Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Luna:-) Spokojnej nocki Ci życzę!!!! Urzędy załatwione?? II Mam chwilę oddechu,czuję przyjemne fizyczne zmęczenie po tym całodziennym odśnieżaniu.Po południu śnieg z chodników sam znikać zaczął:-) Teraz lekki przymrozek,oj będzie lodowisko. III Globusiku worek jutowy w gotowości?? :-) Jutro Twoja B obchodzi imieniny,dasz radę spotkać się z nią?? III Marysiu,opowiadaj!! Ulepiłaś bałwanka dla Fr?? spadł u Was śnieg?? II Livio jak tam wizyta w WM?? wybrałaś się?? Ja to ciekawska jestem:-) Pozdrawiam Was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Paniusie:) ll Poniedziałek za mną :) i wcale nie był zmarnowany. Było troszku:) ciężej ale dałam radę!! ll Tak!! jutro mam uroczystość , moja "B" stawia ...sztakana ... :D. Większe zgromadzenie szykuje na sobotę. Umówiłyśmy się,że jutro przyjdzie do mnie na herbatę i pogadanki. Do soboty MUSZĘ być na zupełnym chodzie:) ll Ponieważ korki na drogach śnieg jeszcze nie dojechał. Nic to :) czekam cierpliwie. ll Dobrej nocy i do jutra hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Kończycie pogaduszki a ja dopiero wpadam. Śniegu nie ma , ale byłam z Fr. na spacerze świeciło słońce . Pół godziny ale było:) Tańce latino przeniesione na poniedziałek. Przed chwilą wróciłam. Dziewczyny likwiduję telefon stacjonarny, w związku z tym mogę być bez internetu dzień czy dwa.Ale to nie znaczy , że rezygnuję z kawy z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio facet w koszuli , dobre:) Sama bym się wystraszyła gdyby na mnie wpadł w parku:D Globus wiersz piękny, wianek adwentowy już powieszony na lampie w pokoju. Wczoraj kupiłam prezenty mikołajkowe dla wnuków. Zosi podwójnie, jutro ma 3 latka. Kupiłam lalkę bobasa , ze smoczkiem i grzechotką. 123 współczuję odśnieżania. U Ciebie śnieg szybciej pada, niż u nas. Lunka wszystko załatwiłaś? Nie lubię załatwiać spraw w urzędach. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry W wagoniku ciepło , oprócz lokomotywy grzeje również piec z duchówką:) w niej zostawiam kawę .Zapraszam. ll Za oknem temperatura się waha .. minus jeden to znowu zero. Taki leciutki mrozek. Porzekadło mówi ..Barbary po lodzie Boże Narodzenie po wodzie... a jak będzie??? ll Wszystkim Baśkom wszystkiego naj!!!!!!! ll Marylko! Kawa dla Cię:D będzie przygotowana. ll Dobrego dnia Koleżanki i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Wystosowałam zaproszenie kawę :D i zaginęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jest!! nic w przyrodzie nie ginie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem Globusiku na kawie.Zaproszenie dotarło:-) Troszku zaspałam dzisiaj. Są już wyniki z próbnej matury.Jest dobrze:-) nawet bardzo!!! Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynaczko! na wspólnej kawie. ll Moją "B" wyściskam:) również od Ciebie , dziękuję. ll Bardzo dobra wiadomość!! gratuluje Synowi!! ll Miłego dnia. Zbieram się w garść i do syzyfów przystępuję. ll Lunka , Livio , Marylko ...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie z lekka biało,zapewne długo nie poleży śnieżek. Dzisaj zaczynam pierogowanie. x Dziewczyny,dajecie do farszu cebulę?cos sie cofnełam,kiefdys tyle tych pierogów robiłam - pote przez lata miałam obrzydzenie - a teraz nie jestem pewna. wydaje mi sie,że do grzybów i kapusty kiszonej powinna być x ech problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek. Jedyneczko ja też zaspałam dzisiaj,obudziłam sie o 7. Nawet nie słyszałam jak mój tel dzwonił.Do 8 zdążyłam ze wszystkim.Wyniki matury są ,pewnie uspokoiłaś się. Marylko prezenty już masz ,urodzinki wnusi, będzie się cieszyć . Globusiku wszystkiego naj dla twojej B. Sprawy urzędowe poszły gładko. Zapowiada się ładny dzień,trzeba wykorzystać i się poruszać trochę. Piesa moja nie będzie mieć szczeniaków,oszukała nas. Jednak mądra psinka z niej. Pozdroionka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam,chyba w niedzilę na Planet,program z pewna angielską aktorką. Najczęściej to ją widziałam w filmach francuskich. Fajnie zastanawiała się nad zyciem. x To jej stwierdzenie - starość poznaje się po tym,że juz nie mysli się o przyszłości, w głowie siedzi przeszłośc. x ja tak mam.Nie wiem,ale chyba się tylko śmiać. w końcu te 666 robi swoje,chociaż - dziwne,ale rzeczywistość nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - gratulacje dla chłopaka.Krzyku niewiele a swoje zrobił. tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Szron na dworze. 123 gratulacje dla syna. Wszystkim Basiom zdrowia:) Górnikom też , dzięki nim mamy ciepło. Smażę szynkę na obiadek i za chwilę wychodzę do pracy. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulka:)
pokrojona w kostkę i podsmażona na oleju-KONIECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór :) ll Ha ha u mnie w okół ...słodko....pocukrzyło:) padał mini śnieżek:) wystarczyło troszkę bieli i jest jakby widniej. Uroki te oglądam przez okno. Jeszcze mam areszt domowy .... też dobrze... prace domowe podgoniłam. ll Livio! Zabierasz się za pierogi! przyznaję ,że mnie mobilizujesz.Jutro nie dam rady. Co prawda grzyby mam ale kapusta jeszcze w sklepie:) ll Marylko! Uściskaj mocno Panienkę Zosię:) fajna z niej mądralińska:)Prezenty kupione więc jesteś ..Babcią Mikołajową❤️ Życzę dużo radości Wnukom i Wam dorosłym w tym magicznym dniu. ll Lunka! A to heca :D:D suczka nie zrobiła prezentu :D. uśmiałam się. Ona chce być najważniejszą dla Gospodarzy:) Czy zrobiłaś świąteczny wystrój ??? ja tak troszkę :) długo wojowałam z Cieniem żeby przyniósł ozdoby z piwnicy:) ll Jedyneczko! Worek jutowy przygotowany:) robię coraz większy otwór tak na wszelki wypadek gdyby Mikołaj był krótkowidzem:D ll Widzisz bez naszego ..koguta ... ciężko się wstaje. Ja też stałam się leniwa. Na jutro nakręcę ...ptaka ... może nas obudzi:) ll Już teraz mówię dobranoc .Niebawem wpadnie moja "B" na rozpoczęcie Barbórkowego balowania. ll Spokojnej nocy do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) No to przygotowania już rozpoczęte!!! Livia klepie pierogi,Ty worek trzymasz w gotowości,a ja dumam nad prezentami:-( Dla starszego S już zakupiłam na allegro książkę,o której mi ostatnio wspomniał Mario Puzo "Głupcy umierają" Młodszy chce telewizor:-D :-D :-D....Wszyscy mają,a on nie:-( Powiedziałam mu ,że mogę oddać swój:-) i tak nie korzystam. No i mam dylemat:-( Macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm..pomysły na prezenty dla facetów.Sama mam ten dylemat. rok temu kupiłam S.piżamę,w tym może jakąś ciepła kamizelkę? x jeżeli przyjadą w tym roku na świeta - to maja narobionych pierogów:) x ale dzisdiaj obżarstwo było - przedświateczne. Całego farszu jeszcze nie wyrobiłam,jutro cd.. x jakoś dawnego tempa u siebie juz nie widzę. a to jakiś program przeszkadza,a to zajrzeć do klubu potrzeba,a czas leeeci,jak ten głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Kawy , poproszę dużo kawy!! :) spragniona jestem życiodajnego napoju:) Po pierwszym łyku czuję się lepiej. Dzieki. ll Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj co ogladać. Stado sikorek wcina płatki ,wymieszne w rozpuszczonym smalcu. jedna to nawet na progu balkonu,taniec odstawiła:) x śnieżek pruszy,a mnie czekaja powtórka z pierogami. x dnia fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór:) ll Livio! Obserwować stadko sikorek nie lada gratka. Wpadłaś na dobry pomysł smalcu i płatków. Powinnam zrobić tak samo. Wywieszoną słoninkę zabiera sroka Grażynka , ponieważ to moja koleżanka nie denerwuję się. Zresztą nie jestem pewna czy sikorki do nas przylecą:) ll A tak w ogóle dzisiejszy dzień zaliczam do przebimbanych. W okół mnie koledzy ...lenie... może niskie ciśnienie powoduje zwolnione obroty. Postanowiłam ,że jutro wychodzę z domu!!!! ll Lunka , Jedyneczko , Marylko pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zrobiłam wczoraj świeże zdjęcia wnukom i wnuczce:D Tak szybko rosną:) Zosia wstydziła się dmuchać świeczki na torcie, więc zrobili to chłopcy. Dzisiaj po pracy wypad na manicur, a potem do Mikołaja po prezent dla Franka.Kupiłam mu miseczkę do obiadu. kolorową, specjalnie dla maluchów. Globus Mikołaj fajny, może wpadnie jutro do mnie? Ojej , palę w kominku, będzie za gorąco ?:D Livio podrzuć parę pierogów, ale narobiłaś apetytu:) Pozdrawiam kobietki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogowy okres - ZAMYKAM. Alre sie z nimi cackałam:) KIEDYŚ..........no dobra,to było kiedyś. x Od jutra akcja SYZYFFFFFFF bbbbrrrrrrrrr. x alergicznie na tą akcję reaguję, ale co tam minie.......,jak wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×