Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dobry wieczór. Najpierw gratulacje dla młodzieży. Chłopakom należą się wspaniałe wakacje. Piję szampana z Wami:) Chociaż zmęczona jestem i remontem w domu i pracą po 9 godzin. Dziś szłam do Fr. na 6 rano. Nic to jest wekend do odpoczynku. Trawa w ogrodzie rośnie, padało przez 3 dni i dobrze. Pozdrawiam kobietki i sorry , że mało się odzywałam. Wieczorami padałam na " buzię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko , witajcie wszystkie Panie. Przybywajcie na czarna popitkę:) już pachnie. x Marylko! czuje się ,że jesteś zmęczona ale długi wypoczynek przed Tobą , czy będziesz miała dwa miesiące wakacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku pijemy kawę na 500-stronce. X Dobrego dnia wszystkim!!! Marysiu,Tobie należy się odpoczynek!!! Fr. będziesz pilnowała w wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! x Miłej soboty. Ja mam dzień wypełniony po brzegi. x Pozdrowienia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mamy dziś tez małe święto, 500 strona wspólnej przyjazni. Globusiku za kawkę serdecznie dziękuję, wypijam jednym duszkiem. Marylko zmęczenie daje ci się we znaki, ale za to masz piękny pokój. Jedyneczko szampana nie zdążyłam wczoraj wypić ale to nic straconego i tak myślami byłam z wami. Livciu jak pogoda u ciebie? Dorka czy wypoczywasz dzisiaj? U nas troszkę się ociepliło ale dalej deszczowo. Dzis czas na syzyfy i w planie mam zrobić znowu sernik na zimno z truskawkami i galaretką. A na obiad nie wiem co wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze gratulacje - Jedyna dla Ciebie i Twojego S. (przecież wszystko było wiadomo:)) x Globus - dla Wnuka x cieszę się razem z Wami. x A mój Wnusio zakończył pierwszy rok w przedszkolu. Wychowawczynie odczytały wcześniejsze wypowiedzi dzieci, Pytanie - "co rodzice robią,gdy wracacie do domu" Mój W powiedział "Tata chce grać ze mną w piłkę, a ja zmęczony jestem, Mama - nie ma jej w domu,ciągle pracuje "...... biedaczysko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi mój wpis popchnąć :) na kogo wypadnie... x Ciekawa byłam na kogo wypadnie otworzyć tą okrągłą stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczęta - i co widzę? czereśnie i porzeczki. Od dwóch dni,moje zajęcie. Nie podejrzewałam sibie,że na drabinę wysoko jeszcze wlezę - ale dało się. Zaprosiłam rodzinę sąsiadów - obiecali,że drzewo ogołocą - prędzej zapewne zrobi to moja sroczka,zjadając po jednej sztuce,przed szpakami nadal dzielnie pilnuje,na mnie też nakrzyczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu Cześć Luna Fajny ten Twój wnusio Livio:-) Kobietki pozdrawiam Was.Mam jeszcze kilka faktur do napisania,a czas mnie goni:-) Pa,pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Do licha nic mi się dzisiaj nie klei Livio! żeby oblać stronkę i poprawić humor ..STAWIAM.... okrągły gąsiorek:) x słyszałyście wystrzał ... wznosimy toast wszystkie razem ... za to co za nami i przed nami!!!! x Z tej okazji życzmy sobie oby było tak dalej. x Livio! biedaczysko:) ten Królewicz.... fajnie,że Tata ma siły i mobilizuje Synka.Dzieci są bardzo rozkoszne. Aż się chwilę zastanowiłam , pamiętam jak niedawno się urodził i już zaliczył rok przedszkola. x Moja sroczka poleciała gdzieś na służbę pilnować drzew. Nadleciały chrabąszcze. Bardzo dawno ich nie było. Wczoraj wieczorem była wojna i złość. Pusio nie nie mógł złapać ani jednego. Po prostu cyrk:). x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich pań dobrej pogody i dobrego deseru, polecam modę, gotowanie i dobre ciacha www.elastyczna.pl Jestem stałą fanką tej strony. Dlatego polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U mnie leniwie. Odpoczywam i dobrze mi z tym. Jesteśmy już na 500 stronie. Szybko zleciało i fajnie się tutaj zaglądało. Dziewczyny - super i aby tak dalej. Jedyneczko gratuluję i życzę młodemu zrealizowania wszystkich zamierzeń. Marylko Ty też weż przykład ze mnie i odpoczywaj. Luneczko jak sernik się udał? Nic nie upiekłam i chyba sobie zrobię kluski z truskawkami. Zachciało mi się coś słodkiego. Livio uśmiałam się bardzo . Fajny ten Twój wnusio. Czereśnie prosto z drzewa to dopiero jest pychotka. Jedyneczko dosyć papierzysk , zrób sobie przerwę. No proszę , proszę Globusiku wnoszę toast za nas . Gościu zaglądałam i dodałam sobie tę stronkę do ulubionych tak , że będę częstym gościem. Miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio czerwone porzeczki już są ? Uwielbiam je a jeszcze na ryneczku nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jest? Sama z sobą rozmawiam. Nie ma nikogo, leniuc***ecie czy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego poranka z kawą.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x MYŚL WĘDRUJĄCA Gdzieś na pustkowiu jedna myśl usiadła, chciała odpocząć, bo myślenie trudzi, ale jak można odpoczywać w miejscu, gdzie nie ma światła, tematu i ludzi. x Więc w zgromadzeniu myśl się zatrzymała, chciała na temat, wyrazić swe zdanie, lecz nikt nie słuchał jej doniosłych racji, w tłumie najczęściej myślenie jest tanie. x Gdzie moje miejsce, chciała się zapytać, ale wiedziała, nikt jej nie odpowie, z myślami trudno do sedna dochodzić, tu nie wystarczy odpowiedź: na zdrowie. x Jedna myśl może odnaleźć swe miejsce, ale już gorzej, gdy myśli są w tłumie, są wymieszane, splątane, rozdarte, i jedna, drugiej, często nie rozumie. x Dajmy więc szansę, gdy myśli przychodzą, aby znalazły ostoję wygodną, mogły rozwijać się w dobrym kierunku, z jasną fabułą, rzeczową, pogodną. Krzysztof Roszczyk x z filiżanką kawy w ciszy myśli biegną i biegną... x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny ranek. Globusiku wiersz daje do myślenia. Z kubełkiem kawy czytam sobie co wczoraj pisałyście. Dorka sernik się udał, robiłam z polskiego twarogu. Zapraszam was wszystkie na degustację. Livciu twój wnusio pocieszka mała. Ja już za swoim tęsknię i czekam bo w planie mają odwiedziny u nas!!! Jedyneczko czy zdążyłaś z fakturami? Marylko pewnie odsypiasz remont, wyśpij się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki. X Dorcia jest stronka 500-setna będzie ich 1000 !!! Tego nam życzę!! X Z fakturami wyrobiłam się wczoraj,miesiąc zakończony,rozpoczynamy kolejny.Maj był tak niedawno:-( X Ja dzisiaj przestudiowałam gospodarkę odpadami komunalnymi:-) Chyba zmienię umowę,dużo tych worków w różnych kolorach,tylko gdzie je magazynować????? X Livio po deszczu wszystkie czereśnie robaczywe,a tak dużo zostało jeszcze na drzewie u teściów.....Zostawiamy dla ptaków:-) X Globusiku pięknie dziś rano napisałaś o myśli wędrującej:-) Moje myśli po przebudzeniu to były : Plan dnia.Krótka rozpiska w myślach i po kolei wedle przemyśleń:-) X Marysiu odpoczęłaś??? Luna spokojnego dyżuru w pracy.Pa. X Pozdrawiam Was Pani na pomarańczowo dziękuję za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wpadam na sernik i herbatkę. Zimno dziś i pochmurno. Skosiłam starą trawę i patrzę jak rośnie nowa:) Globus dzięki za wiersz. Luna , Livio wnuki są naszą radością. Czasami odnoszę wrażenie, że przy nich czuję się młodziej. Jedynko i zaś nowy miesiąc, czas za szybko leci. Dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na kawę.Przywitajmy nowy miesiąc wierszem. x LIPIEC I lipiec okazał swą prawdziwą twarz bogactwem i hojnością Wszystko to wiązało się z latem, jego barwami i wczesną młodością Bo lipiec to król miesięcy, potężny, wspaniały Poraża swą mocą, bogactwem tworzenia i jest bardzo zuchwały Oferuje nam las, rzeki, wycieczki, wypoczynek spokojny Po trudach i pracy, gdy nas ogarnia tryb życia znojny Korzystajmy zatem z ochotą to ca nam niebiosa zsyłają, bo to wszystko zginie I jak każdy miesiąc odejdzie i z każdym rokiem przeminie x unglesio z Bieszczad. x Miłego dnia do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble ,ble ble ,alez sie cukrzycie.....no jestem ciekawa czy wy jestescie takie super w realu,tu od tych dobroci robi sie nie dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Globusiku dzięki za kawę i wiersz.Należy korzystać z dobrodziejstw lipca:-) X Za oknem słonecznie i ciepło,tylko wiatr okrutny. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble,ble,ble,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nogi wchodzą mi w 4 litery. Dopiero teraz zasiadłam z kawą.To co zaplanowane i nie zaplanowane zrobione. Czekaja mnie ciężkie 3 tyg w pracy. Kolezanka z pracy ma urlop a ja muszę część jej obowiązków przejąć. Ale to nic, za niedługo i ja będę mieć prawdziwy urlop. Zapraszam was na wspólne ble ble i słodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Nareszcie mogę usiąść i spokojnie wypić herbatę. Szkoda ale na kawę już za późno:) x Co to się dzieje ?? jak widac nie tylko ja miałam zabiegany dzień. Az strach bo ...jaki poniedziałek taki cały tydzień :) oby tak nie było. x Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×