Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry:) NIESPODZIANKA w Stacyjkowie był Mikołaj:) Postawił baardzo dobrą kawę , rożne herbatki , śmietankę , rogaliki z rodzynkami i marcepany:) ll Do miłego spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mikołajkowo. Globusiku Mikołaj i o nas pamięta.Takie smakowitości. Jedyneczko mój liścik też się gdzieś zapodział. Nic pewnie zostawi coś pod choinką. Livciu pierogi już masz gotowe a ja jeszcze w proszku,zostawiam wszystko na ostatni tydzień przed świętami.Uff będzie co robić. Marylko wszystkiego naj dla Zosi. Dziś u nas akcja drzewo do kominka,Z będzie miał co robić.Ma już wolne w pracy. Pogoda zimowa,rano nie mogłam otworzyć auta,drzwi mi zamarzły.Szyby skrobałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dosiadam do stoliczka NAKRYJSIĘ :) Same smakowitości, same przyjemności. x ja tam wiele nie chce,ale może tak Mikołj przeleciałby sie po mojej chacie z mopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio, Lunka Jedynwczko! Kawa smakowała mi bardzo. Do tego piękny dzień , minus 6 i słońce. Jestem w pełnej mobilizacji do wyjścia:). ll Babki bez szaleństwa ze wszystkim zdążymy. Nie tylko w święta człowiek żyje. ll Czy znacie taki stan ... to mi wisi :D... doświadczam go dzisiaj:) ll Przyjemności dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Mikołajowi za słodkości i kawkę. Oj mrożno dzisiaj ale pięknie. Świeciło słońce i wyszłam z Fr. na spacer. Livio przyślę Mikołaja z mopem do Ciebie.:) Globus spacer był miły ? Dobrze się czujesz? Dziewczyny ,tak na serio zaczynacie porządki świąteczne . Ja jeszcze nic. Może wezmę się od piątku. Miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór ...mroźny wieczór! ll Marylko! Spacer był szybki. Podobnie jak u Ciebie mróz i słońce. Wybrałam się na bazarek ale zupełnie pusto. Zimno wystraszyło sklepikarzy. Marylko z porządkami nie szaleję. Odświeżam co się da:) przecież sprzątamy cały rok nie tylko przed świętami. Zresztą zupełnie inaczej sprząta się na wiosnę. ll Jedyneczko! Jak u Ciebie / w pracuni/ ruch w interesie ??? no i w domu pewnie też:) Kiedy sporządzasz menu?? ja zaczynam wstępnie planować:) ll Lunka! Ale masz cieplutko w domu! Zapas opału jest , kominek grzeje zima nie będzie straszna:)gdyby co wpadnę do Was ogrzać ręce. ll Livio! Spokojnie :) z mopem pobiegamy jeszcze nie raz :) najważniejszą robotę masz /pierogi/ za sobą. ll :) już nie przeszkadzam Mróweczki mówię dobranoc i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Telepatia:-) Dzisiaj po pracy pobiegłam do nowo otwartego sklepiku mięsnego z garmażerką i nie tylko... Pierogi,widzę...Zakupiłam kilka.Moim niecnym zamiarem było sprawdzenie,czy rodzinka rozpozna,że nie moje:-) x Młodszy jadł pierwszy.Mamko!!!- rewelacja,jakiś nowy przepis,ale pyszne!! Zjadł 15:-D tyle ile zapodałam:-) Z kapustą i grzybami . x Przedsmak świątecznego,głównego dania. X Globusiku,co do porządków -zgadzam się z Tobą całkowicie.Na okrągło sprzątamy,nie dajmy się zwariować... x Ja to lubię tylko takie drobne zmiany typu:upnę inaczej firanki,albo przestawię jakiś mebel:-) x Czekam na starszego S.Jeszcze nie wrócił z pracy. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Zima,mrozik - wystraszyłam sie dzisiaj zaplanowanej roboty, ale co tam - 2 pary spodni,3 swetry,kamizelka,rekawice,ciepłe buty - ŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOJJJJJJJJJJJ- nic tylko się posmiac. Otulałam dzisiaj moje roslinki ogrodowe - otuliną. ech,ciekawe czy to pomoże im przetrwac. x tak sobie myuślę,że jakaś delikatna się zrobiłam :D - w końcu ok 0 temp była o godz 11-tej. x ale jaja. x potem w trakcie zaplanowanego SYZYFA na korytzru,ściagałam z siebie - cuus to rusz :D:D x ruszałam się niezbyt sprawnie w tych otulinach na sobie,co prawda - ale ZADANIE WYKONAŁAM. x nic,tylko jakas delikatniutka sie zrobiłam? czy cuśś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - tak to z tymi pierogami jest. x M kiedyś wcinał i nie wybrzydzał,a teraz do sklepowych - moje porównuje,stwierdził jednak,że moje lepsze. x nie wiem,czy czasami podlizać mi się nie chciał.hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tylko - 3 st. ciepłłłłłłłłłło:) witam w klubie. Dzisiaj kawa klubowa pachnie , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! U mnie szaro-biało. Zapowiadają opady śniegu. Na odległość podziwiam Twój zimowy krajobraz:) Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mróweczki:) ll Jestem po kawusi. Zaczynam odżywać i nabierać chęci do pracy. Czas więc szlafroczek zamienić na ubranko i do roboty!!!!Póki co odbyłam kilka porannych podróży i wiecie co ... prawda każda podróż kształci:D ...ot takie moje skojarzenie :D Na ostatnim przystanku zatrzymałam się dłużej , obserwowałam nieruchomo siedzące gawrony na wysokiej topili. Nagle jak na komendę odleciały:) ll Do zobaczenia na poobiedniej herbatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo. Kawka klubowa smakuje. Śnieg sypie, jeszcze tak dużo tu go nie było. Super wygląda wszystko białe. Będziemy potem lepić bałwana,Z cieszy się jak dziecko.A nasza piesa też lubi pobuszowac w śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zimowo. Babeczki,dopiero wczoraj przjrzałam si e kalendarzowi.Zauwazyłyście ile jest tych świąt? x nie mam bladego pojęcia,jak to wszystko zaplanowac. Najgorzej z zakupami - x na dodatek nie wiem,czy odwiedziny s.z rodzina będą - ech ,jakos to wszystko minie. x jak na razie,u mnie -4 st.a ja chciałam za pewne okno się zabrac. nic to..laba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wyskoczyłam do spożywczego.Pani ekspedientka poinformowała mnie iż mój sąsiad poważnie szykuje się do końca świata :-( x Zakupił większą ilość konserw,soli,cukru itp:-D :-D :-D x Co tam Święta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam na popołudniowej herbatce:) Jedyneczko! No masz babo placek:) a po cóż zapasy ??? jak ma być koniec to zapasy są zbędne.Ooooooooooo Matko! może powinnam kupić ze dwa kilo cukru :D:D zawsze to jakiś zapas:D ll Bez względu na powyższe jestem prawie w skowronkach. To co kocham /prasowanie/ za mną. Jeszcze bardzo ważna sprawa za nami, pozbyliśmy się telewizora. Jedyneczko miałaś problem z wypoczynkiem , a my z telewizorem:D W końcu się udało bez dopłaty:D został zabrany:) Do tego wszystkiego maluśki kaktus ma dwa pączki jeżeli zakwitnie będę miała prawdziwą oranżerię. ll Lunka! Czy bałwanek gotowy, nie zapomniałaś o nosie z marchewki?? U mnie śniegu na lepienie bałwanka jest za mało ale przed domem zabłysła choinka:) ll Kończę pić herbatę i pisać też. Może jeszcze wpadnę na bajkę przed sem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałwanek ulepiony, nos z marchewki oczka i guziki z kasztanów a na głowie miseczka robi za kapelusz.śnieg dalej pada.Jest cudnie ,mogło by już tak zostać na święta. Po malutku świąteczne wystrojenie domu gotowe. Adwentowe wieńce zrobiłam w zeszłym tyg,dziś pomarańcze ponakłuwałam gożdzikami.Światełka zawieszone. Jedyneczko z tym końcem świata to dopiero checa.Nic ja jeszcze zdążę mieć urodziny a na drugi dzień świat zniknie.Ostatnio oglądałam w tv o pewnym panu ,który już od roku zbiera zapasy na ten dzień. Jak dla mnie paranoja. Livciu Wigilia w poniedziałek,sklepy na pewno bedą w niedzielę otwarte. Globusiku jak zdrówko? Wyzdrowiałaś już całkiem? Do jutra kochane, spotkamy się przy kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! No ja raczej nie mam zamiaru robić zapasów:-) Po co i na co ?? jak będzie bum,to i zapasy trafi... X Szkoda tylko tych pierogów::-D X Ładny ten bałwanek Luna:-) X Zmęczona i ziewająca dzisiaj jestem. X Globusiku udało Ci się:-)upchnąć....to super!! Nowy odbiornik sprawiliście sobie na Mikołajki?? X Śpijcie spokojnie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka! No nie :) co za piękny bałwanek.Jutro podskoczę muszę go dotknąć:) i zobaczyć iluminacje świetlne. Ja zrobiłam małe stroiki do każdego pomieszczenia. Reszta zabłyśnie przy ubieraniu choinki. Lunka powoli wracam na prostą, ucho nie boli , a co najważniejsze,że wrócił słuch. Nie dość ,że jestem stara , ślepa to jeszcze byłam głucha:D Kurczę blade nawet gdyby ktoś mówił ..masz stówkę ... nie usłyszałabym:) Bywaj tym czasem i do zobaczenia:) Jedyneczko! Oj wielka szkoda pierogów:) no i wiele innych rzeczy . Juro idę po 2 kg cukru:) przed ...wielkim bum... osłodzę dobrze kawę. Telewizor kupiliśmy wcześniej , ten był przeniesiony do sypialni ponieważ landara zajmował dużo miejsca trzeba było się go pozbyć. Następnie mój własny:) z kuchni przenieśliśmy do sypialni. Tym sposobem zaszły zmiany tak jak lubię. ll Babki kończymy dzisiaj siódmy dzień grudnia , nie do wiary:( czemu aż tak szybko mija czas. ll Życzę wszystkim dobrej nocy , do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Piję z wami herbatkę. Mróz na dworzu skrzypi, palę w kominku. Jakie zapasy na koniec świata ? Po co? Jedyneczka ma rację:) Dziewczyny dziś mam dobre nowiny. Córka zdała w koncu egzamin z mikroekonomii [ trzy razy podchodziła].Teraz jest studentką II roku . A przed chwilą był u mnie siostrzeniec z żoną. Pierwszej ciąży nie donosiła i ponad dwa lata starała się o drugą. W końcu się udało. Specjalnie przyjechali mi podziękować za modlitwę w ich intencji w Rzymie. Bardzo się wzruszyłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:)Jestem , jestem Jedyneczko. Kawa superek:)Dziękuję. Jesteś po porannej zaprawie , u mnie pięknie oszronione drzewa. ll Marylko! Dzięki za dobre wiadomości. Przede wszystkim ..Szacunek ... dla Córki. Potrafi wszystko ogarnąć, dom , praca, studia , jest niesamowita. Gratulacje dla Ciebie i C. Przyszłym młodym rodzicom życzę pomyślności, niech będą szczęśliwi. ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. A u mnie śnieżek prószy.Ugotowałam sobie kompocik z suszu. Pięknie pachnie goździkami.Może tak po szklaneczce?? X Marysiu,gratulacje dla córki i Ciebie.Zuch dziewczyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj tak poproszę kompotu :) ale zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×