Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A do kwestii "wypada / nie wypada" - nie miej Kobieto złudzeń... wszystkim nie dogodzić... Jak na imprezie będzie kilkadziesiąt lub więcej osób, to na pewno znajdą się takie, które skrytykują "bo za obcisła" albo "bo za workowata". Lej na to! Najważniejsze jest Twoje samopoczucie i żebyś się podobała sobie i swojemu partnerowi! No i żeby na zdjęciach i na nagraniu ładnie wyjść - tu też lepiej się sprawdzi dopasowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze do usług! ;-))) I kosmetyczkę proszę sobie załatwić. Najlepiej taką, co Cię przyjedzie do domu umalować jak już będziesz ubrana i uczesana. Uwierz mi, profesjonalny makijaż to MUS! Sylwia mnie poprze! Wtedy się wygląda cudnie, żebyś flanelową koszulę założyła i jeansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........30(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............30... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole............30(K). .......02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa.......30(K) .......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......30( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........30( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań...........28( K)........11-12-2011 Mama FILIPKA( Wiola)....19.......Norwegia.........27(M)........11-12-2011< br /> Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................27 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........27(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............27 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................28(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........27(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....26(K) ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............26(M)...... ... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............26(K )..........31-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to TRÓJKA z przodu... ;) Zaktualizowałam siebie i wszystkie powyżej mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak aż się trochę boję spytać... ale jakoś ostatnio często myślę o Oli... Nic się nie odzywa. Ciekawe, czy już wyszła z tego szpitala. W ogóle zniknęły nam te Mamuśki, co na początku były aktywne... Eliza, Monika, Magda. Szkoooooda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze tak powiem WAL SMIALO ;) jak bedziemy wiedzialy to odpowiemy..... Ewcia z tego co Wiem to chyba niektore dziewczyny udzielaja SIE tez w innych ...topikach...wiec moze poprostu o Nas zapomnialy..... OLCIA odezwij SIE ....co u Ciebie jak idzie ??? Wszystko dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem w ciąży 22/23 tydzień. od niedawna czuje ruchy dziecka,mam takie pytanie bo jestem po raz 1 w ciązy i nie wiem czy to jest prawidłowe.czasami jak leżę to robi mi się taka górka na brzuchu i nie wiem czy to dzidzia się wypycha czy skurcz?? czasami zaboli jak na okres a czasami nie,i jeszcze jedno chodzi mi o wydzielinę czy wy też tak macie taką że jest przezroczysta czasami mam bardzo wilgotna wkładkę. czy to jest wszystko normalne???co mam i czuje???bo zawsze miałam gęstą i białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titka-ta gorka to moze byc wlasnie Kruszynka wystawiajaca pupke albo glowke;) co do wydzieliny ja mam jej bardzo duzo- mi lekarz pow, ze jesli jest "budyniowata" to ok gorzej jesli "serowata" wtedy trzeba o niej powiedziec, no a kolor jesli jasny kremowy, bialawy to ok, gorzej zabarwiony krwia, brazowawy... Ja zrobilam karpatke:D zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika..... Powiem Ci co mysle ale proponuje sic do lekarza...mimo wszystko.... TA jesli jestes w miare szczupla;) to napewno dzidzia , przyjmuje rozne pozycje ;) Ja tez mialam troszke wkladki mokre...I wszystko bylo ok ...ale lepiej zapytac spacjalisty by sprawdzil...czy to oby napewno np wody nigdzie NIE umykaja* powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:)ale w tym problem ze ona jest jakby nijaka tzn.nie widzę ani budyniu ani tego serka,wiem właśnie że jak jest serowata to jest jakieś zakażenie. raczej jest taka bardziej mokra,ja już nawet podejrzewałam ze to są wody ale jak byłam pare dni temu u lek to nie mam żadnego sączenia się wód chyba ze nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo przepraszam nie doczytalam,ze ta wydzielina jest bezbarwna...w takim razie albi dla pewnosci zapytaj lekarza albo-na kafe to wyczytalam-mozna kupic jakies paski w aptece ktore sprawdza czy to wody sie sacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co jak sobie tak mysle to ja tez czesto czuje mokro i a na wkladce wydzieliny jako tako brak, wiec to jakies owdniste bardziej musi byc...hm...dalo mi to teraz do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sama bym na to nie wpadła gdybym nie przeczytała artykułu o sączeniu wód.i od tego czasu mam shiza:)u mnie też brak białej wydzieliny czasami jest za to więcej wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeleciałam wszystkie apteki i u mnie nie ma takich właśnie wkładek co sprawdzają czy to wody.zobaczę na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie pocisz tam? bo w sumie kiedys o to pytalam i wlasnie sie dowiedzialam, ze czesto jak sie tam spocimy a wkladka np nie jest bawelniana tylko z ta niby super powloka-taka sliska to wlasnie takie uczucie moze byc...kurcze juz sama nie wiem ale masz to uczucie caly czas? bo ja to moze raz na jakis czas, a tak to "budyn" wiec juz moze przestane sobie wkrecac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie czuje jak chodze żeby było mokro,tylko jak zmieniam a dotknę dłonią to czuję wilgoc. już mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja powizycie , dzidziuś waży 1600 :) troszeczke się zdziwiłam i wydawało mi się że to za dużo ale lekarz powiedział że jest ok. dziewczyny tak jak pisałam wcześniej wizyty mam co 4tyg. i podczas każdej wizyty mam badanie szyjki i usg teraz mamiałabym za 2 tyg ale w poniedziałek ide do szpitala :( mam dwu naczyniową pępowinę i lekarz chce się upewnić czy wszytko dobrze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Asiu wszystko bedzie dobrze, chociaż chyba troche pozno wypatrzyl Ci ta dwunaczyniowa pepowine. Ja też mialam podejrzenie takowej, ale w 18 tyg ciazy, zostalam skierowana do szpitala na usg, tam maja usg 4D i tam okazalo się że podejrzenia się nie sprawdzily i wszystko w jak najlepszym porzadku. Teraz to obawiam się malowodzia, dobrze że za tydzien wizyta wszystko się wyjasni. Milego dnia zycze ide na sniadanko, a po sniadanku, chyba upieke jakies ciasto. Sylwia wczoraj na facebook'a wrzucila zdjecie swego dziela - babke- i tak za mna chodzi jakis dobry wypiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej! Ja też witam wszystkie brzuchate dziewczynki!! A ja upiekłam wczoraj biszkopt z malinami i galaretką :D mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Baby kolorowe;) NIE spie od dwuch godzin ... Ale w nocy bylo niezle ;) 2 pranie wstawione...a Sylwia idzie pod prysznic I zrobic SIE na bostwo ;) bo z mezem na obiadek idzie do restauracji;););) hihi....ciesze;) milego dzionka ;));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja i ja juz jestem:) nie spie-chociaz spalo mi sie bardzo dobrze ale Kryszyna zaczela szalec wiec lezalam i sie usmiechalam do siebie a jak on juz skonczyl to mi sie nie chcialo juz spac;) i tak mysle co by tu dzis zrobic....napewno nie placka bo ta wczorajsza karpatka przesadzilam-sama zjadlam chyba z pol blaszki!!!juz mam z nia spokoj na najblizszy czas;)na obiad mam zrobic lasagne a tak to nie wiem co...jakis pomysl? z tej stronki co wczoraj wkleilam wybralam troche rzeczy ale narazie sa w koszyku jeszcze nie zamowilam....ale takie cudne sa tam rzeczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemandereczko! Wczoraj chciałam zdechnąć przez ból zatok i całego łba. Dopiero sagan gorącego mleka na noc pomógł. Dzisiaj już w trakcie śniadanka. Właśnie drugie podejście: kawa inka na mleku i placek drożdżowy z masłem i dżemikiem truskawkowym! Mniam! Buziaki dla Mamitas i Bejbisków! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiem Wam moją obserwację... Więcej piję, spadam z wagi. Wczoraj wypiłam prawie 3l wody, jak kazał lekarz. Rano ważyłam 72,7. Dzisiaj rano ważę, 70,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×