Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

W POlsce 350 zl....a Tutaj prawie 2 razy wiecej ;( I tak caly czas sie zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle co za wózek dla dzidzi z drugiej ręki nad którym sie zastanawiam bo nie kupie nowego. popytam w pracy jeszcze w końcu kraków to nie mała wioska wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj bo ciekawa Jestem co w Polsce o tym mysla...;) podziekowac ;) I w pas sie uklonic ;););) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dowiedzialam o Ty, od mojej poloznej , ktora prowadzi moja ciaze ;) Dzanet powiedziala , ze cos takiego istnieje od paru lat, ze wymyslili to Niemcy na podst paroletnich badan, I ze dziala w ponad 90 % ..I ze nawet okres bulow partych skraca sie o kilkadziesiat proc...poprostu szybciej maluch wychodzi na zewnatrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusku.....chyba juz spie ale byki sadze.....BOLI PARTYCH .!!!!!!!! a nie bulow partych ...szooookkk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast szykować sie do snu zrobiłam sobie coś ciepłego do jedzonka ale ze jeszcze nic nie przytyłam to sobie pozwalam hihi sylwia morze zmykaj do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO ale niespodzianka:) nowe osoby i tyle do nadrobienia!!!szok:):) Hasana a co to za wynalazek?zreszta zaraz poszperam po necie-bo ja nie wiem zupelnie o czym piszesz:) w czwartek mialam pierwsza wizyte w szpitalu-bylo bardzo fajnie!jestem mega zadowolona:) dzidzius sie krecil, wiercil a na koniec sobie zalozyl nge na noge i lezal taki maly luzak i cierpliwie czekal az go skoncza ogladac:D dostalam zdjecia-bardzo wyrazne, bo balam sie, ze moze beda jakies rozmazane i moj biedny mezus nic na nich potem nie zobaczy ale jest ok:) czekam na wyniki badan-przyjda poczta-pewnie gdzies w przyszlym tygodniu-mam nadzieje,z e wszystko ok! waze 60,4 takze polozna mnie pochwalila:D:Dhahaha nastepna wizyte mam 21 lipca a usg polowkowe 16 sierpnia:) no i tyle nowosci:) spania nie mam, od 6 piore, myje i zanim maz wstanie bedzie pieknie:) milego dnia/!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........18. ... .......02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek..............18 ...........02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków........... .18...........04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............. 18...........07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............. 14..........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie.............14.. ........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............ .14..........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK...................1 6.......17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc...........1 4..........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków..............17 .. ........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz.......13 ..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk.................13.........23-12 -20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto..........13 ..........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................15...... .....26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków..............10........12-2011< br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do EPI-NO to słyszałam różne skrajne opinie... proponuję, żeby każda zapytała swojego gina/położną na najbliższej wizycie. Ja tak zrobię. Jak do tej pory przekonuje mnie: olejek do masażu WELEDA i masaż krocza ćwiczenia mięśni Kegla żel położniczy Dianatal Jeśli będę rodzić naturalnie to zamierzam użyć tych środków, żeby zapobiec nacięciu/pęknięciu. Co więcej - jestem zdeterminowana i przekonana, że zrobię wszystko, żeby nie dać się naciąć. Godzę się na samoistne pęknięcie - nawet jeśli położna mnie będzie straszyć. Oglądałam filmy i blizny po nacięciu. Czytałam artykuły. Nikt mnie nie przekona, że to jest potrzebne i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam nad taką sprawą... Przez pierwsze trzy miesiące brałam tylko kwas foliowy i waga przyrastała mi książkowo po niecały 1 kg miesięcznie. Zaczęłam brać Matruelle i w 4 tygodnie skoczyłam ponad 4 kg. Wkurza mnie to, bo wiem, że nie jem ani więcej ani jakichś tuczących rzeczy. Bardzo zwracam uwagę na proporcje i to co jem. Mam wrażenie, że jak dalej będę żarła to Matruelle, osiągnę monstrualne rozmiary. Czyżby moje wcześniejsze obawy co do suplementów witaminowych się potwierdzały? Zawsze twierdziłam, że od witamin się tyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!! Ja tezpostaram sie zapytac swojego ginka jak bede w kraju ( 18 mam wizyte) Mozliwe ze tym dziewczynom poprostu sie udalo??? Wszystkie cztery sie przyjaznia ...I wszystkie cztery uzywaly ...( jedna stwierdzila , ze nawet Ja krocze Potem tak bardzo nie pieklo) No nie Wiem zobaczymy... Ewcia co do witamin...Ja jak bralam kwas w zestawie witamin tez Tylam jak na drozdzach...teraz jak odstawilam tak jakbym stala w miejscu ( jest takie wachajace Poltora kg ...raz jest raz nie) I tak juz miesiac. Wiec Ja mysle ze witaminy napedzaja wage I tyle. Dobra lece bo barszczyk bialy na gazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia No widzisz! Ty też potwierdzasz moją "witaminową teorię". Ale ja pytałam swojego gina, czy muszę brać ten suplement codziennie - on twierdzi, że muszę, bo jeśli nie to dostanę preparat jodowy na receptę (Jodid). Ten preparat jest wg mnie gorszy. Ty odstawiłaś witaminy bez konsultacji z lekarzem? Tak o? Ja się trochę boję tak zrobić, ale jeśli przez najbliższy miesiąc dalej będę tyła i miała obrzęki, a do tego te poranne bóle głowy... To poważnie porozmawiam z moim ginem, że ten preparat chyba mi nie służy. Teraz wydaje mi się, że te poranne bóle łba, rozsadzanie zatok i czoła - też mają jakiś związek z Matruelle. To się bardzo nasiliło, od kiedy biorę ten suplement. Z resztą nie dziwne, że puchną mi śluzówki w nosie i w zatokach, skoro cała jestem opuchnięta! Wkurza mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia A co do EPI-NO to ja sobie myślę tak, że jednak nie kosztuje on takiego majątku, ćwiczy się z nim tylko 3-4 tygodnie, wiele czasu i wysiłku to nie wymaga... Skoro może COKOLWIEK pomóc, to warto spróbować. Jest jedno ale... uważam, że nie warto go kupować wcześniej niż miesiąc przed planowaną datą porodu. Jeśli na miesiąc przed terminem masz względną pewność, że nie ma wskazań do CC, to jest sens zainwestować i od razu zacząć stosować... Po co kupować teraz, a za miesiąc lub 3 dowiedzieć się, że i tak będzie CC??? Ja się wstrzymam do ostatniej chwili, kiedy jest czas na jego włączenie do stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje EWCIA!!!! Teraz to przemyslalam...poczekam a Potem najwyzej zamowie przez net I powiem mamusce zeby mi przyslala ,,,,! Tak bedzie najlepiej! A co do tych witamin, odstawilam sama bo wyczytalam ,ze Sa potrzebne do 3 mca, a Potem tylko jesli wyniki morfologii Sa kiepskie I czegos brakuje...zalaza...potasu... Tak wiec mi tam nic nie brakuje I nic sie nie dzieje, z noskiem mam tylko troszke problem w nocy bo zapchany...( ale nie krwawi) Wiem ,ze lekarzem nie Jestem ale tak zrobilam na wlasna odpowiedzialnosc...obijetnie kiedy bralam witaminy zawsze Tylam !!!! ZAWSZE 2-3 kg do przodu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby na tym moim Matruelle piszą, żeby w ogóle żreć go non stop - przed ciążą, w trakcie i podczas karmienia... Ale podobnie jak Ty - jak tam swoje wiem! Jeśli do przyszłej wizyty znowu skoczę więcej, niż będę w stanie zaakceptować i dalej będę miała obrzęki... To baj baj Matruelle! Lecę na obiadek! Pablo serwuje gulasz wołowy z kaszą gryczaną i mizerią... MNIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki sobotni wieczór przed mami ja ma ochotę na kolacje w uroczej knajpce czy mój da sie skusić. byłam dziś mocno zajęta i do tego dzidzia dała mamusi po palić mdłości i wymioty a miało być już lepiej :P Krótko mówiąc miłego sobotniego wieczoru cieszmy sie jeszcze spokojem i naszymi misiami ,żabkami ,kotkami ciekawe czy trafiłam ja do swojego mówie po imieniu choć zdrobniale :):):):):):jak ja lubie sobote :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry ;) powitac ! Juz nie spie...niedziela ...a Ja siedze od godziny I tapir sie w tv ;( dodam , ze u mnie w chwili obecnej 7:46 ;) Oj cieniutko spie ...cieniutko... To pewnie przez to ze juz o Polsce mysle ;) jeszcze 3 dni ;) Wielkie odliczanie trwa!!!!! Ale w sumie pisze...poniewaz od rana poczulam cos dziwnego wbrzusiu;) tak jakby bobelki gazowanej wody smyraly mnie tam na dole ;) I tak sobie mysle, czy to mozliwe ze to juz moja popierdolka tam kopie czy co ??? Nie Wiem ...pewna nie Jestem ale cieszylam sie mocno ;) dzis zaczynam 17 tydzien ;););) Milej niedzieli dla wszystkich !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sylwia poranny ptaszek z ciebie to dobrze bo może nie bedziesz miała problemów ze w stawaniem do karmienia bo ja lubie sobie po leniuszkować :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no dobra.... Domek caly posprzatany...to teraz z mezulkiem na zakupy do tesco...wszystko sie pokonczylo naraz ...jak zwykle...!!!!! Proszki do prania ,plyny do plukania, pasta do zembolcow, zapachy do szuflandii, I kibelowic ;););) Wiec jade uzupelnic ;) A co tu tak cichosza...pewnie obiadki sie szykuja ;) Juz bym jadla ;) Do pozniej !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu pusto... Rodzinne niedziele ;););) popieram ;) Jeszcze 2 dni ;) I lece ;) do Polski;);) hurrrrrrrraaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam po weekendzie:) My byliśmy na weselu u znajomych. Ja z kolei za 9 dni zaczynam urlop i lecę na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Nie kopcie leżącego... Obydwie zaczniecie wypoczynek w piękną pogodę... To tylko ja mogę mieć takie szczęście, żeby na 3 tygodnie urlopu nie mieć ani jednego słonecznego bezdeszczowego dnia! Deprecha do n-tej potęgi! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna pozytywna wiadomość na dzisiaj, to że pierwszy raz od 8 dni obudziłam się bez bólu łba... Po prostu ustąpiło. Może to wczorajsza pizza i cola pomogły? ;) Żarty żartami, ale doszłam do wniosku, że im bardziej przestrzegam zasad zdrowego odżywiania w ciąży, tym bardziej puchnę i źle się czuję. Przestałam pić kawę i herbatę, zero gazowanych słodkich napojów, dużo nabiału (chyba nawet za dużo), dużo mleka do picia... I wtedy czuję się dziadosko i puchnę... A ja wczoraj stwierdziłam, że pierdzielę - wypiłam normalną herbatę, normalną kawę, zjadłam trochę pizzy, popiłam colą... ogólnie jadłam co miałam ochotę i piłam co miałam ochotę... A dzisiaj czuję się jak nówka sztuka! I woda ze mnie zeszła... Już tylko 65 kg zostało, a było 66,5... Sylwucha - ja już od jakiegoś tygodnia, a nawet półtorej "łapię kontakt" z moją Żabuchą w brzusiu. Już czuję jak sobie fika fikołki, kiedy Mama zmienia bok, na którym leży... Kopniaków jeszcze nie umiem odróżnić od tętnienia krwi, ale... Pomalutku się sobie przysłuchujemy wzajemnie! Kosmos!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26........Wojnicz..........XX...........02-12-2011 Onk3(Magda)...............36........Osiek.............18............02-12-2011 olcik777.....................26........Kraków...........18............04-12-2011 Ewa1311....................31........Puławy............18............07-12-2011 klaudula213................25........Poznań............XX...........11-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34........Świecie............17...........15-12-2011 elizka_84...................27........Gdańsk............17...........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32........UK..................17...........17-12-2011 doo(Dorota)...............36........MałyGarc..........XX...........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28........Kraków.............17...........18-12-2011 nutkaaa86(Paulina)......24........Dąbr.Górnicz......XX..........21-12-2011 Astoria1985r. (Malwina)..26.......Śląsk................XX..........23-12-20 11 Hautamer(Aga)............30.......Trójmiasto.........XX...........25-12.2011 a co tam(Ania).............28.......D-ca.................15...........26-12-2011 Oleenka_KR(Ola) .........30........Kraków.............XX..........12-2011< br Zaktualizowałam Sylwię i pozwoliłam sobie wpisać "XX" wszystkim Kobietkom, które się u nas pojawiły na krótko i zniknęły... Jak wrócą, to sobie same zaktualizują, albo napiszą i wpiszemy im właściwe tygodnie! Miejmy nadzieję, że wrócą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też jestem grudniówka 2011 chciałam dodać swoje 3 grosze odnosnie tych preparatów witaminowych - tez biorę matruelle, co prawda do tej pory nie skojarzylam tego wlasnie z ich dzialaniem, ale fakt faktem pierwsze 3 miesiace przyrost wagi do kg miesięcznie standardowo, potem nagle (nie zmienialam w ogole nawyków, a wrecz nawet jeszcze "zdrowiej" )a tu waga zaczela rosnać - kg na tydzien, o co chodzi? czy to kwestia 4,5 miesiaca ,ze tak organizm ma, ze wiecej zatrzumuje wody itd? ale jak zaczęłam brac te multiwitaminy tyje szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 Widzisz! I tu jest pies pogrzebany! Nie wiemy, jakby było bez witamin. A lekarz Ci nie każe odstawić, jak sam je poleca... Oni też mają z tego swoje korzyści. ;) Nie wiem, co Ci poradzić. Ja się biję z myślami! Porozmawiam jeszcze z moją ogólną lekarką, jakie ona ma zdanie na ten temat. Gin mówi, że muszę brać albo Jodid, bo jod przyjmować muszę... No dobra, to po co ta cała bomba pozostałych witamin? Z resztą nawet producent na stronie przemycia informację, że przy Matruelle wskazany jest umiarkowany sport i dieta... Więc? Fakty są takie 3 miesiące nie brałam Matruelle i przyrastałam książkowo. Czwarty miesiąc brałam i spuchłam, przybrałam dużo za dużo i prawie non stop boli mnie łeb od obrzękniętych zatok. Ja już się nawet zastanawiam, czy ja nie mam uczulenia na ten preparat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 Ja NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ zamierzam zrobić eksperyment. Zostało mi 3 tabletki Matruelle. Dokończę tą fiolkę i robię tydzień przerwy. Zobaczę, jak się będę czuła i jak się będzie waga zachowywać. Większość dojrzałych kobiet w mojej rodzinie twierdzi to samo - od preparatów witaminowych w ciąży się tyje i rodzą się bardzo duże dzieci. Dlatego zamierzam bardzo poważnie się zastanowić nad dalszym braniem Matruelle... Mam świetne wyniki badań. Odżywam się zdrowo. Przed ciążą też nigdy się nie odchudzałam i cieszyłam się świetnym zdrowiem ogólnie - morfologia i żelazo zawsze super. Może bez sensu jest szprycować się tymi witaminami dopóki mi żelazo nie spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×