Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Ja myślałam, żeby koło grudnia zacząć jeździć (ślub w kwietniu) więc jakieś 4-5 m-cy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka - cudny. Chyba sobie nawet pożyczę pomysł - idealnie by pasował do mojej sukni :D:D i te perełki .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Wpadam w panike jak to wszystko czytam!!! :) Ja mam ślub za rok we wrześniu ale mam tylko salę i orkiestrę. Chyba najważniejsze. Jednak jak tak się naczytałam na forum to niektórzy już półtora roku wcześniej mają wszystko zarezerwowane i teraz się boję że już nawet fotografa nie znajdę :D W ogóle to cały czas marzyłam o tym, żeby już mieć tą datę ślubu itd bo jesteśmy razem przeszło 5 lat a prawie 2 mieszkamy razem a teraz jak już mogę to wszystko przygotowywać to straciłam zapał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no litości
my ślub mamy w pazdzierniku tego roku, a zaczęliśmy wszystko załatwiać dopiero w lutym. Naprawdę to jest do ogarnięcia w niewiele ponad pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kresko - nie do mnie ta mowa, że odkryłam eurekę, bo to nie ja ciągnęłam dywagacje, czy 15latek przyjdzie z dziewczyną, czy nie. Wszystkich, którzy odbierają moje posty jako wymądrzanie się przepraszam, nie było to moim celem. Prywatnie jestem narzeczoną organizującą ślub, ale zawodowo jestem powiązana z branżą ślubną i dlatego mam ugruntowane opinie w niektórych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Narzeczona89 - my mieszkamy ze sobą 4 lata (zamieszkaliśmy razem po 3 miesiącach), zapał mam ogromny do organizowania, ale nie chce się tak długo czekać.. chciałabym aby było to już, lecz niestety nasza data (10 sierpień) wypada w sobotę dopiero za rok, może to i lepiej bo będę już po obronie :) Amelka- też mieszkamy w wynajętej kawalerce i mielibyśmy problem z bukietami, zresztą brzydko to wygląda gdy nie ma się w co kwiatów wstawić bo tyle ich jest i stoją w wiadrach albo słoikach :/ Czekamy na obszerną relację z Twojego ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, super bukiet :) U nas w sumie tylko ja cieszyłabym się z wina, bo moje Słońce to tak średnio z tym ;) On woli Johnny'ego z lodem ^^ Dla nas już prędzej przydałyby się książki albo kupony totolotkowe (teraz też taka moda weszła, no nie? W sumie to nie jest głupie :)) Annielica, my chcemy w grudniu wysłać pierwsze zaproszenia do gości, którzy przyjadą z daleka-mam rodzinę z Katowic, z Niemiec i przyjaciół z Norwegii. Reszta po nowym roku, myślę, że w styczniu większość już ogarniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
byłam niedawno na weselu to chcociaż na zaproszeniu nic nie pisało ze młodzi nie chcą kwiatów to i tak nikt nie miał kwiatów,kilka osób miało wino,kilka osób miało czekoladki.większość gości dawała same koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
fajna suknia a jakby jeszcze narzeczony miał garnitur niebieski to byście naprawdę cudnie wyglądali,ostanio widziałam taką parę w kolorze fuksja,normalnie cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia, ale że taka z tymi niebieskimi wstawkami?? Hmm no ekstrawagancja nie jest zła, ale ta sukienka wygląda trochę... tak.. jak z targu jakiegoś :) może to też kwestia dobrego wykończenia, ale jest tyle innych pięknych sukien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia nie
Sukienka straszna nie obraź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
jeżeli ktoś nie lubi kolorów w stroju slubnym to nie będzie się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki za opinie:)szczere az do bolu,po prostu uwielbiam niebieski kolor i ta suknia mi odpowiada w 100%,ale kazdy ma swoj gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straooonika-zgadzam sie w 100% z Toba,jesli ktos nie lubi kolorow w sukni slubnej,ta musi strasznie razic...ja nigdy nie chcialam miec bialej sukni,ani ecru,,wiec poszukalam kompromisu,a i kroj mi sie podoba.teraz tylko musze znalezc kogos,kto mi ja uszyje tak,jak chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawerka
Mi też podobają się suknie z dodatkiem kolorowym i garnitur w tym samym kolorze,zgadzam się to rzecz tego co się podoba ,jak ktoś jest tradycjonalistą i woli białą suknię do tego ciemny garnitur to mu nie będzie podobać się taki strój,mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - też miałam mieć tą co Ty datę ślubu :D tzn. jeszcze przed zmianą planów jak mieliśmy brać ślub za rok to miało być właśnie 10 sierpnia :D teraz to w sumie nie wiemy kiedy weźmiemy kościelny czy za rok czy za dwa... Relacja koniecznie będzie :D Mi ciocia opowiadała przy okazji dawania zaproszeń jak zobaczyła że chcemy wino, że po jej córki ślubie mieli całą wannę w kwiatach i wcale to ani ładne ani nie pachnie bo jak jest 50 bukietów z innych kwiatów to masakra. molekularna - dzięki ja już byłam załamana bo ślub za 6 dni a ja nie mogłam znaleźć ładnego bukietu i tak oto znalazłam ten i się w nim zakochałam :D Moda jest na wina, kupony lotka, czekoladki, książki, i różne rzeczy do pomocy innym (zabawki dla dzieci z domu dziecka i takie tam). Co do zaproszeń to u mnie daje się tak żeby wszyscy zaproszeni już 3 miesiące przed ślubem mieli zaproszenie, czyli zaczyna się 4 miesiące przed ślubem chyba, że chce się wszędzie jechać nawet do tej rodziny która mieszka daleko to wtedy można zacząć os tych najdalej mieszkających 5 miesięcy przed i w weekend jechać w jedną stronę w następny do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
hej dziewczyny troszke mnie tu nie bylo ale juz jestem... na urlopie zalatwilismy : obraczki, alkohol garnitur dla A. i jeszcze kilka rzeczy nie zwiazanych z weselem a trzeba bylo to zalatwic... no masakrycznie duzo kasy nam poszlo.... bylam u ginekologa. chcialam tabletki zeby przed samym weselem nie wpasc... wszystko ladnie pieknie ale... moje nogi wygladaja koszmarnie... pokrzywka mnie dopadla swedzi jak cholera nic nie pomaga... nie wiem czy to od tych tabletek czy od czego... najgorsze jest to ze do lekarza w grudniu ide dpoiero :( teraz sie nawet nie umiem dodzwonic do niego bo chyba na urlopie jest... poza tym jem jak male prosie :( non stop bym jadla :( he he a teraz wam cos powiem :) jak wybieralismy obraczki to jak A mowil jaki chce miec grawer to az mial lzy w oczach :) on twierdzi ze sie pocil ale ja wiem swoje :) poza tym widzialam jakies nowe osoby :d witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - piękna suknia, po prostu jak z bajki :) malapannamloda - faceci zawsze wzruszenie na pot zwalają ja nie wiem skąd oni wpadają na takie pomysły, ale mój kiedyś zapytany co się stało "a widzisz pocę się :D" ci faceci... :) mój ślub za 3 dni :D ja się jeszcze nie stresuję ale mój mi dziś powiedział, że jakoś tak zaczyna go to wszystko stresować (ale tydzień temu jak pytałam czy się stresuje to gdzie on taki twardziel ma się stresować absolutnie się nie stresuje a teraz proszę :) ) Jeśli to nie problem to pomóżcie mi muszę stworzyć listę tego co mam mieć na ślubie i wg ale boje się czy o czymś nie zapomnę bo wiecie jak to jest teraz mi się wydaje, że wszystko załatwiliśmy ale żeby nie było że w sobotę mi się o czymś przypomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) przypadkeim trafiłam na to forum i szczerze przyznam, ze namietnie go czytam od ponad godz:) przyłączam się do Was, ja równiez biorę slub w 2013 r, z tym, ze chyba bedę przodowniczka tego roku ;) nasz termin to 02.02 .... wybraliśmy dlatego taka date, gdyż żaden z interesujących nas zespołów nie miał nic wolnego w swoim kalendarzu od marca do końca pażdzienika... jestem zdziwiona, ze duża część z Was dopiero teraz zaczyna sie rozglądać za jakąś kapelą lub Dj, chyba, że tylko w Krakowie terminy są takie napięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica czy mogłabys mi napisać gdzie mozna przymierzyc ten model sukienki ? nadal się nie zdecydowałam a ta, którą pokazałaś jest bajeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
mi też ta pierwsza się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×