie zasmrodzone!!! Ja też kopcę:-( Po pracy!!! Chociaż jestem u siebie. Mało tego!! Obiad przygotowany wstawiła mu do mikrofalówki w metalowym pojemniku:-( Całe szczęście,że go nie podgrzał!! Nie zostawię go !!! Tak jak pisałam wcześniej był dla mnie zawsze życzliwy.Nigdy złego słowa nie usłyszałam!! Zawsze mnie wspierał!! Będę się nim opiekowała!!! Do mikrofali nie sięga :-( Jest pod sufitem!! Raz próbował i się poparzył:-( Przykre to wszystko.Sorki!! Musiałam się wyżalić!! Koleżanki śpijcie spokojnie:-) Dobrej nocki Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. Wiem niedziela , odpoczywacie , zachowuję się cicho nie chcę burzyć błogiego spokoju. Na wszelki wypadek zostawiam kawę. Jedyneczko. Pani godziny spędzone u T taktuje rozrywkowo. Papierosek , kawka i pogawędka. Dobrze,że jesteś blisko i w każdej chwili możesz zareagować. T nawet jeżeli nie mówi tego głośno to jest Ci wdzięczny. Rzeczywiście jest o,czym myśleć. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie Panie. Miłej spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuje za kawkę . Słonko dziś świeci, może będzie cieplej w domu wieczorem już zimno. Malowanie skończone , wreszcie. Jeszcze trochę zostało mi sprzątania. Jedyneczko porozmawiaj z panią z opieki. Może palić na dworzu. Mikrowelę też można postawić niżej. Jesteś energiczną kobietą. Ustawisz wszystko tak ,żeby było okej. Livio cieszysz się wnukiem. Fajnie:) Lunka pewnie już w Polsce, odwiedza rodzinę. Dobrych wrażeń. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Dziewczyny małe sprostowanie. Wczoraj pojechaliśmy na pogrzeb ojca,ale spoczął w niemieckiej ziemi! Z całych sił i chęci, musiałam zrezygnować z pochówku w Polsce. Nie stać mnie by było na takie coś. Poza tym, biurokracja podcięła mi skrzydła. Do Polski wyjeżdżamy za tydzień tj.1.10. Wczoraj wrócił cały żal i wiele łez wylałam. W takich chwilach wielką podporą jest dla mnie mój kochany. Po pogrzebie, mieliśmy małe spotkanie przy kawie i cieście w gronie znajomych i rodziny. Potem podróż do domu,niby nie daleko 200 km,ale 2 i pół godz potrzebowaliśmy. Zasnęłam jak dziecko. Czytałam co u was. Pozdrawiamy was wszystkie i miłej niedzieli wam życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! masz czyściutko i przyjemnie. Przy dużym stole kawa będzie smakować jeszcze bardziej. LUNKA! Ojciec został z Tobą. Uroczystość bardzo smutna . Do tego przeżyłaś rocznicę odejścia Mamy ... zbiegło się w czasie. Smutne wspomnienia cholernie bolą dobrze,że jest przy Tobie Z. Na odzyskanie równowagi potrzeba czasu. Dobrze,że przed Wami wyjazd. Przygotowania z tym związane odciągną Cię od rozmyślań. Lunka moim zdaniem ziemia jest wszędzie taka sam:( Ja mam słoneczny ale zimny dzień. Wiatr targa drzewami. Obserwuję przez okno. Mieliśmy telefon od Wnuka z zapytaniem czy może odłożyć przyjazd do nas na termin późniejszy. Po prababci ze strony Mamy dostał mieszkanie. Co prawda nie duże /pokój z kuchnią / ale własne. Czas nie nagli więc po woli prowadzony jest kapitalny remont. Pod nieobecność Taty sam nadzoruje i pomaga przy robocie. Do zrobienia zostało nie wiele. Mieszkanie jest wysokie / kamienica w centrum miasta / chce żeby była zrobiona antresola ..będzie sypialnią. Zajęty i przejęty tym wszystkim nie chciałby planować wyjazdu i za kilkanaście dni rozpoczęcie roku. Oczywiście ,że przyjazd do nas nie najważniejszy. Niech realizuje swoje życiowe plany , my tylko się z tego cieszymy i na przyjazd czekamy:) Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki przed snem. Luna trzymaj się kochana!! Wiele przeszłaś.Pozdrawiam Was serdecznie!! Wyjazd do Polski .spotkanie z najbliższymi. Radość i też wielki stres....Wnusio Cię oczekuje:-) Wspaniałe chwile przed Tobą.Tak jak mówi Globusik ,wyjazd odciągnie Cię od rozmyślań. Globusiku,wnuczek będzie na swoim:-) Fajnie mu się trafiło!!! Niech mu się szczęści!!!! Ty jesteś wyrozumiałą i kochaną babcią:-) Marysiu uporałaś się z porządkami remontowymi?? Jest świeżo i troszkę inaczej?? To już koniec czy idziecie za ciosem?//:-) Livcviu mile spędziłaś czas zapewne z królewiczem!! Wyjechali?? Jutro oczekuję dokładnych wieści!!! Pozdrawiam !!! Dobrej nocki!!! Śpijcie pomalutku koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×