Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry:) po woli człapał konik skrajem szosy /słowa piosenki/ ja za nim i doczłapałam do Stacyjkowa. Zapraszam na kawę. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczłapałam się:-) Dzień dobry.Witam w Stacyjkowie Globusiku.Dziękuję za kawkę. Przepraszam,że ziewam:-( Za szybko spałam:-) Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Świeci słońce. Piję z Wami kawkę.Dziś oprócz wizyty u mamy, sprzątanie, na razie nic mi się nie chce. Wczoraj były dwa małzeństwa oglądać dom. Trochę mi żal. E tam , marudę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Wpadłam na spóżnioną kawę,tu zawsze smakuje. Za oknem pochmurno. Jedyneczko ja też za szybko spałam. Globusiku rączki bolą od śliwek,ale za to smak wynagrodzi ci ból. Marylko,Livciu wpadajcie na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marylko. Zdecydowałaś się na sprzedaż domu. Pewnie że żal,mam nadzieję ,że nowe lokum masz już upatrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy duzej czarnej. Serce mi telepie :( samopoczucie psychiczne..no nie będe Was dołowała. Mój najukochańszy M wraca do normy!!! parę miesięcy było nieżle,posłuchał rady baardzo madrego lekarza i ograniczył leki,te które mi bardzo pomagały w zyciu. MARII - zyczenia się spełniają,jednak nie u tych co powinny. Tobie spełnia sie moje życzenie. Ech..wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piękny słoneczny dzień zbliża się ku końcowi. Za późno ...zajarzyłam.. że przecież to sobota i pół weekendu za nami:( Miłego i spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Najpiękniejszy wiersz o kasztanach "Szukamy, żółty szelest rozgarniamy dłonią. Kasztany, które w górze pięcioliście ronią, Są złote, czasem gniade, o łatkach bułanych. A potem układamy na trawie kasztany..." Lilka Harasimowicz, "Jesień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztany??? Mam parę miłych wspomnień i to z Kafeterii:-) W tym roku obrodziły!!! Mój teść mieszka teraz w bloku,przy którym rosną kasztany.Dosłownie są w zasięgu ręki. Globusiku,cudny obrazek!!! Pogoda przecudna dzisiaj była.Porządki na tarasiku poczyniłam.przyjemnie i w ciepełku pracowało się. Luna,Z czuje się już lepiej?? A Ty?? Przed Wami podróż,dacie radę!!! Wnusia i dzieciaki zobaczysz,tym pewnie żyjesz!! Marysiu zdecydowałaś już. Wiesz co robisz.Myśl o sobie!!! Mogę Ci tylko życzyć powodzenia w załatwianiu tej sprzedaży. Co na to dzieci? Wspierają Cię??? Livciu,co tam?? Taki smutas dziś z Ciebie??? Jak się czujesz? Kiedyś jak mój dziamgolił mi przy uchu pokazałam mu język. Poskutkowało:-) Rozładowało nieco sytuację i pośmieliśmy się z tego.Żartuję sobie,a Ty masz problem:-( Dawaj rękę!!!! Pa.Śpijcie pomalutku i spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
do wyboru ..(_)> mała lub(_____)? duża czarna przygotowana. Pięknej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo
pociagają mnie dojrzałe kobietki, oczywiście takie bardziej zadbane, żona o tym wie, i dlatego ciągle mnie kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękna niedziela wita nas słońcem za oknem. Od kawy zaczynamy dzień. Globus dzięki za obrazek i wiersz. Kasztany .Nazbierałam w parku dla wnukow. Przyniosłam do domu , położyłam na szafce i Kaja je pogryzła na drobno. Nie wiem co jej się stało?Myślała, że to jedzenie. Sprzedaż domu, zdecydowałam się bo mam dość proszenia o kasę na rachunki. Ci klienci jeszcze się nie zdecydowali. Co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Wiem co czujesz dlatego życzę Ci żeby było tak jak chcesz pomimo tego,że decyzja nie jest łatwa. Pozdrawiam Cię. Lunka! jeśli nic się nie zmieniło, przygotowujecie się do wyjazdu. Już dzisiaj życzę Wam szerokiej i szczęśliwej drogi❤️ Jeżeli mogę zapytać na jak długo przyjeżdżacie do nas:D????? Jedyneczko!Livio! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Globusiku pytasz na jak długo jedziemy, samej mi trudno powiedzieć,myślę że na niedzielę wrócimy. Spakowani już jesteśmy,cieszę się na spotkanie z dziećmi.Czekają mnie również sprawy urzędowe. Jak zwykle coś trzeba załatwić. Pozdrawiam was serdecznie ,jeśli będę mogła odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna szerokiej drogi i bezpiecznej podróży. Livio masz rację, nie spełniają się życzenia . Swojego M. już nie zmienisz. Co nam zostało ? Pogodzić się z sytuacją? Być ponadto i ciszyć się drobnymi radościami... 123 pozdrawiam. Globus{czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - fajnie napisałas,a mnie cięzko na duszy.co ja sobie myslałam - KIEDYŚ.. ciężko nie przez M - jest jaki jest i taki będzie. SKORPION NIE ZMIENIA SWOJEJ NATURY. Prosił kiedyśskorpion zabę,\ przenieś mnie na drugą sytrone strumienia. Zaba nie chciała się zgodzić, masz jadowity kolec,zabijesz mnie. skorpion przysięgał na wszelkie świętości,robisz mi przysługę,jak mógłbym cię skrzywdzic. W końcu żaba ustapiła,wzięła skorpiona na plecy i popłyneła. Już zblizali się do drugiego brzegu,kiedy skorpion ją ukłuł.żaba resztka sił pyta - DLACZEGO TO ZROBIŁES? BO MAM TAKA NATURE. tAK jest i z moim astrologicznym baranem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio prawdziwa przypowieść, mądra. Ale my romantyczne istoty, jesteśmy jak ta żaba. Zawsze ufne , że potrafimy zmienić ludzi i świat. Cha cha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno te motyle są całe życie pijane. w tym roku ich nie widzę,ale zawsze były przy winorośli,przy gnijących opadłych winogronkach:) Mają racje,zycie tyle jest warte,że po pijaku znośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi z powodu C. DLACZEGO?? w zyciu szukamy tej drugiej połowy? Przecież tak na dobrą sprawę,na LOGIKĘ - po kiego???? Mam teraz po kilka telefonów na dobe. Mamo - jak dobrze,że mam z kim pogadac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie,teraz to są same BURAKI :D dostałam dzisiaj od ST - olbrzymy JAK NIE SKORPIONY TO BURAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Wy tak gadu gadu , a ja dopiero dotarłam do domu. Oglądałam jesienny ogród u koleżanki. Dostałam bukiecik pachnącego groszku. Rzeczywiście zapach piękny. Marylko!motyl piękny kolorowy.Tak pomyślałam,że zwiastował Ci kolorowe życie .Niech się spełni. N N LUNKA! Szerokiej drogi i wracajcie szczęśliwie. N N LIVIO ! Jedyneczko ! Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,mój też skorpion:-) A ja wodnik:-) Ale fajnie Was tu widzieć wieczorową porą !!! Przed snem idę z uśmiechem na twarzy:-) Pa!! Dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ja mam takie oczka!! Piękna piosenka Livciu.Ty to masz gust:-) Dosiadam się do Ciebie i kawy. Wyglądam przez swoje szklane drzwi.liści po kolana :-( Trzeba brać się za miotłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry :) za kawę dziękuję. Za groszki i róże BARDZO DZIĘKUJĘ. Ja dodam, mój również skorpion!!! Zaczynamy nowy dzień , nowy tydzień i nowy miesiąc. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustawo. Nic to,zapewne zaraz wpadniecie. U mnie FDziewczynyzaczął się remont dachu. Niestety,najzwyklejsze pokrycie papą.Moje marzenie o daszku i dachówkach,poszło sobie. Przyzwyczajona juz jesytem do rezygnacji i minimalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nachodziłam się dzisiaj. Najpierw z Fr. Kupiłam mu misia, ma w środę roczek. Potem obiad i znowu do miasta. Padła bateria od telefonu. Zapomnijcie, że można dokupić. W sklepach tylko nowe komórki. Zamówiłam z allegro. Livio piosenka fajna. Groszki i róże też. Pozdrawiam Dziewczyny {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×