Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Biegam dzisiaj z tą kawą od rana i nie mogę otworzyć drzwi,zacięły się czy co?? Jestem i słonecznie zapraszam. Cieplutko. Widzę jak młodzieńcy idą bez teczek do szkoły.To chyba najfajniejszy dzień w roku szkolnym.Jutro cenzurka i koniec;-) Dobrego i spokojnego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Pogoda barowa , zapraszam na posiedzenie przy kawie. x Jedyneczko aż mi żal , że nie wpadłam na pyszności. Było co smakować:) Ja mam obiad trzydniowy..wiesz jaki??? :) Mam myśl ,że głód zaspokoję gotowizną choć bardzo nie lubię. Ponieważ nie mogę na siebie patrzeć gnam do fryzjera. Niesforne włosy jak nie trzeba szybko rosną:)] x Wyobraźcie sobie Panie ,że od dzisiaj dzień będzie stawał coraz krótszy:( x Pozdrawiam koleżanki i do uzdrzeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem jestem Jedyneczko , witaj. No właśnie koniec roku szkolnego. U mnie zapanowała cisza!!! Wakacje !!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Witaj. Ja też muszę do fryzjera;-) Wyobraź sobie,że gotowcami żywi się mój starszy S odkąd się wyprowadzili. W sumie nie mają czasu sobie gotować,ale odkryli w moim miasteczku "domową" jadłodajnię.Sama parę razy korzystałam i muszę przyznać,że bardzo mi smakowało. Wczoraj dzwonię do syna i zapraszam go na pierogi,a on:dziękuję mamuś jadłem już kartacze:-D Ponoć mają sobie wykupić tam karnet miesięczny. No cóż,można i tak... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. Jedyneczko moi młodzi też korzystają z gotowców. Nie chce im się gotować i nie mają czasu. Wspomną miło mamę. Zobaczysz:) Globus jak fryzura ? Pewnie ładna jak zwykle. Luna , Ime pozdrawiam. Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Przygotowałam kawę. Nie było mnie troszkę w stacyjkowie, mam na to dobre wytłumaczenie. Po pierwsze praca, dom no i aktywnie włączyłam się w pomoc dla chłopczyka , który zachorował na białaczkę. Maluszek ma na imię Bennett ma 2 latka. Potrzebny jest przeszczep szpiku kostnego. Rozwieszam plakaty z prośba o datki na konto i badania na potencjalnego dawcę. To jest wnuczek naszej sąsiadki. Zobaczymy jaki będzie odzew ludzi. Tak mi szkoda tego malutkiego no i całej rodziny. A u nas pomalutku odliczamy dni do wyjazdu. Pozdrawiam was wszystkie i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luneczka jestem pod wrażeniem,chylę czoło. To bardzo szlachetne z Twojej strony.Oby akcja się udała,trzymam kciuki i dopinguję Ci. Dzięki za kawkę;-) Słoneczny dzień,czy tak będzie do zmierzchu???Pogodynka mówi,że nie:-( Zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dziękuje za kawę. x Lunka Z CAŁEGO SERCA życzę żeby akcja się powiodła.Przed maluszkiem długa droga leczenia❤️ x Jedyneczko gotowizny nie lubię i to bardzo. Moje dzieci również idą na łatwiznę i za to "gniewam" się na nich. Właśnie sprawdziłam lodówkę , w zasadzie nie miałam co sprawdzać jest puuusto!!!! Czekaja mnie zakupy. x Marylko moja głowa będzie gotowa jak położę farbę. Może zechce mi się zrobić to dzisiaj. x Ime pozdrawiam. x Do uzdrzeni hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Uśmiechu na cały dzień:-) Wakacje. Koniec roku szkolnego. Synek przychodzi ze szkoły. - Tato, Ty to masz szczęście do pieniędzy. - Dlaczego? - Nie musisz kupować książek na przyszły rok - zostaję w tej samej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime gdzieżeś?? Oczy wypatrujemy za Tobą;-) Mam nadzieję,że wszystko ok. U mnie najdłuższa godzina w pracy:-) Pogoda się psuje,czarne chmury nadciągają. M pojechał zwieść rzeczy studencika. Mój studencik obolały:-( we wrześniu jeszcze raz przystąpi do egzaminu z obwodów? Rozżalony...pomagał koledze,tamten zaliczył na 4,a on na 2. No cóż,bywa.To jeszcze nie koniec świata:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko nooooo wiesz :) dowcip kapitalny:) x Zapraszam na fasolkę szparagową / żółtą/ z bułką:) Jestem spokojna bo lodówka zaczęła żyć swoim życiem. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko a cóż to za student , który zdaje wszystkie egzaminy!!!!!?????? ja takiego nie znam:) Nas starszy studencik napisał pracę .Czeka na spotkanie z promotorem. Młodszy wyczekuje na wyniki z matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku fajnie,że wpadłaś:-) Podkradam fasolkę.U mnie podgrzewane kotlety:-) nie wiem o której chłopaki zjadą. O zobacz, to Twój wnuk już kończy...Jeny,ten czas tak szybko leci:-( Teraz młodzieniec rozpocznie studia,zdecydował się już na coś?? Wyniki maturalne ponoć 30 czerwca. Pamiętam ten stres:-) Globusiku będę się zbierać.Zaraz zaciągam rolety,jeszcze podłogi poprzecieram.. Miłego popołudnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime wita się z wszystkimi :) Lunka Trzymam kciuki za sprawę Czy to jest ten chłopczyk,który widnieje również na fb? Jedyneczko Tyle piszesz o swoim studenciku... Moja córka wróciła z obozu Studiuje na AWSiF Na wspomnianym obozie straciła paznokieć u stopy...cały...bleee I zaczęła się szopka Prześwietlenie,bo palec może być złamany Ostatecznie córka wyrwała sobie paznokieć sama bo ledwo wisiał a lekarz na obozie stwierdził,że nie może jej pomóc :O Piasek dostał się pod pazur i mogło dojść do zakażenia Maści,opatrunki,itede ;) Kawał ewidentny do mojego juniorka :D Ale zdał! Globusiku Ślinka mi leci.Wytrzesz? ;) Fasolka,mniam! Dlaczego ja tak lubię warzywa i owoce? Mięcho mogłoby dla mnie nie istnieć ;) Marysiu Samochód mam w naprawie Wczoraj byłam z córką u ginekologa.Ma okropne miesiączki(skądś to znam :() Pożyczyłyśmy auto od "zięcia" Dziwnie się jedzie nie swoim samochodem ;) Przynajmniej ja tego nie lubię ;) Swój mam odzyskać dopiero w poniedziałek ale jak znam życie... Pisałam Wam,że stawiam na turbinę....chciałam napisać,że mąż stawia.Wiadomo,facet ;) Moje górą! Wtryski...stawiałam na wtryski I znowu wygrałam ;) :D Auto dostało po garach po benzynie,którą mąż zatankował w Łodzi ;) Jenyyyyy...ta Ime ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podnoszę rolety w wagoniku. Kawę stawiam. Słoneczko za oknem. Ime tak to ten chłopczyk na fb. Wczoraj odwaliłam kawał dobrej roboty, prawie wszystkie plakaty i ulotki mi zeszły. Zapowiada się ładny dzień. Idę z piesą na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku za fasolkę oddała bym wszystko. Z też uwielbia. Zostało coś tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Imuś oj dzieje się,dzieje u Ciebie. Wpadaj na łyk kawy i wytchnienie.Jak wczoraj pisałaś to ja już smacznie spałam:-)W nocy łapię każdą minutkę odpoczynku. Dzisiaj zaczynam od 8,ale...klient łomotał w każde drzwi,użył domowy dzwonek,telefon.....Sprawa dział się od 6,30./ Chciał zapytać,czy w przyszły czwartek będzie mógł wypożyczyć lawetę:-( Możecie sobie wyobrazić moją wściekłość. X Dziewczyny sobotnia kawa na Was czeka,zapraszam... Luna jak Ci smakuje w Twojej nowej kuchni;-) Globusiku słoneczni dzionek u mnie,a Ty co planujesz?? Zaraz idę po kapuchę,ugotuję gołąbki.Będzie na dwa dni;-) Marysiu dla Ciebie kawka też przygotowana .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Jedyneczko i wszystkie Panie. Dziękuję za kawę. Przyda się i to bardzo. Spałam jak suseł ale noc była za krótka. U mnie dość ciepło ale pochmurno i zapowiadają opady. Moje plany to przygotować ćwiartki z kurczaka ...pieczone z warzywami. Ostatnio mi smakowały. x Jedyneczko rzeczywiście czas leci. Starszy wnuk pierwszy stopień / inżynier/ po obronie pracy będzie miał za sobą. Nie rezygnuje i planuje następne dwa lata na stopień mgr. Fajny chłopak ten K. Młodszy w stresie czeka na wyniki matury. Wybrał kierunek związany z muzyką na jednam z Uniwersytetów. Jeśli się dostanie wyjedzie z domu. x Ime nie masz czasu na nudy!!! wygląda na to ,że zagościło u Ciebie ....prawo serii... problem goni problem:( Znam to ! najgorsze,że człowiek nie ma na nic wpływu. x Lunka, Marylko Jedyneczka przygotowała sobotnią kawę:) wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam słonecznie i zastawiam stół. Jagodzianki dzisiaj do kawy;-) Luna zdążysz schrupać przed pracą?? Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jedyna dzięki za jagodziankę, pychotka. A tak prawdę mówiąc , dawno nie jadłam jagodzianki. Jeszcze dwa tygodnie i mamy urlop. Będę miała okazję zjeść chałkę, jagodziankę i cebularza. Z czeka żeby zjeść bobu. Niedziela minęła jak z bicza strzelił. Pozdrawiam was i zaraz do pracy lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. O jej kawa i jagodzianki , Jedyneczko ale się postarałaś:) Dzięki. x Dziewczyny mam dzisiaj uroczystość. 25 lat służby w kapłaństwie. Jestem już gotowa i wybywam. x Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna hejka:-) Nie zauważyłam,że byłaś;-) Cebularz,co to takiego??Poczytam ... Odliczasz już dni,czas szybko lec***akuj walizki;-) Dobrego dnia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Jagodziankiiiii :D Smak dzieciństwa ;) Żarcik z zejściem z dachu...Hm ;) Trochę ryzykowny Bo jakby facet jednak był pewny,że drabina nadal tam stoi to byłyby z tego problemy :( Jeden nierozważny krok i facet uczyłby się latać jak mój mąż,który też już zaliczył upadek z dachu...bo ślisko było ;) Mam problemy z netem ostatnio Chyba router się psuje :( Globusiku Jakie 25-lecie w kapłaństwie....czemu ja nic nie wiem?! ;) Lunka Też ciekawam co zacz ten cebularz ;) Marysiu Auto dopiero w środę dostaję.Czy ja zawsze muszę mieć rację???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i zapraszam na kawkę. Globusiku,opowiadaj:-) I jak tam Twój junior,zadowolony?? Ime żarcik z dachem zapewne wyreżyserowany;-)ale rozbawił mnie do łez...No właśnie mam tak samo że wszystko muszę przewidzieć,mój M mówi na mnie prorok;-) Wyobrażam sobie,że bez auta jest ciężko,akurat teraz pewnie jest bardzo potrzebne...Jutro już środa,aby mechanik dotrzymał słowa. Luna jesteś na blondi? Marysiu czy urlop Ci się zapowiada tego lata? Pozdrawiam Was koleżanki i zabieram się za kwity.Ostatni dzień czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dzięki za kawusię. Do Juniorka będę dzwonić. Wiesz,że już nie wiem o czym mam myśl najpierw. Najlepiej będzie jeżeli przestanę myśleć:) Spokojnie wypije kawę zaplanuje dzień i tyle!!!!! x Ime Pytasz o wczorajsze uroczystości? znalazłam się w groni ludzi z którymi powinnam za uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tak tez zrobiłam. Warto było. Chwile wzruszeń , przemyśleń i radości też. x Lunka Macie fajne plany urlopowe. x Marylko tyle co pamiętam to przed Tobą również wyjazd sanatoryjny:) x Dobrego dnia wszystkim.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Młodych ludzi biorą na wytrzymałość ...odbiór wyników od godziny 12tej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×