Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie Kochane Kumpelki przed wieczorkiem. Lunka! Sen to zdrowie i regeneracja sił. Dobrze,że Z może spać.Wyobrażam sobie jaki jest obolały.Z dnia na dzień powinno być lepiej a wizyta kontrolna utwierdzi Was w przekonaniu ,że nic się nie dzieje złego. Lunka u mnie pogoda słoneczna i dość ciepło , noce w dalszym ciągu zimne. Ta temperatura wprowadza w błąd administratorów budynków. Wahają się czy rozpocząć sezon grzewczy. W dzień rzeczywiście jest ciepło ale rano czuje się chłód w mieszkaniu. I tak źle i tak nie dobrze:) Marylko! Nie ma ani gałązek ani grzybów. Do lasu nie dotarłyśmy ,ugrzęzłyśmy w sklepach. Lasek odłożony na czwartek:) Pewnie szybciej spotkamy wilka niż grzyby:D Sucho jak diabli. Wyobraź sobie,że Wisła stała się małym strumykiem:( aż mnie przeraziło co będzie dalej??? U Ciebie zapewne taka sama sytuacja??? Dzisiaj pracę rozpoczynałaś później , a zwykle o której zaczynasz??? Livio! Nooooo majstersztyk:) teledysk piękny. Ty chyba jesteś archeologiem?? i z pod ziemi wykopujesz takie perełki. Niech no tylko pokaże się Cień :D postawię mu zadanie ..nauka tańca:D Jedyneczko! Jak dobrze,że mogę ogrzać dłonie , ciągle jest mi w nie zimno. Już przekopałam kufer i wyciągnęłam rękawice :) będą na podróż do Ciebie:) U mnie jest urodzaj na biedronki. Spacerują po oknach , parapetach jak w żadnym roku. Może szukają miejsca na sen. A ja już dzisiaj myślę,że jutro muszę wstać rano:( Na 11,30 muszę być u fryzjerki. Niby nie tak wcześnie ale kawałek drogi muszę pokonać. Ponieważ wyrosłam już:) z rannego rygoru mam powód do narzekania:D Teraz życzę przyjemnego wieczoru i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio niezłe tempo tańca:D Globus, ach te sklepy! Czemu były po drodze do lasu? Wisła ma sporo łach, wysepek piasku. Ale tu jeszcze wygląda jak rzeka. Do maluszka chodzę 3 razy na siódmą rano, musiałam się przeprosić do budzika:D Spaceruję po dwie godziny bo mały śpi tylko na dworze. Aż mnie nogi bolą.Nic to, jeszcze trochę się poznamy i nauczę go spać w dzień w łóżeczku.To pogodny chłopczyk i buzia mu się śmieje na mój widok. Mama mnie pochwaliła, dziwi się ,że tak szybko mnie zaakceptował. Lunka nerwy Ci już zeszły? Będzie dobrze:) 123 {czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Byłam na wywiadówce :-) W Urzędzie Skarbowym też!!! Dwie ważne placówki mam z głowy na jakiś czas!! U młodego??? Matura i ważne informacje. W US trzeba było cuś zapłacić!! Kwit zdać. Pozdrawiam Was i dobrej nocki życzę!! Luna!! Będzie bolało !! Takie stłuczenia bolą mocniej niż złamania. Ratujcie się lekami przeciwbólowymi!! Pa.Jakiś czas to potrwa,życzę dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam:) częstuję kawą.Zapraszam. Zbieram się i wybywam. Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Póżno jestem w wagoniku. Zapraszam na kawusię z nutką wanilii. Pogoda deszczowa,nic tylko spać. Wnusio mój zachorował na anginę,antybiotyk dostaje. Z czuje się dziś lepiej,spaceruje i wymyślił ,że musi troche na dwór. Pozdrawiamy was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękna pogoda.Babie lato fruwa. Słychać dzikie gęsi, odlatują... Luna jak Twój Z. chce na dwór, znaczy już mu lepiej.To dobrze. Globus gdzie wybyłaś? Do lasu z B.? Livio odezwij się do nas. 123 szybko robią wywiadówkę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/AkpWVJG0y50 Witajcie Panie. Na początek przesłałam romantyczną jesienną piosenkę❤️ Marylko wybyłam do fryzjerki zostawić niepotrzebne kosmyki. Jestem już po zabiegu:D. Cień powiedział,że za mało mnie ostrzygła:D Do lasu planuję wyskoczyć jutro. A maluszek jest baaardzo pocieszny , spanie na powietrzu ... samo zdrowie! Lunka! Z jeżeli chce wyjść to znak ,że lepiej się czuje. Młody i silny mężczyzna szybko zregeneruje siły. A wnusio wiadomo przykre ,że zachorował. Pogoda zmienna o przeziębienie nie trudno.Dzieci wyjątkowo szybko łapią infekcję.Myślę,że na Twój przyjazd będzie już zdrowy. Jedyneczko. O jej jak czas gna. Czuję,że razem z S będziesz zdawać maturę:D bo przecież tak jest ,że zdają dzieci i rodzice również. Ale za wcześnie żeby już żyć egzaminami. Najpierw będzie studniówka:D Livio! Czy coś nie tak ???? nie przychodzisz na kawę. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS wszystko ok. u mnie dzisiaj znowu Gruszkowo i na dodatek Jabłkowo :) Poruszamy się z cieniem w rytmie wiadomego marsza :( i tak leci........... dobrej nocy. kolor wieczora jakiś sliwkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Znaczy się wszystko wraca malutkimi krokami do normy:-) Jabłonkowo i gruszkowo!!! Livciu,znaczy się owoce obrodziły:-) Z potrzebuje ruchu,to dobry znak Luna:-) Jesień idzie,już jest w zasadzie! Globusiku piękna piosenka:-) Szpaki mnie oszukały.Myślałam,że poleciały sobie,a tu jeszcze jarzębinkę obskubują.Ich śpiew i krzyki??? Dziwne??? Do tej pory nie zauważałam tego,nie słyszałam.Teraz obserwuję je z wielką uwagą. Marysiu, wiedziałam,że dogadasz się z maluszkiem!!! Pokochał Cię już!! Taka babska ciekawość?? Jak ma na imię?? Chociaż dwie pierwsze literki wpisz... Livciu jak się czujesz??? Czytam o tym grającym nocniku:-) O jeny!!! jakie ja mam wspomnienia:-( Grał na okrągło!!!! Czujnik wilgoci!! Tej melodyjki nie zapomnę do końca życia:-( W końcu wyniosłam go na śmietnik!! Co za durnowaty wynalazek:-( Ot tak sobie wspominam:-) Znowu melodyjka po głowie mi chodzi:-) Dobrej nocki !! Moja będzie taka sobie:-( Mamka mnie zaalarmowała,że z bojlera kapie!! Byłam,sprawdziłam(skrapla się woda) Mówi,że zalewa jej łazienkę:-( Jutro M to załatwi!! Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Po3 tyg. przerwy poszłam na tańce latino. Dziś mambo, samba i cza cza . I wiecie co? Przestał mnie boleć krzyż, a już dokuczał po remoncie i spacerach z Franusiem. Lunka na przyjazd wnusio będzie już zdrowy. Przy tych zmianach pogody nie dziwota, że dzieci chorują. 123 nasze mamy potrzebują pomocy i wszystkim się martwią. Dobrze, że nas mają. Globus masz piękną fryzurę :) Livio robisz kompoty, będą dla wnusia . Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Po3 tyg. przerwy poszłam na tańce latino. Dziś mambo, samba i cza cza . I wiecie co? Przestał mnie boleć krzyż, a już dokuczał po remoncie i spacerach z Franusiem. Lunka na przyjazd wnusio będzie już zdrowy. Przy tych zmianach pogody nie dziwota, że dzieci chorują. 123 nasze mamy potrzebują pomocy i wszystkim się martwią. Dobrze, że nas mają. Globus masz piękną fryzurę :) Livio robisz kompoty, będą dla wnusia . Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) WOW Globusiku:-) Słodziutki bobas!! Co u Ciebie słychać??? Od pół godz. próbuję dotrzeć do Stacyjkowa.Komputer nie wyspany,rozlazły,jemu też serwuję kawkę. Cieplutko u mnie i słonecznie. Widzę,że tańce latino cieszą się powodzeniem nie tylko w moim mieście.Dobrze Marysiu,że kontynuujesz:-) Fajne ma imię mały!! Livciu jak się czujesz?? Luna wyjeżdżacie jutro?? Jak Z się czuje?? Pozdrawiam Was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy was koleżanki. Zaczynamy czwartek,jak ten czas szybko leci. Jedyneczko jutro jeszcze nie jedziemy,musimy najpierw do kontroli do chirurga pojechać,termin dostaliśmy na jutro o 8.30. Wczoraj Z miał lekko podwyższoną gorączkę.Nie wiem czy to ma związek z tym wypadkiem. Wyjazd zaplanowaliśmy na poniedziałek. Marylko fajnie że tańczysz. Maluszek cię polubił. Globusiku co masz dziś w planie? Livciu jabłkowo gruszkowo u ciebie,zapach przetworów aż do mnie doleciał. Dziś czekają mnie syzyfy,obiadu nie gotuję,wczoraj narobiłam klusek leniwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was i ja. Ale u mnie zmiana pogody,z pieknej słonecznej na ciemną i padającą. Piszę do Was przy zapalonym świetle - kolor w domu sliwkowy. A takie plany miałam do dalszego działania w ogrodzie. 123 - szpaki,jest co słuchać i ogladać.Wczoraj od rana miałam ich całe stado w ogrodzie,raczyły się resztakim winogron. M dyskutuje z facetami w czerni z telewizora..hehe.. ale lecą słowa. ech ..zycie. A mój majster od dachu stał się jakiś niewidzialny :D,nie wiem czy go jeszcze zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witam Was obiadem:) Wrociłam od maluszka i konczę smażyć kurczaka. Dziś byłam na dworze z F. tylko rano. Od 13 tej pochmurno i pada, ale ciepło. Livio mam nadzieję ,że jeszcze będzie pogoda. Może w sobotę ? Muszę wykopać cebulki mieczyków. Luna Twój M. może się przeziębił. Może herbatka z malin ? 123 imię maluszka też mi się podoba. W ogóle ludzie wracają do dawnych imion. Globus jak tam spacer, wybrałaś się z B.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wieczorem wita Was zapracowana kobieta .... ja:) O tej porze każdego roku w mieszkaniu rozchodził się zapach smażonych śliwek. Bardzo mi tego brakowało. Nie mogłam dopuścić by tej jesieni było inaczej. Kupiłam więc śliwki, wypestkowałam i ...jest zapach.... śliwki się smażą. Zgodnie z umową z "B" poszłyśmy do lasu , gałązki sosnowe są , przygotowane do zrobienia jakichś kompozycji. Sporo miałam do załatwienia ale się udało. LIVIO! U Ciebie gruszkowo u mnie śliwkowo. Jedno i drugie bardzo smaczne. Livciu! czy majster od dachu dostał zaliczkę:) jeżeli tak to może długo się nie pokazać:) MARYLKO! Rzeczywiście imię maluszka bardzo ładne. Zauważyłam,że na topie:) są imiona z tak zwanych dawnych lat. Podoba mi się to. LUNKA! Dobrze,że jutro macie kontrolną wizytę u lekarza. Przed wyjazdem lepiej sprawdzić czy wszystko idzie ku dobremu. Lunka pisałyśmy kiedyś o kwiatach i o niebieskich storczykach. Kupiłam taki znajomej. Wcześniej wyczytałam i wiedziałam,że są one sztucznie barwione. Nie myślałam ,że ten kolor będzie bardzo krótkotrwały. Wyobraź sobie,że pierwsze kwiaty są piękne jasnoniebieskie , następne rozwijające się już bledsze , a małe jeszcze w pączkach już prawie białe. Nabrałam się , sobie już nie kupię. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. JEDYNECZKO! Ale zazdroszczę:D Ci szpaków. U mnie dzikie gołębie huczą , a jest ich pełno. Biję się o miejsce na zimę. Szpaczki zrobią porządek w ogrodzie i zaśpiewają ...żegnaj lato na rok. No i tak następny dzień dmuchnął mi jak ...dmuchawiec. Deszczu nie było , za to było ciepło , a chwilami nawet duszno. Wszystkim Paniom mówię dobrej nocy.Do zobaczenia w Stacyjkowie na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki na dobrą nockę:-) Babcią zostałam ,brateczną??? Córka mojego brata urodziła dziś Aleksandra:-) Radość w rodzinie!!! Cieszę się bardzo i dzielę się z Wami dobrą nowiną:-) Dobrej nocki kochane koleżanki:-) Pa. Rasdość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Ciociu -Babciu:D ale radosna wiadomość. Składam gratulacje :D:D i niech Aleksander rośnie zdrowo. Stacyjkowa kawa przygotowana. Pozdrowienia ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Oszustką
jedendwatrzy123 ,, ale ty jesteś obesrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Oszustką
jak chcesz podyskutować to napisz na prywatnego maila marta.661@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Masz deszczyk ja nie. W porównaniu do dnia wczorajszego znacznie się ochłodziło. Czekają mnie zakupy. Będzie bigos. Marylko! nie doczytałam wczoraj,że byłaś na tanecznej rehabilitacji:) a to dopiero:) kręgosłup wie czego chcieć.Przyjemne z pożytecznym. Przygotowujesz ogród na zimę , ja obserwuję krzewy na balkonie. Powinno być dobrze chyba podoba się im miejsce. Lunka! Wizyta przed Wami. Trzymam kciuki żeby było OK. Livio! Czy wiatr pomógł Ci zrywać gruszki? u mnie wieje jak diabli. Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz piatek. Chłodnawo,zapewne się ociepli w ciagu dnia. M wybiera się na grzyby- a ja w słoikach sobie siedze. 123 - podałaś kiedys fajny przepis na ocet jabłkowy.Nie wiem czy znajdę,pamietasz go?Zapewne są w necie,ale od Ciebie jest lepszy :) Mysle nad jabłecznikiem.Znacie dobre przepisy? Marii,Ty to specjalistka od ciasta. w necie wyczytałam jakieś tam.. w jednym ma być wsypany budyń.Ma skleić farsz jabłkowy?czy cuuś?.. ale nadałam ble..ble..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu,właśnie tak myślałam,żeby Ci przypomnieć o tym occie jabłkowym.Uporządkuję papiery i Ci napiszę.Dużo roboty, koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wizyta kontrolna wypadła ok. We wtorek ma zdjęcie szwów z rany na głowie.Załatwimy w Polsce. Z zdrowieje to najważniejsze,teraz czekają nas procedury na policji. Nie wiem, ale chyba będziemy musieli wziąść adwokata. Jedyneczko babciu ciociu,gratulacje. Globusiku powidła śliwkowe ,mniam pycha. A tak w nawiasie, to do czego używacie tego octu jabłkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! Bardzo się cieszę że Z zdrowieje. Nic nie zakłóci zaplanowanej podróży. Lunka octu używam bardzo mało , jeśli już to własnie jabłkowy. Zastępuje mi zwykły ocet. Nie używam go jedynie do zapraw na zimę. Dziewczyny , śliwkami nadwyrężyłam dłonie , bolą mnie jak diabli. Wpadłam do Wagonika żeby pożyczyć:D Wam dobrej nocki. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×