Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Dołączam do kawki. Czemu tak szybko mijają wolne dni? Mam zaległości w praniu i prasowaniu:) Nic to się da zrobić. Piosenka piekna, dzięki. Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Z kubełkiem kawy, czytam co wpisałyście wczoraj. Jedyneczko masz rację ,w pojedynkę świata nie zbawimy,ale za to jaka satysfakcja dla człowieka ,że zrobiło się coś dobrego dla ludzi ,którzy naprawdę tej pomocy potrzebują.Kiedyś też nosiłam jedzenie dla biednej rodziny,kupywałam dla dzieci słodycze i cieszyłam się, jak widziałam radość w tych maleńkich oczkach.Wszystkie ubranka po moich dzieciach oddawałam. Jesteście wielkie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. ll Byłam na króciutkim spacerze. Będzie sympatyczny dzień ze slońcem. ll Jeśli można udzielić pomocy potrzebującym ...w sercu lżej. ll Miłego dnia , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie - zmianę pogody odczuwałam juz od wieczora wczorajszego. a dzisiaj świat na strzępy bym porwała.:( jestem częścią PRAW PRZYRODY.Jak my wszyscy. x Będzie lepiej..będzie dobrze.. x miłego dnia i tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz pada. Livciu trzymaj się! Może trochę muzyki relaksacyjnej posłuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. ll Po ciemnych i mglistych nastał słoneczny i bardzo ładny dzień.Wykorzystałam go do maksimum.Szukałam okazji do wyjścia i znalazłam:) wróciłam padnięta jak zziajany pies. Mam jedno marzenie i wiem ,że się spełni :D:D umyć nos i na legowisko:) ll Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Też świeciło słonko, niedługo.. ale spacer z Fr. zaliczyłam. Teraz gotuję ogórkową na jutro no i włączyłam pralkę. Globus mała drzemka nie zaszkodzi:) Livio jesteś barometr na pogodę? Jutro będzie lepiej.Ważne , że masz porządek w ogrodzie. 123 zapracowana poniedziałkowo, wpadaj na herbatkę. Lunka jak Ci się zdjęcie podobało? Co czytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem: Ja gotuję kaszę dla piesków:-) Urozmaicam im dietę:-) Muszę się wiele nauczyć. Z Młode szczeniaczki zaczęły wychodzić już z budy:-) Matka bawi się przez cale dnie ze swoim starszym synkiem. Pan struż mówi,że Zośka tak się wabi suka,nawet w największe mrozy nigdzie się nie chowa.Śpi na śniegu. Z Pogoda u mnie też piękna była,zajęłam się oknami w pracy. Po dwóch opadłam z sił???Słabeusz ze mnie.Luna zaczynam od jutra biegi z Tobą:-)i Globusem. Marysiu-z tobą na basen i tańce:-) Z Do Ciebie Livjo przybiegnę na odpoczynek i pasjansa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po słonecznym dniu - juz wieczór. Jedyno - tylko Tobie biegów potrzeba. Odpoczynku,to i owszem. kaszę gotujesz dla piesków -❤️ x z tego co piszesz,wynika ,że co pól roku u psa miot. i tak w przyrodzie bez końca......................... kolejne budy............. x pozbawienie suki płodności,jak mi się wydaje - konieczne.Tyle,że chyba po zabiegu,co nieco opieki bedzie potrzebowała. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pozwólcie,że się oddalę. sięgam po przepis,zapisany w zeszyciku i robie Jedyno,Twoja sałatke z konserwowego selera. x jak będzie gotowa,przynoszę do Wagoniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio,już się dowiedziałam!! Zastrzyki co pół roku,albo sterylizacja.Jutro podejmę decyzję. Z tą sterylizacją trochę fatygi..i jakoś nie jestem przekonana do końca.Trudne sprawy,do tej pory nie widziałam problemu. Coś tam wymyślę!! Trzeba działać!! A te biegi przydadzą się:-) Zasiedziałam się:-( W biodra mi idzie:-( Brak ruchu i powietrza!! A Zdrówka wszystkim życzę na każdy kolejny dzień!! Śpijcie spokojnie.Pełnia?? Wszystkie dolegliwości ponoć są większe.Nucę Wam kołysankę,jaką chcecie??? Livio pomóż:-) Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
macham ręką na przywitanie. Kawa czarna i blondi stoi w duchówce:)/wiecie co to jest???/ czeka :) ll Noc miałam okropną .Sen uciekł:( może zmiana w pogodzie narobiła takiego bałaganu. Jestem zła aż boję się siebie:D ll Jedyneczko! Suczka wiedziała gdzie ma się zadomowić..... wygrała z losem.Rozumiem, że gotujesz jedzenie , a S zabiera i karmi. Fajny z Was duet:) ll Livio! Jak się czujesz?? czy noc miałaś podobną jak ja?? ll Marylko! Czy Smerf Fr na spacerku tylko w wózeczku?? czy na troszkę na nóżkach?? LL Lunka! Jak minęła noc??? ll Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku!! Ja spałam jednym ciągiem.Zbudziłam się tylko w złości,że to już... To gdzie te kawy stoją:-) Jakie plany Globusiku na dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pewnie dwie kawy naraz będę pić. O matko, zasnąć nie mogłam . Globus następnym razem będziemy gadać w nocy:) Jedyneczko zapraszam dziś na basen. Czepek , klapki , strój i heja :) Livio niestety nawet kołysanka nie pomogła... Dobrego dnia dziewczyny. Papilocik jak zdrówko? Odezwij się czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Umowa stoi ,będziemy gadać w nocy. Trzymaj się Dzieweczko:) ll Jedyneczko! Nie znalazłaś kawy w duchówce??? Duchówka to prawie jak obecna mikrofala:D Więc tak, mamy piękny duży piec kaflowy. Oprócz głównego otworu gdzieś na przykład z boku jest drugi mniejszy oczywiście zamykany mniejszymi drzwiczkami. Inaczej mówiąc schowek do którego można wstawiać kawę:D . W piecu się pali jest ciepły w schowku również cieplutko i nasza kawusia , zupka i wszystko co wstawione nie wystygnie:D Fajny wynalazek:D ll hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aaaaa!! jeszcze jedna sprawa.Po nieudanej nocy moje palny zapewne ...runą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Już odpowiadam,nie spałam całą noc. Modliłam się ,żeby ta noc już się skończyła. Padam na pyszczek. Marylko @. Jedyneczko powiem ci, że towrzystwo w biegach mi się przyda.Zapraszam. Globusiku duchówkę znam. Jak dawno tego słowa nie słyszałam. Livciu czy sałatka się udała? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie I co Livciu,poszedł??? Luna,Ty też nie spałaś??? No to niespanie na Wschód zapewne się zbliża:-( Ugotowałam ogórkową.Lubicie?? Globusiku,co Ty pichcisz dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kolejny wieczór:( ll Lunka! Marylko! Kolejna noc przed nami. Ciśnienie ile miało spaść:) to chyba spadło. Może noc będzie spokojniejsza. ll Wiecie , bardzo często śmieję się z siebie ,że najłatwiej jest mi szukać przyczyny złego samopoczucia w zmianie pogody. Czas spojrzeć prawdzie w oczy ....SKS:D ll Lunka! Duchówka bardzo dobry wynalazek. Nic się nie przypaliło i ...strawa... była ciepła. ll Livio! Czy wizyta doszła do skutku??? może leki się skończyły????:) ll Jedyneczko! Na obiadek miałam krupnik z wkładką:) Ponieważ dałam radę i dokładnie sprzątnęłam... jedną izbę w chałupie...:D musiałam zjeść coś konkretnego:D Jednym słowem dzień mi minął na ..robocie syzyfowej:D ll Za oknem plucha , nic tylko herbata , ciepłe kapcie i klapnąć na fotel bujany:) ll Dobrej nocki życzę i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Koleżanki,udało się nam znaleźć rodzinę ,która przyjęła szczeniaczka:-) Bardzo szybka akcja!! S przywiózł małego po pracy,żeby nam go pokazać,kilka telefonów i przyjechała bardzo miła pani.Ona szczęśliwa my też. jej synek,czteroletni Kubuś nie mógł się doczekać:-) Pani szukała szczeniaka w schronisku,tam spotkała ją moja koleżanka niemiecka:-) Zagadały się,Dorota dała jej namiary do nas i piesek trafił w dobre ręce. Szczeniak cudo,taki mały misiek.S mówił,że serce mu się krajało,jak zabierał go od matki:-( Został jeszcze jeden maluch.Może zrobię M prezent Andrzejkowy :-P. Ale się nakręciłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez syzyfy - dobry dzień do tej pracy dzisiaj miałam.Odpowiada mi takie cisnienie. x M po leki wybył,dla siebie,dla mnie i dla psa x kasa..kasa.. x Jedyneczko - pies ma farta.Dla drudiego tez cos się znajdzie. Sadzę,że bardziej odpowiedni ludzie psa wzięli,niz moi sąsiedzi - dla dzieci. x dzieci psa nie karmia,ani na spacer nie wyprowadzaja.NA SALONACH tez nie może przebywac.dorosli/nie od tego,aby psem sie zajmowac. wypuszczali go na iles godzin z klatki - pies młody,głupi - wszędobyllski,pod nogami M się plątał:) x ktuś cus powiedział - no i piesjuz nie jest wypuszczany - a ja mam koncert teraz całodobowy pod okanmi. x och..jak nieraz mam ochotę temu światu dac w pisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jedyneczko. Basen we wtorek, 17.40 .Wlaśnie wróciłam i chce mi się spać po wysilku. Ciekawe co będzie o 22 giej? Wielkie gały! Globus duchówkę miała moja babcia. Chowała tam obiad dla dziadka.Był długo ciepły. Livio nie lej świata po pysku:D Sam się leje... Lunka zaraz wpadnę @ Fajowego wieczoru{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio. Smutne to co piszesz.Są ludzie i berety:-( Wiecie,miałam stracha .Pani,która miała przyjechać po pieska umówiona była z nami na 16.Nie przyjechała.S dzwonił do niej kilkakrotnie,nie odbierała telefonu. Pomyślałam sobie-rozmyśliła się:-( I co ja teraz zrobię z tą psinką?? Mało brakowało,a znalazł by się w moim pokoju.Po godz. Pani zadzwoniła przepraszając,wyłączony telefon miała-zebranie w szkole u starszego syna:-) Przypomniał sobie w ostatniej chwili:-) III Chciałabym mieć takiego przyjaciela!!! chłopaki też,ale młodszy straszny alergik.Tyle już przeszedł..... III Śpijcie spokojnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu:-) Zapamiętam godzinkę:-) Jeśli chcesz serduszko wysłać,ja to dzisiaj rozgryzłam:-) Nawiasy bez Shift- zobaczę czy mi wyjdzie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×