Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. Mam propozycje na rozpoczęcie dnia. x Bezpłatny ptasi koncert. Kawa i modne ostatnio ciasto:) x Suchary z Nutellą ..to spód. Na to śmietana , serek waniliowy zagęszczone galaretką i jeszcze nie koniec:) na to galaretka z owocami. Ocena należy do Was. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
o jejjjj nie udało się .Nic ...trzeba uruchomić wyobraźnię. Miały być piękne malwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Ciasto barrrrdzo słodkie.Do gorzkiej kawy może być:-) Ja mam sernik .Też stawiam do kawy. Upalny dzień się szykuje,jak u Was?? Malwy są piękne obsadziłam nimi cały wielki plac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble,ble ,ble ale cukrujecie.normalna wazelina......buhahahhahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynko! Podobnie jak Ty ciastem się nie zachwyciłam:) x Czas się zbierać po zakupy. Niewidzialna ręka opróżniła lodówkę:) x Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWY - od lat są u mnie w wDzikim O. Dostałam przed laty nasiona od sąsiadki od mrówek:) x Ostatnio jak przechodziłam koło jej domu,aż dech mi zaparło - u mnie - ot,takie sobie, jak mnie zapewniała,rozrastają się jak chwasty. x Tyle,że nie u mnie. A ona tepi,a malwy - nic tylko coraz ich więcej i coraz bardziej dorodne i coraz piękniejsze.Stałam i się gapiłm. x Jedyna - może u Ciebie będzie im trafione -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - jak sądzisz,że lodówka pusta - zrób to co ja wczoraj - rozmroż ją :) x niby nic do jedzenia - a jednak,to jakieś słoiki,słoiczki,puszki z czyms??? Nakrojona na zimę zielenina,bajzel przy tym niezły. ech..lodówka jest zawsze pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Livio. Masz rację,w lodówce zawsze coś zalega:-) X Akcja śmietnik zakończona:-D Moje śmiecie zostały odebrane!!! X Co do Malw w różnych miejscach na moim placu rosną inaczej.Już wiem gdzie się czują najlepiej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x uzupełniłam dwa miejsca pierwszej potrzeby ..szufladę z lekami i lodówkę. W tej drugiej więcej zieleniny niż coś konkretnego. Ale co tam kupiłam również żebra:) upiekę w zamian za wędlinę. x Livio napisz co z jeżykiem jaki wybrałaś kolor. Rzuciłaś hasło i cisza:) pojedziesz do Królewicza zmieniona , co też On wymyśli na przywitanie??? x Jedynko albo się przyzwyczaiłam albo słońce na mnie nie świeci:( bo upału nie czuję:) pewnie zabrakło smoły:) x Marylko! Co dla Ciebie przeznaczone w Wagoniku ...kawa , ciastko z dziurką:), woda z cytryną i miętą czeka !!!! Wyjdź z ogrodu :) już wypieszczony czas na odpoczynek:) x Dorka! Ogrodu nie masz więc najlepszy odpoczynek w Stacyjkowie:) wszystko wystygło. x Oj zapomniałam napisać ,że byłam na jagodach uzbierałam całe kilo:) będzie zupa truskawkowo - jagodowa. x Poza tym STARA BIEDA!!!!!!!!!! x Baj wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kurier zawalił szukam przesyłki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Będzie trochę ble ble . Jutro jadę na krótki urlop. Jest okazja i będzie zabawa. Młodzieniec z rodziny kończy 18 lat i chce świętować razem z nami . Cieszymy się z tego i mimo , że to 400 kilometrów to jednak jedziemy. Każdy powód jest dobry żeby się spotkać.. Będziemy u Mamy , poodwiedzamy rodzinkę. Nie wiem jak to się uda nam zmieścić w czasie. Mam nadzieję , że się uda. W czwartek wracamy , mamy na trasie kontraktację także służbowe sprawy też uda nam się załatwić. Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Na nic nie mam czasu, wpadam do wagonika żeby wam powiedzieć ,że myslę o was. Na weekend może znajdę trochę czasu na poczytanie co piszecie. Pozdrawiam serdecznie was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Spokojnie , nie stresuj się. My również myślimy o Tobie. Znajdź trochę czasu na odpoczynek. Do urlopu niby blisko a jednak jeszcze troszkę czasu upłynie. Wiem, że łatwo komuś radzić ale tak jest ,że osoba stojąca z boku nie wiele może pomóc ale ..upomnieć:D powinna. Trzymam kciuki za dobry odpoczynek.. x Dorka zabawa w towarzystwie młodych ludzi to jest to. 18 tka ważna data. Życzę Ci wiele miłych chwil w gronie rodzinnym. Szczęśliwej drogi i wracaj do Wagonika. Powodzenia. x No cóż mówię wszystkim dobrej nocy i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Wam spokojnej nocki!!! X Dora szczęśliwej podróży .Wracaj pełna wrażeń i ze wspomnieniami samych dobrych chwil spędzonych w gronie rodzinnym...... X Luna urlop przed Tobą,fajnie!!! Nie możesz już pewnie się doczekać??? X Gorąca noc.Jeszcze nie weszłam do sypialni,na dole jest chłodniej. X Dziewczyna mojego starszego syna obroniła dzisiaj pracę magisterską.Cieszę się bardzo!! Zdała celująco.W sobotę wyjeżdża do pracy bardzo daleko stąd:-( Samo życie. X Globusiku jutro muszę wstać skoro świt :-( Nastaw koguta żeby piał głośniej.....z góry dziękuję:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówisz i masz:) x Jedyneczko wstawaj kogut pieje już czas podnieść głowę. Na rozbudzenie kawa. Wpadaj. x Gratulacje dla młodej Pani. Nie fajnie że wyjeżdża daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję bardzo:-) Pierwszą sprawę dnia dzisiejszego już załatwiłam Może zdążę jeszcze wypić łyk kawy w Twoim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! też ma głowie sporo , szybka kawa i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pada deszcz, wczoraj były dwie poteżne burze. Kaja się bała, pani też:) Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. U mnie straszliwy upał,ale na niebie stado baranków:-) Deszcze zabieram od Was,burz nie chcę!!! Co porabiasz na urlopie Marysiu??\ X Globusiku spiesz się powoli:-) Dobrego dnia dziewczyny. Dorka szczęśliwej podróży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Dziś troszkę luzniejszy dzień, więc wpadam do was na kawę. Pogodę mamy taką sobie, pochmurno ale w miarę ciepło. Muszę zęby zacisnąć i jakoś przetrwać te 3 tygodnie. Stres mnie dopadł bo wszystko jest na raz. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luneczko. Wszystko będzie dobrze,dasz sobie radę,czas szybko leci. X Moja mamka dzwoni do mnie i mówi: Jakoś dziwnie się czuję,nic mnie dzisiaj nie boli:-) Tak lekko na sercu mi się zrobiło..... X Dziewczyny mam schłodzonego arbuza,zapraszam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka! Wspólnie wypiłyśmy kawę, fajnie troszkę odsapnęłaś:) x Jedynko! Ja dzisiaj ...domkuję.... wszystko wskazuje ,że będzie deszcz. Chętnie chwytam za arbuza. x Livio! Czemu tak cichutko u Ciebie, myślisz o wyjeździe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytłoczona byłam perspektywą wyjazdu :( Samopoczucie do d........ Już nie wiem,nadaję się jeszcze do czegoś? x Nie wyobrażacie sobie,jeden telefon - Ciociu - nic się nie martw,rano jestem po ciebie taxi,bilety dzisiaj załatwię,ty sie tylko spakuj" Młody,energiczny głos. Poczułam się jak królowa. Syn ST jedzie ze mną,na parę godzin do moich dzieci,potem na lotnisko odwozi go mójS. Moją radość,w zarodku próbował zdusić mój M - nie dałam się. Zapewne przydałaby mi się zmiana środowiska. Może byłabym zdrowsza? x Z chęcią idę do pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio cieszę się:-) Z przyjemnością pomogę Ci się spakować!!! Czuj się królową jak najdłużej,toć do królewicza jedziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrrrrro
lubice seks z młodszymi np. 54l. a 28 l. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Livio! superosko , jedź z radością i tak trzymaj przez cały pobyt!! Livio pomyśl gdzie będziesz miała czystsze i świeższe powietrze ???? tak jest tylko w DzO:) x Jedyneczko! Livia żyje wyjazdem , a żyłam cały dzień oknami. Uffff ...trzy mam za sobą.Może jutro zrobię ostatnie. Ponieważ pogoda się wyklarowała wykorzystałam ją na syzyfy. Co prawda firanek nie zmieniałam ale i tak czuje się świeżość:) x Przede mną SPA:) x Miłego wieczoru wszystkim. Jedyneczko czy jutro kogut ma zapiać wcześnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Co porabiam na urlopie? Porządki w szafach, segreguję śmieci :) A wybierałam się dziś z siostrą do Sopotu, ale pogoda nie dopisała.Może jutro się uda... Luna nie stresuj się, powoli wszystko się zrobi. Globus myłaś okna , znaczy ,że u Ciebie nie pada. Trzy na dzień ? Uważaj proszę na kręgosłup. Livio nie daj sobie popsuć humoru! Jedź i ciesz się gościną. Jedynko też dostałaś trzy worki na śmieci? Ciekawe , gdzie je postawić? W piwnicy i z każdą butelką , puszką biegać na dół? Dora pozdrawiam , fajnego urlopu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×