Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Witam z kawą. Globusiku ja też nie wierzę w prognozy,mój termometr za oknem .... w niego wierzę;-) Imuś:-) więc jesteś;-)Raduję się...Zima dała Ci się już we znaki:-( Nic to,damy radę.Ale żeś znalazła dobry sposób na zmrożone rury:-D Luna gdzieżeś?? Czy zima też Was dopadła?? Marysiu nie nudzisz się na urlopie??? Dobrego dnia koleżanki... Czas podnieść roletę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko po wypiciu kawy również podnoszę rolety. Wydłużają się dni, juz 13 min dłuższy. Póki co za oknem szaro i -11. Zniecierpliwione rachunki czekają na opłaty. Zimno nie zatrzyma mnie w domu. Trza pozałatwiać sprawy. x Dziewczyny pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Ja już zauważam przybywanie dnia;-) Aby do wiosny. Ja też muszę porobić opłaty ZUS itp... Dobrego dnia nie wydaj za dużo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Dzien dobry. Kawa na rozgrzewkę zaliczona. Zimno też dociera do nas. Na razie bez mrozu. Mam duzo pracy. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry chciałam zobaczyć śnieg i spełniło się. Jest biało. Fajnie. Na kawę maszerowałam po bieli:) Zapraszam resztę towarzystwa. x Jedyneczko jestem zasypywana różnej ...maści...:) rachunkami: bieżącymi, wyrównującymi ,prognozującymi i nie wiem co jeszcze się ukaże:) Nie da się mało wydać:( samo życie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka:) po długiej przerwie w końcu się spotkałysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Jak miło wpaść na gotowca... Luna pokazałaś się wreszcie Globusiku ja też wczoraj płaciłam...ile tego było... na jakiś czas spokój.Niektóre rachunki opłaciłam za pół roku z góry,żeby mi nie umknęły;-)takie najniższe... Mróz utrzymuje się nadal do tego wieje:-( Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Globusiku Wyprzedziłaś mnie z tym śniegiem ;) U mnie szaro,buro i ponuro Włącz dmuchawę :D Lunka Odtajałaś i jesteś! :D Dziękuję za kawę 👄 Jedyneczko Fajny sposób na pozbycie się kłopotu U nas też zaczyna wiać a mnie czeka dzisiaj wizyta u lekarza Skończyły mi się tabletki na tarczycę i oskrzela sobie załatwiłam ;) Marysiu Pozdrowienia Miłego dnia wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś właśnie opady śniegu powędrowały do Ciebie:) u mnie już po!!!:) opadach i po śniegu. + 1 i breja. Wyobraź sobie,że uzupełniałam leki już w poniedziałek. Posiedziałam w kolejeczce.Było baaaardzo miło:D x Jedyneczko mam ten sam sposób , niskie rachunki opłacam z wyprzedzeniem. Ile z głowy tyle lżej. x Oświadczam ,że mam wielkiego kolegę za plecami. Uparcie trzyma mnie za fraki i wszystko co robię to na siłę. Potrząśnijcie mną !!!!!:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Śnieg zaczął padać zaraz po wysłaniu mojego posta :D Nie sądziłam,że jesteś taka szybka! :D Daj spokój koledze,tylko powiedz mu,żeby za fraki Cię nie trzymał bo to nieładnie ;) Wczoraj udało mi się zapisać na kolposkopię Miałam jechać aż do Gdyni,ale sobie pomyślałam co się będę tarabanić tak daleko? Znalazłam gabinet o wiele bliżej :D Czeka mnie jeszcze wizyta u onkologa,w związku z tymi torbielami w piersiach I tu zaczynam się trochę bać...Kolejny zabieg?! Zobaczymy ;) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko uważaj jak będziesz podnosić rolety bo jest lodowisko. Na kawę przyjechałam na łyżwach:) Dzień dobry wszystkim. Zakładajcie łyżwy i w drogę. x Imus nie dumaj będzie OK. Bierz sanki i wyruszaj do nas bo przecież masz śnieżek:) x Miłej soboty wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx liścik w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,witajcie. Czujecie zapach kawy??? Zapraszam. Za oknem mlecznie,śniegu po kolana,a Zenka zagoniłam do łopaty;-) Imuś ale to badanie jest okropne:-( Weź Ty już nie choruj... Globusiku wstałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Dokładnie jest tak jak powiadasz,lodowisko. Przybywajcie ;-) Bałwana muszę koniecznie ulepić;-) Pa.Miłej jazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Globusiku Ja nie dumam ;) Ja biorę wszystko na klatę :D A mogą być narty biegowe? Kupiłam chyba ze trzy lata temu i tak stoją sobie i czekają U nas mało śniegu niestety :( Jedyneczko Chciałabym nie chorować,no ale cóż... Jak trzeba to trzeba ;) :D Badanie jak badanie.Dam radę :D Marysiu Lunka Miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli Jedyneczko niestety bałwana nie miałam z czego ulepić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Nie miałam internetu. K. był chory, więc miałam wolne, dopiero od jutra pracuję. Ale nie nudziłam się, odwiedzałam rodzinkę. W czwartek i piątek były wnuki. Wczoraj spadł śnieg, dzieci lepiły bałwana, miały w sobie tyle radości, że mi się też udzieliła. Miłej niedzieli kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko oj prawdziwa radość , wnuki i lepienie bałwanka. U mnie na ulicach lodowisko więc więcej siedzę w domu co by nie potłuc sobie czterech liter:D. Pozdrawiam Cię. x Ime ale się ukryłaś:) wczoraj napisałaś liścik , a dopiero dzisiaj po południu dotarł. Wiem Imuś ,że bierzesz na klatę. Ja też się staram ale moja klata jest mniej wytrzymała i czasami mnie powala:) Trzymajmy się więc za ręce i do przodu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Globusiku Sama zauważyłam,że nie ma mnie w wagoniku ;) Dlatego pomyślałam sobie...poczekam,dotrze :D liścik Mnie też czasami powala ale jeszcze daję radę :D Chcę zobaczyć Liliannę na świecie,więc...;) Marysiu kochana Chciałabym się cieszyć wnukami jak Ty :D Już sama zapomniałam jak to jest,lepić bałwana ;) Trochę tylko tego białego puchu u nas leży Nawet na sanki nie mogą dzieciaczki pójść Mam nadzieję,że w ferie zimowe będzie go na tyle,żeby wszystkie były zadowolone :D Jedyneczko ❤️ Lunka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie.Jestem z kawą;-) Zapraszam..... Wczorajszy dzień spędziłam przy garach,a potem przy stole... Mój młodszy S miał urodziny 22...przyjęcie mu zrobiłam. Było bardzo miło i długo..... Zaraz wyjeżdża mój studencik:-( Imuś Ty jeszcze prawnuków doczekasz i będziesz*****awić:-) Czy to imię Twojej wnuczki??? bardzo ładne. Luna znowu w biegu??? Globusiku zazdroszczę Ci ,że nie musisz się nigdzie spieszyć:-) Odpoczywaj sobie jeszcze. Dobrego dnia Wszystkim życzę. Marysiu Ty też widzę zbierasz się dzisiaj do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wszystko gotowe. Dobra opcja:) dziękuję. x Jedyneczko wszystkiego naj dla studencika. Coraz szybciej będziesz świętować urodziny.Tak to już jest. Jedyna ja nie mogę się spieszyć:) ponieważ za oknem dosłownie lodowisko.Wczoraj padał deszcz a temperatura wynosiła 0. x Ime wnusia już w drodze. Doczekasz narodzin i będziesz szaleć ze szczęścia.Wiesz jak to jest wszystko w swoim czasie:) Wszystkim życzę zdrowia. x Lunka, Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj.Dzięki. Słyszałam o oblodzeniu. Lepiej nie ryzykować i nie wychodzić jeśli nie ma pilnej potrzeby. U mnie ma być śnieżyca... 111 dni.....tyle do maja;-) Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Zapraszam na kawę. X Wam też tak się nie chce??? Śnieg zamienił się w bryzę,pada deszcz... Globusiku widziałam dzisiaj na mapie pogody słoneczko u Ciebie:-) Niech nam wszystkim zaświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak dobrze,że niebawem będzie maj. Jedyneczko tylko:) 111 dni to mały Pikuś. Póki co mówię dzień dobry. Zapraszam na kawę. Mam dzisiaj wizytę duszpasterską. Ważniejszą sprawą jest to że dziewczyna starszego wnuka jest dawcą szpiku. Pojechała do kliniki na pobranie. Jest biorca , badania wykazały zgodność wszystkich parametrów.Wszyscy jesteśmy poddenerwowani żeby odbyło się wszystko szczęśliwie. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko oj z tym słońcem bywa różnie.Wczoraj było siwo , ciemno i ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Jaką piękną wiadomość nam przyniosłaś. Wszystko będzie dobrze,zuch dziewczyna. Musicie być z niej dumni:-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus możesz być dumna z dziewczyny Twojego wnuka. Czytałam ,że oddanie szpiku nie jest już bolesne. Sama chciałam się zgłosić, ale jestem palaczem. X Ime doczekasz się wnusi , sama radość. Moja urodzi się ok 20 lutego, chyba Małgosia. To już piąte dzieciątko, czasami jestem zmęczona opieką. X Pozdrawiam Jedynkę i Lunę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×