Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

mozecie mi pomoc- bo szukam i nie moge znalezc moja koelzanka ma klopot z karmieniem z butelki(bo niechce mala zasasac) i chce zmienic, wiem,ze polecalyscie to lovi-chyba? ja nie wchodzilam ani nie czytalam dokladnie postow odnoscnie butelek bo nam tt pasuje ale chcialam jej pomoc i zasugerowac, ze moze wlasnie te ktore Wy mowicie,ze fajne i u niej sie sprawdza...mozecie napisac albo podac linki do nich? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam linka:) ona biedna mloda mama;) mala wisi na cycku CALY czas! ma skonczony m-c, nawet do wc ciezko jej wyjsc,chciala odciagac pokarm i podac jej z butelki tzn jej maz zeby ona sie mogla zdrzemnac ale gdzie tam...smoczek jak dadza to krzyk, jak nie mam sycka to taki krzyk,z e az sie zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. My dziś przed 8 wstalysmy. Sloneczko pieknie swieci wiec dziś z 2godz spacerek bedzie, ale dopiero popołudniu. Dziewczyny jak wiecie mam imprezke 2w1 i beda 2 torty, ale takie zwykle okragle jeden nasz slubny drugi dla malej, co sadzicie o figurkach na torty? Nie sa zbyt tandetne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wracając do zapalenia piersi od czego to moglo być ? dobre pytanie polożna powiedziała że mogłam sobie przygnieśc pierś albo mały nie spił wszystkiego i od tego ale dla mnie najbardziej prawdopodobne jest że przeziębiłam bo od urodzenia malego zawsze nosiłam stanik i było ok a od jakiś 2 tygodni nie zakladałam bo mi tak bylo wygodniej małego karmi no i się doigrałam pootwierane okna poczułam wiosnę i mam. ale jest już lepiej nie mam gorączki poty minęły ból ustępuje ale nie życzę nikomu także kobitki dbajcie o cycuszki ból jest potworny ja lepiej się czułam po porodzie jak po tym cholerstwie dojśc do siebie nie mogę chodzę zamulona nie wiem co gdzie i jak dzięki wszystkim za otuchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ewa --> u mnie jak np niema kąpieli, a zdarza się czasem to jak nakarmię Synka o 18 to wstanie dopiero ok 3. A zawsze je 19.30 po kąpieli, także pierś się robi twarda i trochę odciągam, ale nie wszystko a trochę żeby zmiękła. Bo słyszałam, że nie powinno się budzić dziecka bo sen jest bardzo ważny, tym bardziej jak dobrze przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Figurki są super wg mnie ale takie jak tu linki są, wesołe. Czy Twoja córeczka przewraca się na plecki z brzuszka?? A i mam takie pytanie. Dziewczyny, czy lekarze podnosili Wasze maleństwa za rączki do góry jak leżały na pleckach?? Sprawdza się tym czy dziecko próbuje ciągnąć główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek moja mala jeszcze się nie przewraca. Już ja turlam troche żeby zobaczyla "jak fajnie" ale narazie tylko z boku na plaecy. Jak na brzuchu jest to probuje jakoś tak smiesznie to wyglada, ale jeszcze się nie przewricila. A pediatra też tak mala za raczki podciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie coś nie chce trzymać. Leci mu do tyłu. Ale na plecach jak lerzy to trzyma dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde dziecko indywidualnie się rozwija wiec jak lekarz nie ma zastrzezen to nie ma co panikowac. Dziś moze się nie przekrecac a za dwa dni już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie ciagnie sie do siadania ale np potrafi przelozyc grzechotke z reki do reki. obraca sie z plecow na boki i odwrotnie, czasem z brzucha na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi w sprawie zapalenia, bo akurat z tym wietrzeniem, oknami i lataniem bez biustonosza po zimnie, to ja często tak robiłam. Gorzej z przygniataniem, bo jak mają być piersi nie przygniatane, jak po karmieniu noszę Szymka do odbicia, a On ostatnio zrobił się taki ruchliwy, że nie raz mi kopa sprzeda! Staram się nosić na tym "spitym" cycu, ale jak dłużej nie odbije, to zmieniam ramię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Szymkowi zawsze "pokazywałam" jak się przewracać z brzuszka na plecki - tak jak to dziecko naturalnie robi samo. Nigdy nie podnosiłam Go z brzuszka do góry, tylko "pomagałam" Mu delikatnie się przeturlać. Piszę w czasie przeszłym, bo Mój Kawaler od wczoraj zaczął wykorzystywać samodzielnie tą "naukę". W pełni świadomie i dość sprytnie przewraca się z brzuszka na plecki. Jak mu się znudzi to robi "majt" głową, jednocześnie nogą tą, co zostaje u góry i fik! I zadowolony! :))) Dobrze to, i niedobrze... Teraz już Mu nie przedłużę za bardzo ćwiczenia na brzuszku, bo jak będzie chciał, to sam zakończy "brzuszkowanie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Młoda próbuje zasnąć w bujaku, więc na szybciora coś skrybnę :P Ja uszka małej czyszcze wilgotnym wacikiem, tylko małżowinki. Do środka niczym nie wjeżdżam, myśle nad kupnem jakiegoś spreyu do tego miodku to sie tam troche uzbierało ;) Dziekuje za opinie nt butelki. W razie czego taka zakupimy :) Starbuck -> moje sutki po karmieniu też takie antenki, Młoda mocno ssie ;) Asia GB -> ja podzielam Twoje zdanie w kwesti tej zyrafki. Fajny bajer, ale moim zdaniem można się obejść. Teraz jest tyle bajerów dla dzieci, że ciężko zachować umiar i zdrowy rozsądek (szczególnie jak co chwila któraś wkleja jakieś linki:P). I nie krytykuje tu nikogo, ja po prostu uważam, ze bez wielu gadżetów można się obejść, można samemu coś wymyślić (ktos pisał o kartce porysowanej czarnym i czerwonym flamastrem). Grunt to nie się zwariować :) Ewa, takie zapalenie to chyba od zatkanego kanalika. Tyle kojarze co mi położna mówiła. Parę razy mi się zdarzyło, jak pierś nie była długo oprózniania, że aż takie powrozy sie zrobiły. Ale zaraz wtedy przystawiałam Małą, bo bałam się ze gdzieś mi to uciśnie stanik i bedzie nieciekawie. Ten lekarz to faktycznie jakiś dziwny :O Grunt że jest wszystko dobrze, ale bądź tu człowieku spokojny słysząc taka "diagnozę". My idziemy na usg 10 kwietnia, już się boję. Niunia, ja parę razy sciagałam pokarm, zeby sobie zapas zrobić, ale nic z tego nie wyszło, bo jednorazowo miałam ok 20ml, a musiałam się napracować nad tym :O aż mnie cycki bolały. A produkcja od razu ruszyła większa, więc dałam sobie spokój. Potwierdzam słowa czopelka. Ja często się na boku, z racji tego że karmię na leżąco w nocy, i jak Mała długo nie pije, to na tej piersi na której się robią sie właśnie takie zrosty. Wtedy robie delikatny masaż i dawaj, Marysi do buzi :) Klaudyna, widziałam nowe fotki. Cudna dziewczynka! Wyglada dużo "doroślej", może za sprawą tej gęstej czuprynki :) bo moja ma prawie gołą glacę :P Kamila, ja tak miałam na początku karmienia, twarda pierś z wyczuwalnymi guzkami. Najlepiej zrób sobie ciepły prysznic na tą pierś, to nadmiar mleka spłynie i choć trochę Ci ulży. Czopelku, lekarka tego nie sprawdzała u nas, ale jak Małą chwycę za ręce to lekko pociągnę to się rwie i główke trzyma ładnie. Olczik, Marysia z kolei rwie się do siadania, ale grzechotki sama jeszcze nie złapie, jak jej ja podam to tak, a co dopiero przekładanie :P co do obrotów, to też nie wykazuje inicjatywy :P Raz mi sie obróciła z boku na brzuch, a tak to czasem takie "pół obroty" robi przy przewijaniu lub przebieraniu :) P.S. Alleluja! Mloda śpi! :D Zasnęła sama :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękny dzień się zapowiada choć to słońce może być zdradliwe:P klaudyna luknij tu :http://www.cukierniared.pl/13701/1999.html według mnie torciki obłędne :) le_soleil ja jak masz jeszcze ochotę to sprawdź opinie o butelkach dr brown's polecam:) aha i hmm piszesz wciąż olczik a Olka ma nick olcik :P heh tak mi się rzuca w oczy jak czytam:P Co tam... moja mała też uwielbia gadać z cieniami na ścianie hehe,a jak uwielbia obrazem z czerwoną ramną tak się uśmiecha jakby tam nie wiem co było:D dziewczyny zmykać na spacery,a nie tu przed tym pochłaniaczem czasu siedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizytę u doktorki wiec za baczę co mi powie ale tak jaki kiedyś pisałam łuszczyła sie skóra jak łupież na czole i brwiach i była bardzo szorstka. smarowałam i niby zeszło ale na główce teraz mam łupież takie łuski wiec oliwka i wyczesywanie główka robi sie ładniejsza. tyle ze na paluszkach pojawiły sie takie drobne chrostki a dziś widze na szyi czerwoną plamę niby to pod brodą jutro wizyta i sie dowiem co jest grane ale już dostaje paniki :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez, ja już chyba mam wzrok nie ten :P gdzie ja tam do "z" widziałam? :) dzieki za zwrócenie uwagi :) o tych butelkach poczytam, znów bede miała ciężki orzech do zgryzienia, którą wybrać. W takim razie Olcik, wybacz moje faux pas ;) My idziemy na spacer, bo z ta moja maruda dziś jest szok!:O zmęczona taka, ale nie zaśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×