Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej wieczorem. Globus przypowieść bardzo mądra. Za kasę nie trzymamy przyjażni , zdrowia , miłości... Dziewczyny coś ostatnio nie mam czasu dla siebie. Ale nie martwi mnie ten stan , chociaż jestem wieczorem taka zmęczona. 123 zupa fasolowa , dobra rzecz. Poczęstuję się jutro , jak Ci trochę zostało? Livio proszę podziel się buraczkami ze mną:) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Poranny trunek gotowy:) Trunkiem kawowym zaczynamy piątek na dobry początek. N Livio! czy robota zakończona?? u mnie w nocy padał deszcz i bardzo mocno wiało. N Marylko! coś się dzieje z czasem również mam go za mało. N Jedyneczko! budzę Cię kawą ...przybywaj. Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Globusiku:-) Kogut piał dzisiaj głośno!!! Wstałam bardzo wcześnie jak na mnie?? O 6,30 byłam w pracy. U mnie też nieźle wieje. Znowu piątek. Mówicie o braku czasu dla siebie??? Mam to samo:-( Jutro idę do fryzjera.Relaks 3 godzinny:-) Pozdrawiam Was koleżanki. Dobrego dnia. .... Włączyli Wam centralne Globusiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Bardzo lubię wizyty u fryzjerów. Rzeczywiście fajny relaks. Tak już od środy /chyba dobrze pamiętam/ włączone ogrzewanie. Ciepło i bardzo miło. Ja mam przed sobą zakupy. Będzie rosołek.Najpierw muszę upolować bawoła:D Miłego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na kawusie.może byc chłodna,nie przeszkadza mi. Spotkałam niedawno znajoma młoda kobietkę,tak po 40-tce. Pisze o tym,poiewaz cuus zrozumiałam,z tematami jakie poruszamy. Przyjęła się do pracy,do jakiejs firmy,wynajmujacej "OPIEKUNKI" dla ludzi w podeszłym wieku. gadałysmy sobie o niczym,kiedy zadzwonił jej telefon i zaczęła się jej rozmowa. widziałam,że zbiera same opierdalanty. Odsunelam sie dyskretniue,ale onanie wytrzymała.Zadzwoniła jej szefowa,że jak nie zmieni sie jej stosunek do klientów - wyrzuci ją z pracy. Biedna szefowa ma mase telefonów od ludzi których ma w opiece,proszących tylko o moją znajoma. Kto prosił ja,jako pracownicę,aby była miła,sprzatała i gotowała obiady,a juz pomagała przy myciu???? Zadaniem firmy jest umilanie samotności,rozmowa itd. tak jak opisujesz 123 postepowanie wynajetej "opiekunki" dla Twojego Teścia. znajoma zaczęła mi sie tłumaczyc,że nie potrafi byc inna,co prawda płacone ma grosze,ale to zawsze jakas praca. Psychopaci zakaładają firmy opieki i najchetniej takich ludzi przyjmuja. To jest nowoczesne podejście nadeszłe z ewropy. dnia miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór Paniusie:) Livio! Coś nieprawdopodobnego :( okazuje się ,że biada ludziom z takimi charakterami.Nawet jeśli ktoś nie potrafi , musi uczestniczyć w wyścigu szczurów. n Bardzo Ci dziękuję za fason bucików. Jutro pędzę do butiku. Muszę takie mieć:) n Jedyneczko! Większość dnia spędziłam przy pracach domowych. Pada deszcz i dość mocno wieje. W domu ciepło , bardzo lubię takie dni i wieczory . Jak Tobie minął dzionek?? n Marylko! Dzisiaj również zabrakło mi czasu:( n Za oknem jesień , a ja mam namiastkę wiosny. Jakiś czas temu dostałam maleńką sadzonkę ...doniczkowego zawilca. Zaakceptował otoczenie i zrobił mi niespodziankę , bardzo ładnie zakwitł. Na wysokiej łodyżce rozkwitł pojedynczy kwiatek koloru niebieskiego. W takiej sytuacji już myślę o wiośnie:D Miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku!! To jest to!! Gapiła bym się w tego zawilca :-) Oby do maja!! Niech przybywa jak najszybciej. U mnie dzień jak co dzień....Praca,dużo pracy...ale tak lubię. Pamiętnik pracowniczy piszę !!! Tak zwane "złote usta klientów" -Pani pewnie tego nie ma... bo żona chciała,ale ja jej mówię ,że nie da się... Tu niespodzianka:-) Mam:-)... Da się!! Mina facecika-bezcenna:-) Bardzo to lubię!!! Często wyżywają się na mnie,bo muszą coś zrobić w domu,szukają pretekstu!! Wszystko na NIE!!!! A ja ich do pionu sprowadzam!! Tak mnie to bawi:-) Oj... Dzisiaj przyszedł taki jeden pan i mówi: -Jak ta cholera była w Belgii (o żonie) to wszystko grało!!! Przyjechała i antyków się zachciało!!! Teraz ścianę trzeba rozwalić,żeby te starocie weszły!! Mówię!! nie da się!! Co,ty gadasz???-mówi żona.Ścianę przesunąć,rozwalić,zmieści się !! Jedź mi po te młoty,wieśniaku:-( Och pani ,co ja się z nią mam..... Listonoszka przyszła z korespondencją do nas i za moje biurko się schowała ,bo mąż ją śledzi:-( Tak było:-( Sprawdziłam to!!! Teraz idę do SPA!!! Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Tradycja nakazuje ...spotkanie przy kawie.Zapraszam. Jedyneczko! Uśmiałam się. Pamiętnik ... z życia wzięte... nic dodać nic ująć.Wiele razy słyszę ..o znowu coś wymyśliła. Nic tylko ...hamulcowy ... jak to fajnie nazwała Livia. n Zostawiasz dzisiaj swoje królestwo i wybywasz na relaks. Będzie druga kawa i małe pogaduszki. Życzę przyjemności. Liczę,że pokażesz się nam w całej okazałości. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku:-) Piję z Tobą kawkę. Fryzjer o 11. W pracy zastąpi mnie syn. Jest pochmurno i wieje,nawet bardzo. Livciu,na przeciwko mojego budynku moi znajomi klienci robią elewację.Biegałam do nich przed chwilą ,żeby wypytać. 35zł.metr kw. bez materiałów. Ocieplenie,tynki... Myślę,że tak właśnie ceny się kształtują.Z materiałami ok100 zł,ale w to nikt nie chce się bawić. Marysiu masz wolną sobotę??? Co planujesz?? Luna pozdrawiam:-) Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. dzieki 123,z tego wniosek - słusznie zostali przegnani,tylko,że nadal nic z tego nie wynika :( fryzjer - dobrze,że odbieracie Babki jako relax,ja tam nie moge doczekac się,kiedy tego jeża podetną:) M pojechał na grzyby,podobno są,powiem Wam. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z samego rana poleciałam do mamy z obiadem i ciastem. Trafiłam na księdza, przychodzi do mojej mamy raz na miesiąc . I w zasadzie lubię z nim pogadać. Jest zawsze uśmiechnięty. Wczoraj pomyślałam sobie jestem szczęśliwa. Wszystko się jakoś układa.Jest spokój. No i pałą w łeb.Zaś problem z synem. Chciałam dzwonić do byłego. Ale to chyba bez sensu.Muszę poradzić sobie sama. Czeka mnie poważna rozmowa z młodym. Miłej soboty dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kłaniam się Wam wieczorkiem. n U mnie pogoda barowo - domowa. Wybrałam dom. SPA wykorzystałam do maksimum. n Jedyneczko! fryzurka zrobiona, samopoczucie poprawione i tak trzymaj:) n LIVIO! Na bazarku wczoraj i dzisiaj były grzyby. Jeszcze nie wiele ale podobno jest szansa na wysyp. Jeśli zrobisz duszone ...wpadnę:) n Marylko! Nie wiem dlaczego tak jest ,że za długo nie może być spokoju w życiu. Większe lub mniejsze problemy ale zawsze są. n o jej nadeszła burza, grzmi , leje i wieje. n Spokojnej nocy Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybów bardzo mało,trochę prywiózł.Dzisaj u mnie też szaruga z silnym wiatrem i burzami na zmianę. I tak zleciała sobota. MARII - szczęsliwa byłaś -ważn,że chociaż troche to poytrwało.Kłopot zawsze jakiś się znajdzie,młody bedzie coraz bardziej dorosły,bedzie lepiej. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem, po fryzjerze i innych takich tam.... Kolor toffi,może być!! Zostawiam długie!!! mnie się podoba i rodzinka też zauważyła:-) Pochwalili !! Wizyta za długa!! Nudziłam się strasznie:-( Relaks??? Też był:-) U mnie błyska ,ale bez grzmotów.Dziwne to . Wielki bum na grzyby chyba już u nas minął.Nie widzę,żeby ludziska z lasu znosili. Dobrej nocki!!! Zmykam.Rodzinka na kolację się schodzi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szeptem mówię dzień dobry. Mimo nocnej wichury Wagonik jest nie zagrożony. Jeśli zapragniecie kawy ...zapraszam , jest przygotowana. n Noc miałam urozmaiconą , deszcz , burza i wiatr. n Wcześnie rano Pusio zaczął zabawę orzechami.Nawet się nie zdenerwowałam , podziwiałam jaki to mądry nasz pupilek:) n Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Siadam do kawy. Dziękuję Globus . Wczoraj cały dzień padało, kwiaty w ogrodzie leżą na ziemi . Za to teraz pokazało się słońce. Życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! tez nieśmiało wygląda słońce. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ LUNKA w domku i w Wagoniku! n Fajnie,że jesteś:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór koleżanki. Przybiegłam do wagoniku z pizzą!! Zapraszam!! Luna przyjechaliście,wszystko dobrze?? Pisz,czekamy w wagoniku na Ciebie:-) Nasz wagonik mknie po torach , przez góry i lasy..przez życie.. Niedziela tak jak każda szybko się kończy:-( W sumie wolę sobotę:-) Pozdrawiam Was kochane koleżanki wieczorkiem,jeszcze tu zajrzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Fajnie Luna, że szczęśliwie wróciłaś. Na dworzu się ochłodziło, w domu też. Na razie palę tylko w kominku. Rodzice F. przynieśli mi ciasto urodzinowe Tort kakaowo wiśniowy z niebieską polewą biszkopt z galaretką z malinami i sernik. Wejść nie chcieli, spodziewali się jeszcze gości. Miło z ich strony, prawda ? Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem z kawą.Marysiu,zostało jeszcze coś ze słodkości??? Bardzo ładny gest ze strony rodziców Fr. Znaczy się lubią Cię i szanują. Globusiku zaspałaś??? Livciu nie widziałam Cię wczoraj. Luna odpoczęliście troszkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dość odpoczynku , przywitał nas poniedziałek. ja tez witam i stawiam kawę. n Marylko! To bardzo, bardzo miłe. To co robisz , robisz z poświęceniem. Rodzice to widzą. Tak jak napisałam wcześniej , oni wychodzą i mogą być spokojni. Widziałam w telewizji program o opiekunkach maluszków. Włos się jeży . Powodzenia Marylko. n Lunka! Wpadaj do nas , blondi czeka. n Jedyneczko! Czy nasz choć okruszki z pizzy?? Wczoraj przegapiłam okazję. n Livio! Jak samopoczucie? nie zapomnij o kawie:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. Nie zaspałam , czekałam na spotkanie z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry,bo poniedziałkowy :) wnusio mój zostawił u mnie swoje gumniaczki.Słota jesienna,jadę więc do WM wysłać paczke i tak to leciało.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Bardzo duży kawałek pizzy został.Podgrzewam Ci w piekarniku. Na podwórku bardzo jesiennie. A u mnie od rana ruch....Zbliża się Święto Zmarłych,ludzie chaty remontują:-) Każda okazja jest dobra:-) Muszę kończyć,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane. Sprawy załatwione,chwile z wnusiem i dziećmi niezapomniane i warte całej męczącej podróży. Nasz najmniejszy w rodzinie,słodkie dziecko,daje do wiwatu. Miło i spokojnie spędziliśmy czas w gronie rodzinnym. Pogoda w miarę dopisała,piękna polska jesień. Nigdzie nie ma takich kolorów jak w Polsce. Teraz wracamy do normalności. Na dzisiejsze dzień dobry, mój ekspres do kawy odmówił posłuszeństwa ,nic trzeba kupić nowy. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. Rano podkarmiłaś mnie Jedyneczko:) nabrałam wigoru. Poniedziałek typowo jesienny, chłodny. Na drzewach coraz więcej żółtych liści. W dalszym ciągu przysposabiam się:) na jesienno - zimowe chłody. Wypełniam spichrz:) n Jedyneczko masz ruch w interesie:) dobrze,że możesz pomóc w realizowaniu planów. Ja również będę ocieplać chałupę ...zawieszeniem zasłon:) n Lunka! W rodzinie naładowałaś akumulatory. Kołomyja też za Tobą ..nareszcie! Jeżeli kupisz ekspres , w Wagoniku będziemy mieli ...szybką kawę. Lunka jak samopoczucie Z.?? n Livio! powodzenia w WM:) n Marylko! Tyle ciasta!!!! to uczta dla podniebienia:) n Dziewczyny miłego popołudnia , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×