Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Jedyneczko! Poproszę dużą kawę. Poruszam się w tempie żółwia:) a to wszystko z powodu zimna brrr tylko 5 st. Pierzyna bardzo wskazana :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Mój starszy S wybrał się do pracy w krótkim rękawku:-( Daleko nie doszedł bo tylko za drzwi wyjściowe:-) Wrócił i ubrał się przyzwoicie!!! Bluza i kurtka . Zapowiadają jeszcze ciepłe dni. Dobrego dnia koleżanki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! stopniowo trzeba się przestawiać na kurtki , płaszcze itd. Było tak fajnie i lekko na ramionach :D Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zimno ale kawa nas rozgrzeje. Wczoraj wybrałam się na piknik organizowany przez miasto. Spiewał Rynkowski ale było tak zimno ,że po 4 utworach poszłam do domu. Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyjechali....... takie życie. a ja jestem z Wami, i słuchawkami na uszach. Gdyby nie ciągły dyzur przy kuchence i zlewie i cholerne zmęczenie, ale co tam,odpoczywam. musze zrobic cuus z moim bólem nóg.Na grzyby zabrałam krzesełko rybacke :D soba nigdy się nie przejmowałam, bolało? Musiało przejść samo,ale teraz nogi zupełnie odmawiają mi posłuszeństwa,jestem troche wystraszona,nie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko,dzieki za troskę.Tym razem musze liczyć na dohtoruuff,byłam juz z tym nieraz,ale olewali..chodzxić..chodzić .. rada. A tu coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO witaj Marylko. Jedyneczko bardzo wielkie dzięki za piękną piosenkę ..bardzo ją lubię. Jeśli słucham Rynkowskiego zaczynam od niej. Ponieważ wybieram się do lasku , droga niech będzie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - wyobrazam sobie przejęcie Twojego Wnuka.Pierwsze samodzielne mieszkanie,TYLKO JEGO !! pewnie,że poczekacie na jego odwiedziny. a mój Wnusio - no,nie bede nadawała tych ochów i achów ,wiadomio..CUDO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusiowi mojemu zakupiłam kiedys nocniczek,taki sobie chiński solidny wyrób. Pioseneczka w nim leci..jak tam jakieś kropelki wpadną. Dobrej nocy i sza... znacie zapewne. jaja z tym nocnikiem dokumentne. Już za poprzenim ich pobytem,stało sobie urzadzenie blisko okna w pokoju,zaczął padać deszcz i kilka kropli na niego spadło. Zaczął grać,S myslał,że w końcu przestanie- ale grał i grał.Musiał wstac,wytrzeć i od okna odsunąć hehe.. tym razem było weselej.Mnie ta cichutka melodyjka by nie obudziła,tym bardziej z łazienki. Znowu w srodku nocy S usłyszał granie.wystraszony pobiegł do łazienki,czyżby Wnusio mój w nocy z niego korzystał? ale nie,suche toto,gra i gra samo. szukał jakichs narzędzi,aby aparature dzwiękową rozkręcić i baterie wyrzucić..a tu się mówi,że co chińskie to lipa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rzeczywiście pomyliłam nadawcę .Livio bardzo dziękuję. Nocniczek super sprawa , przypomina o siusianiu:D Nasz Krzyś przejęty bardzo. Wyprowadzka jednak będzie taka częściowa. Za bardzo wszyscy ze sobą są związani , a przede wszystkim brat przeżywa brak K w domu. Więcej obowiązków spadnie na niego. Zaplecze jednak ma , a to w życiu bardzo ważne. LIVIO! nie oszczędzaj ..ochów i achów na temat Wnuka .Jest to tak normalne jak chleb powszedni.Chyba najwięcej radości może dać taki szkrab❤️. LUNKA Czekam na "B" idziemy do lasku cel???? gałązki sosnowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rzeczywiście pomyliłam nadawcę .Livio bardzo dziękuję. Nocniczek super sprawa , przypomina o siusianiu:D Nasz Krzyś przejęty bardzo. Wyprowadzka jednak będzie taka częściowa. Za bardzo wszyscy ze sobą są związani , a przede wszystkim brat przeżywa brak K w domu. Więcej obowiązków spadnie na niego. Zaplecze jednak ma , a to w życiu bardzo ważne. LIVIO! nie oszczędzaj ..ochów i achów na temat Wnuka .Jest to tak normalne jak chleb powszedni.Chyba najwięcej radości może dać taki szkrab❤️. LUNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was koleżanki. Jestem u kresu moich nerwów. Wczoraj wieczorem mój Z został potrącony przez motor. Wyszedł z piesem na spacer,wziął ze sobą latarkę,szedł oswietloną ulicą i chodnikiem. Z tyłu słyszał ,że jedzie ktoś szybko motorem,dawał sygnały latarką,niestety nic to nie dało.Facet go nie widział.Uderzenie w plecy było bardzo mocne,aż buty mu z nóg spadły i głowa rozbita, stracił przytomność. Karetka i policja zjawiła się od razu. Zabrali go do szpitala.A ja w tym czasie w pracy.Jak dostałam tel to zapomniałam drogi do szpitala. Dojechałam to był już po tomografii. Na szczęście żadnych wewnetrznych obrażeń nie ma.Głowa pozszywana,kolano zawinięte, łokcie obdarte. Jesteśmy już w domu,boli go każda część ciała. Leży sobie i odpoczywa a ja jestem na posterunku. Wiecie tak sobie myślę,że człowiek nie docenia każdego przeżytego w zdrowiu dnia. Od wczoraj wiele się zmieniło! Byłam w szoku,dopiero teraz nerwy mi się uspokajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna.Bardzo Wam współczuję!!! Co za nieszczęście.Pozdrów Z,niech szybko wraca do zdrowia!!! Nigdy nie wiadomo co człowieka może spotkać :-( Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opieka lekarska bardzo się różni od naszej,oby była skuteczniejsza. U nas poleżał by kilka dni w szpitalu na obserwacji.Kroplówka,leki przeciwbólowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Z bardzo ci dziękuje. Zrobiłam mu kąpiel,umyłam go,najadł się i znowu śpi. Niech odpoczywa. Masz rację,opieka tu wspaniała,czyściutko a podłogi aż się świecą. Personel miły aż do bólu. Nie czeka się godzinami. Cóż powiem wam ,że daleko Poskiej służbie zdrowia do tej tutejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! jestem w szoku:( przede wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia Z. Szczęście w nieszczęściu, że nie ma poważnych wewnętrznych obrażeń. Na pewno odczuje ogólne potłuczenie. Życzę Wam obojgu wyciszenia i uspokojenia. Dość niespodzianek!! Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki koleżanki!!! Jestem z każdą z Was myślami. M rozpala w kominku.Trzeba chociaż tego ciepłego duszka do domu wpędzić:-) Pa.Bądźcie zdrowe!!!! Luna,przykre to zdarzenie:-( Bardzo Wam współczuję.Z młody człowiek,silny,szybko wydobrzeje!!! Ma ciebie.Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Poranek szary. Stawiam kawę i czekam :) na spotkanie. Jedyneczko! za kominek służy mi pierzyna:) ale to nie to!! czy będę mogła rozgrzać ręce u Ciebie????:) Lunka! jak minęła noc , jak czuje się Z. Marylko! Livio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Jasne Globusiku!!! Zapraszam Was wszystkie.Kawa przy kominku cuś pięknego:-) Luna,co tam???? Dzisiaj wymykam na trochę z pracy,chociaż w sprawach służbowych. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ! powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mój chory śpi, mówił ze dziś jest jeszcze gorzej,jasne leki przeciwbólowe przestały działać. W piątek mamy wizyte kontrolną. U nas dziś prawdziwie jesienna pogoda,deszczowo,chłodno i wietrznie. Nic tylko w domu siedzieć,napalę w kominku ,tak jak u ciebie jedyneczko. Pozdrawiam was i dziękuję za pozdrowienia dla Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Zjawiam się na kawie bo mam dziś na 10 tą. Wczoraj wieczorem pilnowałam wnuka. Rodzice szli do kina. Wrócili o 23 , prawie sama zasnęłam:D Lunka dobrze , że Zenek nie ma żadnych złamań chociaż potłuczenie boli podobno mocniej. Życzę zdrówka. Livio jak siedzisz trzymaj nogi na drugim krześle, może coś pomoże. Pewnie jesteś przemęczona. Goście i zabawa z królewiczem. za piosenkę dziękuję. 123 powodzenia w załatwianiu obowiązków. Globus może znajdziesz grzyby oprócz gałązek. Miłego spaceru po lesie. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - pokaz Cieniowi,ja mojemu, tak mają tańczyć,jak im zagramy hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×