Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko witaj! Robię czary mary:) coś pomoże na złą pogodę. Również dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Obudziłam się z bólem głowy. Mam nadzieję ,że kawa pomoże. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Dziewczyny ll Jestem dzisiaj ...cienki Bolek...:D mam zapalenie ucha środkowego i dostałam antybiotyk. Zwlekałam z wizytą u lekarza, sama chciałam być znachorem:) byłam ale się nie wyleczyłam:) ll Wieczór Andrzejkowy mam w domu:( ll Jutro musi być lepiej. ll Mówię dobranoc i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejkowo zajete jesteście. x Gdy się święty Andrzej zjawi, to i zimę nam postawi. x trochę ludowych porzekadeł :) x Gdy Andrzej z wichrami, złe czasy przed nami. x Na świętego Andrzeja trza kożucha dobrodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - ucho - bolesna sprawa. wygrzej się dobrze,może ciepły woskna uszko? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko piję z tobą kawę. Wczoraj wieczorem był mróz,auta na ulicach białe ,rano wstaje patrzę przez okno, po mrozie ni widu ni słychu. Pochmurno. Wybieramy się na zakupy z Z.Młody pojechał do Polski,wraca dopiero w styczniu. Globusiku współczuję,kuruj się.Wracaj szybko do zdrowia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pada śnieg. Wieczór andrzejkowy u mnie ? Było fajnie do 22.30, potem przyjechała policja. Sąsiad zadzwonił, że muzyka u mnie zakłóca ciszę nocną.Policjanci się śmiali. Super sąsiad, przecież nie mieszkam w bloku. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:-) Marysiu,u mnie impreza skończyła się dużo wcześniej. Dzisiaj do pracy trzeba było wstać,ale wieczór bardzo sympatyczny:-) Mówicie,że zima do Was zajrzała??? U mnie była w październiku:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piję z Wami kawę. Dziękuję. ll Czuję się ciut lepiej. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mam zaszczyt dziś zrobić dla was kawę. Pochmurno i zimno,wczoraj padał deszcz ze śniegiem. Miłej niedzieli koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dziękuję za kawę. Dopiero wstałam, za oknem chmury płyną po niebie może wyjdzie słoneczko. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) jak dobrze,że mogę wspólnie z Wami wypić kawę. ll Walczę ..powolutku idę do przodu. ll Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. ll Pierwsza niedziela adwentowa , czy jesteście myślami przy świętach??? ll Moje samopoczucie lepsze. Antybiotyk chyba robi swoje. Tylko 3 tabletki ale dawka powalająca z nóg. Żeby ucho wyzdrowiało trzeba znieść wszystko. Czeka mnie jeszcze przymusowe siedzenie w domu. Wiecie jak to jest jeżeli wyjście nie wskazane wtedy baaardzo się chce iść na spacer. ll Jedyneczko, Lunka , Livio , Marylko pozdrawiam serdecznie i mówię do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Adwent "Rok znowu dobiega końca i zimą w nim zapachniało Białą się przykrył pierzyną odświętnie w koło i biało Natura spać się położyła słoneczne pogasiła blaski Na nieba suficie zapaliła srebrem błyszczące gwiazdki I ludzie jacyś inni naraz choć w troskach i zabiegani To adwent tuż przed świętami próbuje rozliczyć się z nami Duchowo musimy się zmienić by miejsce w sercu zrobić Rękę wyciągnąć na zgodę skłóconych z sobą pogodzić Adwent jest zastanowieniem zadumą nad życiem i skruchą A płomyk świecy w "Stroiku" światełkiem w tunelu, otuchą Wigilię przeżyć i święta tak łatwiej może nam będzie Z "dzieciątkiem" oraz bliskimi choince, prezentach, kolędzie" Aldonai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Poniedziałek próbuję zacząć tradycyjnie ...kawą. Zapraszam . ll Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Dziękuje za kawę. Ładny wiersz. U mnie zimowo,spadło sporo śniegu,lekki przymrozek.Biorę się za łopatę i lecę pomóc M odśnieżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Globusiku najważniejsze ,że zdrowiejesz. Święta tuż tuż,myślę o nich i planuję menu. Jedyneczko zmachałaś się przy odśnieżaniu?Gimnastyka z samego rana. A u nas słoneczko wstaje! Pozdrawiam i zmykam ,dziś sprawy urzędowe trzeba pozałatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! jesteś po porannej zaprawie:) ...samo zdrowie. U mnie śniegu nie ma. Niby zaczął padać , widziałam trzy białe płatki :) i tyle:) Dobrego dnia hej. ll Lunka! U Ciebie słoneczko:) a u mnie pochmurno:( powodzenia w załatwianiu! Wyobrażam sobie suto zastawiony stół na Święta....tradycji musi się stać zadość :) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio! nie musisz nic mówić żeby rozśmieszyć , aż się zakasłałam ze śmiechu:D ll Jedyneczko! jestem troszkę osłabiona , ale idę do przodu!! czy mogę poprosić o ..kilo śniegu:D.. u mnie czarno , brzydko!! ll powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,co tam kilo:-) Symboliczną tonę Ci przesyłam:-) Sypie cały czas.Odśnieżałam jak moja młoda sąsiadka wyszła na dwór ze swoim rocznym syneczkiem.Pierwszy raz mały widzi śnieg. Mina bezcenna:-) Livio,a u Ciebie sypie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sniegu niet. no i baardzo dobrze.Juz raz był i wystarczy. x wybieram się dzisiaj do WM - wizyte mam :D,tylko ta koszulę muszę pozyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A aby czasami nie było za wesoło - mam pytanie - x myślicie o przyszłości?Co o niej myslicie,jesli myslicie:) x bo ja już jakoś częściej o przeszłości:( x noooo,mysle o pierogach na świeta -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę często. Wyobrażam sobie swoje wnuki i siebie w roli babci:-) Czy doczekam do emerytury??? Jak potoczą się losy moich dzieci??? i wiele innych myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu o przyszłości myślę i to nie mało.Dobrze że nie jesteśmy w stanie zobaczyć co będzie.Myślę głównie o naszych dzieciach o nas samych.Tak prawdę powiedziawszy ,to trochę się jej boję. Śnieg sobie popadał i znikł,teraz mżawka leci. Nic w domku cieplutko i przyjemnie. Na poprawę samopoczucia, zrobiłam sobie sesję w solarium. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i do jutra. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×