Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam gorącą kawą. Zapraszam. ll Miłymi wiadomościami od Was przywitałam dzień. Po kawusi planuję wyskok ... takie tam małe zakupy i szlifowanie chodników:) ll Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem ciepło, lecz pochmurno. Spałam dziś dobrze, o 3.20 pobudka była ale zasnęłam zaraz po powrocie do łóżka. Za chwilkę cisza nastanie w moim domu,zrobię syzyfowe prace i obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Co planujesz na obiad??? U mnie bardzo pochmurno,mży.Czytałam teraz gazetę lokalną. Piszą ,że od przyszłego tygodnia mrozy,nawet do-24 stopni:-( W sumie grudzień... Dobrego dnia Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mżawce. Te mrozy to juz mnie od wczoraj straszą:( x u mnie można jeszcze narwać szczawiu na zupę - niechby tak trwało,oszczędniej hehe.. x Dzisiaj mam plan WM, GLOBUS zabieram się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko mżawka dotarła i do mnie. Na obiad dziś faszerowana papryka i kotlety z ziemniaków z sosem pomidorowym. Livciu Globusiku co kupiłyście w WM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Pysznie gotujesz dla swoich chłopaków. Na jutro planuję gołąbki,nafaszeruję dla sobie jedną papryczkę. Farsz może być ten sam w sumie.Jakie papryki?? zielone do nadziewania,czy czerwone lepsze?? Luna,na którą zbierasz się do pracy?? Masz chwilę,żeby pobyć z chłopakami??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. ll Livio! Dobrze że do mnie dołączyłaś. We dwie raźniej i pogadać można.Czy szczęśliwie wróciłaś do domu??? Po zjedzonej pizzy jeszcze czuję sytość , a Ty??? smakowała Ci??? Takie wypady musimy organizować częściej. Pogoda nam nie dopisała ale cóż taki czas:D ll Lunka! Zakupy były drobne tak ciemno,że trudno cokolwiek znaleźć. Ostatniej nocy również spałam lepiej. A tak w ogóle to myli mi się kiedy dzień a kiedy noc. U mnie prawie 24h trwa noc ciepła ale ciemna tak jak w nocy:D ll Jedyneczko! Faszerowaną paprykę najbardziej lubię żółtą lub czerwoną ale każda jest smaczna . Nasza krajowa już się skończyła/ tak ostatnio mówiła mi pani z warzywniaka / i nie było specjalnego wyboru. Wydaje mi się ,że zółta jest mięsista i ma najcieńszą skórkę. Może to mój wymysł:) Życzę smacznego. ll Marylko! pozdrowionka. ll Ja również słyszę o zbliżających się mrozach. Oj nie jestem z tego zadowolona:( a może to fałszywy alarm i prognoza się nie sprawdzi. ll Spokojnego wieczoru przy świecach , nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Fajnie deszcz dzwoni o szyby , słyszycie?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez deszcz dzwoni. Zdążyłam zmoknąć na zakupach. Syn zrobil obiad spagetti z mielonym, serem i sos boloneze. Dobre ale tuczące. Gotuję bigos, zaprosilam gości na Andrzejki. Robię domówkę, kazdy przynosi jakąś potrawę i alkochol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja kupiłam choinkę:-) no, może śliczną choineczkę.(mała) Od dawna myślałam o zmianie.Dzieci już duże ,wystarczy symboliczna!! Do tego dwie przecudne gwiazdy betlejemskie!! Mówisz Marysiu o Andrzejkach,ja tez już czynię przygotowania:-) W sumie u mnie to święto:-) Deszcz jeszcze mi nie dzwoni o szyby, ale tak jak Ty Globusiku ciągle widzę ciemność:-( i ta gęsta mgła..... Szykuję farsz do gołąbków!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki!! Pa. Do jutra:-) Globusiku nie pilnuj koguta!! wyśpij się:-) W zastępstwie komórę nastawiam:-) z pianiem koguta!! Ty śpij długo nie spiesz się:-) Śpijcie spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w deszczu. Dalej dzwoni o szyby. Kawa przygotowana. Zapraszam. ll Jedyneczko! Nie mogę zdyscyplinować mojego koguta. Trzepie skrzydłami, pieje jak szalony:) tak szczerze to on wie co robi , lubię zaczynać dzień wcześniej. Będziesz miała małą choinkę ?? ja też ubieram małą. Zajmuje mniej miejsca , a spełnia takie samo zadanie:) ll Smacznych gołąbków życzę. Ja będę jeść:) kopytka z gulaszem. ll Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! U Ciebie święto. Nie ganiaj za bardzo zostaw siły na wieczór:D ll Ja szukam klucza:) a co jak zabawa to zabawa! będą wróżby, przelewanie wosku przez dziurkę od klucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku zasiadam do kawy. U mnie nie pada,ale mży w dalszym ciągu.Dzisiaj mam papierkową robotę.Koniec miesiąca:-) Impreza jutro,w małym gronie,nie narobię się:-) Pozdrawiam Wszystkie koleżanki.Wpadajcie na kawkę,bardzo smakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Jestem wyspana jak długo już nie,od 22 do 6 spałam jak zabita. U nas jeszcze księżyc w pełni. Kawa pyszna. Dziś muszę znieść ze stryszku ozdoby bożonarodzeniowe.Wszyscy już mają tylko u mnie jeszcze nie.Wieczorem jak jadę do pracy, pięknie ośwetlone domy i różne pierdułki. Jedyneczko zakupiłaś już choinkę ,my mamy sztuczną. To nie to samo co żywe drzewko.Planuję zrobić stroik na stół,potrzebuję trochę rzeczy kupić,ale to w sobotę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! ll U mnie leje i wieje:( moje palny ....siedzieć w domu:). ll Wcześnie macie udekorowane domy. U nas na razie szał w sklepach. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pada, pada ... muszę wymyślać małemu zajęcia bo nie możemy wyjść na dwór. Dziś nauka składania klocków , nauka chodzenia po schodach. Oczywiście trzymam go za obie rączki. Ugotowałam też mu rosół i kaszkę manną z malinami.Nie muszę gotować ale czas mi szybciej zleciał. Za to w domu syn zrobił ziemniaki i schabowe. 123 cieszę się , że w końcu do czegoś mój syn się bierze z własnej woli.Jak nie idzie do pracy bo pada( budowa) to gotuje. Livio i co będzie z piosenkami? A to klops:) Globus dobrze ,że nie musisz wychodzić jak pada. Luna wcześnie stroją na święta w Niemczech. Stroiki wyciągam dopiero na Mikołaja. Gotuję bigos na jutrzejszą kolację i smażę klopsiki z pieczarkami. Muszę jeszcze posprzątać dom bo jutro jakiś klient przyjdzie oglądać dom.Dziwnie tak obcych oprowadzać po domu . Nie spieszy mi się ze sprzedażą, ale podpisałam umowę z biurem nieruchomości więc trzeba klientów przyjąć. Na razie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Marysiu,ja tez pichcę:-) W między czasie wpadłam do klubiku. Masz rację:-O Pokazywanie obcym ludziom- dom..... Ja chciałam się pozbyć wypoczynku,za darmo chciałam oddać!! Koszmar!! Po dwóch wizytach powiedziałam koniec!! Jakiś kasting czy co??? Oddaję za darmo,a tu jeszcze,żeby przywieźć.... Znalazłam naprawdę biednych i oddałam z przyjemnością:-)Nawet dowiozłam!! Globusiku co tam??? Livio??? Idę pichcić dalej!!! Luna,spokojnej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jecie kolację? x zmartwiłam sie dzisiaj trochę...,nie mój co prawda problem, ale.... znajomej c.wyszła za sycylijczyka!! x Są po ślubie już z kilka lat.Ona tam pracowała - było niezle - wynajmowali mieszkanie. x on jedynaczek i MAMMMA. x urodziła im sie c.za mało kasy na oddzielne lokum - c,znajomej nie zarabia!!!! "babcia" wnuczki - podobno prześlicznej - nie toleruje,synowej tyyż. x dziewczyna na utrzymaniu rodziny z polski,zamieszkała z dzieckiem u jakiegoś sąsiada. x zapewne niedługo wróci z dzieckiem do rodziny tutaj. Czy to trudno było przewidzieć?? Siedzą mi w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Również wpadłam wieczorem ll Dzień był okropny pada do tej pory. Co można robić w taką pogodę??? oczywiście sprzątnęłam druga izbę:) Prac syzyfowych trochę ubywa ale jeszcze wiele przede mną. ll Wizyta krótka , mówię dobrej nocy i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dalej pada i wieje. Witajcie Milusińskie. Kawa i herbata przygotowana. Zapraszam na poranne króciutkie rozmowy. Ja zaczynam się rozkręcać.Czeka mnie wyjście aż strach pomyśleć ale inaczej się nie da:) Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem jakim cudem ale sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×